Рейтинг
431
Рейтинг: 4.4 з 5 на основі 97 оцінок.

Відгуки про Волинський інститут економіки та менеджменту (ВІЕМ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
викладач
Реагувати на семів - себе не поважати!!! У ВІЕМ протягом місяця по три - чотири заходи для молоді Волині. І все це організовується силами студентської ради під керівництвом викладачів і працівників. Інститут активно розвивається. Тому нічого дивного, що багато кому стає заздрісно. Заздріть. А краще зайдіть хоча б на сайт інституту www.viem.edu.ua і подивіться яка робота робиться в кожному напрямі. Вся робота спрямована на студентів. Вони для нас головне! Безкоштовне навчання, військова кафедра, міжнародні практики і стажування за кордоном, повне працевлаштування випускників, цікаве студентське житття, екскурсії за рахунок інституту, бізнес тренінги, ділові ігри. Все для студентів!
сема
Вся інформація про заклад не відповідає дійсності! Кількість студентів - мізерна! Більшість викладачів - сумісники, а штатники - або пенсіонери (за 60 і після), або магістранти цього ж вузу. Плинність кадрів - неймовірна! Ректора майже ніколи не має. Є проблеми з працевлаштуванням після закінчення вузу. Те, що рекламують зараз - проста необхідність виживання.
Працівник
Для сема: Так у ВІЕМ є незначна плинність кадрів, але це пов'язано з тим, що у цьому навчальному закладі вибирають найкращих викладачів. Поганим (таким як Ви) тут просто робити нічого. А щодо ректора, то він чудовий керівник, хороша людина і улюбленець всіх студентів. Його поважають і цінують студенти, дослухаються до його порад і цінують його підтримку.
випусник 2008року
Плануємо організувати зустріч випусників (вже минуло 5 років як ми отримали дипломи). Про ВІЕМ лишились лише позитивні враження. Заклад забезпечив досить високий рівень викладання та практичної підготовки, тому з працевлаштуванням особливих проблем ні у мене ні у моїх одногрупників не було. Якщо хочеш чогось досягти - потрібно працювати над власним розвитком. А ВІЕМ якраз навчив мене вчитися новому і йти в ногу з часом!!!!! Випускники спеціальності "Менеджмент організацій" заочної форми навчання, випуск 2008 року - телефонуйте до старости Ірини, - як і 5 років тому - вона займається організаційними питаннями. До зустрічі!
Альона
Сема, а Ви в нашому інституті колись бували чи просто на конкурентів підпрацьовуєте? Щось навіть не пригадаю, кому з тих викладачів, хто в мене читає більше за 50 і менше за 30 років, а хто сумісники я навіть не знаю - всі завжди на місці. У нашій групі проблем з працевлаштуванням немає, може ви погано вчилися і точно не в нашому інституті? Мені тільки шкода, що вчитися у ВІЕМ пішла раніше, бо хто вступав торік, вчаться безкоштовно і це правда
Коментувати
Student
Я навчаюсь у ВІЕМі, і ні хвилини не пошкодував про те, що сюди поступив (хоча де буду вчитись вибирали батьки). Нас, як першокурсників, одразу познайомили з основними вимогами, прикріпили "класну маму" Світлану Василівну, в якої можна завжди спитати поради. Та й викладачі завжди допомагають в навчанні. Дуже хочеться поїхати на практику чи стажування за кордон, але тут потрібно добре знати англійську (з якою Ірина Сергіївна нам дає жару :)). Але ж студенти із старших курсів змогли, значить і я зможу!!! В нас відбуваються різні конкурси, тематичні дискотеки, зустрічі з цікавими людьми. І що саме основне - Я НАВЧАЮСЬ БЕЗКОШТОВНО!!! Я точно знаю мій ВІЕМ - найкращий!!!!
член студентської ради
24 та 25 квітня ВІЕМ організовує І Учнівський турнір ерудитів. Цікавий захід, він допоможе учням краще вивчити історію нашого славного, древнього Лучеська, здружитися а ще й отримати грошову винагороду. У нас тут дійсно дружня обстановка, це правда. Я навчаюсь на першому курсі і мені тут подобається. А в цьому році сюди прийде ще і мій молодший брат (якщо успішно складе ЗНО).
