Рейтинг
431
Рейтинг: 4.4 з 5 на основі 97 оцінок.

Відгуки про Волинський інститут економіки та менеджменту (ВІЕМ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
міжнародний відділ
До потенційних вступників на україно-польську програму належать: випускники шкіл, які здавали ЗНО, але хочуть вчитись в навчальному закладі за кордоном; здали ЗНО, але мають не відповідний підбір предметів на обраний напрям ОКР «бакалавр» в навчальних закладах України; первісно бажали вчитись за кордоном і не здавали ЗНО, але не знають іноземної мови і мають проблеми з адаптацією в міжнародному просторі; студенти інших навчальних закладів, які бажають одночасно навчатись за двома спеціальностями і отримати диплом Європейського зразка; випускники технікумів, училищ, коледжів з дипломом «молодший спеціаліст», які бажають змінити напрям підготовки, але з огляду на посилену орієнтацію на професійні предмети і слабшу підготовку з загальноосвітніх предметів не мають достатньої підготовки для успішного складання ЗНO.
міжнародний відділ
Очікуваними результатами дії спільної україно-польської програми є те, що вищу освіту отримають всі бажаючі. У випускники матимуть високий рівень знань, вмінь і професійних навичок, адаптованих до реалій ведення бізнесу в Україні, з застосуванням інноваційних моделей ведення бізнесу за кордоном, зі знанням двох іноземних мов. Випускники отримають диплом вищого навчального закладу Польщі, за яким зможуть продовжувати навчання на здобуття ОКР «магістр» або працевлаштуватись в країнах Євросоюзу, а після визнання його МОНмолодьспорт України така можливість з’явиться і в Україні. Освіта, отримана за спільною україно-польською програмою – це сучасні, інноваційні знання, вміння, навички, які і своїм рівнем і практичних застосуванням не знають кордонів. Розвиток науки у своїй глобалізації об’єднує в єдине ціле науково-технічний прогрес і впровадження результатів розвитку науки практичну діяльність.
міжнародний відділ
Мета програми "Крок до євроінтеграції" Розпочинаючи підготовку бакалаврів за спільною україно-польською програмою, Волинський інститут економіки та менеджменту переслідує цілі комплексного характеру. Зокрема, передбачається, надати можливість всім бажаючим українським випускникам шкіл здобути вищу освіту і отримати диплом європейського зразка в Україні, запобігти виїзду учнівської молоді в юному віці на навчання за кордон; допомогти їм адаптуватись за кордоном, опанувати іноземну мову; здобути фахову підготовку за обраною спеціальністю та сприяти у працевлаштуванні або створенні власної справи.
міжнародний відділ
випускники програми подвійного диплому у ВІЕМ: - опанують англійську, німецьку, польську на рівні ділового спілкування; - здобудуть інноваційні знання, вміння і досвід у веденні бізнесу за кордоном; - розширять коло спілкування, познайомляться з новими людьми з різних країн Європи; - зможуть працевлаштуватись або відкрити власну справу в Україні або за кордоном; - сформують професійну еліту, яка своєю працею розвине економіку нашої країни.
міжнародний відділ
ПРОГРАМА ПОДВІЙНОГО ДИПЛОМУ «РАЗОМ ДО УСПІХУ» Програма передбачає підготовку фахівців економічних спеціальностей ступеня «бакалавр» шляхом поєднання одночасного навчання у Волинському інституті економіки та менеджменту та Старопольській вищій школі (м. Кельце, Республіка Польща). Випускники отримають два дипломи: - ДИПЛОМ ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА УКРАЇНИ - ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДИПЛОМ Вступ на програму подвійного диплому – ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ КОНКУРСУ СЕРТИФІКАТІВ ЗНО відповідно до вимог для вступу на напрями - МЕНЕДЖМЕНТ, ОБЛІК І АУДИТ. Тривалість навчання – чотири роки. Форма навчання – денна і заочна.
до відома!
