Рейтинг
431
Рейтинг: 4.4 з 5 на основі 97 оцінок.

Відгуки про Волинський інститут економіки та менеджменту (ВІЕМ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Прийиальна комісія
Запрошуємо всіх на презентацію україно-польської програми підготовки бакалаврів. Викладачі і студенти інституту познайомлять з особливостями, можливостями і перспективами отримання вищої освіти і європейського диплому в Україні. Презентація відбудеться 25 квітня 2015 року о 12.00 у актовій залі Волинського інституту економіки та менеджменту за адресою м. Луцьк вул. Електроапарата 3. Запрошуємо особисто задати питання і отримати відповідь від працівників і студентів інституту.
студент
НЕМА ВИКЛАДАЧІВ.ВСІ ХТО БУВ КВАЛІФІКОВАНИМ ПІШОВ .А ПОЛЬСЬКА ПРОГРАМА ТАК ЦЕ ВЗАГАЛІ ПОВНА БРЕХНЯ
для студента
Для студент: І хто ж це пішов? За ким так скучаєш? Скоро і ти підеш з дипломом в руках. І про тебе скажуть - і цей пішов. І хто ж лишиться? Нові прийдуть. Немає нічого вічного. Не сумуй. І на твій вік вистачить брехні ))))))).
Коментувати
студент11
ЦЕЙ ЗАКЛАД ( ЯКЩО ЙОГО МОЖНА ТАКА НАЗВАТИ)беруть у молоді гроші, а замість знань і професії видають порожній папірець. І як результат – нульовий інтерес від ринку праці.
До відома
Дуже хочеться, щоб всі знали про ті програми, які здійснюються у ВІЕМ! Вже більше трьох років розроблена і здійснюється освітня програма підтримки обдарованої молоді "Крок назустріч" за якою студенти можуть навчатись безкоштовно протягом здобуття диплому бакалавра. За нею майже половина студентів 1-3 курсів навчаються БЕЗКОШТОВНО! Разом з тим вивчають англійську і польську мови поглиблено. Цього року перший випуск бакалаврів спеціальності Економіка і оргпнізація підприємства, які навчались за міжнародною україно-польською програмою. Протягом років вони мали практики за кордоном у Греції, Іспанії, Польщі. Семестр вчились в Словаччині. І на це мали стипендію і можливість отримати заробітну плату! Про деталі ійзнайтесь на сайті інституту.
До відома
В інституті постійно проводяться наукові конференції, круглі столи, форуми. Зовсім недавно проходив молодіжний форум “Інтеграція молоді Європи в єдиний науково-культурний простір” куди приїжджали студенти з Польщі, Словаччини, Чехії. Студенти активно долучались до організації трьохденного форуму.
До відома
В інституті постійно проводиться молодіжний турнір еудитів, де проходить квест, брей-ринг, битва ерудитів. Організовує студрада. Цього року в інституті відкрито Університет треього віку за сприяння міжнародного фонду Темпус. До викладання будуть залучатись не лише викладачі, але й студенти. Їм вже є що розказати і показати своїм мамам і бабусям.
обдурений студент
Польська програма це здирання грошей з ваших батькiв. Платити треба за все додатково. Навчання застарiле, база 90-х рокiв.
Студентові
Для обдурений студент: А за що ж ти платиш додатко? чого ж конкретно не пишеш? Немає фактів? Ну пиши пиши! І звідки ти знаєш яка база була в 90-х роках))))))? Знаток!
Коментувати
З Новим роком!!!
Дорогі наші студенти, наші випускники, шановні колеги, уважні наші опоненти! Від імені професорсько-викладацького складу ВІЕМ щиро вітаємо Вас і Ваші родини з Новим 2015 роком! Хай мирне небо буде над нашими головами, хай добробут буде в наших сім*ях, хай всі справи мають успіх, а починання удачу! Добра Вам у серця, розуму у голову, гармонії в душі. Хай цей рік буде щасливим, радісним і спокійним.
студент13
зразу видно що керівництво провело роботу та всі сіли писати ..хвалебні басні ))))) Це все БРЕХНЯ!!!!!!...Дійсно повинні читати ті викладачі ,які читають у нас вони по декілька місяців не отримують зарплати і вних дуже багато креативних методів виживання ..!!! А зараз нас всіх на 2 місяці відправляють на канікули .Цікаво а з вартості навчання знімуть ті місяці ,які ми не вчимося ?????
Де логіка?
