Рейтинг
187
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 42 оцінок.

Відгуки про Вінницький національний аграрний університет (ВНАУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Захар
Які предмети треба щоб поступити на біотехнологію
Олександр
Меня интересует, какие баллы сейчас проходные
Александр
Здравствуйте , могу ли я поступить на обучение в ваш университет после окончания аграрного лицея ?
Саня
Куди можна на агронома після 9 класів????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Вікторія
У Верхівський с/г коледж
Маріна
На яку спеціальність можна поступити без ЗНО?
Коментувати
Богдан
За якими критеріями можна навчатися безкоштовно.
Valery
Добрий день. Цікавить розвиток сіл в Україні шляхом розвитку сільськогосподарських підприємств , з гарантованим ринком збуту сільськогосподарської продукції в Україні і за кордоном. Потрібні розумні (тямущі) люди для співпраці в інвест проектах в селах, районах і містах України. Ми б хотіли запропонувати довготривале партнерство та дружбу з відродження кооперації в сільському господарстві та переробці продукції. Ми готові вчитися та здобувати ваш досвід, а ми поділимося своїми ринками збуту. [email protected] SKYPE Valery.0311 097 435 91 86 050 870 18 94 Valery P . S . Бажаю знати Вашу думку, як відродити і розвивати Україну.
Світлана
Доброго дня)Як підрахувати середній бал ЗНО?З яким балом можна пройти у ваш вуз на контракт,а з яким на державне?
Настя З
Скажіть чи можу я перевестись з державного місця свого університету в Вінницький аграрний на дену державну форму якщо весь перший курс здала навідмінно але по сімейним обставинам не виходить далі навчатись в ПДАТУ.Дякую!!
Вася
ой всьо, тка як ой всьо, бо ой всьо то таке ой всьо шо такого ой всьо я ше не бачив, омг,лол, німагу, нужна помащь, памагіте
Марта
Чи реально поступити сюди на державне на право з середнім балом 180?
???
Для Марта: Тобы з такими балами не сюди треба... (Пройдеш)
Коментувати
Oleg Kiselov
Університет супер! Навчались мої батьки! Є з чим зрівняти! Зараз все набагато краще, ніж раніше! Дякую викладачам, керівництву та друзям за найкращі роки!
Юля
Найкращий університет в Україні. В цьому навчальному закладі молодь має можливість всебічно розвиватися, та отримувати гарні знання. Доказом цього є їхні призові місця на різних олімпіадах.
Марина
Я поняла, что по баллах это информация за 2010 год. Меня интересует, какие баллы сейчас проходные. И сколько претендентов на одно место по специальности "Менеджмент и право"? Ещё хочу знать есть ли льготники? Потому что сельские могут занять все государственные места.
Алиса
Маю багато знайомих, які вчаться і у Вінницькому аграрному і в інших вузах Вінниці. Висновок один - я хочу вчитися у ВНАУ!
Марина
Найкращий вуз серед всіх аграрних! Закінчую магістратуру з червоним дипломом (жодного разу нікому нічого не платила), буду вступати до аспірантури. Мої однокласниці, що обрали інші виші Вінниці, дуже про це шкдодують.
Яна
Для Марина: на якому факультеті ти навчаєшся???
Коментувати
Іринка
Дуже гарний університет. Шкодую, що прийшла навчатись лише на другу вищу.
Аня
Я закінчила ВНАУ! Дає гарні знання, тут дуже гарно стало - нові аудиторії, все сучасне, територія - просто бомба. Це реально європейський вуз!!! Всім рекомендую, бо знайшла хорошу роботу. Роботодавці поважають вуз, бо тут студенти без хабарів мають можливість вчитись і здобувати знання
Олег
Якщо я навчаюся в коледжі я з можу поступити сюди на СПЕЦІАЛЬНОСТІ НАПРЯМУ "РИБНЕ ГОСПОДАРСТВО ТА АКВАКУЛЬТУРА"? якщо так що для цього потрібно , і якщо ні що потрібно щоб поступити сюди!?
макс
Щоб поступити заочно скільки потрібно оплатити. І якщо я не здам ЗНО мене приймут? В мене уже є одна освіта "електро газо зварник" закінчив із червоним депломом.
Владимир Василишен
Напишите, пожалуйста, какие предметы ЗНО нужны на агрономический факультет?