Рейтинг
851
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 188 оцінок.

Відгуки про ДВНЗ "Ужгородський національний університет" (УжНУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Natali Myltseva
Доброго дня, мене цікавить факультет природничих наук "екологія", які предмети ЗНО потрібні для вступу?
admission_uzhnu
Для Natali Myltseva: У 2019 році для вступу на спеціальність Екологія обов’язковими предметами є ЗНО українська мова та література і біологія, а також необхідно скласти хімію або географію (на вибір). Мінімальний бал для участі в конкурсі - 100. Детальніше про спеціальність - на сторінці хімічного факультету - https://www.uzhnu.edu.ua/uk/cat/faculty-fchemistry
Коментувати
Vitali
Доброго вечора, мене цікавить які предмети потрібно здавати на Інженерно-технічний факультет, яка вартість навчання, а також тривалість. Дякую за будь-яку інформацію!
admission_uzhnu
Для Vitali: У 2019 році на всі спеціальності ІТФ обов’язковим є ЗНО з української мови та літератури і математики, а також необхідно скласти фізику або іноземну мову (на вибір). Радимо зареєструватися на всі чотири предмети. Мінімальний бал для участі в конкурсі - 100. Вартість навчання для вступників 2018 року - 9310 / 7590 грн. на рік (денна / заочна форма), для вступників 2019 року буде встановлена пізніше.
Коментувати
Алінка Кость
Доброго вечора. Які предмети потрібно здавати на ЗНО для кваліфікації вчителя основ здоров’я.? Яка вартість навчання.? Який термін навчання.?
admission_uzhnu
Для Алінка Кость: Кваліфікацію вчителя основ здоров’я можна отримати, закінчивши бакалаврат із спеціальності 016 Спеціальна освіта. Для вступу на цю спеціальність обов’язковими є ЗНО з української мови та літератури і біології, а також необхідно скласти історію України або іноземну мову (на вибір). Радимо зареєструватися на всі чотири предмети. Мінімальний бал для участі в конкурсі - 100. Вартість навчання для вступників 2018 року - 9200 / 6900 грн. на рік (денна / заочна форма), для вступників 2019 року буде встановлена пізніше. Термін навчання 3 роки 10 місяців / 4 роки 10 місяців (денна / заочна форма).
Коментувати
Kristina Kohut
Добрий день. Скажіть, будь ласка, чи можна поступити на спеціальність "Право" після коледжу (в якому здобула освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста на спеціальності "Право") на бюджет? На який курс?
admission_uzhnu
Для Kristina Kohut: Така можливість є. Вступ здійснюється на перший курс із скороченим терміном навчання, тривалість навчання - 1 рік 10 місяців.
Коментувати
Міша
Добрий вечір.Скажіть будь ласка,які предмети потрібно здавати на ЗНО,щоб поступити на інженерно-технічний факультет.І який предмет проідний
admission_uzhnu
Для Міша: У 2018 році прийом заяв на основі ЗНО на спеціальності інженерно-технічного та інших факультетів завершено. Вступ у 2019 році визначатиметься Умовами прийому у 2019 році. У 2018 році необхідно було скласти на 100 і більше балів ЗНО з української мови та літератури, математики, і на вибір - з іноземної мови або фізики. В опублікованому проекті Умов прийому на 2019 рік змін у переліку ЗНО на спеціальності "Комп’ютерна інженерія", "Прикладна механіка", "Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології", "Електроніка", "Будівництво та цивільна інженерія" немає.
Інна
Добрий вечір. Скажіть будь ласка, на який курс стоматологічного факультету я можу поступити після закінчення курсу навчання зубного лікаря у 1998 році і 20 років стажу що для цього потрібно
Коментувати
Саша
Доброго дня! Скажіть будь ласка, які предмети і скільки балів необхідно для вступу за спеціальністю "Стоматологія"?
admission_uzhnu
Для Саша: У 2018 році прийом на спеціальність Стоматологія завершено. Вступ у 2019 році визначатиметься Умовами прийому у 2019 році, які зараз знаходяться на стадії громадського обговорення: https://mon.gov.ua/ua/news/10-osnovnih-zmin-u-proekti-umov-prijomu-do-vishiv-na-2019-rik-mon-predstavilo-dokument-dlya-gromadskogo-obgovorennya. Умови прийому повинні бути затверджені до 15 жовтня 2018 року.
