Рейтинг
431
Рейтинг: 4.4 з 5 на основі 97 оцінок.

Відгуки про Волинський інститут економіки та менеджменту (ВІЕМ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вікторія
Я вже переконала себе, що я повинна ïхати вчитися в Польщу, але ось нещодавно почула про цей університет. Він мені здався класним, але начитавшись поганих відгуків почала сумніватися яким відгукам вірити більше. Хто має пряме відношення до університету, прошу, дайте мені дійсно правдиву інформацію! Мене цікавить саме украïно-польська программа Без ЗНО!! Я хочу знати конкретно кількість практик за кордоном, чи точно я можу бути впевнена що вона не буде 1 єдиний раз, літні виïзди, також чи кожне літо відбуваються, тощо,. Хочу знати все і ціни також...Будь ласка тільки без перебільшування правди!!!))
для Вікторії
Для Вікторія: звертайтесь в кабінет №29, з 09.00 до 18.00
Коментувати
Приймальна комісія
Шанс стати студентом ще у 2014 році!!! Для вступу не потрібні сертифікати ЗНО! До 1 жовтня 2014 року триває набір студентів на україно-польську програму підготовки бакалаврів. Детальну інформацію про перспективи отримання європейського диплому, проходження закордонних практик, семестрового навчання в Європейських навчальних закладах можна отримати в приймальній комісії за телефоном 0332789833. Отримайте правдиву інформацію про прогресивну міжнародну програму, яка дасть шанс студентам отримати європейський диплом.
мати студентки
Для Приймальна комісія: Не повторюйте моєї помилки .Якщо хочете дитину вивчити то краще відправте до Польщі .Тут ніхто не вчить, діти не знають польської мови.МИ зараз шукаємо фахівця ,щоб займався з дитиною вивченням мови.
для цієї мами
Шановна! Ця програма підготовки бакалаврів за спеціальністю "Економіка і організація підприємств". Це економічна спеціальність. Польська вчиться додатково, тому що це не основний предмет. Ви прийдіть на заняття, посидіть і подивіться на рівень викладання в інституті. Послухайте не лише свою дитину, а ще викладачів, кураторів, студентів. Таке враження, що ви повністю не володієте інформацією. А якщо хочете їхати в Польщу, то взагалі це не проблема. Кожний вибирає те, що йому підходить. Просто, щоб прийняти рішення треба спочатку самій розібратись в ситуації. А коли ви ще хочете давати поради, то тим більше треба мати правдиву інформацію, щоб відповідати за свої слова хоча б перед своєю совістю.
для цієї мами
Всі випускники будуть працювати в Україні економістами, менеджерами або там, де влаштуються . При чому тут польська мова? А англійську не треба знати в наш час?
Коментувати
Студент
Нічого доброго в цій польській програмі нема !!! Заняття не проводять, викладають викладачі на українській мові!! Поляки приїздять два рази на рік ( день, два)і то не проводять вони занять . Краще їхати на навчання у саму Польщу .Я спілкувався зі своїми колишніми однокласниками,які поїхали туди нанавчання.Вони дуже задоволені навчанням там.Там дійсно проходить постійне стажування. А не як тут лише реклама.Це не стажування а .... Не викидайтк своїх грошей !!!!
для студента
НУ ЦЕ ТОЧНО СТУДЕНТ НЕ НАШОГО ІНСТИТУТУ!!!! Достатньо зайти на сайт інституту, щоб переконатись як працює наш інститут. Ніколи не треба вірити людям, які когось оббріхують. Тому що якби це була б правда, то під коментарем стояло прізвище. А так бідний боїться назватись, тому що буде соромно за свої неправдиві слова.
студентка
Ніхто нікого не обріхує !!! Це правда !!! Провчившись повних два роки на цій програмі не вміємо писати та говорити по польськи !!! Краще їхати у Польщу ніж тут платити такі гроші .Напиши тут прізвище відразу КЕРІВНИЦТВО вижене.
Студентці
А ти пробувала вчити мову? Чи тобі її не викладають? Це що китайська, що її не зрозуміти? Мову треба вчити самостійно, а не на когось ображатись. А може тобі стидно, що за два роки нічого не вивчила. Шукай проблеми в собі!!!!
Коментувати
Артем
Вчора приїхали зі Словаччини - були на літній школі два тижні - Це просто клас!!!! Крім навчання, познайомилися зі студентами з Польщі, Угорщини, Словаччини, Болгарії, було багато класних розваг. Дуже сподобалося. Нічого не платили
учень
Для Артем: А скільки чоловік з вашого закладу їздило ????
