Рейтинг
846
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 187 оцінок.

Відгуки про ДВНЗ "Ужгородський національний університет" (УжНУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Skava Sheguta
Який термін навчання на факультеті 227 фізична терапія та ерготерапія???Скажіть хто знає?
admission_uzhnu
Для Skava Sheguta: Нормативний термін навчання за ступенем бакалавр, спеціальність 227 Фізична терапія, ерготерапія - 3 роки 10 місяців (лише денна форма здобуття освіти). Для здобуття ступеня магістр на основі здобутого освітнього ступеня бакалавр - 1 рік 4 місяці.
Коментувати
Аня Мицак
На яку спеціальність я можу поступити з ЗНО з українськоїмови, історії України, біології та географії?
admission_uzhnu
Для Аня Мицак: Ви можете подати заяву і документи на 9 бюджетних конкурсних пропозицій та 27 небюджетних конкурсних пропозицій у ДВНЗ "УжНУ". Проте, на деякі з цих пропозицій є обмеження на результат ЗНО або конкурсний бал. Скористайтеся, будь ласка, нашим калькулятором вступника, щоб вибрати конкурсні пропозиції та обчислити конкурсний бал: https://berilios.tk/infofuture/, або напишіть на адресу приймальної комісії: admission@uzhnu.edu.ua
Владислава
Для admission_uzhnu: Добрий день, чи має значення запрошення з УжНУ яке ви мені відправили ? Чи можна вступити на факультет " суспільні науки "(практичний психолог) ,якщо ЗНО українська мова і література (131) ,історія(149), біологія(129) на заочну форму навчання?
admission_uzhnu
Запрошення на конкурсний бал не впливає. Названий Вами перелік предметів дозволяє подавати заяву і брати участь в конкурсному відборі на спеціальності Спеціальна освіта, Середня освіта. Фізична культура, Готельно-ресторанна справа, Психологія (Психологія, Практична психологія), Соціальна робота, Фізична терапія, ерготерапія. Для обчислення конкурсного бала перейдіть за посиланням: https://berilios.tk/infofuture/ і введіть, крім результатів ЗНО, середній бал свідоцтва про повну загальну середню освіту, а також (за наявності) право на сільський коефіцієнт.
Коментувати
Ірина
Чи можу я вступити до вузу на напрям "медицина" на бюджет з такими результатами зно: українська мова та література 177, біологія 178, математика 130 ( за умови, що я після закінчення навчання у вашому вузі,відпрацюю не менш як три роки у сільській місцевості або місцевості сільського типу) ; мій середній бал атестата 10.2 ?
admission_uzhnu
Для Ірина: Для вступу на спеціальність «Медицина» вступнику необхідно мати не менш як 150 балів з другого та третього конкурсних предметів. Ці обмеження стосуються як вступу на навчання за державним замовленням, так і вступу на навчання за кошти фізичних і / або юридичних осіб.
Коментувати
Olya33
Доброго вечора,який прохідний бал на поступлення на англ філологію? Чи можливо це з такими балами : англ -154,укр -177,іст -166,середній 165
admission_uzhnu
Для Olya33: У 2018 році: 035 Філологія, 035.041 германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська - прохідний бал на місця державного замовлення за широким конкурсом - 187,017 (інформація МОН України). Для обчислення конкурсного бала скористайтеся нашим сервісом: https://berilios.tk/infofuture/.
Коментувати
ірина
Доброго дня, у вас є державні місця на спеціальності фармація? І чи можна після двох років навчання стаціонарно перевестись на заочну форму? У вас є заочна фармація заочна форма після 11 класу?
admission_uzhnu
Для ірина: Максимальний обсяг державного замовлення на спеціальність 226 Фармація, промислова фармація - 25 місць, магістр на основі повної загальної середньої освіти, денна форма здобуття освіти, термін навчання - 4 роки 10 місяців. Заочна форма здобуття освіти не передбачена.
