Рейтинг
886
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 195 оцінок.

Відгуки про ДВНЗ "Ужгородський національний університет" (УжНУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Алла Попович
Добрий день. Я була відрахована з математичного факультету заочне навчання, з 5-го курсу. Маю зараховані всі дисципліни 1-4 курс та наступні дисципліни 5 курс: Рілігієзнавство Педагогіка та Методика виховної роботи Технічні засоби навчання Методика викладання математики Соціологія Рівняння математичної фізики Курс за вибором Методи обчислень Теорія ймовірностей і математична статистика Політологія Курсова робота. Будь ласка, скажіть, які дисципліни я маю ще здати щоб відновитися і закінчити заочний математичний факультет? Алла Попович.
admission_uzhnu
Для Алла Попович: зверніться, будь ласка, у деканат факультету математики та цифрових технологій УжНУ: f-mat@uzhnu.edu.ua
Коментувати
Оксана Мішко
Чи можна до вас поступити після 9 класу на факультет Архітектура та будівництво.
admission_uzhnu
Для Оксана Мішко: Прийом до університету проводиться на базі повної загальної середньої освіти (після 11 класу) або на базі здобутого ОКР молодший спеціаліст (після коледжу).
Коментувати
Lord
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи є у Вас набір на юридичний факультет, і які потрібні предмети ЗНО, який прохідний бал?
admission_uzhnu
Для Lord: Ми проводимо набір на спеціальності юридичного факультету "Право", "Міжнародне право" та "Правоохоронна діяльність". З переліком предметів ЗНО можна ознайомитися за посиланням https://www.uzhnu.edu.ua/uk/infocentre/get/4572. Щоб подати заяву для вступу на спеціальності «Право», «Міжнародне право» вступник повинен мати конкурсний бал не менше 140, на спеціальність "Правоохоронна діяльність" - не менше 100 балів.
Коментувати
Марія Шпонтак
Доброго дня можна дізнатися про вступ на безкоштовне навчання на психолога, скільки балів потрібно набрати на ЗНО?
admission_uzhnu
Для Марія Шпонтак: Необхідні ЗНО 1. Українська мова і література. 2. Математика. 3. Іноземна мова або Біологія. Вступники допускаються до конкурсного відбору на місця державного замовлення, можуть бути рекомендовані або переведені на такі місця в разі наявності конкурсного бала не менше 125,000. У 2019 році прохідний бал широкого конкурсу на спеціальність 053 Психологія становив 171,531.
Коментувати
Вікторія Красилинець
Доброго дня хочу у вас запитати. Чи можу я поступит на вчителя історії після 9 класу, і в який коледж поступити після 9 класу з наданням цієї професії?
admission_uzhnu
Для Вікторія Красилинець: Ми не готуємо фахівців за педагогічними спеціальностями на основі базової загальної середньої освіти (9 класів).
Коментувати
Yura Shtefanko
День добрий! Які предмети треба здавати на "кібезбезбеку", який пороговий бал для вступу на контракт і на державну форму навчання?
admission_uzhnu
Для Yura Shtefanko: Для вступу на спеціальність "Кібербезпека" необхідні предмети ЗНО: 1. Українська мова і література. 2. Математика. 3. Фізика або Іноземна мова. Для вступу на місця державного замовлення конкурсний бал повинен бути не менше 125 балів, для навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб - 100 балів.
