Рейтинг
841
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 186 оцінок.

Відгуки про ДВНЗ "Ужгородський національний університет" (УжНУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Natalia Mahanets
Доброї ночі, підскажіть будь ласка, я навчаюсь на фізичному факультеті(зараз в академ відпустці). Пішла в академ відпустку на 3*курсі 2 семестр, чи можливо перевестись на інженерно технічний факультет заочне відділення? Що для цього потрібно? І на який курс реально попасти
Приймальна комісія УжНУ
Для Natalia Mahanets: Підійдіть, будь ласка, в деканат інженерно-технічного факультету із заліковою книжкою. У деканаті визначать академрізницю і курс, на який можливе переведення.
Коментувати
Vasil
Доброго дня! Цікавить факультет "фізична терапія" (заочна форма). Попередньо закінчила медичний коледж( сестра медична). Які вступні іспити на 2-ий курс і коли? Дякую
Приймальна комісія УжНУ
Для Vasil: Вступні випробування - з 25 по 31 липня. Програми - Для вступників за ступенем "бакалавр" на основі здобутого ОКР "молодший спеціаліст" – фахові вступні випробування (http://www.uzhnu.edu.ua/uk/infocentre/2066). Деталі- http://www.uzhnu.edu.ua/uk/news/dvnz-uzhnu-zaproshuye-vipusknikiv-koledzhiv-prodovzhiti-navchanya.htm
Ніна
Для Приймальна комісія УжНУ: Доброго дня! Цікавить Факультет здоров’я та фізичного виховання Попередньо закінчила медичний коледж, а також здобула освіту бакалавра з напрямом підготовки Здоров’я людини, кваліфікація " Фахівець з фізичної реабілітації. Вчитель основ здоров’я " На який курс я можу вступити до Університету в заочній формі навчання,щоб здобути вищу освіту? І яка сума за навчання? Дякую!
Коментувати
Ніколь
Чи можна вступити на біологію з такими предметами ЗНО-біологія, історія, укр.мова?
editor_uzhnu
Для Ніколь: Для вступу на спеціальність "Біологія" необхідно скласти: 1. Українська мова та література 2. Біологія 3. Хімія або Іноземна мова, на спеціальність "Середня освіта. Біологія та здоров’я людини" : 1. Українська мова та література 2. Біологія 3. Хімія або Математика. Із названим Вами набором предметів можна вступати на спеціальності : "Середня освіта. Фізична культура", "Спеціальна освіта", "Фізична культура і спорт". Детальніше: http://www.uzhnu.edu.ua/uk/calculator/
Коментувати
Іра Сушинська
Доброго вечора. Цікавить фармацевтичний профіль, заочна форма навчання. Закінчила медичний коледж (сестринська справа), Підскажіть будь - ласка, чи потрібне мені для вступу ЗНО? І яка ціна навчання? Дякую.
Приймальна комісія УжНУ
Для Іра Сушинська: У нас немає заочного навчання на спеціальності "Фармація". На денну форму цієї спеціальності вступ можливий за результатами ЗНО або на базі диплома молодшого спеціаліста із спеціальності "Фармація". Ви можете продовжити навчання у бакалавраті за спеціальністю "Медсестринство" або в магістратурі за спеціальністю "Медицина", склавши фахове вступне випробування (без ЗНО).
Коментувати
Олексій Хорошенюк
Добрий день я хотів би дізнатися який прохідний бал на факультет інформаційні технології
Приймальна комісія УжНУ
Для Олексій Хорошенюк: Для участі у конкурсному віідборі - не менше 100 з кожного предмета ЗНО.
Коментувати
Ірина Кукловська
Доброго дня ! Підкажіть , будь ласка , яка вартість одного року навчання за спеціальністю Німецька філологія ?
Приймальна комісія УжНУ
Для Ірина Кукловська: У 2017 році - бакалаврат: 9000 / 7080 (денна / заочна форма), магістратура: 11400 / 9000. Для вступників 2018 року вартість буде встановлена у червні 2018 року.
Ірина Кукловська
Для Приймальна комісія УжНУ: 9000 у 2017 році - вартість навчання за який період бакалаврат на спеціальності Німецька філологія ?
