Рейтинг
431
Рейтинг: 4.4 з 5 на основі 97 оцінок.

Відгуки про Волинський інститут економіки та менеджменту (ВІЕМ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Приймальна комісія ВІЕМ
Як випускники програми подвійного диплому: - опанують англійську, німецьку, польську на рівні ділового спілкування; - здобудуть інноваційні знання, вміння і досвід у веденні бізнесу за кордоном; - розширять коло спілкування, познайомляться з новими людьми з різних країн Європи; - зможуть працевлаштуватись або відкрити власну справу в Україні або за кордоном. - сформують професійну еліту, яка своєю працею розвине економіку нашої країни.
випускник
Збирає гроші Степанюк через підставних осіб посилає до Заблоцької чи Андрієенко,а ті в свою чергу направляють до певних людей.Ми платили за дипломну роботу по 400 S.Якщо треба свідчити я зможу це зробити та дати телефон тої особи .
Ку ку!
Для випускник: )))))) Такі суми платять тільки повні ку-ку! Таких цін немає, навіть якби і хотіли купити. А якби то була правда, що пишеться, то тут був би вже повний ку-ку. ))))))))))) Куди ж то платились гроші? Треба все таки засвідчити. А краще написати тут телефон і прізвище. Може ще хтось з цього ку-ку скористається!
05545665556
ІДИ ТИ у дупу з таким навчанням і з такими викладачами реально нічого нового я не навчився тут з таким навчаням
Коментувати
05545665556
люди якщо ви хочете якісну освіту то неподавайте документи у ВІЕМ.томущо ваш диплом нікому небу потрібен.я зараз навчаюся в цьому інституті на перому курсі.навчаня скажу прямо ніякого немає так прийов добре сказав пару слів ще краще.хоть я навчаюся на державній формі але всеодно річ не в грошах.Тому думаю перевестись із цього вузу і забути про нього як про страний сон.У біль кращий як для мене це ЛНТУ після його закінчення ти знатеме що недарма провчився ці 4 роки.ВІЕМ неперспекивний вуз у любу хвилину його можуть закрити через малу кількість студентів.я вам нераджу тут навчатись.групи малі великий недобір.Вирішувати вам але раджу неідіть сюди навчатись хай його закриють..........
обурені
Для 05545665556: Ото сидить таке тупе і обмежене створіння і безграмотно висловлює свої геніальні думки. Вчиться безкоштовно і ще чимось не задоволене. Куди це ти зібрався? Вперед!
Коментувати
студент
Не віддавайте своїх дітей в цей корумпований заклад. Поки тут працює Степанюк О.М.,Андрієнко О.С. це не навчальний заклад, а стягування грошей та відсутність навчання
05545665556
Для студент: гроші тут неберуть але нічого ненавчать це факт
все таки гроші беруть?
то якось треба визначатись. Чи то читати все, що написано від інституту чи реагувати на те, що пише одна людина. напевно, що когось конкретно притиснули, що вже аж з штанів випадає зі злості)))))
Коментувати
Приймальна комісія ВІЕМ
ОСОБЛИВА ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ У ВІЕМ!!! Кожний студент під час навчання має унікальну можливість заробити власні гроші на роботі в Республіці Польща!!! У ВІЕМ укладено угоди на офіційне працевлаштування студентів і надання їх першого місця роботи за фахом або, за бажанням, на сезонних роботах.
Приймальна комісія ВІЕМ
МІЖНАРОДНА ОСВІТНЯ ПРОГРАМА «КРОК ДО ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ» ВСТУП БЕЗ ЗНО!!! Програма має на меті надати шанс українській молоді здобути вищу освіту і отримати диплом ступеня «бакалавр» навчального закладу республіки Польщі, навчаючись в Україні. Навчання здійснюється за інтегрованими навчальними планами Волинського інституту економіки та менеджменту та Старопольської вищої школи (м. Кельце, Республіка Польща). Навчальний процес в переважній більшості занять відбувається на базі Волинського інституту економіки та менеджменту та передбачає періодичні виїзди на навчальні заняття в Старопольську вищу школу. Спеціальності: - ЕКОНОМІКА ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВА; - ПУБЛІЧНЕ АДМІНІСТРУВАННЯ; - ГОТЕЛЬНА СПРАВА І ТУРИЗМ. Тривалість навчання – три роки. Форма навчання – денна і заочна. ВСТУП ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ СПІВБЕСІДИ НА ОСНОВІ АТЕСТАТУ ПРО СЕРЕДНЮ ОСВІТУ. СЕРТИФІКАТИ ЗНО НЕ ВИМАГАЮТЬСЯ.
