Рейтинг
1059
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 233 оцінок.

Відгуки про ДВНЗ "Ужгородський національний університет" (УжНУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Татьяна Бендас
Доброго дня ! Підскажіть ,будь ласка, маючи диплом молодшого спеціалістами з "Сестринської справи",здобуття яких спеціальностей заочної форми мені доступне?
admission_uzhnu
Для Татьяна Бендас: Перегляньте, будь ласка, Додаток 2 до Правил прийому за посиланням: https://www.uzhnu.edu.ua/uk/infocentre/get/11012. Ви можете подати заяву на всі спеціальності заочної форми, для яких у полі "Споріднені спеціальності / інші спеціальності ОКР молодшого спеціаліста, назва та код" вказано "Інші спеціальності". Основна сесія прийому заяв завершена, додаткова буде оголошена з 1 вересня
Коментувати
Наталія Мозольська
Добрий день. Хочу уточнити чи можна перевестися до Вас на другий курс на факультет іноземних мов із Вінниці ДонНу? Вартість навчання?
admission_uzhnu
Для Наталія Мозольська: Так, можна. Для уточнення процедури переведення звертайтеся, будь ласка, у деканат факультету або пишіть на адресу приймальної комісії ([email protected]). Вартість залежить від спеціальності: для денної форми - від 9500 до 15500 грн/рік.
Коментувати
Lilia
Добрий день. Чи можливо навчатись у вас на заочній формі навчання спеціальність 227 фізична терапія ерготерапія? Ціна? Дякую!
admission_uzhnu
Для Lilia: Відповідно до стандарту вищої освіти за вказаною спеціальністю підготовка бакалаврів здійснюється лише за очною (денною) формою навчання. Стандарт опубліковано за посиланням: https://mon.gov.ua/storage/app/media/vishcha-osvita/zatverdzeni%20standarty/2019/05/08/227-fizichna-terapiya-ergoterapiya-bakalavr.pdf
Lilia
Куди можу вступити з такими предметами мова 150 біологія 165 історія 138 на заочну форму? Дуже гарно дякую?
Lilia
Чи можна на 2 курс фізична терапія ерготерапія заочно після медколеджу?
Коментувати
Богдана
Доброго дня.Професія вчитель англійськоЇ мови це спеціальність філологія чи середня освіта?Дякую
admission_uzhnu
Для Богдана: Це спеціальність - 014.02 Середня освіта. Мова і література (англійська), освітня програма - Англійська мова і література. Зарубіжна література
Коментувати
Галина Попадинец
Доброго дня. Є диплом спец. По спец. Мат. Статистика. Цікавить коли здаються документи на післядипломну освіту по спец. Математика? Який термін і вартість навчання? Дякую
admission_uzhnu
Для Галина Попадинец: Ви можете вступити до ДВНЗ “УжНУ” для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра, магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста, здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), за умови успішного проходження додаткових вступних випробувань з урахуванням середнього бала відповідного додатка до диплома. Крім цього Вам необхідно скласти фахове вступне випробування та іспит з іноземної мови. Деталі за посиланням: https://www.uzhnu.edu.ua/uk/news/vipusknikam-bakalavratu---pro-pravila-prijomu-na-navchannya.htm
Коментувати
Соломія Зубкович
Який термін навчання на факультеті фармації, якщо вже маєш диплом молодшого спеціаліста?
admission_uzhnu
Для Соломія Зубкович: Можливий вступ на другий курс для здобуття ступеня магістр за умови, що це диплом молодшого спеціаліста за спеціальностями "Фармація", "Фармація, промислова фармація", "Аналітичний контроль якості хімічних лікарських сполук", "Виробництво фармацевтичних препаратів". Тривалість навчання у цьому випадку - 3 роки 10 місяців (денна форма здобуття освіти), прийом на заочну форму не проводиться. Для вступу необхідно скласти фахове випробування.