Коментувати
Анна
Навчання не гірше ніж в інших внз України, проте є бонус у вигляді багатьох закорндонних програм, стажування та навчання при яких виплачується стирпендія. Тому мені здається що це гарна нагода і навчатися і трохи поподорожувати.
для вступників 2014
Запрошуємо на навчання вступників шкіл за напрямами МЕНЕДЖМЕНТ, ОБЛІК І АУДИТ, ФІЛОЛОГІЯ (англ., нім. мови). Навчання БЕЗКОШТОВНЕ!!!!!! Деталі на сайті інституту в проекті "КРОК НАЗУСТРІЧ"
для випускника
Шкода, коли випускники вишів думають, що якщо вони закінчать навчальний заклад, то відразу з’явиться перспективна робота. За роботу треба боротись, шукати, не здаватись і починати з малої посади і рухатись поступово по кар’єрі. Наша молодь хоче з дипломом і без досвіду відразу стати великим керівником. Треба вже якось починати відповідати за своє майбутнє і починати мислити самостійно. Якщо ви будете шукати винних у своїх невдачах, то успіху не досягнете ніколи!!!!!!
випускник
Вузу вже нема бо нема викладачів,які б давали якісне навчання.Тут піаряться окремі викладачі від імені студентів.Поважаюча себе молода людина НІКОЛИ СЮДИ НЕ ПРИЙДЕ ВЧИТИСЯ !!!Це ВСЕ БРЕХНЯ, БЕЗКОШТОВНОГО НАВЧАННЯ НЕМА !!!! Керівництво вузу таке розкаже що хто не був у вузі та не спілкувався з студентами може дійсно повірити!!!Треба поступати до державних вузів та мати стабільність та високу якість навчання.Я це зрозумів коли почав шукати роботу після закінчення цього вузу .До цього часу немає в мене роботи .
Студент
Вуз у нас класний, викладачі супер, відношення працівників дуже кльове. Я коли розказую друзям, як у нас круто, ніхто не вірить, кажуть, що так не буває. Закінчив ІІ курс безплатно, перейшов на ІІІ на безплатне навчання. Хто хоче, той тут зможе все: і за кордон поїхати, і роботу хорошу знайти. До нас уже в цьому році троє роботодавців приходило.
Галина
Дійсно кажуть що приватний вуз є приватний .Халтура .Говориш з друзями з державних вузів зразу відчувається вуз, а це що прийшов заплати -отримав диплом,а знання де??? Хто викладає ??? Нема викладачів. !!!!! Викладачі самі не знають що говорять вчаться з нами разом !!!!
Олена
Для Галина: Галино! Я особисто закінчила цей інститут, маю дуже престижну роботу, бо вчитися не лінувалася, приходила на лекції, тренінги, практичні, проходила в інституті співбесіди з роботодавцями і залишилася задоволена отриманою освітою. А от ви , мені здається, навіть не знаєте, де цей інститут знаходиться, інакше не говорили б дурниць
Коментувати
Тетяна
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка. В 1999-2000 рр навчались в даному інституті в Черкаській філії. Інститут хутко зник, необхідно знайти документи, що були здані при вступі. Де можна знайти архів чи ще щось... Підкажіть хто може, ситуація катастрофічна
Загальний відділ ВІЕМ
Для Тетяна: Для отрмання Ваших документів зверніться в загальний відділ інституту за номером телефону 0(332) 78-98-33. Ваші колеги, які зверталися отримали всі необхідні документи. До речі, філія існувала 10 років і зникала протягом 4 років. А от чому у вас каттастрофічна ситуація після 14 років? Можливо Вам не потрібно було.
Коментувати
для вступників
В інституті вже два роки існує Україно-польська освітня програма підготовки бакалаврів «Крок до Євроінтеграції». Програма спрямована на можливість усім, не виїжджаючи за кордон, отримати диплом європейського навчального закладу на базі ВІЕМ. Особливості навчання за освітньою програмою: - навчання відбувається за програмою польського ВНЗ в Україні (в м. Луцьку на базі ВІЕМ) з сесійними виїздами до Польщі; - термін навчання за ОКР «бакалавр»– 3 роки; - можливість безкоштовно проходити літні закордонні практики та стажування, навчатися за обміном в європейських ВНЗ; - суттєве заощадження коштів на оплату за навчання, харчування та проживання; - випускники отримують диплом польського ВНЗ. Навчання платне. - для вступу не обов’язковим є наявність сертифікатів УЦОЯО.
