Рейтинг
822
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 182 оцінок.

Відгуки про ДВНЗ "Ужгородський національний університет" (УжНУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Євгенія Ребрик
Чи можу я маючи базову загальну середню освіту,тобто після 11 класу вступити на факультет "Сестринська справа"?
admission_uzhnu
Для Євгенія Ребрик: Свідоцтво про базову загальну середню освіту отримується після закінчення дев’ятого класу, про повну загальну середню освіту - після 11 класу. Як у першому, так і в другому випадку Ви можете вступити до медичних коледжів для здобуття спеціальності "Медсестринство". УжНУ готує бакалаврів та магістрів медсестринства, вступ у бакалаврат можливий після закінчення коледжу (скорочена програма підготовки), у магістратуру - після закінчення бакалаврату.
Коментувати
Barbara Szimeonov
Шановний Адміністратор! У мене запитання, Чи можна вступити на магістра за іншою спеціальністю? Мені потрібна інформація про вступ на основі бакалавра. Цікавить юридичний факультет/міжнародне право, та митна справа. Ще не вибрала. Ось, що мені потрібно для вступу? Чи є якісь пільги для молодих мам?
admission_uzhnu
Для Barbara Szimeonov: Вступ за іншою спеціальністю передбачає складання додаткового вступного випробування (співбесіда), фахового вступного випробування й іспиту з іноземної мови. На спеціальність 293 Міжнародне право фахове вступне випробування та іспит з іноземної мови проходять у формі ЗНО, попередньо складається додаткове вступне випробування для реєстрації на ЗНО. На спеціальність 072 Фінанси, банківська справа та страхування (освітня програма "Митна справа та оціночна діяльність") іспит з іноземної мови проходить у формі ЗНО, для його складання необхідно скласти додаткове вступне випробування та зареєструватисяя на ЗНО у травні. Фахове вступне у цьому випадку складається у закладі вищої освіти у липні. Вам необхідно ознайомитися з програмами вступних випробувань (https://www.uzhnu.edu.ua/uk/infocentre/15215, https://www.uzhnu.edu.ua/uk/infocentre/2108), готуватися до них і звернутися до приймальної комісії на початку травня для реєстрації на ЗНО. Пільг у Вашому випадку немає
Коментувати
Людмила Бережник
Добрий день хочу дізнатися що треба щоб вступити на кухар кондитер чи платне і скільки які предмети треба для здаваня ЗНО і які. Прохідні бали іщодо гуртожитку скільки і які умови?
admission_uzhnu
Для Людмила Бережник: На жаль, ми не готуємо фахівців за вказаною спеціальністю.
Коментувати
Rebeka
Добрий день, які предмети потрібно для вчителя початкових класів? Яка ціна за рік? Чи платний гуртожиток? Який прохідний бал? Скільки років потрібно вчитися?
admission_uzhnu
Для Rebeka: Умовами прийому на 2020 рік (на даний момент знаходяться на етапі реєстрації у Міністерстві юстиції України) для спеціальності 013 Початкова освіта визначено такі предмети ЗНО: 1. Українська мова та література. 2. Математика. 3. Історія України або біологія. Щодо інших питань: тривалість навчання за ступенем бакалавр - 3 роки 10 місяців на денній формі (4 роки 10 місяців на заочній), прохідний бал для навчання за державним замовленням визначається за результатами конкурсного відбору (у 2019 році - 149.610 в УжНУ), для участі у конкурсі мінімальний бал з кожного предмета - 100, вартість навчання у 2019 році - 11500 грн/рік на денній формі, 8000 грн/рік на заочній, проживання у гуртожитку - платне.
