Рейтинг
672
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 149 оцінок.

Відгуки про ДВНЗ "Ужгородський національний університет" (УжНУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Luda Gevtsi
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, які предмети потрібно здавати для фармації.Перша моя освіта-філологічний ф-т-спеціаліст.Яка ціна навчання та чи є заочна форма.Дякую.
Приймальна комісія УжНУ
Для Luda Gevtsi: На спеціальність Фармація вступ можливий або за результатами ЗНО: 1) українська мова та література, 2) біологія і 3) хімія або іноземна мова або на основі диплома молодшого спеціаліста з відповідної спеціальності за результатами фахових випробувань. Заочної форми на даний момент нема. Вартість навчання для вступу 2017 року - 15000 грн/рік. Прийом проводиться за ступенем магістр, навчання - 4 роки 10 місяців.
Коментувати
віталій
Які предмети зно потрібно здавати, щоб поступити на факультет інформаційні технології? Яка мінімальна кількість балів для цього потрібна?
Приймальна комісія УжНУ
Для віталій: 1. Українська мова та література. 2. Математика 3. Фізика або Іноземна мова Результат - 100 балів і більше http://www.uzhnu.edu.ua/uk/infocentre/get/13889
Коментувати
Svetlana Mytsyanka
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, що потрібно здавати і яка мінімальна кількість балів для вступу на стоматологію?
Приймальна комісія УжНУ
Для Svetlana Mytsyanka: Для вступу у 2018 році на спеціальність Стоматологія необхідні ЗНО: 1) українська мова та література (не менше 100 балів), 2) біологія (не менше 150 балів) і 3) хімія або математика (не менше 150 балів). http://www.uzhnu.edu.ua/uk/news/do-uvagi-vipusknikiv-shkil---abituriyentiv-2018-roku.htm
Коментувати
Ніка
Доброго дн) Чи потрібно на медичний здавати ЗНО з хімії?
Приймальна комісія УжНУ
Для Ніка: Для вступу у 2018 році на спеціальність Медицина необхідні ЗНО: 1) українська мова та література (не менше 100 балів), 2) біологія (не менше 150 балів) і 3) хімія або математика (не менше 150 балів). На спеціальність Фармація: 1) українська мова та література (не менше 100 балів), 2) біологія (не менше 100 балів) і 3) хімія або іноземна мова (не менше 100 балів).
Коментувати
Віта
Доброго дня.Я маю вищу освіту (кваліфікація бакалавр) за спеціальністю інженер технолог харчової технології, які умови вступу на другу вищу освіту за спеціальністю соціологія скільки років вчитись????
Приймальна комісія УжНУ
Для Віта: 1) "Перехресний" вступ до магістратури за результатами вступних випробувань - термін навчання: 1 рік 4 місяці; 2) Вступ на старші курси бакалаврату - термін залежить від курсу. Умови вступу у 2018 будуть затверджені до 15 жовтня, правила прийому - до 15 грудня 2017 року.
Віта
скільки потрібно платити за 1 рік навчання на перехресному вступі?
Коментувати
Maryna Reha
Доброго дня!якщо вже є одна закінчена вища освіта за спеціальністю "англійська мова та л-ра"(кваліфікаційний рівень-магістр), то які умови вступу на другу вищу освіту на спеціальність "готельно-ресторанна справа" та скільки ще років потрібно вчитися?
Приймальна комісія УжНУ
Для Maryna Reha: Вступ у Вашому випадку можливий тільки на другий курс бакалаврату.
Коментувати
Наталья Ільканич
Чи можна поступити на стоматологічний факультет після 9 класу,скільки вчитися,і скільки платити за рік?
Приймальна комісія УжНУ
Для Наталья Ільканич: Вступ на стоматологічний факультет здійснюється тільки на основі повної загальної середньої освіти (11 кл.)
Коментувати
Nadiia Tokar
у вас є педіатрія та медицина? після 11 класу... конкурс проводиться тільки на базі зно, без вступних випробувань?
