Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.
![]() |
(0432) 69-32-62 м. Вінниця, вул. Сергія Зулінського, 46 (карта) http://kibit.edu.ua/ua/where/vinnitsa/ (073) 463-49-77, (068) 515-07-40 |
Вінницька філія КІБІТ
Тип навчального закладу: | Інститут |
Форма власності: | приватна |
Рівень акредитації: | ІІІ-IV |
Вартість навчання на рік (грн.): | від 4 700 до 5 600 |
Форма навчання: | денна, заочна |
Кваліфікаційний рівень: | бакалавр, спеціаліст, магістр |
Кількість студентів: | н.д. |
Місто: | Вінниця |
|
|
Київський інститут бізнесу та технологій (КІБІТ) - додаткова інформація про вищий навчальний заклад
Орієнтація на глибоке вивчення найсучасніших досягнень науково-технічного прогресу і впровадження розроблених на їх основі технологій, насамперед інформаційних, у найрізноманітніші галузі виробничої і комерційної діяльності – риса, що вигідно виділяє Київський інститут бізнесу та технологій від абсолютної більшості недержавних вищих навчальних закладів м. Києва та України.
Місія Київського інституту бізнесу та технологій полягає у забезпеченні якісної, доступної, сучасної освіти, яка трансформована крізь наші знання та досвід, крізь розвиток наукових та освітніх технологій у підготовку фахівців нової формації, що здатні практично реалізувати отримані знання в сфері управління та фінансових послуг, у підприємницькій діяльності, на виробництві.
Київський інститут бізнесу та технологій слугує всебічному розвитку молоді, стверджує ідеали свободи і демократії, сприяє творчому, інтелектуальному, соціально-економічному, культурному розвитку особистості через оволодіння знаннями та їх застосуванням для сталого розвитку України.
Київський інститут бізнесу та технологій підтримує інтеграцію в світову систему вищої освіти, враховує загальні тенденції гармонізації освіти і одночасно зберігає та вдосконалює кращі традиції вітчизняної вищої школи.
Київський інститут бізнесу та технологій є лідером в інтеграції регіональних систем освіти, підготовки кадрів з урахуванням потреб регіонів України.
Київський Інститут Бізнесу та Технологій – це єдина згуртована команда педагогів, практиків та студентів, де на першому місці стоять знання і творчість, вимогливість і професіоналізм, чуйність та індивідуальний підхід. У вузі раді тим, хто прагне досягти в житті успіху.
Київський інститут бізнесу та технологій – це інститут, де поруч з теоретичними та практичними заняттями є умови для всебічного розвитку.
Київський інститут бізнесу та технологій – це постійна можливість спілкування з науковцями, представниками влади, бізнесменами, топ-менеджерами та іноземцями.
Київський інститут бізнесу та технологій створює сучасну матеріально-технічну базу, гідні умови для досягнення результату. Наші зусилля направленні на плекання студентства, адже студент є тією рушійною силою, яка виведе державу на якісно новий рівень у всіх сферах суспільного життя: економічній, соціальній, політичній і духовній.
За роки існування співробітники Київського інституту бізнесу і технологій змогли:
- сформувати авторитетний висококваліфікований колектив викладачів, серед яких доктори і кандидати наук, академіки, професори і доценти;
- створити сучасну навчальну базу;
- забезпечити підготовку економістів і менеджерів, що працюють на провідних підприємствах;
- організувати перепідготовку економістів і менеджерів для одержання другої вищої освіти;
- налагодити творчі зв'язки з провідними університетами Америки, Голландії, Бельгії, Німеччини, Польщі і Фінляндії.
В даний час студенти протягом 5 років навчання вивчають англійську, німецьку, польську мови. Для тих, хто бажає, працює факультатив французької мови. Мовну практику студенти проходять у Великобританії та Голландії.
- 1961 – створено Київський народний університет технічного прогресу. Університет працює на базі Республіканського будинку економічної та науково-технічної пропаганди.
- 1979 – на 27 факультетах КНУТП пройшли навчання більше 17000 слухачів.
- 1992 – кількість випускників КНУТП перевищила 30 тисяч осіб. Зміна організаційно-правової форми та назви на Київський інститут бізнесу і технологій. Короткострокові програми навчання для малого та середнього бізнесу.
- 1995 – відновлена робота факультетів економіки і менеджменту. Київський інститут бізнесу та технологій отримує ліцензію Міністерства освіти і науки України на проведення освітньої діяльності.
- 2003 – відкриті філії у Житомирі, Умані, Луганську.
- 2004 – відкрито школу бізнесу КІБІТ (програма МВА)
- 2006 – відкрито чотири навчальні корпуси
- 2007 – відкрита магістратура.
Навчання в КІБІТ має орієнтацію на потреби сьогодення, на реальний стан економіки. Всі програми орієнтовані на побудову кар’єри студента, розвиток компетенції і професійних можливостей.
Київський інститут бізнесу та технологій допомагає випускникам знайти гідне місце роботи в гідній компанії. Студенти протягом навчання проходять дві практики: виробнича практика (4 курс) тривалістю 4 тижні. Переддипломна практика (5 курс) тривалістю 8 тижнів.