Для студент13: Коли це студентів цікавило питання заробітної плати викладачів? А може думайте про те, що потрібно своєчасно оплачувати за навчання. А може то вашій мамі та татові не платять зарплату??? І якби викладачі вимагали від вас хабарів, от тоді потрібно було б обурюватись. Тому цікавтесь краще своїми оцінками, а то ще відрахують з інституту. І тоді хоч буде причина поговорити які всі навколо вас погані. А щодо канікул, то у всіх навчальних закладах України навчання розпочинається у БЕРЕЗНІ. Тому де логіка???
Коментувати
студент
ВІЕМ це дуже хороший навчальний заклад. Тут і сильні викладачі і дуже цікава методика викладання. А ще для студентів організовуються стажування в таких краінах як Польща, Греція, Іспанія та ін. Особисто я був на стажування в Греціі 4 місяці. Мені дуже сподобалося. Завдяки стажуванню я отримав величезний досвід, підтягнув рівень знання англійськоі мови,познайомився з цікавими людьми, мав шанс подорожувати по різним гарним місцям та заробив хороші гроші. Раджу всім вступати у ВІЕМ та не втратити свій шанс!
Юля - студентка 3 курсу
Дивно і смішно це все читати)))) Таке враження, що це сайт, аби \"конкуренти і вороги\" зводили між собою Рахунки. А рішення дуже посте: ПРИХОДЬТЕ в інститут самі і все побачите. Нас - студентів ні від кого не ховають, з нами можна поговорити і взнати нашу думку. Мені тут добре, навіть тоді, коли Світлана Василівна дзвонить до мами і \"закладає\" що я пропустила якусь пару. А ще у нас є наш сайт. Зайдіть і подивіться. До зустрічі)))
до ВІЕМ
Я збираюсь цього року до вас поступати. Скажіть, будь ласка, чи ви організовуєте для абітурієнтів зустріч з менеджерами з Іспанії, щоб їм задати питання про практики про які тут написано?
Анна
Для до ВІЕМ: Добрий день! Запрошуємо на таку зустріч 09.12.2014! Якраз у цей день відбудеться відбір студентів на літо 2015!
Коментувати
Приймальна комісія
Запрошуємо всіх бажаючих познайомитись з особливостями міжнародної програми підготовки бакалаврів за економічними спеціальностями. Презентація програми відбудеться 22 листопада 2014 року в 39 аудиторії о 12.00. У ході презентації висвітлюватимуться наступні питання: 1. Організація навчального процесу на україно-польській програмі підготовки бакалаврів. 2. Перспективи проходження закордонних практик в Іспанії і Греції. 3. Стипендіальне забезпечення навчання в європейських закладах і України. Запрошуємо всіх на презентацію!
дім-бім-діль
Ну який ВІЕМ? Корпус елекроапаратного, пристосований до випуску "дипломів". знайшли гарну фішку - без ЗНО і дурять народ. Хто з роботодавців візьме таких хвахівців? Там ні викладачів, ні традиції, ні бази немає, Все туфта, підперта грошами. Але потоки маліють, ось і назріває бунт
просто вражена
Для дім-бім-діль: Ви, напевно, не уявляєте про що говорите! Спеціальність Менеджмент зявилась в освітніх закладах не більше ніж 20 років. Про які традиції можна говорити? Ви вважаєте, що менеджмент має викладати старий професор, який відстоює вікові традиції??? В нашій економіці так все швидко змінюється, що треба бути в курсі всіх подій і сучасних моделей управління, а не історії і традицій. В бухгалтерському обліку законодавство змінюється постійно. Хто повинний викладати, щоб студенти знали сучасні вимоги? Якщо ви не компетентний в питанні, то за
просто вражена
Для дім-бім-діль: займайтесь питаннями, які приносять фінансову винагороду.