Коментувати
Игорь Комарицкий
Неплохой ВУЗ Преподаватели публикуют свои статьи и тезисы на сайте http://sci-conf.com.ua Отличный сервис, сертификаты всем участникам, доступная стоимость http://sci-conf.com.ua
Gabriela Leva
Доброго дня ! Я б хотіла поступити на факультет іноземної філології . Які мені потрібно обрати предмети на ЗНО і які бали отримати ? Що потрібно для вступу ?
admission_uzhnu
Для Gabriela Leva: На спеціальності 014.02 Середня освіта. Мова і література (із зазначенням мови) та 035 Філологія обов’язковими є ЗНО з української мови та літератури, іноземної мови (англійська, німецька, французька або іспанська). На вибір вступника третій предмет - історія України або географія. Для участі у конкурсі мінімальний результат ЗНО з предметів - 100. Крім того, у конкурсному балі враховується середня оцінка свідоцтва про повну загальну середню освіту. Подача заяв та конкурсний відбір - у липні 2020 року. Радимо складати всі чотири названі вище ЗНО.
Коментувати
Ivanna
Чи можу я поступити на туризм або готельно - ресторанну справу якщо буду здавати такі предмети на ЗНО : 1 Укр.мова і література 2 історія України 3 географія
admission_uzhnu
Для Ivanna: Проект Умов прийому на 2020 рік передбачає для вказаних спеціальностей (вступ за державним замовленням або за кошти фізичних та/або юридичних осіб) ЗНО з таких предметів: 1. Українська мова та література. 2 Іноземна мова. 3. Географія або математика. Радимо Вам готувати, крім вказаних Вами предметів, також іноземну мову. Навчання на даних спеціальностях передбачає вивчення декількох іноземних мов.
Коментувати
Саша Мрочко
Доброго дня, у вас можна навчатись на Веб-Дизайнера після 11 класу і які предмети краще здавати на ЗНО?
admission_uzhnu
Для Саша Мрочко: Веб-дизайн як навчальна дисципліна входить до навчальних планів окремих спеціальностей галузі 12 "Інформаційні технології" (наприклад, спеціальності 123 "Комп’ютерна інженерія"). Для вступу на спеціальності рекомендуємо готувати та складати: українську мову та літературу, математику, фізику та іноземну мову. Радимо готувати всі чотири предмети.
Коментувати
Anastasia Stehura
Доброго дня ! Я б хотіла з часом поступити на Стоматологічний факультет . Які мені потрібно обрати предмети на ЗНО і які бали отримати ? Чи допоможе при вступі золота чи срібна медаль ? Що потрібно для вступу ?
admission_uzhnu
У 2019 році для вступу на навчання за кошти державного бюджету або за кошти фізичних чи юридичних осіб необхідно було скласти такі предмети ЗНО: 1. Українська мова та література, 2. Біологія або Хімія, 3. Фізика або Математика. Для вступу лише контрактну форму УжНУ пропонував два варіанти: Перший - 1. Українська мова та література, 2. Біологія, 3. Хімія або Історія України. Другий - 1. Українська мова та література, 2. Історія України, 3. Біологія або Іноземна мова. У всіх випадках для вступу на спеціальності «Медицина» та «Стоматологія» вступнику необхідно було мати не менш як 150 балів з другого та третього конкурсних предметів і не менше 100 балів з першого. Також у конкурсному балі враховувався середній бал додатка до свідоцтва про повну загальну середню освіту. Проект Умов прийому на 2020 рік (у тому числі перелік конкурсних предметів) буде оприлюднено найближчим часом для громадського обговорення, затвердження планується у середині жовтня. Про можливі зміни будемо інформувати.
admission_uzhnu
Оприлюднений проект Умов прийому на 2020 рік (https://mon.gov.ua/ua/news/mon-proponuye-dlya-gromadskogo-obgovorennya-proyekt-nakazu-pro-zatverdzhennya-umov-prijomu-do-zakladiv-vishoyi-osviti-ukrayini-v-2020-roci) залишає без змін перелік предметів для вступу на бюджет. Також вступнику необхідно мати не менш як 150 балів з другого та третього конкурсних предметів (за винятком вступників з конкурсним балом не менше 175,000 балів). Для небюджетних конкурсних пропозицій перелік конкурсних предметів, творчих заліків та творчих конкурсів визначається закладом вищої освіти, причому першим конкурсним предметом є українська мова і література, другий конкурсний предмет для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) обирається з математики, історії України, іноземної мови або біології за вибором закладу вищої освіти, а третій конкурсний предмет обирається з переліку загальноосвітніх предметів, з яких проводиться зовнішнє незалежне оцінювання.
