Рейтинг
473
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 106 оцінок.

Відгуки про Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського (ВДПУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Алінка
Всім привіт! я здавала українську мову, математику і хімію на яку кафедру я можу подавати?
настя
Доброго дня в мене запитання чи потрібне зно на дошкільне?
Андрій
Для настя: ЗНО потрібн на все
Коментувати
Свитлана
Доброго дня в мене запитання я здавала українську математику біологію і хімію на яку кафедру я можу подавати у цей інститут якщо можна то декілька? буду вдячна
Jeka Ткачук
підскажіть будь-ласка із власного досвіду,чи важко навчатися на фізико-математичному!?які преподи???
Ольга
Для Jeka Ткачук: Я закінчила ВДПУ фізмат. Треба навчатися. Факультет хороший, преподи нормальні. Мене щоправда навчала ще "стара гвардія". Та якщо вчишся і не маєш прогулів - то все буде ОК! Успіху!
Коментувати
Вікторія
Що потрібно здавати на психолога?Скільки балів ЗНО прохідний?
Ксю
Для Вікторія: історію та Біологію...також маю бадання на психолога...підскажіть детальніше)
Абітурієнт
заходиш на vstup.info -> територіальний пошук -> Вінниця -> ВДПУ ім. Коцюбинського -> денна форма навчання -> "психологія" конкурс. Там буде список, глянь який прохідний середній бал був на бюджет в минулому році. Вгорі там вказано скільки бюджетних місць. Далі заходиш сюди http://osvita.ua/vnz/guide/konkurs-ball.html і рахуєш свій середній бал. Коефіцієнти наступні: біологія - 0.25, історія - 0.3, укр.м. - 0.3, атестат - 0.1. Чи тут можеш вивести ще свій середній бал і дізнатися вірогідність вступу http://bal-zno.info/ | http://abit-poisk.org.ua/score/
Абітурієнт
Цьогоріч,якщо ти не маєш ніяких пільг і т.д., то починаючи з 11 до 27 липня ти подаєш документи через електронну базу ez.osvitavsim.org.ua . Для цього тобі треба мати здані всі три ЗНО, паспорт, атестат, електронну версію фото (як на паспорт) та зісканувати свій додаток до атестату. Ось тут можеш подивитись детальніше що до чого https://vk.com/wall-1409773_1699908
Коментувати
Таня
Скажіть будь-ласка,які потрібно здавати предмети ЗНО в 2016 році на факультет журналістики?І який потрібно прохідний бал?
дмитро
Скажіть будьласка,на фізичне виховання які нормативи, дукументи,і творчий конкурс, які умови навчання, ПРОСЮ ВІДПИСАТИ https://vk.com/schovdima БУДУ ВДЯЧНИМ А МОЖЕЙ ЩЕЙ стану ВАШИМ СТУДЕНТОМ.
Саша
Які документи потрібно подавати на вступ до фізичного виховання? Які нормативи потрібно здавати на творчий конкурс фізичного виховання?
дмитро
Скажіть будьласка,на фізичне виховання які нормативи, дукументи,і творчий конкурс, які умови навчання, ПРОСЮ ВІДПИСАТИ https://vk.com/schovdima БУДУ ВДЯЧНИМ А МОЖЕЙ ЩЕЙ стану ВАШИМ СТУДЕНТОМ.
Коментувати
Аліна
скажіть будь ласка,чи важко навчатись на істричному факультеті? який потрібно мати бал ЗНО аби потрапити на державне і чи має велике значення середній бал атестата при вступі в ВДПУ?
Jeka
Які документи потрібно подавати на вступ до фізичного виховання?
Настя
Доброго дня)Я хотіла запитати, я хочу бути вчителем ураїнської мови та літератури)Які предмети мені потрібно здавати на ЗНО?
Наталія
доброго вечора)) я цікавлюсь факультетом філології?)скажіть які я буду мови вивчати у навчанні у вас? який у вас є взагалі вибір? українська чи іноземна чи що?
Анна
що за творчий конкурс фізичне виховання? Дякую!!!
Бодя
http://vn.20minut.ua/Kryminal/na-vinnichchini-vikladach-odnogho-iz-vuziv-vimaghav-habara-vid-abituri-10455321.html
Танюша
Доброго дня, маю питання. Я хочу вступити на філологічний факультет. Знаю англійську але хочу вивчати німецьку. Для того щоб навчатись я маю знати німецьку на якомусь рівні чи все ж навчать з нуля?
Таня
куди я можу вступити,якщо здавала українську,історію і англійську? окрім журналістики,дякую.
Женя
Доброго дня, де можна дізнатися кількість місць державного замовлення на заочну і денну форму навчання?
Артем Янковий
Доброго вечора, скажіть буть ласка з якого числа ваш університет приймає документи на навчання?
Діана
Доброго вечора,я хотіла запитати ,якщо я відмовилася від індефікаційного коду,то чи маю я право на вступ до внз, якщо так ,то як саме я маю вказати про його відсутність? Чи є вже державне замовлення на 2015 рік?Дякую!)
Анастасія
Чкажіть будь ласка, якщо я хочу бути вчителем географії, то які ЗНО потрібно?