Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ вузи України - вища освіта в Україні
Рейтинг
404
Рейтинг: 3.4 з 5 на основі 118 оцінок.

Відгуки про Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" (ВМУРОЛ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина
Ужжжжжжжжжжжжжжжжжжжасный институт!!!Просто фу, ни денег теперь, ни знаний(
Леся
Проучилась уже полтора года и не пожалела, что выбрала именно этот университет. Интересные преподаватели, приятная атмосфера. Множество мероприятий и акций, так что скучно не станет.
Ірина
В Університеті «Україна» дбають про високий рівень фахової підготовки майбутніх юристів. Підписання Меморандума відбулося в рамках засідання Вченої ради Університету «Україна» 26 лютого 2016 року. Від Університету «Україна» документ підписав П.М.Таланчук, від Головного територіального управління юстиції м. Києва – С.І. Куценко. http://vnz.org.ua/novyny/podiyi/8952-v-universyteti-ukrayina-dbajut-pro-vysokyj-riven-fahovoyi-pidgotovky-majbutnih-jurystiv
Ірина
27 лютого 2016 року в Університеті «Україна» було людно і гамірно: абітурієнтів та їхніх батьків зустрічали млинцями, благодійними акціями, рухливими іграми для малечі та детальними консультаціями про особливості вступної кампанії 2016 року. Хочеш корисно, цікаво та смачно провести час?.. Приходь на тематичні Дні відкритих дверей до Університету «Україна»! Вам буде цікаво, бо готують ці тематичні самі студенти. Студенти в університеті ведуть активне життя. Вони самостійні та креативні. З 1 березня 2016 року в ‪‎Університеті "УКРАЇНА"‬ розпочинається вступ‬ на заочну форму навчання. Ради будемо Вас бачити. м.Київ, вул.Львівська, 23.
Михайло
Навчаюсь за напрямом фінанси та кредит.В навчанні все подобається гарні викладачі,дають гарні знання ,цей ВУЗ є одним з найкращих в Україні.
Микита
Навчаюсь за напрямом фінанси та кредит. Подобаеться тут навчатися тому що викладачі пояснюють добро материал і ти його швидко засвоюешь і навчатися дуже легко .
Дмитро
Навчаюсь за напрямом фінанси та кредит.При вступі головним пріоритетом було дешеве навчання на фоні інших ВНЗ,а саме 10 600 грн.,але коли я почав вчитися я зрозумів,что викладацький склад в університеті на високому рівні,викладачі пояснюють теми добре,а інше залежить тількі від вас,також зроблено для комфорту студентів.Мене задовільнює навчання в цьому університеті и я можу його рекомендувати.
Микита
Скільки коштує навчання на бакалавра? Чи враховуються у Вас при вступі олемпіади.
Микита
Друг навчається у Вас на туризме. Боявся що не поступе, бо був конкурс. Який був конкурс? Скільки було заяв на одне місце в університеті - туризм у 2015р.? Каже що круто навчатися у вас. Чи реально поступити?
Катя
http://www.vmurol.com.ua/index.php?idd=%D0%92%D1%81%D1%82%D1%83%D0%BF%20%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D1%96%20%D0%B7%20%D1%96%D0%BD%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%96%D0%B4%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D1%8E В університеті діє програмащодо пільгових умов навчання соціально незахищеної молоді. Читайте інформацію на сайті, а також телефонуйте до приймальної комісії: (044) 409-2762, 424-7008
Леся
Чи оплачує держава навчання для дітей з інвалідністю? Якщо ні, напишіть скільки коштує навчання в університеті за спеціальністю журналістика? Які документи потрібно для вступу до університету?