для вступників
Освітня програма підтримки обдарованої молоді «Крок назустріч». Програма спрямована на розвиток і підтримку молоді шляхом надання високоякісної освіти за міжнародними стандартами з отриманням ДЕРЖАВНОГО ДИПЛОМУ. Призначена для вступників на І курс денної форми навчання за ОКР «бакалавр». Особливостями навчання за освітньою програмою є: - можливість безкоштовно навчатися до отримання диплома бакалавра з обраної спеціальності; - поглиблене вивчення двох іноземних мов (для економічних напрямів підготовки); - опанування основ бізнесу та підприємницької діяльності (для перекладачів); - можливість паралельно навчатися на військовій кафедрі та здобувати звання молодшого лейтенанта запасу; - можливість безкоштовно проходити літні закордонні практики та стажування, навчатися за обміном в європейських ВНЗ; - можливість отримання подвійного диплому
МАРКО РОЙС
..хотел бы попросить препод.. БОНДАРУК ..у меня там 2экзамена на 2курсе(заочно) , за роботой нет времени учить. Помилуйте меня (( P.S. Plеаsе’ееееееееее
Таня
Вступила в цьому році на І курс на заочне навчання. Дуже боялася, бо вже давно закінчила школу, а ось тепер по роботі потрібна освіта. Дуже тут в інституті мені подобається. Думала все буде формально. А тут викладачі з душею, дуже дохідливо все пояснюють. Мені особисто цікаво. Раджу всім
Для студент:
Хто це читає з книжок? Ніколи не бачив такого. А ти на пари ходиш взагалі? Як же викладачі читають з книжок, якщо їх нема за твоїми словами? І хто тоді ти, якщо студентів нема? Словом, забрехався ти, студент. Сходи на пари до Бондарук С.Д., Мисковець О.В., Заблоцької І.Л., Степанюк О.М., Полякова С. Я. - раджу
студент
Для Для студент:: Так це всі викладачі які залишилися в інституті,більше нема викладачів та студентів ,а піар акції тут проходять супер .Вміють замилювати очі!!!! .Не йдіть в цей вуз нічого вас тут не навчать крім брехні !!! .я сам буду уходити .
для тебе
Вперед і з піснями! А я тут отримаю ті знання, які потім використаю в роботі. Цікаво де ж ти себе знайдеш? Може в Оксфорді? Ну ну! Хто ще з тобою де буде панькатись?
std
читають майже всі так є два три викладача якій можуть своїми словами пояснити, але і тіх потрошки як ми всі замітили починають заміняти на більш молодих "кращих" викладачів.. Також люди хто всетаки захоче вступати в даний "навчальний" заклад... особливо на польську програму і тд... просто спочатку подумайте чи варто.. краще напряму вступити в польщі, ніж через цей заклад... дирекцію багато чого приховує від вступників, обіцяє багато, а виконує дуже і дуже мало.. також закордонні стажування це просто жахітття, якщо вислухати студентів як проходили його, ви не думайте, що якщо закордонне стажування то це все домовлено, всі документи оформлено... в даному вузі все не так, навіть перебуваючи вже на тій самі практиці, десь в Польщі, Греції, Німечинні чі будь де, ви не можете бути впенені на 100%, що вас не попруть додому, ато і можуть навіть затримати, на підставі просто відсутніх докум
Коментувати
Для студента
Я тільки уявляю собі таку картину. Приходить викладач і відкриває книжку та й читає собі лекцію. Та його б студенти засміяли і більше б він в аудиторію не зайшов.
Ірина
Для Для студента: Да, згідна, вчусь вже на 5 курсі, ніколи такого не бачила
Коментувати
студент
ЖАХ а не ВУЗ !!!! Студентів нема !!! Викладачів нема !!!! Викладачі читають з книжок !!!!!БУДУ ЗАЛИШАТИ ЦЕЙ ВУЗ ( якщо це можна назвати так)
Для студента
А куди всі поділись? Інститут працює, студенти вчаться, викладачі на парах. Зайдіть на сайт інституту і подивіться скільки заходів проводиться щотижня. Тому краще студентам ходити на пари і вчитись. А якщо є бажання залишити ВУЗ, то робітничих професій на ринку вистачає.
Коментувати
Ірина Лігашевська
де можна подивитись списки тих,хто пройшов на навчання у ВІЄМ на польську осову навчання!?
Вова
Я хочу поступати в ВІЄМ на заочну форму на менеджмент. Там можна все рішити за гроші . Чи треба шось вчити.
Студент
Для Вова: За гроші боюся не вийде. Але вчителі класні, цікаво читають. Я прийшов після технікуму. Мені подобається. Ніхто не зверствує
Коментувати