Рейтинг
115
Рейтинг: 3.5 з 5 на основі 33 оцінок.

Відгуки про Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
РОМА
Скажіть,будь-ласка,чи можна буде забрати оригінали документів після 1 хвилі зарахування?
Катерина
Чи можна відправляти документи для вступу у даний університет поштою чи заказним листом? Я у цьому році закінчила Коростишівський педколедж, до нас приїжали представники Переяславського університету і ми складали тести. Потім мені повідомили, що за результатами тестів я вступила на державне навчання, але залишилось тільки здати документи. Тому запитую чи є можливість відправити їх поштою, бо немає можливості привести їх особисто у Переяслав??
ВАлентина
Я навчалась Ржищівському гуманітарному коледжі.Вчитель початкових класів.,закінчила 2011 році,зараз хочу поступити на дошкільне,що для цьоьго потрібно,ЗНО потрібно здавати.?
ВАлентина
Валентина
Роман Шапошник
После армии нужно здавать ЗНО?
Дмитро
а російська мова вважаєтся іноземною ???
Карина
Для Дмитро: ні, не вважається.
Коментувати
Лєна
Доброго дня! Мене звати Олена Бородій. Я хотіла дізнатися чи потрібно здавати ЗНО , щоб поступита на англійську мову, якщо я є студенткою КЗ Білоцерківський гуманітарно - педагогічного коледжу.
Станіслав
Для Лєна: Після вашого коледжу ЗНО непотрібно здавати, тапри вступі будете писати твір!
Коментувати
Маргарита Цимбал
добрий день, якщо я навчалась в Білоцерківському коледжі сервісу та дизайну, за кваліфікацією технолог легкої промисловості, то я можу навчатися в вас на спеціальності трудове навчання чи образотворче мистецтво, та з якого курсу мене зарахують. Бо я дивилась прошурку і там було вказано що мій коледж співпрацює з вашим університетом за скороченою формою навчання!
Діна
Доброго дня! Я бувша студетка вашого ВНЗ, у 2005р. отримала диплом спеціаліста за спеціальністю " Дошкільне виховання. Соціальна педагогіка". В мене питання- яким чином я можу отримати диплом за спеціальністю " Практичний психолог у дошкільних закладах"? Який термін навчання? Які вступні предмети на заочну форму навчання? І скільки коштує навчання?
Альонка
Скажіть,будь-ласка, якщо я маю освіту спеціаліста за спеціальністю " Технологія і дизайн тканин і трикотажу" та здобула кваліфікацію інженера - технолога,( в даний момент працюю в ЦПТУ)чи можу я навчатися на педагога, з якого курсу мене зарахують на заочну форму навчання і як можна вступити через інтернет
галина
Для Альонка:
Лена
Доброго дня мене звати Лена у 2006 я закiнчила Володимир-Волинський педагогiчний коледж за спецiальнiстю вихователь днз(молодший спецiалiалiст) що менi потрiбно для вступу в 2017роцi
Коментувати
Світлана
Ще таке питання, якщо я продовжу навчатися в своєму інституті на магістра, чи можу я паралельно пойти перепідготовку у вас на біолога, який термін навчання і скільки це буде коштувати(я маю на увазі за навчання 1 рік)
Світлана
скажіть, будь ласка, якщо я маюосвіту бакалавр(диплом з відзнакою) за спеціальність екологія, чи можу я навчатися на педагога біолога, з якого курсу мене зарахують на заочну форму навчання і як можна подати документи через інтернет, які я маюсь пройти випробування
Альона
Скажіть,будь-ласка, якщо я маю освіту бакалавр за спеціальністю економіка підприємства, чи можу я навчатися на педагога, з якого курсу мене зарахують на заочну форму навчання і як можна вступити через інтернет