Коментувати
Марина
Доброго дня, чи можу я вступити на бюджет філологічного факультету з такими балами ЗНО: Англійська-155, Українська-175, Історія-180? Яка вартість навчання за контрактом на філологічному факультеті?
admission_uzhnu
Для Марина: Для обчислення конкурсного бала необхідно також знати середній бал документа про загальну середню освіту (атестата). Використайте наш калькулятор для обчислення конкурсного бала: https://berilios.tk/infofuture/. Прохідний бал на місця державного замовлення можна визначити лише за результатами конкурсного відбору вступників, як подали заяви на відповідну спеціальність. Прохідні бали у 2018 році для спеціальностей філологічного факультету: 014.01 Середня освіта. Українська мова і література - 141,859; 035.01 Філологія. Українська мова та література - 179,112; 035.034 Філологія. Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша - російська - 168,773; 035.036 Філологія. Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша - словацька - 166,821; 035.038 Філологія. Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша - чеська - 180,4; 061 Журналістика - 186,252. Вартість навчання за кошти фізичних або юридичних осіб: https://www.uzhnu.edu.ua/uk/infocentre/get/4568
Коментувати
Вікторія Якір
Доброго дня! 1.скільки треба балів для безкоштовного вступу на політологічний? 2.скіки балів на платний і яка ціна навчання? 3.на який напрям можна піти з такими іспитами :Історя,мова і,,англійська?
admission_uzhnu
Для Вікторія Якір: Доброго вечора! Відповідаємо на Ваші запитання: 1) у 2018 році мінімальний конкурсний бал для вступу на місця державного замовлення за широким конкурсом для спеціальності Політологія становив 186.05 бала. Цей бал залежить від пріоритетностей заяв, результатів ЗНО та середніх балів атестатів вступників, які подають документи на спеціальність, тому його значення у 2019 році буде відомо після завершення прийому заяв за результатами роботи алгоритму адресного розміщення державного та регіонального замовлення; 2) для вступу на платне навчання достатньо мінімального значення - 100 балів, вартість навчання у 2018 році - 11860 грн (денна) / 8140 грн (заочна), у 2019 - буде встановлена найближчим часом; 3) із вказаним Вами набором предметів можна подавати документи на 29 бюджетних конкурсних пропозицій та 16 небюджетних. Щоб їх переглянути скористайтеся, будь ласка, нашими сервісами: https://berilios.tk/infofuture/, https://www.uzhnu.edu.ua/uk/cat/abiturient.
Коментувати
Diana
Добрий день! Чи зможу я поступити на медсестринство, якщо наберу з математики менш ніж 150б.
admission_uzhnu
Для Diana: Умовами прийому для закладів вищої освіти не передбачено обмежень для цієї спеціальності за результатами ЗНО при вступі на базі повної загальної середньої освіти (11 клас), але ми такий прийом не проводимо. УжНУ проводить прийом на спеціальність "Медсестринство" (бакалавр) лише на базі ОКР молодший спеціаліст (після медичного коледжу) із строком навчання 2 роки. У цьому випадку достатньо скласти фаховий екзамен у нас під час вступної кампанії.
Вікторія
А медсестринство бакалавр можливе заочне навчання
admission_uzhnu
На базі диплома молодшого спеціаліста можливе
Коментувати
Євгенія
Які предмети ЗНО потрібно здавати на філологічний факультет? Можна навчатись на заочній формі навчання, якщо я паралельно продовжу навчатись в коледжі?