Коментувати
Вікторія Добоні
Добрий день. Мене цікавить такий напрямок навчання як « Геодезія та Землеустрій». які екзамени потрібно чи ЗНО для вступу після навчання в коледжі? прохідний бал?? форма навчання? чи можна заочно? вартість та термін навчання? Дякую)
admission_uzhnu
Для Вікторія Добоні: Якщо Ви вступаєте на основі диплома молодшого спеціаліста із спеціальності 193 Геодезія та землеустрій (або відповідної їй - наприклад, 5.08010102 Землевпорядкування) - у Вас є можливість вступу на 1 курс денної форми за скороченим терміном навчання з можливістю навчання за державним замовленням (1 рік 10 місяців) або на 3 курс заочної форми тільки за кошти фізичних або юридичних осіб (термін навчання - 2 роки 10 місяців). Вступ на основі диплома з іншої спеціальності можливий лише на другий курс за кошти фізичних або юридичних осіб (термін навчання 2 роки 10 місяців на денній формі, 3 роки 10 місяців - на заочній). Конкурсний відбір здійснюється за результатами ЗНО з української мови і літератури (не менше 100 балів) та фахового вступного випробування, яке проводиться в УжНУ (результат повинен бути не менше 100 балів). Вартість навчання у 2019 році - 11000 грн/рік на денній формі, 8000 грн/рік на заочній. Більше: https://www.uzhnu.edu.ua/uk/cat/abiturient/vstup_ms
Коментувати
Olesia
Доброго вечора! Чи можливо вступити на Фізична терапія, ерготерапія на заочну форму навчання безЗНО на основі диплома молодшого спеціаліста з лікувальної справи Самбірського медичного коледжу? І чи потрібно здавати вступний іспит? Якщо так то який саме? До якого числа можна подати документи?? Дякую
admission_uzhnu
Для Olesia: Вступ на вказану спеціальність можливий лише на денну форму навчання (https://www.uzhnu.edu.ua/uk/infocentre/get/11012). Прийом на основі диплома молодшого спеціаліста з медичних спеціальностей проводиться на другий курс за результатами: 1) ЗНО з української мови та літератури, 2) фахове вступне випробування (програма за посиланням https://www.uzhnu.edu.ua/uk/infocentre/get/2077 - може бути оновлена до 1 квітня). Прийом заяв та документів розпочинається 13 липня, закінчується о 18:00 22 липня. Наголошуємо, що у 2020 році при вступі на основі здобутого ОКР молодший спеціаліст на всі спеціальності необхідне ЗНО з української мови та літератури (для спеціальності 051 «Економіка» та спеціальностей галузей знань 07 «Управління та адміністрування», 28 «Публічне управління та адміністрування» - також ЗНО з математики (математики або історії України для небюджетних конкурсних пропозицій)). Для вступників, які не складали ЗНО - реєстрація триватиме з 3 лютого до 24 березня 2020 року
Коментувати
Igor
Доброго дня, на яку спеціальність я можу поступити з такими предметами ЗНО українська мова і література, математика, біології та хімія?
admission_uzhnu
Для Igor: Вказаний Вами перелік дозволяє подавати заяву на бюджетні конкурсні пропозиції на спеціальності (освітні програми): Середня освіта. Біологія та здоров’я людини (Біологія) – денна та заочна форма, Садівництво та виноградарство (Садівництво та виноградарство) – денна і заочна форма, Біологія (Біологія) – денна форма, Лісове господарство (Лісове господарство) – денна форма, Фізична терапія, ерготерапія (Фізична терапія, ерготерапія) – денна форма, Початкова освіта (Початкова освіта) – денна і заочна форма, Психологія (Психологія, Практична психологія) – денна та заочна форма, Середня освіта. Фізика (Фізика. Інформатика) – денна форма, Біомедична інженерія (Біомедична інженерія) – денна форма, Середня освіта. Хімія (Хімія. Екологія) – денна форма, Екологія (Екологія та охорона навколишнього середовища) – денна форма, Хімія (Хімія) – денна форма, Медицина (Лікувальна справа) – денна форма, Фармація, промислова фармація (Фармація) – денна форма, Стоматологія (Стоматологія) – денна.
Коментувати
Marianna Kanyuka
Добрий день) Які предмети ЗНО потрібні для вступу на компютерні науки і який прохідний бал? Скільки років навчання? Яка ціна за рік? Вартість гуртожитка?
admission_uzhnu
Для Marianna Kanyuka: 1. Українська мова та література; 2. Математика; 3. Фізика або Іноземна мова. Для участі у конкурсі на місця державного замовлення конкурсний бал повинен бути не манше 125, на контракт - не менше 100. Прохідний бал у 2019 році - 171.146, навчання - 3 роки 10 місяців на денній формі, вартість контракту - 11000 грн/рік.