БІЙЦЯМ – БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ та ВСТУП БЕЗ ЗНО До відома усіх бійців АТО – в рамках проекту Мeцeнaти для сoлдaтa наш партнер Волинський інститут економіки та менеджменту (ВІЕМ) пропонує особам, звільненим з військової служби після 30 листопада 2015 року (у тому числі демобілізованим) та особам, які проходять військову службу (крім військовослужбовців строкової служби) БЕЗКОШТОВНО та БЕЗ ЗНО (за результатами вступних іспитів) здобути вищу освіту за ступенями «бакалавр» і «магістр» та отримати диплом ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА.
міжнародний відділ
11 березня у ВІЕМ відбудеться офіційне відкриття Центру освіти третього віку. ВІдкриття Центру розпочнеться роботою Круглого столу "Активне довголіття: від міжнародного досвіду до українських реалій" Теми для обговореня 1. Активне довголіття: від міжнародного досвіду до українських реалій 2. «Цікаве життя студента». Історія першого року діяльності Центру освіти третього віку у ВІЕМ. 3. Реабілітація людей старшого віку шляхом навчання. Учасниками круглого столу є: - закордонні партнери проекту: 1. Керівник міжнародного проекту Tемпус 544517-TEMPUS-1-2013-1- IT-TEMPUS-JPHES, «Центр освіти третього віку» (Centre of the Third Age Education — CTAE) - Діана Спулбер – Університет Генуї, Італія. 2. Керівник Асоціації Університетів третього віку RUTIS Луіс Якоб з делегацією, Альмеірім, Португалія. 3. Ректор Університету третього віку в Любліні Малгожата Становська з делегацією, Польща. Викладачі та студенти ВІЕМ слухачі Центру освіти третього віку.
до відома
Волинський інститут економіки і менеджменту особливий тим, що дає своїм студентам практичні знання та життєво необхідні навички замість сухої теорії. Так, наші студенти активно вчаться спілкуватися іноземними мовами та вести власний бізнес. А відтепер вони ще й проходять цикл тренінгів із надання екстреної долікарської допомоги постраждалим у різних надзвичайних ситуаціях (при ДТП, серцевому нападі, пораненнях, утопленні тощо)
до відома!
Дуже хочеться, щоб всі знали про ті програми, які здійснюються у ВІЕМ! Вже більше трьох років розроблена і здійснюється освітня програма підтримки обдарованої молоді "Крок назустріч" за якою студенти можуть навчатись безкоштовно протягом здобуття диплому бакалавра. За нею майже половина студентів 1-3 курсів навчаються безкоштовно! Разом з тим вивчають англійську і польську мови поглиблено.
міжнародний відділ
Освітня програма «Крок назустріч» Програма має на меті створити умови для розвитку і підтримки обдарованої, інтелектуальної молоді шляхом надання високоякісної освіти та отримання диплому ступеня «бакалавр» державного зразка. Навчальний процес передбачає: отримання високоякісної освіти за міжнародними стандартами; поглиблене вивчення англійської, німецької та польської мов; проходження практик за кордоном; сприяння у працевлаштуванні та створенні власної справи. Для активних, інтелектуальних, ерудованих студентів – навчання безкоштовно. Напрями підготовки: «Менеджмент»; «Облік і оподаткування»; Вступ на основі конкурсу сертифікатів ЗНО
міжнародний відділ
Міжнародна освітня програма «Крок до Євроінтеграції» Ця програма має на меті створити українській учнівській молоді можливість здобути вищу освіту і європейський диплом ступеня «бакалавр» навчального закладу республіки Польщі, навчаючись в Україні. Спеціальності: «Економіка та організація підприємства»; «Економіка та фінанси підприємства»; «Готельна справа і туризм». Здобуття ступеня бакалавр «бакалавр» - три роки. Стипендія від програми «Еразмус»: на проходження літньої практики в Іспанії і Греції; на семестрове навчання в Словаччині; за якісне навчання, активність у науковій роботі. Вступ на основі атестату про середню освіту та за результатами співбесіди. Сертифікати ЗНО не вимагаються.