Коментувати
Татьяна Бендас
Доброго дня ! Підскажіть ,будь ласка, маючи диплом молодшого спеціалістами з "Сестринської справи",здобуття яких спеціальностей заочної форми мені доступне?
admission_uzhnu
Для Татьяна Бендас: Перегляньте, будь ласка, Додаток 2 до Правил прийому за посиланням: https://www.uzhnu.edu.ua/uk/infocentre/get/11012. Ви можете подати заяву на всі спеціальності заочної форми, для яких у полі "Споріднені спеціальності / інші спеціальності ОКР молодшого спеціаліста, назва та код" вказано "Інші спеціальності". Основна сесія прийому заяв завершена, додаткова буде оголошена з 1 вересня
Коментувати
Наталія Мозольська
Добрий день. Хочу уточнити чи можна перевестися до Вас на другий курс на факультет іноземних мов із Вінниці ДонНу? Вартість навчання?
admission_uzhnu
Для Наталія Мозольська: Так, можна. Для уточнення процедури переведення звертайтеся, будь ласка, у деканат факультету або пишіть на адресу приймальної комісії (admission@uzhnu.edu.ua). Вартість залежить від спеціальності: для денної форми - від 9500 до 15500 грн/рік.
Коментувати
Lilia
Добрий день. Чи можливо навчатись у вас на заочній формі навчання спеціальність 227 фізична терапія ерготерапія? Ціна? Дякую!
admission_uzhnu
Для Lilia: Відповідно до стандарту вищої освіти за вказаною спеціальністю підготовка бакалаврів здійснюється лише за очною (денною) формою навчання. Стандарт опубліковано за посиланням: https://mon.gov.ua/storage/app/media/vishcha-osvita/zatverdzeni%20standarty/2019/05/08/227-fizichna-terapiya-ergoterapiya-bakalavr.pdf
Lilia
Куди можу вступити з такими предметами мова 150 біологія 165 історія 138 на заочну форму? Дуже гарно дякую?
Lilia
Чи можна на 2 курс фізична терапія ерготерапія заочно після медколеджу?
Коментувати
Богдана
Доброго дня.Професія вчитель англійськоЇ мови це спеціальність філологія чи середня освіта?Дякую
admission_uzhnu
Для Богдана: Це спеціальність - 014.02 Середня освіта. Мова і література (англійська), освітня програма - Англійська мова і література. Зарубіжна література
Коментувати
Галина Попадинец
Доброго дня. Є диплом спец. По спец. Мат. Статистика. Цікавить коли здаються документи на післядипломну освіту по спец. Математика? Який термін і вартість навчання? Дякую
admission_uzhnu
Для Галина Попадинец: Ви можете вступити до ДВНЗ “УжНУ” для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра, магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста, здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), за умови успішного проходження додаткових вступних випробувань з урахуванням середнього бала відповідного додатка до диплома. Крім цього Вам необхідно скласти фахове вступне випробування та іспит з іноземної мови. Деталі за посиланням: https://www.uzhnu.edu.ua/uk/news/vipusknikam-bakalavratu---pro-pravila-prijomu-na-navchannya.htm
Коментувати
Соломія Зубкович
Який термін навчання на факультеті фармації, якщо вже маєш диплом молодшого спеціаліста?
admission_uzhnu
Для Соломія Зубкович: Можливий вступ на другий курс для здобуття ступеня магістр за умови, що це диплом молодшого спеціаліста за спеціальностями "Фармація", "Фармація, промислова фармація", "Аналітичний контроль якості хімічних лікарських сполук", "Виробництво фармацевтичних препаратів". Тривалість навчання у цьому випадку - 3 роки 10 місяців (денна форма здобуття освіти), прийом на заочну форму не проводиться. Для вступу необхідно скласти фахове випробування.