admission_uzhnu
Для Євгенія: Ви можете продовжити навчання у коледжі і паралельно навчатися в університеті за умови успішного складання ЗНО. На філологічний факультет обов’язковий предмет - українська мова і література, другий та третій залежать від спеціальності. На спеціальність 014.01 Середня освіта. Українська мова і література : 2. Історія України 3. Іноземна мова або Географія. Крім того, якщо Ви оберете освітню програму "Українська мова і література в закладах загальної середньої освіти з мовами навчання національних меншин", то замість третього ЗНО можете скласти вступний іспит з угорської або румунської мови безпосередньо в УжНУ. На спеціальності 014.02 Середня освіта. Мова і література та 035 Філологія необхідні: 2. Іноземна мова 3. Історія України або Географія. А на спеціальність 061 Журналістика : 2. Історія України 3. Математика або Іноземна мова. Детально: https://www.uzhnu.edu.ua/uk/infocentre/get/4572
Коментувати
Alexandra
Які передмети зно потрібно здавати та які бали набрати на факультет геодезія та землеустрій та скільки років навчатися після 11 класу на заочній формі
admission_uzhnu
Для Alexandra: Для вступу на спеціальність "Геодезія та землеустрій" необхідно скласти: 1. Українська мова та література, 2. Математика, 3. Географія або Історія України. Результат ЗНО повинен бути не менше 100 балів. Навчання для здобуття ступеня бакалавра за заочною формою здобуття освіти триває 4 роки 10 місяців.
Коментувати
Настя
Доброго дня. Які предмети ЗНО потрібно здавати на стомат факультет?
admission_uzhnu
Для Настя: Для Настя: Для вступу на відкриту конкурсну пропозицію (навчання за кошти державного бюджету або за кошти фізичних (юридичних) осіб) необхідно скласти: 1. Українська мова та література, 2. Біологія або Хімія, 3. Фізика або Математика. Для вступу виключно за кошти фізичних (юридичних) осіб (без права переведення на місця державного замовлення) є два варіанти набору конкурсних предметів. Перший: 1. Українська мова та література, 2. Біологія, 3. Хімія або Історія України. Другий: 1. Українська мова та література, 2. Історія України, 3. Біологія або Іноземна мова. Для вступу на спеціальність «Стоматологія» вступнику необхідно мати не менш як 150 балів з другого та третього конкурсних предметів і не менше 100 балів з першого. Ці обмеження стосуються як вступу на навчання за державним замовленням, так і вступу на навчання за кошти фізичних і / або юридичних осіб.
Коментувати
Буркало Марія
Доброго дня. Мене цікавить навчання на юридичному факультеті. Потрібно закінчити 9 чи 11 класів?
admission_uzhnu
Для Буркало Марія: Для вступу на навчання на юридичний факультет необхідна повна загальна середня освіта (11 класів). На базі 9 класів можна вступати до коледжу для здобуття ОКР молодший спеціаліст зі спеціальності Право, а після завершення навчання у коледжі можна вступити до університету на навчання за скороченою програмою
Коментувати
Марія
Доброго дня.Які предмети потрібно здати для спеціальності психолога,скільки років триває навчання?
admission_uzhnu
Для Марія: Для вступу на спеціальність 053 Психологія (факультет суспільних наук; освітні програми - Психологія, Практична психологія; денна або заочна форма здобуття освіти) необхідні предмети ЗНО: 1. Українська мова та література; 2. Математика; 3. Іноземна мова або Біологія. Навчання на денній формі - 3 роки 10 місяців, на заочній - 4 роки 10 місяців.
Коментувати
Іванна Гаснюк
На які факультети я зможу поступити якщо здаю такі предмети як: українська мова та література, історія України, географія і біологія
admission_uzhnu
Для Іванна Гаснюк: Ви зможете вступити на бюджетні пропозиції із спеціальностей: Середня освіта. Фізична культура, Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка, логопедія. Здоров’я людини), Середня освіта. Історія, Історія та археологія, Культурологія, Середня освіта. Українська мова і література, Екологія. Також можете брати участь у конкурсі на небюджетні конкурсні пропозиції із спеціальностей: Фізична терапія, ерготерапія, Медицина, Стоматологія, Фармація, промислова фармація, Публічне управління та адміністрування. Детально: https://www.uzhnu.edu.ua/uk/news/do-uvagi-vstupnikiv---perelik-konkursnih-predmetiv-na-byudzhet.htm
світлана
Для Іванна Гаснюк: Добрий день! Я вчитель початкових класів.маю вищу освіту чи можу я вступити і навчатися у вас на спеціальність логопед? Що для цього потрібно? І який термін навчання?
