Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського (ВДПУ) (0432) 26-52-20
м. Вінниця, вул. Острозького 32  (карта)
http://www.vspu.edu.ua

(0432) 27-58-46

Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського (ВДПУ)

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Вартість навчання на рік (грн.):9000
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, спеціаліст, магістр
Кількість студентів:7500
Місто:Вінниця
Консолідований рейтинг 2022:74 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 03.08.2022

Рейтинг
467
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 104 оцінок.

Відгуки про Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського (ВДПУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Irina
Наш Величний педагогічний університет завжди в топі рейтингу. Навчаюсь вже на 3 курсі факультету дошкільної і початкової освіти імені Валентини Волошиної. Навчанням задоволена, не уявляю себе в іншій галузі чи закладі освіти. Люблю наше навчання за цікаві пари, творчий підхід викладачів, різноманітні прийоми і форми. Університет відкриває безліч можливостей для студентів!
Vlad
Добрий день. Скажіть будь ласка, якщо є диплом "медсестринство", на яких умовах можна вступити на спеціальність 227 Фізична терапія кваліфікація фізичний терапевт, ерготерапевт?
Marina Bevz
Коли у далекому 2018 постало питання щодо вибору університету, вибір був очевидний - Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського. Входження у «Топ-5» педагогічних університетів України, діджиталізація освітнього процесу, міжнародні зв’язки доводять про безмежні можливості, які має кожен студент, навчаючись у Педуніверситеті. Особливу увагу хочеться звернути на факультет філології й журналістики ім. М. Стельмаха. Компетентний професорсько-викладацький склад, закоханий у красу рідного слова, щедро ділиться цією любов’ю з кожним студентом педагогічного. Різноманітні мовно-літературні конкурси, конференції, семінари та практики стають сходинками для професійного зростання кожного філолога. Оцінка однозначна та беззаперечна - 5. Щира подяка викладачам за неоціненний досвід, безмежну любов до своєї справи, професіоналізм та відданість. Віват, Рідний, Величний, Педагогічний!
Анастасія Артельська
Добрий день. Я закінчую 11 клас, і мені хотілося б вступити на ваш факультет психології. Можете підказати, який прохідний бал для вступу?
Марія Михайловська
Доброго вечора! я зараз в 11 класі, мрію вступити до Вас на факультет мови та літератури, що мені потрібно здавати окрім мови, (літературу відмінили), чи є шанси проскочити на бюджет? взагалом хочу почути відгук тих, хто зараз там на цьому факультеті)
Анна
Для Марія Михайловська: Привіт, планую теж вступати на цей факультет. Можеш розповісти чи дізналась про вступ.
Коментувати
Таня Оргеєва
Доброго дня,мені 33 роки,я б хотіла в вас навчатись на вихователя дитячого садка,які документи потрібно для вступу,які екзамени треба здавати,скільки коштує заочна форма навчання та скільки років потрібно вчитись після 11 класу?
cs1997csCS
Я закінчила бакалавра та Магістра за спеціальністю "Облік та аудит" Підкажіть будь ласка чи можна мені поступити відразу на магістратуру на ваш факультет? Якщо так: чи потрібно мені здавати якісь екзамени, тощо. Завчасно вдячна за Вашу відповідь,
Настя Кватернюк
Доброго вечора! Як здобути у вас безкоштовне навчання? Та що потрібно здавати на юриста? Та скільки прохідний бал? І чи є у вас гуртожиток.
Inna Mironenko
Доброго дня хочу у Вас навчатися на вихователя, скільки це коштує і які екзамени треба здавати.на заочну форму
Ліля Раченко
Для Inna Mironenko: доброго дня, хочу запитати, чи є у вас філолог з логопедичним напрямком, чи просто логопед? Якщо нема, то підкажіть, куди можна звернутися?
Коментувати
Irina Vyacheslavovna
Доброго дня! Я закінчила університет зі ступенем бакалавр за спеціальністю "Середня освіта (мова та літ-ра англійська)". Зараз хочу вступити на магістра "Управління учбовим закладом". Скажіть, будь ласка, чи с будь якою спеціальністю можна вступити склавши іспит ЄВІ та фаховий? Чи є якісь винятки? Дякую.
Анастасія Дідович
Доброго дня Які предмети потрібно здавати на спеціальність "Право"? Який прохідний бал?
Ірина
Для Анастасія Дідович: 1. Українська мова і література, 2. Історія України. 3. Математика або іноземна мова. Прохідний бал 140 (слідкуйте за правилами прийому)
Коментувати
Ася
Доброго дня, я хочу поступити на вчителя історії. Які предмети потрібно здавати?
Ірина
Для Ася: 1. Українська мова та література (обов’язково з літературою), 2. Історія України, 3. Математика, іноземна мова, біологія, географія, фізика, хімія. Відповідно до умов прийому 2022. Можливі зміни, слідкуйте на сайті за новинами на сайті МОН. Або уточуюйте у приймальній комісія ВДПУ.
Коментувати
Крістіна Щурова
Доброго дня, скажіть, будь ласка, чи потрібна медична довідка для навчання, і якої форми?
Ірина
Для Крістіна Щурова: Доброго дня. Для навчання довідка не потрібна. Для поселення в гуртожиток необхідна довідка від сімейного лікаря. Перед сесією флюорографічне обстеження (можна буде зробити в університеті).
Коментувати
А
Доброго дня, які предмети ЗНО потрібно здавати на психолога, який прохідний бал та скільки коштуватиме навчання за рік?
Ірина Одобецька
Для А: Необхідні сертифікати ЗНО : 1. Українська мова 2. Математика 3. . Історія України або іноземна мова, або біологія або географія, або фізика, або хімія Детальна та актуальна інформація про вступ http://vspu.edu.ua/abiturientu/ у розділі "Правила прийому 2021"
Коментувати
Валерия Корчевая
Доброго вечора, які предмети ЗНО потрібні на факультет дошкільної освіти, і який прохідний бал ?
Олена
Для Валерия Корчевая: робота за 5 тис.,а вчитися 5 років.перспектив ніяких....
Коментувати
Span Lang
Доброго дня! Я зараз в 11 класі і думаю піти вчитися на вчителя української мови та літератури. Скажіть, будь ласка, які предмети на ЗНО потрібно здавати, прохідний бал. Якщо хтось поступив в цей університет, як навчання? Чи варто йти сюди навчатися? Якщо коротко, то розкажіть все, що вам відомо...)
Олег
Для Span Lang: Беги, дорогая, беги
Студентка ВДПУ ФФЖ
Не варто сюди вступати, краще поберегти свої нерви
Коментувати
Julia
Доброго дня хочу запитати за факультет права. Після навчання ти отримаєш диплом юриста чи вчителя правознавства?
Ірина
Для Julia: Є спеціальність 081 Право - юрист і 014.03 Середня освіта (Історія, правознавство) - вчитель історії і правознавства
Коментувати
Ларіса
Який прохідний бал на державне місце? Які є спеціальності за такими предметами: українська мова та література, історія України, біологія?
Анастасія Волошена
Доброго вечора, підскажіть будь ласка, де можна дізнатися про заочне навчання більш детально, про оплату за рік, про вступ, які правила?
Vica
Доброго дня. Який прохідний бал ЗНО на початкову освіту?Підскажіть будь-ласка І які предмети потрібно ?