Приймальна комісія ВІЕМ
Навчальний процес передбачає: - надання високоякісної освіти за міжнародними стандартами; - поглиблене вивчення англійської, німецької та польської мов; - проходження практик за кордоном; - семестрове навчання за кордоном; - допомога і консультування при працевлаштуванні або створенні власної справи. В межах навчального процесу для підкріплення теоретичних знань практичними навиками передбачаються виїзди за кордон на проходження літньої практики в Іспанію і Грецію. По завершені практики студенти отримують сертифікат. Під час навчання протягом одного семестру можна вивчати дисципліни в будь-якому навчальному закладі Європи – Словаччині, Чехії, Австрії, Німеччині та ін. Навчання здійснюється англійською мовою. Вивчені предмети зараховуються до навчального плану підготовки бакалавра.
Приймальна комісія ВІЕМ
Закордонна практика і семестрове навчання здійснюється за сприяння і стипендіальної підтримки європейської освітньої програми обміну студентів «Еразмус+». На проходження практики виділяється стипендія в розмірі 1500 євро на три місяці. Під час практики студенти отримують офіційну заробітну плату. Харчування і проживання – безкоштовно. Для проходження семестрового навчання виділяється стипендія в розмірі приблизно 900 євро на три місяці. Навчання – безкоштовне. За якісне навчання, активність у науковій та громадській роботі студенти можуть претендувати на стипендію. Для отримання стипендії необхідно виконати наступні вимоги: - середній бал навчання 4,6 і вище; - участь у конференціях з підтверджуючими документами (сертифікати); - участь у громадських заходах з підтверджуючими документами.
Приймальна комісія ВІЕМ
Випускники міжнародної програми «Крок до євроінтеграції»: - здобудуть європейський диплом ступеня «бакалавр» економічної спеціальності польського навчального закладу, який визнається більше ніж у 150 країнах світу; - отримають сертифікати про проходження закордонних практик, які будуть підтвердженням першого досвіду при працевлаштуванні; - отримають сертифікати про проходження семестрового навчання в іншому навчальному закладі Європи, які підтвердять якість підготовки фахівця; - мають можливість продовжити навчання на здобуття ступеня «магістр» в українському навчальному закладі та отримати диплом державного зразка; - мають можливість продовжити навчання на здобуття ступеня «магістр» в будь-якому навчальному закладі Європи та отримати європейський диплом; - опанують англійську, німецьку, польську на рівні ділового спілкування; - здобудуть інноваційні знання, вміння і досвід у веденні бізнесу за кордоном; - розширять коло спілкування, познайомляться з новими людьми з різних країн...
Приймальна комісія ВІЕМ
Програма має на меті створити умови для розвитку і підтримки обдарованої, інтелектуальної молоді шляхом надання високоякісної освіти та отримання диплому ступеня «бакалавр» ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА. Для активних, інтелектуальних, ерудованих студентів – навчання БЕЗКОШТОВНО. Напрями підготовки: - «МЕНЕДЖМЕНТ»; - «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ»; - «ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ». Тривалість навчання – чотири роки. Форма навчання – денна. ВСТУП ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ КОНКУРСУ СЕРТИФІКАТІВ ЗНО.
Приймальна комісія ВІЕМ
Навчальний процес передбачає: - надання високоякісної освіти за міжнародними стандартами; - поглиблене вивчення англійської, німецької та польської мов; - проходження практик за кордоном; - допомога і консультування при працевлаштуванні або створенні власної справи. Критерії отримання безкоштовної освіти протягом всього періоду навчання: - середній бал навчання 4,6 і вище; - для студентів економічних напрямів - поглиблене вивчення англійської мови, починаючи з першого курсу, і польської або німецької (на вибір), починаючи з другого курсу; - для студентів філологічного напряму - поглиблене вивчення основ бізнесу; - участь у конференціях з підтверджуючими документами (сертифікати); - участь у громадських заходах з підтверджуючими документами.
Приймальна комісія ВІЕМ
Схема отримання безкоштовного навчання: - навчання на першому курсі є безкоштовним для всіх вступників; - навчання на другому курсі є безкоштовним для тих, чиї результати у навчанні відповідають критеріям отримання безкоштовної освіти на першому курсі. Решта студентів переводиться на платну форму навчання; - навчання на третьому (четвертому) курсах є безкоштовним для тих, чиї результати у навчанні відповідають критеріям отримання безкоштовної освіти на попередніх курсах. - студенти, які на другому (третьому) курсах навчалися на платній формі навчання і виконали критерії отримання безкоштовної освіти мають шанс на третьому (четвертому) курсах отримати 50% знижку в оплаті за навчання. В межах навчального процесу для підкріплення теоретичних знань практичними навиками передбачаються виїзди за кордон на проходження літньої практики в Польщу, Словаччину, Сербію, Іспанію та Грецію.