admission_uzhnu
За даною спеціальністю у нас поки що ведеться підготовка лише за освітнім ступенем бакалавр. Для здобуття другої освіти (ступеня бакалавр) можна вступати на старші курси бакалаврату на вакантні місця. Кількість місць буде відома до початку вступної кампанії. Термін навчання залежить від курсу, на який проводиться вступ.
Коментувати
Alexandra
Добрий день які предмети зно потрібно здавати на фармацевта заочну форму навчання і скільки років потрібно навчатися
admission_uzhnu
Для Alexandra: ДВНЗ "УжНУ" не готує фармацевтів за заочною формою здобуття освіти.
Коментувати
Тетяна
Добрий день! Прочитала на сайті УжНУ, що відкрили факультет Біомедична інженерія, цікавить, чи є заочна форма?
admission_uzhnu
Для Тетяна: Підготовка бакалаврів за вказаною спеціальністю розпочата на фізичному факультеті. Заочної форми навчання немає.
Коментувати
Ксенія Герга
Доброго дняя. Які предмети потрібно здавати на лікувальну справу? Яка вартість навчання?
admission_uzhnu
Для Ксенія Герга: Згідно Умов прийому на 2019 рік, які зараз знаходяться на реєстрації у Міністерстві юстиції, для вступу на місця державного замовлення за спеціальністю 222 Медицина необхідно скласти ЗНО з: 1) української мови і літератури (не менше 100 балів); 2) біології або хімії (не менше 150 балів); 3) математики або фізики (не менше 150 балів). Для небюджетних пропозицій предмети ЗНО будуть встановлені у Правилах прийому. Вартість навчання для вступників 2018 року складала 28290 грн/рік, для вступників 2019 року - буде встановлена в травні-червні 2019 року.
Коментувати
Віталій
Доброго дня я б хотів дізнатися коли у вас день відкритих дверей. І на які факультети я зможу поступити з таким ЗНО як українська мова та література, історія України, географія.
admission_uzhnu
Для Віталій: Із вказаними предметами до ДВНЗ “УжНУ” можна подавати документи на відкриті (бюджетні) конкурсні пропозиції за спеціальностями: Середня освіта (Українська мова і література), Середня освіта (Історія), Історія та археологія, Філософія, Культурологія. Радимо обрати ще один (четвертий) предмет.
Коментувати
editor_uzhnu
До уваги вступників! Перелік конкурсних предметів, творчих заліків та творчих конкурсів для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань) на відкриті та фіксовані (закриті) конкурсні пропозиції на основі повної загальної середньої освіти порівняно з 2018 роком набув змін. Радимо ретельно ознайомитися з Додатком 4 до Умов прийому у 2019 році - https://www.uzhnu.edu.ua/uk/infocentre/get/17859. Умови подано на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України. Відповідно до Умов прийому Правила прийому до ДВНЗ "УжНУ" у 2019 році будуть затверджені та оприлюднені до 20 грудня. Приймальна комісія УжНУ.
Natali Myltseva
Доброго дня, мене цікавить факультет природничих наук "екологія", які предмети ЗНО потрібні для вступу?
admission_uzhnu
Для Natali Myltseva: У 2019 році для вступу на спеціальність Екологія обов’язковими предметами є ЗНО українська мова та література і біологія, а також необхідно скласти хімію або географію (на вибір). Мінімальний бал для участі в конкурсі - 100. Детальніше про спеціальність - на сторінці хімічного факультету - https://www.uzhnu.edu.ua/uk/cat/faculty-fchemistry
Коментувати