Романна
Доброго дня.чи можу я після закінчення коледжу без зно поступити в цей університет?
admission_uzhnu
Так, зможете вступити на всі спеціальності, крім спеціальності 051 «Економіка» та спеціальностей галузі знань 07 «Управління та адміністрування», при вступу на які на основі ОКР молодшого спеціаліста необхідний також сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 2017, 2018 або 2019 років з результатом не менше 100 балів. Детальна інформація: https://www.uzhnu.edu.ua/uk/news/dvnz-uzhnu-zaproshuye-vipusknikiv-koledzhiv-prodovzhiti-navchanya.htm
Коментувати
Даяна
Доброго дня. Скажіть будь ласка які предмети і скільки балів потрібно при вступі за спеціальністю "Фармація". А також вартість навчання і чи є державні місця з цієї спеціальності.
admission_uzhnu
Для Даяна: Для вступу у 2018 році на спеціальність Фармація були необхідні результати ЗНО : 1) українська мова та література (не менше 100 балів), 2) біологія (не менше 100 балів) і 3) хімія або іноземна мова (не менше 100 балів). Вартість навчання - 17250 грн/рік, максимальний обсяг державного замовлення - 25 місць, рекомендовано до зарахування за держзамовленням за відкритим конкурсом - 15 осіб, ліцензійний обсяг - 60 осіб, денна форма навчання, ОС магістр.
Коментувати
Lily Labay
Добрий вечір. Мене цікавить, які предмети потрібно здавати при вступі на факультет готельно-ресторанний бізнес?
admission_uzhnu
Для Lily Labay: Спеціальність "Готельно-ресторанна справа " - На відкриту конкурсну пропозицію (з можливістю навчання за державним замовленням): 1. Українська мова та література, 2. Іноземна мова, 3. Математика або Географія. На небюджетну КП : 1. Українська мова та література, 2. Історія України, 3. Біологія або Іноземна мова
Коментувати
Kim Olishevsky
Добрий вечір.Скажіть будь ласка, ви будете публікувати рейтингові списки на своєму сайті?
admission_uzhnu
Для Kim Olishevsky: Рейтингові списки вступників до УжНУ можна знайти за посиланням: https://vstup.osvita.ua/r8/207/.
Student
Скажіть, будь ласка, скільки у Вас є державних місць на спеціальність ’’Фармація’’?
admission_uzhnu
Максимальний обсяг - 25 місць
Коментувати
Karina Demchik-Onysko
Добрий день! Дайте будь ласка контакти Львівської філії Вашого університету, дякую
admission_uzhnu
Для Karina Demchik-Onysko: Вичерпну консультацію з питань вступної кампанії та допомогу у створенні електронних кабінетів і поданні електронних заяв можна отримати в консультаційному пункті Приймальної комісії ДВНЗ "УжНУ" у місті Львів (вул. Дудаєва, 15, кімната 12, тел. 098-3090960, 099-4457651)
Коментувати
Оксана Шах
Добрий день! Дайте будь ласка контакти Львівської філії Вашого університету, дякую
admission_uzhnu
Для Оксана Шах: Вичерпну консультацію з питань вступної кампанії та допомогу у створенні електронних кабінетів і поданні електронних заяв можна отримати в консультаційному пункті Приймальної комісії ДВНЗ "УжНУ" у місті Львів (вул. Дудаєва, 15, кімната 12, тел. 098-3090960, 099-4457651)
Коментувати
aleks makedonsky
Доброго дня,чи маю я шанси поступити на стоматолога на бюджет із ЗНО укр.мова-187,біологія-186,математика-182
admission_uzhnu
Для aleks makedonsky: Конкурсна ситуація залежатиме від балів ЗНО вступників, які подадуть заяви. Максимальний обсяг держзамовлення у 2018 році - 15 осіб. Статистика минулого року: https://vstup.osvita.ua/y2017/r8/207/376708/. Свій конкурсний бал можете обчислити за посиланням: https://www.uzhnu.edu.ua/uk/calculator/
Коментувати
Gha Bas
Доброго дня,можете мені допомогти,якщо я хочу вступити на факультет Готельно-ресторанний бізнес мені потрібно здати історію 10-11 клас чи всю?
admission_uzhnu
Для Gha Bas: Не зовсім зрозуміли Ваше питання. Якщо мова йде про ЗНО, то ЗНО з історії України необхідне на небюджетну конкурсну пропозицію за спеціальністю "Готельно-ресторанна справа". Програма ЗНО з історії України та інші матеріали знаходяться за посиланням: http://testportal.gov.ua/ist/. Якщо Ви маєте право складати вступні випробування у закладі вищої освіти, то вони проводяться за програмою ЗНО.
Коментувати
Каріна Юрічковська
Доброго дня , чи зможу я вступити на факультет маркетинг або міжнародні відносити з такими балами ЗНО: українська мова-181, історія -154, географія - 144, англійська -110
admission_uzhnu
Для Каріна Юрічковська: Ви зможете подати заяву та брати участь у конкурсному відборі на спеціальність "Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії". Також Ваш набір сертифікатів дозволяє вступати на багато інших конкурсних пропозицій нашого університету: https://www.uzhnu.edu.ua/uk/calculator/. На спеціальність "маркетинг" необхідним предметом є математика.
Лол
Для Каріна Юрічковська: ну і тупа))00 такі як ви тільки на міжнародні відносини і йдуть. Бєсполєзні.