Приймальна комісія УжНУ
За один рік. Дивіться детальніше: Додаток 1. Перелік освітніх ступенів і спеціальностей (предметних спеціальностей, спеціалізацій, освітніх програм), за якими оголошується прийом на навчання на перший курс - http://www.uzhnu.edu.ua/uk/infocentre/get/4568
Коментувати
Victoria Zavatska
Доброго дня! Підскажіть будь ласка, у січні 2018 року одержала диплом магістра зі спеціальності "облік, аудит і оподаткування". Чи можливий вступ на магістратуру на факультет інформаційних технологій на основі диплому бакалавра/магістра зі спеціальності "облік, аудит і оподаткування"? Дякую Вам!
Приймальна комісія УжНУ
Для Victoria Zavatska: Так, можливий. Вам необхідно скласти додаткове вступне випробування, фахове вступне випробування, іспит з іноземної мови та пройти конкурсний відбір.
Коментувати
Дарья Герасименко
Доброго дня, підкажіть будь- ласка, я маю середньо-спеціальну освіту за фахом "Акушерська справа"( молодший спеціаліст). Чи можливий вступ на заочну форму навчання на біологічний факультет, за скороченою формою навчання?
editor_uzhnu
Для Дарья Герасименко: Так, можливий. Ви можете бути зарахованою на другий курс за умови успішного складання фахового вступного випробування.
Дарья Герасименко
Дякую за відповідь, в цьому випадку потрібно буде навчатися 3 чи 4 роки?
Приймальна комісія УжНУ
На денній формі - 2 роки 10 місяців, на заочній - 3 роки 10 місяців.
Коментувати
Божена
Доброго дня,а скільки місць державного замовлення на 2018 рік на медичну справу?
Приймальна комісія УжНУ
Для Божена: Максимальний обсяг державного замовлення на спеціальність Медицина для вступу за ступенем магістр на основі повної загальної середньої освіти - 163 місця.
Коментувати
Кларика Пашкус
Доброго дня. Скажіть будь ласка, які предмети треба здавати на факультет «туризм»; які прохідні бали, яка вартість навчання? Дякую.
Приймальна комісія УжНУ
Для Кларика Пашкус: Для вступу на спеціальності факультету туризму та міжнародних комунікацій (відкриті конкурсні пропозиції) необхідно скласти ЗНО: 1. Українська мова та література, 2. Іноземна мова, 3. Математика або Географія. Мінімальний бал для участі у конкурсі - 100, минулорічна вартість навчання - у додатку 1 до Правил прийому: http://www.uzhnu.edu.ua/uk/infocentre/get/4568
Коментувати
Юля
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, які предмети потрібно здавати для медицини і який прохідний бал?
Приймальна комісія УжНУ
Для Юля: Для вступу у 2018 році на спеціальність Медицина необхідні ЗНО: 1) українська мова та література (не менше 100 балів), 2) біологія (не менше 150 балів) і 3) хімія або математика (не менше 150 балів).
Коментувати
Олеся
Чи можна поступати на психологічний факультет після 9 класу?
Приймальна комісія УжНУ
Для Олеся: Не можна. Для здобуття ступеня бакалавр зі спеціальності Психологія необхідна повна загальна середня освіта та відповідні сертифікати ЗНО.
Коментувати
Annl
Доброго дня, скажіть будь ласка, чи є у вас безкоштовні місця на заочній формі навчання для випускників техникумів направлення "Право"?
Приймальна комісія УжНУ
Для Annl: Кількість місць державного замовлення визначається щорічно державним замовником - Міністерством освіти і науки України до початку вступної кампанії і оприлюднюється на офіційному сайті. Для запитуваного Вами випадку у 2017 році було виділено 5 місць (на денну форму - 20).
Annl
Красно дякую за відповідь.
