Рейтинг
426
Рейтинг: 3.5 з 5 на основі 123 оцінок.

Відгуки про Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" (ВМУРОЛ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Надя
Дякую за нову можливість спілкуватися безкоштовно з іменитим експертом і послухати його лекцію «Важливість розвитку інноваційного мислення». Професор Лі Мьон Гу розповів про пошуки напрямів формування інноваційного мислення у сучасної молоді задля розвитку нашої країни. Лекція була цікавою, нам наводили такі приклади, які сприяють формуванню твердої життєвої позиції, допомагають долати труднощі та не витрачати своє життя на незначні речі. Лі Мьон Гу розтлумачив, чим відрізняється людина від комп’ютера, яка людина вважається здоровою, повноціною.
Ірина
Дякую, що навчили мене бути фахівцем!!! Я навчалася в Університеті "Україна" на факультеті філології кафедри іноземної філології та перекладу. Перейшла з Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова (хоча поступила на держзамовлення та навчалась за державні кошти). Було дві причини чому це я зробила. По-перше після Драгоманова я можу працювати тільки вчителькою, а я хотіла бути перекладачем (для цього після закінчення Драгоманова мені потрібно було ще йти навчатися і витрати немаленькі кошти на це). Після закінчення Університету «Україна» мене зразу взяли в бюро перекладів працювати, отримую гарну зарплатню та живу непотребуючу допомоги батьків (де запросили мене підробляти бюро, коли я пройшла в них практику). Друга причина, коли я була на міжнародній конференції в Університеті «Україна» мені сподобалась там атмосфера студентського життя, а аудиторії це взагалі – немає слів.
Тамара
Позор!!! Не называйте ЭТО университетом!!!!!!!!!!
Ірина
Для Тамара: Я так поняла, что Вы не дошли до университета. Очень жаль, что Вы оскорбляете бывших студентов и тех которые учатся, достигли довольно уже много. Бог Вам судья.
Коментувати
Надя
Зараз дуже важкий час! Бачиш зраду, незадоволення, спад довіри до уряду – КРАЇНИ. Я дуже рада – коли є підтримка від наших вчителів у закладі Університету Україна!!! Які нам не тільки дають знання, але і ТАРАС ШЕВЧЕНКО віру у майбутнє та нашу Країну.
Игорь
Этот университет - заведение с весьма туманными перспективами, слишком много различных нарушений,связываться с ним рисковано.
Надя
Цікаво, за які Ви кажете туманні перспективи? То що нам дають гарні знання, да ще і до активного життя привчають, що у нас найкращі аудиторії та інше? Що що наша студентка отримала стипендію мера….. Заходьте до нас, якщо є бажання вчитися.
Коментувати
Ирина
Ужжжжжжжжжжжжжжжжжжжасный институт!!!Просто фу, ни денег теперь, ни знаний(
Леся
Проучилась уже полтора года и не пожалела, что выбрала именно этот университет. Интересные преподаватели, приятная атмосфера. Множество мероприятий и акций, так что скучно не станет.
Ірина
В Університеті «Україна» дбають про високий рівень фахової підготовки майбутніх юристів. Підписання Меморандума відбулося в рамках засідання Вченої ради Університету «Україна» 26 лютого 2016 року. Від Університету «Україна» документ підписав П.М.Таланчук, від Головного територіального управління юстиції м. Києва – С.І. Куценко. http://vnz.org.ua/novyny/podiyi/8952-v-universyteti-ukrayina-dbajut-pro-vysokyj-riven-fahovoyi-pidgotovky-majbutnih-jurystiv
Ірина
27 лютого 2016 року в Університеті «Україна» було людно і гамірно: абітурієнтів та їхніх батьків зустрічали млинцями, благодійними акціями, рухливими іграми для малечі та детальними консультаціями про особливості вступної кампанії 2016 року. Хочеш корисно, цікаво та смачно провести час?.. Приходь на тематичні Дні відкритих дверей до Університету «Україна»! Вам буде цікаво, бо готують ці тематичні самі студенти. Студенти в університеті ведуть активне життя. Вони самостійні та креативні. З 1 березня 2016 року в ‪‎Університеті "УКРАЇНА"‬ розпочинається вступ‬ на заочну форму навчання. Ради будемо Вас бачити. м.Київ, вул.Львівська, 23.