Коментувати
Nataliia Malinovska
Доброго вечора! Цікавить друга вища освіта. Математичний факультет. Яка вартість навчання і термін? Умови зарахування?
admission_uzhnu
Для Nataliia Malinovska: У Вас є два шляхи здобуття такої освіти: 1) "Перехресний" вступ до магістратури за результатами вступних випробувань - термін навчання: 1 рік 4 місяці або 1 рік 9 місяців; 2) Вступ на старші курси бакалаврату - термін залежить від курсу. Вартість навчання за посиланням: http://www.uzhnu.edu.ua/uk/news/oprilyudneno-maksimalni-obsyagi-ta-kvalifikatsijnij-minimum.htm
Nataliia Malinovska
У мене вища освіта економічна"фінанси і кредит". Хочу здобути вищу педагогічну освіту математика
admission_uzhnu
Можливий "перехресний" вступ у магістратуру на спеціальність "Середня освіта. Математика". Терміни вступної кампанії та її особливості за посиланням: https://www.uzhnu.edu.ua/uk/news/vipusknikam-bakalavratu---pro-pravila-prijomu-na-navchannya.htm
Коментувати
Богдана
Добрий день. Чи можу я вступити на напрям "стоматологія" з результатами зно : математика - 129, біологія- 179, укр мова та література - 183 ?
admission_uzhnu
Для Богдана: Для вступу у 2018 році на спеціальність Стоматологія необхідні результати ЗНО: 1) українська мова та література (не менше 100 балів), 2) біологія (не менше 150 балів) і 3) хімія або математика (не менше 150 балів). http://www.uzhnu.edu.ua/uk/news/do-uvagi-vipusknikiv-shkil---abituriyentiv-2018-roku.htm
Коментувати
Татьяна
на яку спеціальність можна вступити з таким зно- укр,мова, біологія,історія Укр,
admission_uzhnu
Для Татьяна: 1. Середня освіта. Фізична культура (Фізична культура) (Додаткове складання творчого заліку!): Українська мова та література, 0.4, Біологія, 0.3, Історія України / Географія, 0.2. 2. Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка, логопедія. Здоров’я людини): Українська мова та література, 0.25, Біологія, 0.4, Історія України / Іноземна мова, 0.25. 3. Фізична культура і спорт (Фізична культура і спорт): Українська мова та література, 0.4, Біологія, 0.25, Творчий конкурс з фізичної підготовленості, 0.25. http://www.uzhnu.edu.ua/uk/calculator/
Ніна
Для admission_uzhnu: Ніна Для Приймальна комісія УжНУ: Доброго дня! Цікавить Факультет здоров’я та фізичного виховання Попередньо закінчила медичний коледж, а також здобула освіту бакалавра з напрямом підготовки Здоров’я людини, кваліфікація " Фахівець з фізичної реабілітації. Вчитель основ здоров’я " На який курс я можу вступити до Університету в заочній формі навчання,щоб здобути вищу освіту? І яка сума за навчання? Дякую!
admission_uzhnu
Радимо вступати на магістерські освітні програми названого Вами факультету. Детальна інформація про обсяги та оплату : http://www.uzhnu.edu.ua/uk/news/oprilyudneno-maksimalni-obsyagi-ta-kvalifikatsijnij-minimum.htm
Коментувати
Юра Волощук
Добрий день! Скільки мені потрібно набрати балів, щоб поступити на держзамовлення на факультет інформаційних технологій?
admission_uzhnu
Для Юра Волощук: Для участі у конкурсному віідборі необхідно не менше 100 балів з кожного предмета ЗНО. Прохідний бал на державне замовлення залежатиме від того, з якими балами і з якими пріоритетностями на цю спеціальність подадуть заяви вступники в цілому по Україні (широкий конкурс - за місця державного замовлення конкурують всі вступники до різних закладів вищої освіти, які подали заяви на цю спеціальність). Цей бал буде визначено після завершення подання заяв (18.00 26 липня) та опрацювання заяв за алгоритмом адресного розміщення державного замовлення (не пізніше 1 серпня).
Коментувати
Yura
Добридень скажіть будь ласка який прохідний бал із ЗНО треба мати щоб поступити у ваш університет на фармацепта і з яких предметів
admission_uzhnu
Для Yura: Для вступу у 2018 році на спеціальність Фармація необхідні результати ЗНО : 1) українська мова та література (не менше 100 балів), 2) біологія (не менше 100 балів) і 3) хімія або іноземна мова (не менше 100 балів).
Коментувати
admission_uzhnu
До уваги вступників! На офіційному сайті ДВНЗ "УжНУ" (www.uzhnu.edu.ua) оприлюднено: - перелік конкурсних пропозицій; - ліцензовані обсяги прийому; - обсяги державного замовлення для відкритих конкурсних пропозицій; - вартість навчання за кошти фізичних або юридичних осіб для вступників 2018 року. Вказану інформацію можна знайти за посиланнями: - http://www.uzhnu.edu.ua/uk/infocentre/get/4568 - http://www.uzhnu.edu.ua/uk/news/oprilyudneno-maksimalni-obsyagi-ta-kvalifikatsijnij-minimum.htm