Marianna Kanyuka
Скажіть будь ласка, чи можу я вступити на інформаційні технології з такими предметами ЗНО як українська мова та література, історія України і математика?
admission_uzhnu
Така конкурсна проозиція у нас не передбачена.
Коментувати
Natalia Zelenchuk
Привіт! На офіційному сайті УжНУ оприлюднені предмети для навчання на державному замовленні. Для спеціальності «Стоматологія» , щоб навчатись на державному замовленні потрібно скласти: 1. Українська мова і література; 2. Біологія або хімія; 3. Фізика або математика. Тому, у мене виникло питання, які предмети для цієї спеціальності необхідно складати у 2020 році для навчання на контракті без можливості переведення на держ.замовлення?
admission_uzhnu
Для Natalia Zelenchuk: Для спеціальності «Стоматологія» небюджетні конкурсні пропозиції будуть затверджені на початку лютого. Згідно Умов прийому: "Для небюджетних конкурсних пропозицій зі спеціальностей 221 Стоматологія, 222 Медицина, 228 Педіатрія галузі знань 22 Охорона здоров’я другий та третій предмети обираються закладом з переліку: біологія, хімія, математика, фізика". Тому одна з пропозицій буде мати такий перелік: 1.Українська мова і література; 2.Біологія; 3.Хімія або Математика.
Коментувати
Tetiana Buryn
Добрий день, як враховують середній бал атестата при вступі в УжНУ до балів ЗНО?
admission_uzhnu
Для Tetiana Buryn: Середній бал документа про повну загальну середню освіту (атестата) переводиться у шкалу від 100 до 200 балів відповідно до "Таблиці переведення середнього бала документа про повну загальну середню освіту, обрахованого за 12-бальною шкалою, в шкалу 100 – 200" (Додаток 6 до Правил прийому - https://www.uzhnu.edu.ua/uk/infocentre/get/4576). При обчисленні конкурсного бала результат переведення множиться на 0.1 (максимально можливий коефіцієнт). Таким чином, найбільший середній бал - 12.0 дає вклад у конкурсний бал - 200*0.1=20 балів, середній бал 10 - дає вклад - 180*0.1=18, і т.д. Найменший можливий середній бал - 1.0 дає вклад - 100*0.1=10 балів.
Коментувати
Nata Tsupko
Доброго дня) Які предмети ЗНО потрібні на вчителя фізики? Скільки років навчання? Яка ціна за рік? Вартість гуртожитка? ????
admission_uzhnu
Для Nata Tsupko: Для вступу на спеціальність 014.08 Середня освіта. Фізика (освітня програма - "Фізика. Інформатика") необхідні ЗНО: 1. Українська мова та література 2. Математика 3. Фізика або Іноземна мова або Біологія. Термін навчання за ОС бакалавр - 3 роки 10 місяців, магістр на основі бакалавра - 1 рік 9 місяців. Вартість навчання - 10000 грн. Дана спеціальність належить до спеціальностей, яким надається особлива підтримка, деталі за посиланням - https://www.uzhnu.edu.ua/uk/cat/abiturient/bachelor
Коментувати
Євгенія Ребрик
Чи можу я маючи базову загальну середню освіту,тобто після 11 класу вступити на факультет "Сестринська справа"?
admission_uzhnu
Для Євгенія Ребрик: Свідоцтво про базову загальну середню освіту отримується після закінчення дев’ятого класу, про повну загальну середню освіту - після 11 класу. Як у першому, так і в другому випадку Ви можете вступити до медичних коледжів для здобуття спеціальності "Медсестринство". УжНУ готує бакалаврів та магістрів медсестринства, вступ у бакалаврат можливий після закінчення коледжу (скорочена програма підготовки), у магістратуру - після закінчення бакалаврату.