Студенти Київського інституту бізнесу та технологій набувають досвіду реальної професійної діяльності, здатні вирішувати нестандартні завдання, вміють аналізувати і прогнозувати, оцінюють ефективність діяльності проекту/підприємства, проходять практику у фінансових, туристичних компаніях, на виробництві та державних установах, мають досвід роботи з реальними проектами для бізнесу, приймають участь в тренінгах і ділових іграх, здобувають перший досвід науково-дослідної роботи, отримують навички роботи в команді, є лідерами та орієнтовані на отримання результату.
Бібліотечно-інформаційне обслуговування студентів здійснюється бібліотекою КІБІТ, де зібрано значний книжковий фонд навчальної й учбово-методичної літератури, а також фонд періодичних видань по всіх циклах дисциплін.
У фондах літератури зберігаються підручники, навчальні посібники, монографії, унікальні роботи фахівців у різних областях, а також періодичні видання.
У навчальному закладі існує електронна бібліотека: підручники, методичні посібники, навчальні CD ("Бухгалтерський облік", "Бізнеспланування", "Основи маркетингу" та ін.).
Студенти мають можливість набагато активніше освоювати інформаційні технології, оскільки можуть присвячувати цьому не тільки навчальний час, але і час, відведений для самостійних занять, – адже доступ до комп'ютерного класу відкритий протягом усього дня.
Студенти можуть вільно без тимчасових обмежень користуватися мережею і комп'ютерами. Співробітники комп'ютерного підрозділу факультету роблять при необхідності технічну допомогу і консультації тим, хто не цілком комфортно почуває себе за комп'ютером. Крім цього, у вузі читається кілька спеціальних курсів, які допомагають студентам у роботі з високотехнологічним обладнанням.
Комп’ютерний клас оснащений сучасною комп'ютерною технікою і має високошвидкісний доступ до всесвітньої мережі Інтернет. Клас укомплектований з максимальним урахуванням потреб персоналу кафедр і надає можливості по створенню електронних документів будь-якої складності, пошукові інформації на будь-яких пошукових серверах і її обробці, доступу до електронної пошти, спілкуванню з усім миром.
Фундаментальні, пошукові, методичні і прикладні наукові дослідження, є складовою частиною вищої і післявузівської професійної освіти інституту.
Київський інститут бізнесу та технологій здійснює наукову діяльність по затверджених планах наукових досліджень, по договорах з організаціями, по колективних і індивідуальних грантах організацій і приватних осіб. Науково-дослідні роботи виконуються професорсько-викладацьким складом, ученими, аспірантами, студентами інституту.
Значна увага в інституті приділяється залученню студентів до наукових досліджень, що мають прикладне значення.
Факультет Економіки
- 071 Облік і оподаткування
- 072 Фінанси, банківська справа та страхування
Факультeт Менеджмeнту
- 073 Менеджмент
- 074 Публічне управління та адміністрування
Фaкультeт Пcихології
- 053 Психологія
Зимовий набір (15-19 лютого) проходить:
- на старші курси (ІІ, ІІІ – на підставі диплому молодшого спеціаліста);
- на поновлення (за академічною довідкою);
- на освітньо-кваліфікафійний рівень "спеціаліст" з дипломом бакалавра за відповідною спеціальністю (термін навчання – 1 рік);
- на другу вищу освіту (освітньо-кваліфікафійний рівень "спеціаліст" з дипломом бакалавра (спеціаліста, магістра) за іншою спеціальністю (термін навчання – 1,5 роки).
Філії нашого інституту знаходяться в таких містах: Київ, Київ, Житомир, Вінниця, Запоріжжя, Ніжин, Умань.
Вартість навчання на заочній формі:
Бакалавр – 6 900 грн.
Спеціаліст – 7 900 - 10 900 грн/рік (в залежності від обраної спеціальності).
Літній набір проходитиме з 11 по 27 липня 2016 року на денну форму навчання та з 29 серпня по 20 вересня на заочну форму навчання:
- на I курс (на основі трьох сертифікатів ЗНО);
- на старші курси (ІІ, ІІІ – на підставі диплому молодшого спеціаліста);
- на поновлення (за академічною довідкою);
- на освітньо-кваліфікафійний рівень "спеціаліст" з дипломом бакалавра за відповідною спеціальністю (термін навчання – 1 рік);
Вартість навчання денної форми навчання:
Бакалавр — 6 900 грн.
Спеціаліст – 7 900 - 10 900 грн/рік (в залежності від обраної спеціальності).
Перелік документів, що можуть знадобитись при вступі до ВНЗ
- атестат/диплом молодшого спеціаліста/диплом бакалавра/диплом спеціаліста/академічна довідка і додаток до диплому (або копії, завірені нотаріусом);
- сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти (ЗНО);
- копія паспорта;
- копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
- 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
- для юнаків: військовий квиток (приписне свідоцтво);
- документи, які дають право на пільги (якщо такі є).
Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (073) 131 39 77, (050) 341-42-42.
За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 22.02.2016