Приймальна комісія ВІЕМ
Випускники освітньої програми «Крок назустріч»: - здобудуть державний диплом ступеня «бакалавр» безкоштовно; - отримають сертифікати про проходження закордонних практик, які будуть підтвердженням першого досвіду при працевлаштуванні; - мають можливість продовжити навчання на здобуття ступеня «магістр» в українському навчальному закладі та отримати диплом державного зразка; - мають можливість продовжити навчання на здобуття ступеня «магістр» в будь-якому навчальному закладі Європи та отримати європейський диплом; - опанують англійську, німецьку, польську на рівні ділового спілкування; - здобудуть інноваційні знання, вміння і досвід у веденні бізнесу за кордоном; - розширять коло спілкування, познайомляться з новими людьми з різних країн Європи; - зможуть працевлаштуватись або відкрити власну справу в Україні або за кордоном. - сформують професійну еліту, яка своєю працею розвине економіку нашої країни.
Приймальна комісія ВІЕМ
ОСОБЛИВА ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ У ВІЕМ!!! Кожний студент під час навчання має унікальну можливість заробити власні гроші на роботі в Республіці Польща!!! У ВІЕМ укладено угоди на офіційне працевлаштування студентів і надання їх першого місця роботи за фахом або, за бажанням, на сезонних роботах.
приймальна комісія
Міжнародна освітня програма «Крок до Євроінтеграції» Ця програма має на меті створити українській учнівській молоді можливість здобути вищу освіту і європейський диплом ступеня «бакалавр» навчального закладу республіки Польщі, навчаючись в Україні. Спеціальності: «Економіка та організація підприємства»; «Економіка та фінанси підприємства»; «Готельна справа і туризм». Здобуття ступеня бакалавр «бакалавр» - три роки. Стипендія від програми «Еразмус»: на проходження літньої практики в Іспанії і Греції; на семестрове навчання в Словаччині; за якісне навчання, активність у науковій роботі. Вступ на основі атестату про середню освіту та за результатами співбесіди. Сертифікати ЗНО не вимагаються.
Приймальна комісія ВІЕМ
Волинський інститут економіки та менеджменту єдиний навчальний заклад Волині, що має досвід перепідготовки військовослужбовців з 1994 року. ВІЕМ розпочав діяльність як Волинський центр управління, бізнесу і права, зокрема, за підтримки Волинського фонду соціального захисту військовослужбовців, Українського фонду соціальних гарантій військовослужбовців та ветеранів Збройних Сил. Продовжуючи традиції соціальної адаптації військовослужбовців, займаючись активною волонтерською та благодійною діяльністю, Волинський інститут економіки та менеджменту, у рамках освітньої програми «КРОК НАЗУСТРІЧ» пропонує БЕЗКОШТОВНО та БЕЗ ЗНО (за результатами вступних іспитів) здобути вищу освіту за ступенями «бакалавр» і «магістр», освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст» та отримати диплом ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА.
Приймальна комісія ВІЕМ
Напрями підготовки та спеціальності: - «МЕНЕДЖМЕНТ» - «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ» - «ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ» Тривалість навчання – чотири роки (бакалавр) та півтора роки (магістр). Форма навчання – денна, заочна. 1. Особам звільненим з військової служби після 30 листопада 2015 року (у тому числі демобілізованим) та особам, які проходять військову службу (крім військовослужбовців строкової служби), в порядку визначеному відповідними положеннями про проходження військової служби громадянами України.
Приймальна комісія ВІЕМ
2. Право на зарахування за співбесідою мають особи: які стали інвалідами внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у масових акціях громадського протесту в Україні з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року за євроінтеграцію та проти режиму Януковича (Революція Гідності), та які звернулися за медичною допомогою у період з 21 листопада 2013 року по 30 квітня 2014 року; визнані інвалідами війни відповідно до пунктів 11-14 статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» 3.Особа може вступити до ВНЗ для здобуття ступеня бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, здобутого за іншою спеціальністю, за умови успішного проходження додаткових вступних випробувань з урахуванням середнього бала диплома молодшого спеціаліста. ( Пункт 3.2 згідно із Правилами прийому до ВІЕМ в 2016 році)
Приймальна комісія ВІЕМ
4.Особа може вступити до ВІЕМ для здобуття ступеня магістра і освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста на основі ступеня бакалавра та освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста, здобутого за іншою спеціальністю( напрямом підготовки), за умови успішного проходження додаткових вступних випробувань з урахуванням середнього бала диплома раніше здобутого ступеня, освітньо-кваліфікаційного рівня ( Пункт 3.3 згідно із Правилами прийому до ВІЕМ в 2016 році)
міжнародний відділ
Зарахування на навчання НА УКРАЇНО-ПОЛЬСЬКУ ПРОГРАМУ здійснюється за середній балом про повну загальну середню освіту і рекомендацією за результатами співбесіди і враховуються наступним чином: Середній бал документа про повну загальну середню освіту обчислюється за 12-бальною шкалою з округленням до десятих. Відповідно до перевідної шкали фіксується за шкалою (від 0 до 200 балів). Співбесіда носить професійний характер і має виявити загальну ерудицію вступника. Загальна оцінка знань вступника за результатами співбесіди проводиться за двобальною системою: «рекомендовано» або «не рекомендовано».