Рейтинг
856
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 189 оцінок.

Відгуки про ДВНЗ "Ужгородський національний університет" (УжНУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина
Дорого дня, складала ЗНО з укр.мови (179), біології (161) та математики (137). Підкажіть, будь ласка, чи можна вступити на стоматологію у разі недобору, контракт. Дякую
admission_uzhnu
Для Ірина: На спеціальність "Стоматологія" необхідні результати не менше 150 балів з другого та третього конкурсного предмета. Це обмеження стосується вступу як на державне замовлення, так і на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб.
Коментувати
Антон Уліганинець
Добрий день. Чи можу я подати документи на факультет "Здоров’я та фізичного виховання" з такими балами Історія України-123,Українська мова і література-124,Біологія-141?
admission_uzhnu
Для Антон Уліганинець: Ви можете подавати заяву на бюджетні конкурсні пропозиції за спеціальностями "Спеціальна освіта", "Середня освіта. Фізична культура", також на спеціальність "Фізична культура і спорт" (за умови реєстрації та складання творчого конкурсу до 12/08). Ви можете подавати заяву на небюджетну конкурсну пропозицію за спеціальністю "Фізична терапія, ерготерапія". Для обчислення конкурсного бала скористайтеся нашим сервісом //https://vstup.uzhnu.edu.ua/calculator. На сайті виберіть "Вступ на основі повної загальної середньої освіти", факультет здоров’я та фізичного виховання, предмети ЗНО, введіть свої результати та середній бал документа про освіту.
Коментувати
Yurko
Чи візьмуть мене на спеціальність медицина якщо з 149 балами з математики ) у разі недобору
admission_uzhnu
Для Yurko: Відповідно до Умов прийому для вступу на спеціальність Медицина мінімальна кількість балів з другого та третього конкурсного предмета - 150. Для відкритої конкурсної пропозиції (вступ за державним замовленням та за кошти фізичних або юридичних осіб) - 2 предмет: Біологія або Хімія, 3 предмет: Математика або Фізика. Відповідно до Правил прийому до ДВНЗ "УжНУ" для небюджетної конкурсної пропозиції (вступ тільки за кошти фізичних або юридичних осіб) - 2 предмет: Біологія або Математика, 3 предмет: Хімія або Фізика.
Роман
Для admission_uzhnu: добрий день чи можна попасти до вас на фіз реабілітацію коли закінчив 3.5 років в медичному (перевестися на 2 семестр 2 або 3 курсу)
admission_uzhnu
Так, можливе переведення або поновлення. З питань переведення/поновлення звертайтеся, будь ласка, у деканат факультету.
Коментувати
Яна Войтенко
Доброго дня хотіла дізнатися чи можна вступити на заочну форму навчання без ЗНО , так як після НАВЧАННЯ в ВПУ пройшло уже 5 років ? Факультет: фізичного виховання
admission_uzhnu
Для Яна Войтенко: Вступ за освітнім ступенем бакалавра без ЗНО можливий лише за наявності диплома бакалавра, магістра або спеціаліста.
Коментувати
Victoria
Доброго дня. Який прохідний бал для вступу в коледж на право? Я в конкурсному відборі набрала 152 з історії україни і 168 з мови. Цього достатньо для Природничо-гуманітарного коледжу?
admission_uzhnu
Для Victoria: Питання щодо вступу до ПГК надсилайте на електронну адресу приймальної комісії коледжу - college@uzhnu.edu.ua. Відповідно до Правил прийому до ПГК мінімальний бал з кожного предмета - 110 балів.
Коментувати
Мирослава Шип
Доброго дня! Для вступу на факультет Інформаційні технології, на заочу форму навчання, які потрібно надати документи і чи потрібно ЗНО, якщо школу закінчила 10 років тому і потім навчалася в коледжі на спеціальність Економіка підприємства. Дякую за відповідь!
admission_uzhnu
Для Мирослава Шип: Необхідне ЗНО з української мови та літератури 2017-2020 років, диплом молодшого спеціаліста, додаток до диплома, паспорт, 4 фото. Подача документів з 13 по 22 серпня, фахове вступне випробування - з 25 по 31 серпня.