викладач
ВІЕМ потужно розвивається! Навчання спрямовано на практику. Для підсилення теоретичного матеріалу читаються бізнес-тренінги, запрошуються викладачі практики. З цього року для студентів відкрито військову кафедру. Тому навчання, починаючи з 3 курсу, завершується здобуттям військового звання молодший лейтенант. З 2012 року започатковано міжнародний проект "Крок назустріч", який дає шанс молоді здобути вищу освіту БЕЗКОШТОВНО. При цьому поглиблено вивчити англійську і німецьку або польську мови. Кожного року студенти їздять на практику, стажування, навчання за кордон. Це і Польща, і Греція, і Сербія, і Словаччина. Працюють, подорожують, заробляють гроші! Проводиться робота зі сприяння працевлаштуванню випускників. Вводяться нові навчальні курси. Це і Муніципальний менеджмент, і Діловий етикет, Чинники успішного працевлаштування. І все це за рахунок інституту. 26-28 квітня читає бізнес-тренінг Директор Школи HRM Анна Власова. Запрошуємо всіх познайомитись з рівнем викладання у ВІЕМ!
юля
це найгірший інститут.не раджу туди поступати.корупція страшенна
викладач
Для юля: Ой, як це смішно виглядає!! Шановна, ваш коментар це вчорашній день. Сьогодні в приватних навчальних закладах хабарі не беруть. Вони ж повинні цим вирізнятись від державних. А викладачі зараз всюди одні і ті ж. Тільки в приватні заклади запрошують кращих, щоб не брали гроші, та й вчили студентів. Не говоріть того, чого не знаєте.
Тата
Для Юля: не згодна. Ні разу ні за що, крім оплати за навчання не сплачувала. Ми навіть квіти на екзамени ні разу не купували
Коментувати
Яна
Чула про цей інститут багато цікавого: прогресивний розвиток міжнародної співпраці, вимогливе ставлення до студентів, безплатне навчання (що найбільше вразило та здивувало, адже це приватний навчальний заклад)! Скажіть, будь ласка, чи є у Вас в інституті довузівська підготовка? Які умови вступу у 2013 році на безплатне навчання?
приймальна комісія
Для Яна: Довузівська підготовка є, але починаються заняття з листопада, оскільки на кожен предмет відводиться від 100 до 120 год. Щодо умов вступу на безплатне навчання, то Ви маєте вступати на І курс денної форми навчання і відповідати Правилам прийому до ВІЕМ. З Правилами можна ознайомитися на сайті інституту.
Коментувати
ІРИНА
Для ВІЕМ хабарництво: БРЕХНЯ!!!!!! Напишіть хто ж це такі за 5 років навчання не зустріла ні одного. Особливо про хамство. Як на мене то вже аж за дуже вже там опікуються студентами
Микола
Чи є спеціальність "Митна справа". Умови вступу.
Олена Мисковець
"Митної справи" в нашому інституті немає. Проте є "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності", де детально вивчаються предмети, пов'язані з митним регулюванням
Коментувати
Костенко Татьяна
Если это возможно, я прошу сообщить сумму стоимости годового обучения в институте на заочном отделении
Викладач
Вперше у ВІЕМ започатковано безкоштовне навчання для підготовки студентів на денній формі. Навчання здійснюється в рамках Міжнародного соціального проекту "Крок назустріч". Навчання БЕЗКОШТОВНЕ. Деталі програми дізнавайтесь на сайті інституту.
Коментувати
ВІЕМ хабарництво
ВІЕМ - це корумпований "ВУЗ", в якому викдадічі нагло і відкрито беруть хабарі, до студентів відносяться з неповагою і по-хамськи!
ВІЕМ ЕТАЛОН ВНЗ
Для ВІЕМ хабарництво: БРЕХНЯ!!!!!! Напишіть хто ж це такі за 5 років навчання не зустріла ні одного. Особливо про хамство. Як на мене то вже аж за дуже вже там опікуються студентами
Викладач
Безкоштовне навчання!!!! Унікальна можливість отримати у Волинському інституті економіки та менеджменту БЕЗКОШТОВНО якісну освіту з економічних спеціальностей !!!!!!!! Професійний професорсько-викладацький склад ВІЕМ, запрошення найкращих викладачів України та закордону, сприяння закордонних партнерів в наданні можливості проходження семестрового навчання на базі своїх навчальних закладів, проходження практики і стажування на підприємствах своїх країн, міжнародні літні школи і наукові конференції, створюють шанс нашій молоді отримати високоякісну освіту, адаптовану до практичної діяльності як на національному ринку праці, так і на закордонному!!!!!!!!!!!! Запрошуємо випускників шкіл, які мають позитивні результати сертифікатів ЗНО стати студентом ВІЕМ, отримати високоякісну освіту, диплом державного зразка і перспективне працевлаштування!!!! Інформацію можна отримати за адресою: м. Луцьк, вул. Електроапаратна 3, за тел. 789832 або на сайті інституту http://www.viem.edu.ua
Марія
Кому ви такі хабарі давали. За чотири роки навчання я ні разу і нікому не заплатила. До студентів ставляться з увагою. Навчання також на високому рівні. Це ви напевно щось переплутали. А бо ж вчилися не належним чином.
Коментувати