Коментувати
Skava Sheguta
Який термін навчання на факультеті 227 фізична терапія та ерготерапія???Скажіть хто знає?
admission_uzhnu
Для Skava Sheguta: Нормативний термін навчання за ступенем бакалавр, спеціальність 227 Фізична терапія, ерготерапія - 3 роки 10 місяців (лише денна форма здобуття освіти). Для здобуття ступеня магістр на основі здобутого освітнього ступеня бакалавр - 1 рік 4 місяці.
Коментувати
Аня Мицак
На яку спеціальність я можу поступити з ЗНО з українськоїмови, історії України, біології та географії?
admission_uzhnu
Для Аня Мицак: Ви можете подати заяву і документи на 9 бюджетних конкурсних пропозицій та 27 небюджетних конкурсних пропозицій у ДВНЗ "УжНУ". Проте, на деякі з цих пропозицій є обмеження на результат ЗНО або конкурсний бал. Скористайтеся, будь ласка, нашим калькулятором вступника, щоб вибрати конкурсні пропозиції та обчислити конкурсний бал: https://berilios.tk/infofuture/, або напишіть на адресу приймальної комісії: admission@uzhnu.edu.ua
Владислава
Для admission_uzhnu: Добрий день, чи має значення запрошення з УжНУ яке ви мені відправили ? Чи можна вступити на факультет " суспільні науки "(практичний психолог) ,якщо ЗНО українська мова і література (131) ,історія(149), біологія(129) на заочну форму навчання?
admission_uzhnu
Запрошення на конкурсний бал не впливає. Названий Вами перелік предметів дозволяє подавати заяву і брати участь в конкурсному відборі на спеціальності Спеціальна освіта, Середня освіта. Фізична культура, Готельно-ресторанна справа, Психологія (Психологія, Практична психологія), Соціальна робота, Фізична терапія, ерготерапія. Для обчислення конкурсного бала перейдіть за посиланням: https://berilios.tk/infofuture/ і введіть, крім результатів ЗНО, середній бал свідоцтва про повну загальну середню освіту, а також (за наявності) право на сільський коефіцієнт.
Коментувати
Ірина
Чи можу я вступити до вузу на напрям "медицина" на бюджет з такими результатами зно: українська мова та література 177, біологія 178, математика 130 ( за умови, що я після закінчення навчання у вашому вузі,відпрацюю не менш як три роки у сільській місцевості або місцевості сільського типу) ; мій середній бал атестата 10.2 ?
admission_uzhnu
Для Ірина: Для вступу на спеціальність «Медицина» вступнику необхідно мати не менш як 150 балів з другого та третього конкурсних предметів. Ці обмеження стосуються як вступу на навчання за державним замовленням, так і вступу на навчання за кошти фізичних і / або юридичних осіб.
Коментувати
Olya33
Доброго вечора,який прохідний бал на поступлення на англ філологію? Чи можливо це з такими балами : англ -154,укр -177,іст -166,середній 165
admission_uzhnu
Для Olya33: У 2018 році: 035 Філологія, 035.041 германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська - прохідний бал на місця державного замовлення за широким конкурсом - 187,017 (інформація МОН України). Для обчислення конкурсного бала скористайтеся нашим сервісом: https://berilios.tk/infofuture/.
Коментувати
ірина
Доброго дня, у вас є державні місця на спеціальності фармація? І чи можна після двох років навчання стаціонарно перевестись на заочну форму? У вас є заочна фармація заочна форма після 11 класу?
admission_uzhnu
Для ірина: Максимальний обсяг державного замовлення на спеціальність 226 Фармація, промислова фармація - 25 місць, магістр на основі повної загальної середньої освіти, денна форма здобуття освіти, термін навчання - 4 роки 10 місяців. Заочна форма здобуття освіти не передбачена.
Коментувати