міжнародний відділ
Завершується перший місяць навчання наших студентів у Словаччині за програмою Erasmus+... Нещодавно вони брали участь у «flag party» – вечірці, де кожна група мала показати прапор своєї країни та заспівати гімн. «Звісно, ми заспівали краще за всіх», – гордо зізнається керівник групи Іван Куцин. Про перші враження, непросту адаптацію та новий досвід - читайте на фейсбуці на офіційній сторінці ВІЕМ.
студент випускник
Куди дивиться кервіництво вузу?.Якщо так це можна назвати .Павлова та Андрієнко ходять з нас збирають гроші за державні іспити, тому що ім сказало кервіництво в особі Степанюк О.М.
студент12
Скільки ще буде працювати Андрієнко О.С?Вона крім того, щоб збирати гроші зі студентів за державні іспити та сесіїї, а також плітки більше нічого не вміє та незнає.
студенти
Шановні власники вузу! Звертаємося з проханням здійснити нам захист дипломів без Степанюк О.М.Якщо вона не буде на захисті то це не говорить що вона не буде здійснювати "відповідне оцінювання"та знущатися над нами. Вона це робить через викладачів,яким нема куда дітися.Якщо Степанюк О.М буде в січні 2016 року в цьому закладі ми будемо вимушені звернутися в Міністерство освіти Ураїни та у відповідні органи,щоб нам могли забезпечити захист НЕЗАЛЕЖНИМИ ФАХІВЦЯМИ.Нам набридло платити хабарі та самим не виконувати свої роботи,а коли сам пишеш то над тобою знущаються. Ще раз звертаємося до ВАс з проханням !!!
ВИКЛАДАЧ
В цьому закладі існує програма 50+ на яку Євросоюз виділив гроші НА ВСЕ ТА НА ЗАРПЛАТУ ВИКЛАДАЧАМ, А СТЕПАНЮК О.М ЗАЛУЧАЄ ВИЛАДАЧІВ -ВОЛОНТЕРІВ,А ГРОШІ СОБІ ЗАБИРАЄ !!! ІНФОРМАЦІЯ З ДОСТОВІРНИХ ДЖЕРЕЛ.ВЗНАЙТЕ КУДИ ЙДУТЬ КОШТИ ПО ЦІЙ ПРОГРАМІ ТА ВСЕ СТАНЕ ЗРОЗУМІЛО .
цікаво!
Для ВИКЛАДАЧ: ВІРИШ В ТЕ, ЩО ПИШЕШ? ЩОСЬ ТЕБЕ ТВОЇ ДЖЕРЕЛА ДОСТОВІРНІ ПІДВОДЯТЬ. ТОДІ ПОДИВИСЬ НА САЙТІ ПРО ЦЮ ПРОГРАМУ. ДАВНО ВЖЕ ВСІМ ЗРОЗУМІЛО ПРО ЩО ТИ ПИШЕШ! НУ ПИШИ.
Ой!
Для ВИКЛАДАЧ: А вчора Степанюк О.М. порушила правила дорожного руху і переходила дорогу не на переході!
Ой!
Для ВИКЛАДАЧ: А позавчора Степанюк О.М. не пішла на роботу. Вона просто згадала, що у неї інколи може бути вихідний!
Коментувати
студент
Дійсно що потрібно писати лише правду !Заклад знаходиться на одному поверсі та в 10 кабінетах вчатьсЯ всі студенти,яких всього 200 чоловік на всіх сепціальностях та формах навчання. .ПИТАННЯ:Як такий заклад може існувати ? Чи взагалі це навчальний заклад? В Луцькому технічному університеті кожного семестру їздять на стажування ( Англія,Польща,Німеччина та ін ) більш ніж 400 студентів в СЕМЕСТР. ЦЕ Є НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД .
студенту
Для студент: щось ти, студенте, собі гониш.... 400 студентів в семестр... та там нема стільки англомовних!!! маячня повна і про віем, і про стажування в ін.закладі!!!! навіть читати смішно!!!!