Михайло
Навчаюсь за напрямом фінанси та кредит.В навчанні все подобається гарні викладачі,дають гарні знання ,цей ВУЗ є одним з найкращих в Україні.
Микита
Навчаюсь за напрямом фінанси та кредит. Подобаеться тут навчатися тому що викладачі пояснюють добро материал і ти його швидко засвоюешь і навчатися дуже легко .
Дмитро
Навчаюсь за напрямом фінанси та кредит.При вступі головним пріоритетом було дешеве навчання на фоні інших ВНЗ,а саме 10 600 грн.,але коли я почав вчитися я зрозумів,что викладацький склад в університеті на високому рівні,викладачі пояснюють теми добре,а інше залежить тількі від вас,також зроблено для комфорту студентів.Мене задовільнює навчання в цьому університеті и я можу його рекомендувати.
Микита
Скільки коштує навчання на бакалавра? Чи враховуються у Вас при вступі олемпіади.
Микита
Друг навчається у Вас на туризме. Боявся що не поступе, бо був конкурс. Який був конкурс? Скільки було заяв на одне місце в університеті - туризм у 2015р.? Каже що круто навчатися у вас. Чи реально поступити?
Катя
http://www.vmurol.com.ua/index.php?idd=%D0%92%D1%81%D1%82%D1%83%D0%BF%20%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D1%96%20%D0%B7%20%D1%96%D0%BD%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%96%D0%B4%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D1%8E В університеті діє програмащодо пільгових умов навчання соціально незахищеної молоді. Читайте інформацію на сайті, а також телефонуйте до приймальної комісії: (044) 409-2762, 424-7008
Леся
Чи оплачує держава навчання для дітей з інвалідністю? Якщо ні, напишіть скільки коштує навчання в університеті за спеціальністю журналістика? Які документи потрібно для вступу до університету?
Надія
Я навчалася на факультеті журналістика. Дякую, надали якісні знання та можливість отримати гарну професію. Працюю зараз на СТБ. Враження про ВНЗ: сучасний, таке враження що ти навчаєшся у Європі:), особливо сподобалося те, що керівництво прагне відійти від цих радянських традицій у всьому і допомагає студентам всіляко не зважаючи на нозології. Коли я навчалась, вважала, що навчання в інтегрованих групах з студентами із особливими потребами це просто, це роблять у всіх ВНЗ, у всіх ВНЗ є необхідні речи для надання цих послуг (сурдоперекладачи, обладнання, програми адаптовані, пандуси, ліфти, туалети та інше, перелік як з’ясувалось дуже великій). Тільки коли я почала з групою знімати сюжет про представлення можливості учням з інвалідністю продовжити своє навчання в ВНЗ. Картинка вийшла не дуже красива, тільки Університет «Україна» зміг прийняти на навчання деяких дітей. При цьому я точно знаю, що їм там допоможуть почуватися незалежними, потрібними суспільству громадянами. Велика подяка Таланчуку...
Маргарита
Уважаемые родители и ваши дети!Остерегайтесь этой конторы!Здесь вы не получите достойного образования!Но это не самое страшное.Все начинается с обмана.Уже в приемной комиссии будут врать.
Надія
Для Маргарита: Вельмошановна Маргаріта, У чому Вам "врет приемная комиссия" "не получите достойного образования" дуже дивно було бачити Ваш відгук. Якщо Ви були не задоволені результатом знань вашої дитини, так це усі претензії до неї. Бо коли я навчалась, не де я не бачила, щоб так викладачі з студентами цяцькались і спілкувалась з друзями з других ВНЗ. Мені друзі не вірили, що викладачі так можуть гарно відноситься. Да були і упереджені викладачі, такі що вважали, що вони самі розумні а ми … Але більшість якраз такі, які допомагали вирівняти знання (бо ми навчалися у різних школах, де були не завжди кращі викладачі).
Коментувати
Ваньок Русецький
Все нравится, очень хороший университет, преподаватель внимательны и помогут если надо.
Виктория
Очень хороший университет. Преподаватели" просто супер. Всегда подскажут и помогут. Цены за учебу низкие, качество образования на высшем уровне. Учусь в "Украине" и очень довольна!