Коментувати
Skava Sheguta
Який термін навчання на факультеті 227 фізична терапія та ерготерапія???Скажіть хто знає?
admission_uzhnu
Для Skava Sheguta: Нормативний термін навчання за ступенем бакалавр, спеціальність 227 Фізична терапія, ерготерапія - 3 роки 10 місяців (лише денна форма здобуття освіти). Для здобуття ступеня магістр на основі здобутого освітнього ступеня бакалавр - 1 рік 4 місяці.
Коментувати
Аня Мицак
На яку спеціальність я можу поступити з ЗНО з українськоїмови, історії України, біології та географії?
admission_uzhnu
Для Аня Мицак: Ви можете подати заяву і документи на 9 бюджетних конкурсних пропозицій та 27 небюджетних конкурсних пропозицій у ДВНЗ "УжНУ". Проте, на деякі з цих пропозицій є обмеження на результат ЗНО або конкурсний бал. Скористайтеся, будь ласка, нашим калькулятором вступника, щоб вибрати конкурсні пропозиції та обчислити конкурсний бал: https://berilios.tk/infofuture/, або напишіть на адресу приймальної комісії: [email protected]
Владислава
Для admission_uzhnu: Добрий день, чи має значення запрошення з УжНУ яке ви мені відправили ? Чи можна вступити на факультет " суспільні науки "(практичний психолог) ,якщо ЗНО українська мова і література (131) ,історія(149), біологія(129) на заочну форму навчання?
admission_uzhnu
Запрошення на конкурсний бал не впливає. Названий Вами перелік предметів дозволяє подавати заяву і брати участь в конкурсному відборі на спеціальності Спеціальна освіта, Середня освіта. Фізична культура, Готельно-ресторанна справа, Психологія (Психологія, Практична психологія), Соціальна робота, Фізична терапія, ерготерапія. Для обчислення конкурсного бала перейдіть за посиланням: https://berilios.tk/infofuture/ і введіть, крім результатів ЗНО, середній бал свідоцтва про повну загальну середню освіту, а також (за наявності) право на сільський коефіцієнт.
Коментувати
Ірина
Чи можу я вступити до вузу на напрям "медицина" на бюджет з такими результатами зно: українська мова та література 177, біологія 178, математика 130 ( за умови, що я після закінчення навчання у вашому вузі,відпрацюю не менш як три роки у сільській місцевості або місцевості сільського типу) ; мій середній бал атестата 10.2 ?
admission_uzhnu
Для Ірина: Для вступу на спеціальність «Медицина» вступнику необхідно мати не менш як 150 балів з другого та третього конкурсних предметів. Ці обмеження стосуються як вступу на навчання за державним замовленням, так і вступу на навчання за кошти фізичних і / або юридичних осіб.
Коментувати
Olya33
Доброго вечора,який прохідний бал на поступлення на англ філологію? Чи можливо це з такими балами : англ -154,укр -177,іст -166,середній 165
admission_uzhnu
Для Olya33: У 2018 році: 035 Філологія, 035.041 германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська - прохідний бал на місця державного замовлення за широким конкурсом - 187,017 (інформація МОН України). Для обчислення конкурсного бала скористайтеся нашим сервісом: https://berilios.tk/infofuture/.
Коментувати
ірина
Доброго дня, у вас є державні місця на спеціальності фармація? І чи можна після двох років навчання стаціонарно перевестись на заочну форму? У вас є заочна фармація заочна форма після 11 класу?
admission_uzhnu
Для ірина: Максимальний обсяг державного замовлення на спеціальність 226 Фармація, промислова фармація - 25 місць, магістр на основі повної загальної середньої освіти, денна форма здобуття освіти, термін навчання - 4 роки 10 місяців. Заочна форма здобуття освіти не передбачена.