Приймальна комісія УжНУ
Для Nadiia Tokar: Вступ на спеціальність "Медицина" можливий на основі повної загальної середньої освіти (за результатами ЗНО, на 1 курс) і на основі ОКР молодший спеціаліст із відповідної спеціальності (за фаховими випробуваннями, на 2 курс). Прийому на спеціальність "Педіатрія" немає.
Коментувати
Еля Піддубна
На Публічне управління та адміністрування можливо поступити після коледжу, де вчилась на маркетолога? І на який курс?
Приймальна комісія УжНУ
Для Еля Піддубна: У 2017 році прийом проводиться лише на перший курс бакалаврату на підставі сертифікатів ЗНО або у магістратуру на основі здобутого ступеня бакалавра (ОКР спеціаліста).
людмила
Добрий день ми подавали заяву в Ужгородський національний факультет міжнародні відносини 21.07,Ковальчук М Ю,але нас нема в списках,хоча в особистому кабінеті пише що в вуз зачислений,дякую
Коментувати
Мар'ян Панчишин
На який курс можна поступити після правничого коледжу на юридичний факультет ?
Приймальна комісія УжНУ
Для Мар’ян Панчишин: На перший курс бакалаврату зі скороченим терміном навчання (термін навчання - 2 роки, є місця державного замовлення) або на другий-третій курс на вакантні місця ліцензованого обсягу (навчання за кошти фізичних, юридичних осіб, термін навчання 2-3 роки). Вступ - за результатами фахового випробування із врахуванням середнього бала додатку до диплома молодшого спеціаліста.
Коментувати
Вікторія Довгомеля
які потрібно пройти предмети на зно для вступу на кафедру фізичної реабілітації?
Приймальна комісія УжНУ
Для Вікторія Довгомеля: 1. Українська мова та література (0,20) 2. Біологія (0,40) 3. Математика або Історія України (0,30) http://www.uzhnu.edu.ua/uk/news/spetsialnosti-na-yaki-ogoloshuyetsya-prijom.htm
Коментувати
Наталя
скільки є державних місць на факультeт міжнаpодної пoлітики, менеджмeнту тa бізнеcу?
Приймальна комісія УжНУ
Для Наталя: Максимальні обсяги державного замовлення 2017 року будуть оприлюднені після погодження з МОН України. Минулорічні дані - http://www.uzhnu.edu.ua/uk/infocentre/get/9451. У цьому ж розділі будуть публікуватися обсяги 2017 року.
Коментувати
лілія
що потрібно здавати щоб поступити на воєнне, дівчині? Скільки коштує навчання?
Приймальна комісія УжНУ
Для Лілія: Правила відбору студентів для проходження військової підготовки за програмою офіцерів запасу - http://www.uzhnu.edu.ua/uk/infocentre/get/6391. Вартість у 2016 році - 6500 грн за рік
Артем
Для Приймальна комісія УжНУ: після подання заяви вже декілька днів не змінюється її статус, хоча в моїх знайомих які подавали документи до вас статус змінився вже на наступний день. Хотів би знати чи є приводи для турбот, та до якого числа повинні бути остаточні рішення.
Коментувати
Ксюша
Які предмети на ЗНО потрібно здавати, що вступити на факультет міжнародної політики менеджменту та бізнесу?
Абітурієнт
Яке ЗНО2017 потрібно сдавати на стоматолога ? І коли потрібно подавати документи???
Діана
Які предмети здавати щоб я змогла поступити на готельно-ресторану справу?та яка ціна?)
наточка
скажіть будь ласка чи є стиендія у заочників?
Ирина
КАК МНЕ ПОСТУПИТЬ В ВУЗ НА ФАРМАЦЕВТА ЕСЛИ Я ЗАКОНЧИЛА ШКОЛУ В 2002 ГОДУ....МЕД. УЧИЛИЩЕ 2004 ГОДУ .....И МАУП В 2007 ГОДУ ....????
еллі27
Для Ирина: напевне потрібно здати зно)
Коментувати
Марта
чи можна вступати на філологічний факультет із такими предметами:мова та література,історія України,географія.........3 предмет може йти на вибір?
Наталя Павелко
Які документи потрібно мати для вступу на контракт???

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!