студент
У ВІЕМі взагалі нема англомовних , бо нема викладачів,які могли би належним чином викладати,залишилися лише с/г для викладання мендежментута економіки .
для студент
Якщо це такий поганий навчальний заклад, то що ти тут робиш? Мабуть ти поганий "студент". Чи швидше за все "висококласний" викладач. А ще, коли людині щось не подобається, то вона про це говорить у лице своєму кривднику. А ти, просто боягуг)
Коментувати
Сергій Васильович
Читаю постійно ці коментарі, а от пишу вперше. Приємно, що студенти підписуються і не соромляться. Я теж позитивно налаштований по відношенню до інституту. Він змінився з приходом Горбового А.Ю. Ректор все таки зумів налагодити міжнародну співпрацю, перший запровадив у Луцьку Україно-польську програму навчання, створив "Вісник ВІЕМ" і т.д. і з рештою дякуючи Горбовому і його команді інститут вижив у не простий для освіти час. Так тримати!!!
викладач
Для Сергій Васильович: ГОРБОВИЙ А.Ю МОЖЕ і не погана людина ,але його відношення до людей зробили свою справу . Це подяка за таке відношення до людей.Молодець Вітинський що зробив вірний крок .АЛЕ САМЕ ГОЛОВНЕ ЩО ВІТИНСЬКИЙ В.Ю ДО КІНЦЯ НЕ ПОЧИСТИВ ВУЗ ВІД ТИХ ОСІБ , ЯКІ ЙОГО ЗАВАЛИЛИ .( ТРЕБА ЦЮ НЕ ПОТРІБ ВИГНАТИ З ВУЗУ)
Доля
Всіх кого потрібно було гнати в шию (майже всіх) керівництво вигнало і ці невдахи (чи невдаха) сидить і пише різру гидоту й виливає свої емоції АНОНІМНО в інтернеті.... Та зрозумійте, ВАші особисті проблеми нікого НЕ ЦІКАВЛЯТЬ!!!! Якщо Степанюк ОМ Вас образила, вигнала чи щось тому подібне, то цей сайт не місце для істерик!!!! Студентам важливо, що вона хороший та кваліфікований викладач!!!! І для обговорення ТАКИХ питань створений цей сай!!! Для постраждалих від жорстких реформ/репресій керівництва пропоную створити групу в ВК "Крик моєї душі" і пишіть там собі скільки влізе =)
студентстудент
Не кажіть дурниць-Степанюк О.М - хроший спеціаліст!? ВОНА ДУЖЕ ДОБРЕ ВМІЄ ГОВОРИТИ ,А ДІЇ ІІ НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ СЛОВАМ !!! ВОНА НЕ ФАХІВЕЦЬ! Взнайте яку спеціальність вона закінчувала ? І що вона викладає ,якщо викладає.В неї завжди часу нема і пари проводить Заблоцька ,або взагалі нас відпускають додому!
Коментувати
Таня
Підтримую тебе Іване. Іхочу додати, що в інституті, як вдома - всі до тебе ставляться гарно.
Куцин Іван
Доброго дня я студент першого курсу Україно-Польської програми в нашому інституті. Ура закінчив перший курс, хочу сказати як все давалось .. давалось все легко в навчанні.. здав гарно сесію претендую на польську ректорську степендію))), чому дуже радий, абітурієнтам на замітку те що здав все сам і нікому нічого не давав .. і ніхто нічого не просив , такшо то всьо шо написано знизу то всьо просто конкуренти хочуть репутацію зіпсувати, і ще окремо хочу подякувати ректору, за те що він так старається для нас, адже цього року 7 студентів поїхало в Словаччину на семистрове навчання, а з мого курсу 7 студентів поїхало в Іспанію на стажування, а з цілого інституту 30 студентів тепер проходять стажування в Іспанії і все це завдяки йому, я нажаль не поїхав бо 18 немає поки, буде через тиждень.. але то нічого ..на другий рік поїду))))...також хочу подякувати першому про ректору за його допомогу у всіх наших починаннях) тож емоції дуже позитивні і хороші)) дякую всім)