Коментувати
Марина
Доброго дня, чи можу я вступити на бюджет філологічного факультету з такими балами ЗНО: Англійська-155, Українська-175, Історія-180? Яка вартість навчання за контрактом на філологічному факультеті?
admission_uzhnu
Для Марина: Для обчислення конкурсного бала необхідно також знати середній бал документа про загальну середню освіту (атестата). Використайте наш калькулятор для обчислення конкурсного бала: https://berilios.tk/infofuture/. Прохідний бал на місця державного замовлення можна визначити лише за результатами конкурсного відбору вступників, як подали заяви на відповідну спеціальність. Прохідні бали у 2018 році для спеціальностей філологічного факультету: 014.01 Середня освіта. Українська мова і література - 141,859; 035.01 Філологія. Українська мова та література - 179,112; 035.034 Філологія. Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша - російська - 168,773; 035.036 Філологія. Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша - словацька - 166,821; 035.038 Філологія. Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша - чеська - 180,4; 061 Журналістика - 186,252. Вартість навчання за кошти фізичних або юридичних осіб: https://www.uzhnu.edu.ua/uk/infocentre/get/4568
Коментувати
Вікторія Якір
Доброго дня! 1.скільки треба балів для безкоштовного вступу на політологічний? 2.скіки балів на платний і яка ціна навчання? 3.на який напрям можна піти з такими іспитами :Історя,мова і,,англійська?
admission_uzhnu
Для Вікторія Якір: Доброго вечора! Відповідаємо на Ваші запитання: 1) у 2018 році мінімальний конкурсний бал для вступу на місця державного замовлення за широким конкурсом для спеціальності Політологія становив 186.05 бала. Цей бал залежить від пріоритетностей заяв, результатів ЗНО та середніх балів атестатів вступників, які подають документи на спеціальність, тому його значення у 2019 році буде відомо після завершення прийому заяв за результатами роботи алгоритму адресного розміщення державного та регіонального замовлення; 2) для вступу на платне навчання достатньо мінімального значення - 100 балів, вартість навчання у 2018 році - 11860 грн (денна) / 8140 грн (заочна), у 2019 - буде встановлена найближчим часом; 3) із вказаним Вами набором предметів можна подавати документи на 29 бюджетних конкурсних пропозицій та 16 небюджетних. Щоб їх переглянути скористайтеся, будь ласка, нашими сервісами: https://berilios.tk/infofuture/, https://www.uzhnu.edu.ua/uk/cat/abiturient.
Коментувати
Diana
Добрий день! Чи зможу я поступити на медсестринство, якщо наберу з математики менш ніж 150б.
admission_uzhnu
Для Diana: Умовами прийому для закладів вищої освіти не передбачено обмежень для цієї спеціальності за результатами ЗНО при вступі на базі повної загальної середньої освіти (11 клас), але ми такий прийом не проводимо. УжНУ проводить прийом на спеціальність "Медсестринство" (бакалавр) лише на базі ОКР молодший спеціаліст (після медичного коледжу) із строком навчання 2 роки. У цьому випадку достатньо скласти фаховий екзамен у нас під час вступної кампанії.
Вікторія
А медсестринство бакалавр можливе заочне навчання
admission_uzhnu
На базі диплома молодшого спеціаліста можливе
Коментувати
Євгенія
Які предмети ЗНО потрібно здавати на філологічний факультет? Можна навчатись на заочній формі навчання, якщо я паралельно продовжу навчатись в коледжі?
admission_uzhnu
Для Євгенія: Ви можете продовжити навчання у коледжі і паралельно навчатися в університеті за умови успішного складання ЗНО. На філологічний факультет обов’язковий предмет - українська мова і література, другий та третій залежать від спеціальності. На спеціальність 014.01 Середня освіта. Українська мова і література : 2. Історія України 3. Іноземна мова або Географія. Крім того, якщо Ви оберете освітню програму "Українська мова і література в закладах загальної середньої освіти з мовами навчання національних меншин", то замість третього ЗНО можете скласти вступний іспит з угорської або румунської мови безпосередньо в УжНУ. На спеціальності 014.02 Середня освіта. Мова і література та 035 Філологія необхідні: 2. Іноземна мова 3. Історія України або Географія. А на спеціальність 061 Журналістика : 2. Історія України 3. Математика або Іноземна мова. Детально: https://www.uzhnu.edu.ua/uk/infocentre/get/4572
Коментувати
Alexandra
Які передмети зно потрібно здавати та які бали набрати на факультет геодезія та землеустрій та скільки років навчатися після 11 класу на заочній формі
admission_uzhnu
Для Alexandra: Для вступу на спеціальність "Геодезія та землеустрій" необхідно скласти: 1. Українська мова та література, 2. Математика, 3. Географія або Історія України. Результат ЗНО повинен бути не менше 100 балів. Навчання для здобуття ступеня бакалавра за заочною формою здобуття освіти триває 4 роки 10 місяців.
