Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Луганська державна академія культури і мистецтв (ЛДАКМ) (044) 222-51-85; (050) 502-22-03; (097) 979-69-00; (098, 095, 093) 811-08-09
вул. І. Франка 19, м. Київ, 01601; вул. Чигоріна 20, м. Київ, 01042  (карта)
https://ldakm.edu.ua

інформація підтверджена

Луганська державна академія культури і мистецтв (ЛДАКМ)

Діяльність Луганської державної академії культури і мистецтв, згідно з основними пріоритетами розвитку професіональної освіти в Україні, спрямована на підготовку фахівців у сфері культури й мистецтва. Концепція діяльності Луганської державної академії культури і мистецтв зорієнтована на створення, впровадження та підтримку системи якісної вищої освіти.

До складу Академії входить Фаховий мистецький коледж.
На базі Академії та Фахового мистецького коледжу Академії працюють освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна», де вступник може пройти відповідну атестацію та отримати документ про базову чи повну загальну середню освіту, і після цього вступити до Академії й інших закладів фахової передвищої та вищої освіти за спрощеною системою.

Тип навчального закладу:Академія
Форма власності:державна
Вартість навчання на рік (грн.):від 4400 до 41600
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:фаховий молодший бакалавр, бакалавр, магістр
Кількість студентів:350
Місто:Київ

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Луганська державна академія культури і мистецтв – заклад фахової передвищої та вищої освіти.

До Академії входить Фаховий мистецький коледж, який здійснює підготовку фахівців за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра на основі базової та повної загальної середньої освіти.

Історія Академії та Фахового мистецького коледжу, що почалася на Луганщині, становить понад дев’яносто років діяльності у сфері культури й мистецтва.

Зараз науково-педагогічний колектив Академії й Фахового мистецького коледжу продовжує мистецькі традиції у Києві.

Діяльність Луганської державної академії культури і мистецтв та Фахового мистецького коледжу, згідно з основними пріоритетами розвитку професійної освіти в Україні, спрямована на підготовку фахівців у сфері культури й мистецтва. Концепція діяльності Академії й Фахового мистецького коледжу зорієнтована на створення, впровадження і підтримку системи якісної вищої освіти.

Навчально-методична, наукова, творча й організаційна робота кафедр Академії та циклових комісій Фахового мистецького коледжу спрямована на удосконалення освітнього процесу. Постійно ведеться робота з оптимізації методів, форм і засобів навчання.

Колектив студентів й викладачів Академії та Фахового мистецького коледжу зберігає найкращі надбання світової та вітчизняної мистецьких шкіл, а також прагне до створення нових моделей і технологій навчання.

Візитною карткою Луганської державної академії культури і мистецтв та Фахового мистецького коледжу став принцип єдності теоретичного та практичного навчання. Такий «зв’язок з життям» дозволяє максимально наповнювати навчально-виховний процес багатим творчим досвідом, розвивати навички майбутнього митця.

В Академії та Фаховому мистецькому коледжі Академії студенти навчаються хореографії, акторській і режисерській майстерності, грі на музичних інструментах, співу, станковому живопису, бібліотекознавству та менеджменту.

Студенти Академії та Фахового мистецького коледжу беруть участь у міжнародних та всеукраїнських освітніх й мистецьких програмах, всеукраїнських заходах, конкурсах та фестивалях.

В Академії й Фаховому мистецькому коледжі створені та успішно працюють освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна», де вступник може пройти відповідну атестацію та отримати документ про повну загальну середню освіту.

Луганська державна академія культури і мистецтв (ЛДАКМ) проводить підготовку за такими напрямами:

  • Культура і мистецтво

    • Сценічне мистецтво
    • Хореографія
    • Музичне мистецтво
    • Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.07.2023