Коментувати
Ірина Мухіна
Слава Україні!Я Мухіна Ірина студентка ВІЕМу і член студ.ради цього ж чудового закладу.З гордістю можу сказати,що наш інститут найкращий)Я навчаюсь на проекті "Крок на зустріч" і безкоштовно отримую освіту ось уже другий рік.В інституті все добре і я не розумію чому є погані відгуки.Так,можливо є якісь свої нюанси ,можливо не все подобається іншим людям,але скажіть,який заклад є ідеальний?З гордістю можу сказати що у нашому закладі корупції немає,виклюдають чесні,справедливі та хороші люди.І тому прошу всіх,хто пише неправдиву інформацію,перевіряйте спочатку її.Адже насправді це тупа чиясь заздрість...Ми найкращі)
Іван Куцин
Доброго дня!!!! я голова студ. ради ВІЕМу, Куцин Іван Іванович. Я багато начитався коментарів, і я в шоці.., я розумію шо конкуренція є всюди але не можу поняти звідки у людей беруться такі фантазії про наш навчальний заклад...люди у вас явно не все нормально з мозгами.Тепер друге я хочу сказати тим хто тут хоче навчатися студенти задоволені навчанням і що саме головне вони пишаються тим що вони навчаються у ВІЕМі.Тут є такі можливості яких не має жодний вуз україни ..аналогу в Україні поки, що не має. у нас прекрасні викладачі ..дійсно професіонали в своїй справі які вкладають душу в свою справу .! студентське дозвілля у нас прекрасне наша студ. рада кожне свято готує щось нове,орігінальне і надзвичайне. Дозвілля як спортивне так і культмасове, також займаємося профорієнтаційною роботою і науковою що є най важливішим для студента ! я можу залишити свій номер - +380685317369 і вконтакті моя сторінка кого шо цікавить пишіть http://vk.com/id110101238 сайт-http://www.viem.edu.ua/
хочу вчитись
Багато чула про ВІЕМ, зайшла почитати відгуки, а тут жесть....Санта Барбара - чесне слово! скільки "ображених на незрозуміло що", а може дійсно скривджених? Я б просила адмін видаляти коментарі, які не стосуються самого навчання, бо мені "по барабану", кого скоротили, а кому заслужено "дали під зад". СТУДЕНТИ напишіть, як вам вчиться????????????????? Як зв"язатись із студрадою?
підтримую
Для хочу вчитись: абсолютно правильно. хватить зводити рахунки. цікаво читати про навчання, про студентів, а не про те, що хтось комусь хоче насолити.
Іван Куцин
Для підтримую: Для хочу вчитись: Доброго дня!!!! я голова студ. ради ВІЕМу, Куцин Іван Іванович. Я багато начитався коментарів, і я в шоці.., я розумію шо конкуренція є всюди але не можу поняти звідки у людей беруться такі фантазії про наш навчальний заклад...люди у вас явно не все нормально з мозгами.Тепер друге я хочу сказати тим хто тут хоче навчатися студенти задоволені навчанням і що саме головне вони пишаються тим що вони навчаються у ВІЕМі.Тут є такі можливості яких не має жодний вуз україни ..аналогу в Україні поки, що не має. у нас прекрасні викладачі ..дійсно професіонали в своїй справі які вкладають душу в свою справу .! студентське дозвілля у нас прекрасне наша студ. рада кожне свято готує щось нове,орігінальне і надзвичайне. Дозвілля як спортивне так і культмасове, також займаємося профорієнтаційною роботою і науковою що є най важливішим для студента ! я можу залишити свій номер - +380685317369 і вконтакті моя сторінка кого шо цікавить пишіть http://vk.com/id110101238 сайт-http://www.viem.edu.ua/
Коментувати
для студента
Які проінформовані у нас студенти виявляється. Студенте, ваша справа вчитись, а не обговорювати ті питання, в яких ви не компетентні. Вчіться, тому що не будете мати шансу поїхати на практику. І хай питання піару вас не стосуються. НЕ смішіть людей! Бо невігласом так і лишитесь. А з другого боку, хіба не зрозуміло, що це пишуть не студенти?
студент
Про які практики говорити ????!!! Другий місяць викладачам зарплати не платять !!! Павлова збирає гроші для керівництва.Дуже багатьох скорочують.Нема кому викладати !!! Це вже не ВУз а пародія на навчальний заклад !!! А вони все займаються піаорм ))) Не смішіть людей
Керівництво
Для студент: Де Павлова? Де гроші? З кого вона збирає? З тих, що скорочують, чи з тих хто не викладає? Знову щось пропустило((((
Коментувати
для Вікторії
Кількість практик залежить від лише від вас та вашого бажання. Скажімо програма Еразмус дозволяє поїхати в Іспанію, Грецію на 3 місяці і отримати стипендію в розмірі 1500 Євро (згідно нових умов програмі, які є на офіційному сайті програми). Окрім цієї суми Ви будете отримувати 300-350 Євро від менеджера щомісяця + чаєві - рахуйте самі, що зможете отримати за літо. Така стипендія виплачується лише 1 раз на 3 роки, але Ви можете поїхати на таке стажування і без неї (будете отримувати просто зп від менеджера). Окрім цього для Вас відкрита дорога на семестрове навчання в партнерському виші (станні рази це була Словаччина). Під час такого навчання Ви отримуєте щомісячну стипендію 300 Євро (зазвичай витрачається на проживання, харчування, розваги). У нас є дуже багато інформаї, яку важко написати тут, в коментарях, але ми запрошуємо Вас прийти в понеділок 10.11. поспіслуватись про всі можливості та отримати відгуки від тих студентів, які уже скористались всіма можливостями та перевагами.