Коментувати
Настя
Доброго дня. Які предмети ЗНО потрібно здавати на стомат факультет?
admission_uzhnu
Для Настя: Для Настя: Для вступу на відкриту конкурсну пропозицію (навчання за кошти державного бюджету або за кошти фізичних (юридичних) осіб) необхідно скласти: 1. Українська мова та література, 2. Біологія або Хімія, 3. Фізика або Математика. Для вступу виключно за кошти фізичних (юридичних) осіб (без права переведення на місця державного замовлення) є два варіанти набору конкурсних предметів. Перший: 1. Українська мова та література, 2. Біологія, 3. Хімія або Історія України. Другий: 1. Українська мова та література, 2. Історія України, 3. Біологія або Іноземна мова. Для вступу на спеціальність «Стоматологія» вступнику необхідно мати не менш як 150 балів з другого та третього конкурсних предметів і не менше 100 балів з першого. Ці обмеження стосуються як вступу на навчання за державним замовленням, так і вступу на навчання за кошти фізичних і / або юридичних осіб.
Коментувати
Буркало Марія
Доброго дня. Мене цікавить навчання на юридичному факультеті. Потрібно закінчити 9 чи 11 класів?
admission_uzhnu
Для Буркало Марія: Для вступу на навчання на юридичний факультет необхідна повна загальна середня освіта (11 класів). На базі 9 класів можна вступати до коледжу для здобуття ОКР молодший спеціаліст зі спеціальності Право, а після завершення навчання у коледжі можна вступити до університету на навчання за скороченою програмою
Коментувати
Марія
Доброго дня.Які предмети потрібно здати для спеціальності психолога,скільки років триває навчання?
admission_uzhnu
Для Марія: Для вступу на спеціальність 053 Психологія (факультет суспільних наук; освітні програми - Психологія, Практична психологія; денна або заочна форма здобуття освіти) необхідні предмети ЗНО: 1. Українська мова та література; 2. Математика; 3. Іноземна мова або Біологія. Навчання на денній формі - 3 роки 10 місяців, на заочній - 4 роки 10 місяців.
Коментувати
Іванна Гаснюк
На які факультети я зможу поступити якщо здаю такі предмети як: українська мова та література, історія України, географія і біологія
admission_uzhnu
Для Іванна Гаснюк: Ви зможете вступити на бюджетні пропозиції із спеціальностей: Середня освіта. Фізична культура, Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка, логопедія. Здоров’я людини), Середня освіта. Історія, Історія та археологія, Культурологія, Середня освіта. Українська мова і література, Екологія. Також можете брати участь у конкурсі на небюджетні конкурсні пропозиції із спеціальностей: Фізична терапія, ерготерапія, Медицина, Стоматологія, Фармація, промислова фармація, Публічне управління та адміністрування. Детально: https://www.uzhnu.edu.ua/uk/news/do-uvagi-vstupnikiv---perelik-konkursnih-predmetiv-na-byudzhet.htm
світлана
Для Іванна Гаснюк: Добрий день! Я вчитель початкових класів.маю вищу освіту чи можу я вступити і навчатися у вас на спеціальність логопед? Що для цього потрібно? І який термін навчання?
admission_uzhnu
За даною спеціальністю у нас поки що ведеться підготовка лише за освітнім ступенем бакалавр. Для здобуття другої освіти (ступеня бакалавр) можна вступати на старші курси бакалаврату на вакантні місця. Кількість місць буде відома до початку вступної кампанії. Термін навчання залежить від курсу, на який проводиться вступ.
Коментувати