Коментувати
Аліна Онисько
Добрий день, для вступу на фармацевтичний факультет, можуть бути такі предмети як мова біологія і історія? Чи обовязковою є хімія?
admission_uzhnu
Для Аліна Онисько: Для вступу на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб (небюджетна конкурсна пропозиція) за спеціальністю 226 Фармація, промислова фармація (освітній ступінь магістр на основі ПЗСО) можливо використати вказаний Вами перелік предметів ЗНО (https://vstup.uzhnu.edu.ua/calculator?education_base_id%5B%5D=40&speciality_code%5B%5D=226&calculation=true&subjects%5B100%5D=true&subjects%5B100%5D=). Конкурсний бал при цьому має бути не менше 130 балів.
Коментувати
Вікторія
Добрий вечір, а які предмети потрібно пройти на ЗНО на факультет біологія 091. Та який вступний бал ЗНО потрібний?
admission_uzhnu
Для Вікторія: Для вступу за державним замовленням (денна форма) або за кошти фізичних/юридичних осіб (денна та заочна форма) необхідні предмети ЗНО: 1. Українська мова та література 2. Біологія 3. Іноземна мова або Математика або Хімія. Мінімальний бал з кожного предмета - 100, конкурсний бал повинен бути не менше 125 для вступу за державним замовленням, не менше 100 - на контракт. Також є небюджетні конкурсні пропозиції, рекомендуємо ознайомитися через наш вебсервіс для вступника: https://vstup.uzhnu.edu.ua/calculator?education_base_id%5B%5D=40&speciality_code%5B%5D=091
Коментувати
Vasya
Добрый день, могу ли я поступить на мед. факультет, если у меня, математика -120, биология-188, история - 185, укр - 180?
admission_uzhnu
Для Vasya: Ви можете брати участь у конкурсному відборі на місця державного замовлення за спеціальністю "Фармація, промислова фармація", а також на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб за спеціальностями "Фармація, промислова фармація" і "Медсестринство".
Vasya
Добрий день, можу я поступити на юридичний факультет(право) з такими предметами:біологія, укр мова, історія?
admission_uzhnu
Так, можна подавати документи на небюджетну конкурсну пропозицію за умови наявності конкурсного бала не менше 140 балів.
Коментувати
Szlávik Kapcsa
Доброго дня, можна дізнатися детальніше про вчителя початкових класів? Наприклад: як довго вчитися заочно, чи обов’язкове ЗНО у звязку із карантином, які предмети потрібно, який прохідний бал, ціна навчання?
admission_uzhnu
Для Szlávik Kapcsa: Для вступу на спеціальність 013 "Початкова освіта" на основі повної загальної середньої освіти (11 класів): а) навчання за заочною формою здобуття освіти триває 4 роки 10 місяців, б) ЗНО обов’язкове для вступу, в) необхідні сертифікати ЗНО для вступу за державним замовленням або за кошти фізичних/юридичних осіб: 1.Українська мова та література, 2.Математика, 3.Біологія або Історія України; для вступу тільки за кошти фізичних/юридичних осіб: 1.Українська мова та література, 2.Біологія, 3.Іноземна мова або Історія України, г) для участі в конкурсі на місця державного замовлення конкурсний бал повинен бути не менше 125 балів, для вступу тільки за кошти фізичних/юридичних осіб - не менше 100 балів, д) вартість навчання - 11000 грн/рік.
Szlávik Kapcsa
А коли потрібно подавати документи?
admission_uzhnu
З 13 серпня до 18:00 22 серпня через електронний кабінет, який можна створювати з 1 серпня.
Коментувати
Маріанна
Доброго дня! Цікавлюсь питанням. Закінчила І-курс вступила на контракт, чи є можливість навчатись на ІІ-курсі на держ-бюджеті за пільговою категорією (дитина-інвалід)? До речі вакантні місця є!
admission_uzhnu
Для Маріанна: Доброго вечора! Якщо Ви є студенткою УжНУ, надішліть фотокопії підтверджуючих документів на адресу admission@uzhnu.edu.ua. Приймальна комісія
Коментувати
Василина
Доброго дня, мене цікавить інформація по напрямку «Фармація», на заочну форму навчання. В 2017р закінчила медичний коледж (молодший спеціаліст фармації), тепер щоб поступити потрібно здавати ЗНО чи вступні екзамени? Дякую за відповідь.
admission_uzhnu
Для Василина: ДВНЗ "УжНУ" проводить прийом лише на денну форму здобуття освіти за спеціальністю Фармація (освітній ступінь магістр). За наявності диплома молодшого спеціаліста зі спеціальності фармацевтичного спрямування можливий вступ на другий курс за результатами ЗНО з української мови та літератури (2017-2020 років) та фахового вступного випробування, термін навчання - 3 роки 10 місяців.