Коментувати
Andrei Moipaniuk
Що журнал Дніпро готовий надрукувати з фантастики і за які гонорари?" Оголошується конкурс на кращі твори у журнал Дніпро з сучасної фантастики (не повтореної з закордонних творів!!!) Про події на території України з українськими персонажами. Обсяг від 5 до 20 аркушів 11 формату. Премія-гонорар від 3000 до 6000 гривень. Термін подання: до 20 січня 2018 року. Надсилати – lit-jur-dnipro-zav.proza@kas-ua.com Ви можете придбати журнал "Дніпро" за 2017 рік у редакції ж. Дніпро (м. Київ, Довженка 7) за 150 гривень і поштою - за 165 гривень. Контакти : тел. 4541280 , e-mail info@dnipro-ukr.com.ua або peredplata@dnipro-ukr.com.ua. Індекс для річної передплати 37583
Ірка Світлинець
Скажіть, будь ласка, чи можна вступити на перехресне навчання за спеціальністю "Логопедія" паралельно зараз здобуваючи вищу освіту за спеціальністю"Початкова освіта". І скільки років потрібно навчатися?
Приймальна комісія УжНУ
Для Ірка Світлинець: Відповідно до Правил прийому: Для здобуття ступеня вищої освіти за іншою спеціальністю приймаються особи, які здобули раніше такий самий або вищий ступінь (рівень), або здобувають його не менше одного року та виконують у повному обсязі індивідуальний навчальний план. Конкурсний бал складається з оцінки фахового вступного випробування та середнього балу залікової книжки. У Вашому випадку вступ можливий за відсутності заборгованості за основною спеціальністю, можливість зарахування на 2 або 3 курс залежить від наявності вакантних місць та академічної різниці.
Ірка Світлинець
А скільки років потрібно навчатися на заочній формі навчання і чи це можливо?
Коментувати
Тетяна
На які спеціальності по перехресному навчанні можна піти після закінчення бакалаврату на математичному факультеті
Приймальна комісія УжНУ
Для Тетяна: При вступі на іншу спеціальність за ступенем магістр Вам необхідно скласти додаткове вступне випробування, фахове вступне випробування та іноземну мову. Обмежень на спеціальність вступу немає, крім спеціальностей, на яких підготовка магістрів проводиться на основі повної загальної середньої освіти.
Коментувати
U1sLhgYE
Яка вартість стоматологічного і медичного факультетів?
Приймальна комісія УжНУ
Для U1sLhgYE: Вартість навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб для громадян України - студентів 2017 року вступу складає: Медицина (магістр на базі повної загальної середньої освіти) - 24600 грн/рік, Фармація (магістр на базі повної загальної середньої освіти) - 15000 грн/рік, Стоматологія (магістр на базі повної загальної середньої освіти) - 24900 грн/рік, Медсестринство (бакалавр, тільки на базі ОКР молодший спеціаліст) - 5400 грн/рік. Для вступників 2018 року вартість буде визначена до початку вступної кампанії.
Коментувати
Luda Gevtsi
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, які предмети потрібно здавати для фармації.Перша моя освіта-філологічний ф-т-спеціаліст.Яка ціна навчання та чи є заочна форма.Дякую.
Приймальна комісія УжНУ
Для Luda Gevtsi: На спеціальність Фармація вступ можливий або за результатами ЗНО: 1) українська мова та література, 2) біологія і 3) хімія або іноземна мова або на основі диплома молодшого спеціаліста з відповідної спеціальності за результатами фахових випробувань. Заочної форми на даний момент нема. Вартість навчання для вступу 2017 року - 15000 грн/рік. Прийом проводиться за ступенем магістр, навчання - 4 роки 10 місяців.
Коментувати
віталій
Які предмети зно потрібно здавати, щоб поступити на факультет інформаційні технології? Яка мінімальна кількість балів для цього потрібна?
Приймальна комісія УжНУ
Для віталій: 1. Українська мова та література. 2. Математика 3. Фізика або Іноземна мова Результат - 100 балів і більше http://www.uzhnu.edu.ua/uk/infocentre/get/13889
Коментувати
Svetlana Mytsyanka
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, що потрібно здавати і яка мінімальна кількість балів для вступу на стоматологію?
Приймальна комісія УжНУ
Для Svetlana Mytsyanka: Для вступу у 2018 році на спеціальність Стоматологія необхідні ЗНО: 1) українська мова та література (не менше 100 балів), 2) біологія (не менше 150 балів) і 3) хімія або математика (не менше 150 балів). http://www.uzhnu.edu.ua/uk/news/do-uvagi-vipusknikiv-shkil---abituriyentiv-2018-roku.htm
Коментувати