Коментувати
Barbara Szimeonov
Шановний Адміністратор! У мене запитання, Чи можна вступити на магістра за іншою спеціальністю? Мені потрібна інформація про вступ на основі бакалавра. Цікавить юридичний факультет/міжнародне право, та митна справа. Ще не вибрала. Ось, що мені потрібно для вступу? Чи є якісь пільги для молодих мам?
admission_uzhnu
Для Barbara Szimeonov: Вступ за іншою спеціальністю передбачає складання додаткового вступного випробування (співбесіда), фахового вступного випробування й іспиту з іноземної мови. На спеціальність 293 Міжнародне право фахове вступне випробування та іспит з іноземної мови проходять у формі ЗНО, попередньо складається додаткове вступне випробування для реєстрації на ЗНО. На спеціальність 072 Фінанси, банківська справа та страхування (освітня програма "Митна справа та оціночна діяльність") іспит з іноземної мови проходить у формі ЗНО, для його складання необхідно скласти додаткове вступне випробування та зареєструватисяя на ЗНО у травні. Фахове вступне у цьому випадку складається у закладі вищої освіти у липні. Вам необхідно ознайомитися з програмами вступних випробувань (https://www.uzhnu.edu.ua/uk/infocentre/15215, https://www.uzhnu.edu.ua/uk/infocentre/2108), готуватися до них і звернутися до приймальної комісії на початку травня для реєстрації на ЗНО. Пільг у Вашому випадку немає
Коментувати
Людмила Бережник
Добрий день хочу дізнатися що треба щоб вступити на кухар кондитер чи платне і скільки які предмети треба для здаваня ЗНО і які. Прохідні бали іщодо гуртожитку скільки і які умови?
admission_uzhnu
Для Людмила Бережник: На жаль, ми не готуємо фахівців за вказаною спеціальністю.
Коментувати
Rebeka
Добрий день, які предмети потрібно для вчителя початкових класів? Яка ціна за рік? Чи платний гуртожиток? Який прохідний бал? Скільки років потрібно вчитися?
admission_uzhnu
Для Rebeka: Умовами прийому на 2020 рік (на даний момент знаходяться на етапі реєстрації у Міністерстві юстиції України) для спеціальності 013 Початкова освіта визначено такі предмети ЗНО: 1. Українська мова та література. 2. Математика. 3. Історія України або біологія. Щодо інших питань: тривалість навчання за ступенем бакалавр - 3 роки 10 місяців на денній формі (4 роки 10 місяців на заочній), прохідний бал для навчання за державним замовленням визначається за результатами конкурсного відбору (у 2019 році - 149.610 в УжНУ), для участі у конкурсі мінімальний бал з кожного предмета - 100, вартість навчання у 2019 році - 11500 грн/рік на денній формі, 8000 грн/рік на заочній, проживання у гуртожитку - платне.
Коментувати
Игорь Комарицкий
Неплохой ВУЗ Преподаватели публикуют свои статьи и тезисы на сайте http://sci-conf.com.ua Отличный сервис, сертификаты всем участникам, доступная стоимость http://sci-conf.com.ua
Gabriela Leva
Доброго дня ! Я б хотіла поступити на факультет іноземної філології . Які мені потрібно обрати предмети на ЗНО і які бали отримати ? Що потрібно для вступу ?
admission_uzhnu
Для Gabriela Leva: На спеціальності 014.02 Середня освіта. Мова і література (із зазначенням мови) та 035 Філологія обов’язковими є ЗНО з української мови та літератури, іноземної мови (англійська, німецька, французька або іспанська). На вибір вступника третій предмет - історія України або географія. Для участі у конкурсі мінімальний результат ЗНО з предметів - 100. Крім того, у конкурсному балі враховується середня оцінка свідоцтва про повну загальну середню освіту. Подача заяв та конкурсний відбір - у липні 2020 року. Радимо складати всі чотири названі вище ЗНО.
Коментувати
Ivanna
Чи можу я поступити на туризм або готельно - ресторанну справу якщо буду здавати такі предмети на ЗНО : 1 Укр.мова і література 2 історія України 3 географія
admission_uzhnu
Для Ivanna: Проект Умов прийому на 2020 рік передбачає для вказаних спеціальностей (вступ за державним замовленням або за кошти фізичних та/або юридичних осіб) ЗНО з таких предметів: 1. Українська мова та література. 2 Іноземна мова. 3. Географія або математика. Радимо Вам готувати, крім вказаних Вами предметів, також іноземну мову. Навчання на даних спеціальностях передбачає вивчення декількох іноземних мов.
Коментувати