Коментувати
Ліза
Які предмети потрібно здавати на "кібербезпеку", який пороговий бал, скільки коштує навчання?
admission_uzhnu
Для Ліза: Необхідно скласти: 1. Українська мова і література; 2. Математика; 3. Фізика або Іноземна мова. Для участі у конкурсному відборі мінімальний бал із кожного предмета - 100. Вартість навчання буде оприлюднена до 13 червня.
Коментувати
Євгенія Куля
доброго дня ,чи можу я після 9 класів поступити на вчителя угорської мови ?скільки коштує за весь термін навчання? що потрібно для вступлення?
admission_uzhnu
Для Євгенія Куля: Прийом до університету проводиться на базі повної загальної середньої освіти (після 11 класу) або на базі здобутого ОКР молодший спеціаліст (після коледжу). На базі 9 класу можливий вступ до Природничо-гуманітарного коледжу, детальніша інформація: http://www.college.uzhnu.edu.ua/
Коментувати
Алла Попович
Добрий день. Я була відрахована з математичного факультету заочне навчання, з 5-го курсу. Маю зараховані всі дисципліни 1-4 курс та наступні дисципліни 5 курс: Рілігієзнавство Педагогіка та Методика виховної роботи Технічні засоби навчання Методика викладання математики Соціологія Рівняння математичної фізики Курс за вибором Методи обчислень Теорія ймовірностей і математична статистика Політологія Курсова робота. Будь ласка, скажіть, які дисципліни я маю ще здати щоб відновитися і закінчити заочний математичний факультет? Алла Попович.
admission_uzhnu
Для Алла Попович: зверніться, будь ласка, у деканат факультету математики та цифрових технологій УжНУ: f-mat@uzhnu.edu.ua
Коментувати
Оксана Мішко
Чи можна до вас поступити після 9 класу на факультет Архітектура та будівництво.
admission_uzhnu
Для Оксана Мішко: Прийом до університету проводиться на базі повної загальної середньої освіти (після 11 класу) або на базі здобутого ОКР молодший спеціаліст (після коледжу).
Коментувати
Lord
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи є у Вас набір на юридичний факультет, і які потрібні предмети ЗНО, який прохідний бал?
admission_uzhnu
Для Lord: Ми проводимо набір на спеціальності юридичного факультету "Право", "Міжнародне право" та "Правоохоронна діяльність". З переліком предметів ЗНО можна ознайомитися за посиланням https://www.uzhnu.edu.ua/uk/infocentre/get/4572. Щоб подати заяву для вступу на спеціальності «Право», «Міжнародне право» вступник повинен мати конкурсний бал не менше 140, на спеціальність "Правоохоронна діяльність" - не менше 100 балів.
Коментувати
Марія Шпонтак
Доброго дня можна дізнатися про вступ на безкоштовне навчання на психолога, скільки балів потрібно набрати на ЗНО?
admission_uzhnu
Для Марія Шпонтак: Необхідні ЗНО 1. Українська мова і література. 2. Математика. 3. Іноземна мова або Біологія. Вступники допускаються до конкурсного відбору на місця державного замовлення, можуть бути рекомендовані або переведені на такі місця в разі наявності конкурсного бала не менше 125,000. У 2019 році прохідний бал широкого конкурсу на спеціальність 053 Психологія становив 171,531.
Коментувати
Вікторія Красилинець
Доброго дня хочу у вас запитати. Чи можу я поступит на вчителя історії після 9 класу, і в який коледж поступити після 9 класу з наданням цієї професії?
admission_uzhnu
Для Вікторія Красилинець: Ми не готуємо фахівців за педагогічними спеціальностями на основі базової загальної середньої освіти (9 класів).
Коментувати
Yura Shtefanko
День добрий! Які предмети треба здавати на "кібезбезбеку", який пороговий бал для вступу на контракт і на державну форму навчання?
admission_uzhnu
Для Yura Shtefanko: Для вступу на спеціальність "Кібербезпека" необхідні предмети ЗНО: 1. Українська мова і література. 2. Математика. 3. Фізика або Іноземна мова. Для вступу на місця державного замовлення конкурсний бал повинен бути не менше 125 балів, для навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб - 100 балів.
Коментувати