Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.
![]() |
(06562) 3-25-43 АР Крим, м. Феодосія, бульвар Адміральський 34 (карта) http://ffea.crimea.ua (06562) 3-49-47 |
Феодосійська фінансово-економічна академія Київського університету ринкових відносин (ФФЕА)
Тип навчального закладу: | Академія |
Форма власності: | приватна |
Вартість навчання на рік (грн.): | від 4800 до 6000 (1 курс) |
Форма навчання: | денна, заочна |
Кваліфікаційний рівень: | молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр |
Кількість студентів: | 2000 |
|
|
Феодосійська фінансово-економічна академія Київського університету ринкових відносин (ФФЕА) - додаткова інформація про вищий навчальний заклад
Феодосійську фінансово-економічну академію було створено у 1993 році як філію Київського міжнародного інституту ринкових відносин та підприємництва – Центр "РИНОК" (нині Київський університет ринкових відносин).
У 1997 році Феодосійська філія набула статусу інституту, а у 2005 році була перереєстрована у Феодосійську фінансово-економічну академію Київського університету ринкових відносин.
Згідно з рішенням Українського союзу промисловців і підприємців та Федерації роботодавців України, Академію у складі Київського університету ринкових відносин було визначено базовим навчальним закладом з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації керівників та спеціалістів, менеджерів, юристів і підприємців, які є членами зазначених спілок.
За роки існування Феодосійська фінансово-економічна академія Київського університету ринкових відносин стала провідним вищим навчальним закладом АР Крим з безперервною системою підготовки висококваліфікованих кадрів у галузях економіки та права.
Відповідно до рішення Державної акредитаційної комісії Міністерства освіти і науки України Феодосійська фінансово-економічна академія була акредитована за IV - найвищим - рівнем акредитації.
Феодосійська фінансово-економічна академія є вищим навчальним закладом у системі підготовки, перепідготовки та підвищенні кваліфікації кадрів для підприємств, організацій і закладів різних форм власності, які працюють в умовах ринкових відносин. У навчальному закладі здобувають фахову освіту громадяни України та іноземні громадяни.
У Феодосійській фінансово-економічній академії запроваджено ступеневу систему підготовки фахівців за принципами Болонської декларації. У рамках цієї системи функціонують 3 факультети.
Факультет економіки та права
Факультет економіки та права здійснює підготовку бакалаврів, спеціалістів і магістрів за наступними спеціальностями:
- Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності;
- Менеджмент організацій;
- Фінанси;
- Облік і аудит;
- Правознавство.
Факультет післядипломної освіти та підвищення кваліфікації
На факультеті можна поглибити професійні знання та вміння, здобути нову кваліфікацію або другу вищу освіту на базі раніше отриманого освітнього рівня і досвіду практичної роботи.
Форми та термін підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів в Академії визначаються залежно від конкретних потреб замовника.
Факультет довузівської підготовки
Факультет довузівської підготовки створено з метою надання інтелектуальної допомоги учням випускних класів та тим, хто бажає вступити до вищих навчальних закладів України. Протягом навчання слухачі факультету поглиблюють свої знання з української мови, основ економіки та правознавства, математики та інформатики. За умови успішного закінчення навчання слухачі зараховуються до Академії поза конкурсом.
Особливості навчання
Протягом навчання студенти Академії опановують різноманітні курси з макро- і мікроекономіки, обліку, аналізу, менеджменту, фінансів, державного управління, законотворчого процесу, інформаційних технологій, іноземних мов та інших дисциплін як загально-гуманітарного, так і фахового циклів.
Отримані на лекціях та семінарських заняттях знання практично реалізуються за допомогою ситуативних завдань, кейсів, проблемних ситуацій з використанням інтерактивних та комп’ютерних технологій, а також на навчально-тренувальних та практичних кафедрах підприємств та організацій міста.
Організація навчального процесу дозволяє сформувати вміння та навички планування, прогнозування та здійснення контролю за економічною та фінансовою діяльністю підприємств, здійснення юридичного супроводу економічних процесів.
Матеріальна база Феодосійської фінансово-економічної академії дозволяє якісно й ефективно навчати майбутніх фахівців.
Світлі просторі аудиторії, оснащені сучасними технічними засобами: акустичними та інтерактивними системами, мультимедійною апаратурою, аудіо- та відеотехнікою.
До послуг студентів бібліотечно-інформаційний центр із читальними залами, книжковим та електронним фондом, де накопичуються і зберігаються інформаційні ресурси. Для розширення доступу користувачів до інформаційних ресурсів створено електронний каталог фонду бібліотеки.
Освітню й наукову діяльність забезпечує потужний інформаційно-обчислювальний центр, комп’ютерні класи з сучасним обладнанням. Для поточного та підсумкового контролю знань студентів впроваджено новітні тестові комп’ютерні технології.
Фінанси
Навчаючись за цією спеціальністю, Ви дізнаєтеся, що містить в собі фінансова діяльність, познайомитеся з особливостями фінансових стосунків на підприємствах різних форм власності, вивчите фінансове планування, фінансову оцінку діяльності підприємств.
Облік і аудит
Навчаючись за цією спеціальністю, Ви дізнаєтеся, що таке податковий, управлінський, фінансовий облік в різних сферах, познайомитеся з методикою проведення аудиту і аналізу господарської діяльності.
Правознавство
Навчаючись за цією спеціальністю, Ви оволодієте практичними навиками по веденню судового засідання, вирішенню адміністративних питань, захисту юридичних прав підприємств і приватних осіб.
Менеджмент організацій
Навчаючись за цією спеціальністю, Ви дізнаєтеся, на яких принципах будується керівна робота на виробництві, в організаціях і установах, як здійснюється управління діяльністю підприємств.
Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності
Навчаючись за цією спеціальністю, Ви дізнаєтеся, як відбувається планування і прогнозування зовнішньоекономічної діяльності підприємства, вивчите прогнозування попиту і кон'юнктуру зовнішнього ринку, валютно-фінансові розрахунки.
Денна форма навчання:
- молодший спеціаліст (для спеціальності "Правознавство") - 3 роки;
- бакалавр - 4 роки;
- спеціаліст (на базі ОКР «бакалавр» відповідного напряму) - 1 рік;
- магістр (на базі ОКР «бакалавр», «спеціаліст» відповідного напряму) - 1 рік.
Заочна форма навчання:
- молодший спеціаліст (для спеціальності "Правознавство") - 3 роки;
- бакалавр - 5 років;
- спеціаліст (на базі ОКР «бакалавр» відповідного напряму) - 1 рік;
- магістр (на базі ОКР «бакалавр», «спеціаліст» відповідного напряму) - 1 рік.
На базі диплома молодшого спеціаліста відповідного напряму навчання здійснюється за скороченою програмою. Для отримання диплома бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста-юриста термін навчання складає 2 роки.
За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 23.09.2014