Надія
Я навчалася на факультеті журналістика. Дякую, надали якісні знання та можливість отримати гарну професію. Працюю зараз на СТБ. Враження про ВНЗ: сучасний, таке враження що ти навчаєшся у Європі:), особливо сподобалося те, що керівництво прагне відійти від цих радянських традицій у всьому і допомагає студентам всіляко не зважаючи на нозології. Коли я навчалась, вважала, що навчання в інтегрованих групах з студентами із особливими потребами це просто, це роблять у всіх ВНЗ, у всіх ВНЗ є необхідні речи для надання цих послуг (сурдоперекладачи, обладнання, програми адаптовані, пандуси, ліфти, туалети та інше, перелік як з’ясувалось дуже великій). Тільки коли я почала з групою знімати сюжет про представлення можливості учням з інвалідністю продовжити своє навчання в ВНЗ. Картинка вийшла не дуже красива, тільки Університет «Україна» зміг прийняти на навчання деяких дітей. При цьому я точно знаю, що їм там допоможуть почуватися незалежними, потрібними суспільству громадянами. Велика подяка Таланчуку...
Маргарита
Уважаемые родители и ваши дети!Остерегайтесь этой конторы!Здесь вы не получите достойного образования!Но это не самое страшное.Все начинается с обмана.Уже в приемной комиссии будут врать.
Надія
Для Маргарита: Вельмошановна Маргаріта, У чому Вам "врет приемная комиссия" "не получите достойного образования" дуже дивно було бачити Ваш відгук. Якщо Ви були не задоволені результатом знань вашої дитини, так це усі претензії до неї. Бо коли я навчалась, не де я не бачила, щоб так викладачі з студентами цяцькались і спілкувалась з друзями з других ВНЗ. Мені друзі не вірили, що викладачі так можуть гарно відноситься. Да були і упереджені викладачі, такі що вважали, що вони самі розумні а ми … Але більшість якраз такі, які допомагали вирівняти знання (бо ми навчалися у різних школах, де були не завжди кращі викладачі).
Коментувати
Ваньок Русецький
Все нравится, очень хороший университет, преподаватель внимательны и помогут если надо.
Виктория
Очень хороший университет. Преподаватели" просто супер. Всегда подскажут и помогут. Цены за учебу низкие, качество образования на высшем уровне. Учусь в "Украине" и очень довольна!
Алина
Хороший университет! Если что-то не понял, то преподаватели тебе ещё раз объяснят. Никто специально "валить" вас не будет, а наоборот будут искать хоть что-то за что можно зацепиться. Понятное дело если не учил и вообще ничего не знаешь, то никто тебе просто так хорошую оценку не поставит. Я УУ очень довольна
Ксения Белаш
В 2015 году поступила в УУ на маркетинг и не пожалела! Цена за обучение ниже чем в большинстве вузов Киева, но условия на много лучше. Новые корпуса, лифты, пропускная система.Нет ни обшарпаных парт, ни разваливающихся стен. Преподаватели отзывчивые и стараются помочь студентам,если возникают проблемы. Отдельный пункт это студенческий актив Университета "Украина", они пытаются сделать жизнь студентов интереснее и ярче. Поступив в УУ я в первые же месяца смогла попасть волонтером на Благотворительный аукцион в Hilton,побывала на ночи кино, не говоря уже о куче разных концертов которые проводились непосредственно в университете. В университете дают знания ,но не все хотят их получать,некоторым нужна только "корочка" , для таких в любом университете будут сплошные минуса.Здесь вы не будете платить взятки , в отличии от государственных ВУЗов.
Nastya Surina
Очень хороший университет. Преподаватели внимательны, всегда помогут.
Софія
http://vk.com/university_ukraine Читайте всі цікавинки студентського жжиття Університету "Україна" з перших рук - тут!!!!
Надя
Слава богу еще чуть-чуть осталось мучиться в этом аду. Институт отвратительный, отношение к студентам никакое, всем плевать. Расписание идиотское, все время что-то переносится, приезжаешь пару отменяют, не звонят не предупреждают. на парах преподы мило беседуют не по теме, зато на экзаменах превращаются в сумасшедших, принципиальных надзирателей. Никогда не посоветую этот вуз!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!