Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ вузи України - вища освіта в Україні
Рейтинг
404
Рейтинг: 3.4 з 5 на основі 118 оцінок.

Відгуки про Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" (ВМУРОЛ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Администратор
Антон, Ваня, Дима, Ирма, Тамара - определитесь: 1. Какое у Вас имя? (Вся информация с одного айпи адреса). 2. Где Вас берут с дипломом государственного ВНЗ и где не берут с дипломом негосударственного ВНЗ? 3. Получаете ли Вы удовольствие за распространение фейховой (недостоверной) информации?
Денис
Хочу скорей доучиться и покинуть этот жуткий ВУЗ. Ужасный, нервотрёпный и скотский.
Оксана
Навчалася на заочно в університеті на фінансах і кредит. Я вважаю, що з третього курсу всім треба переходити на заочне відділення. Я вчилася і працювала молодшим економістом відділення Бана "КРЕДИТ ДНІПРО". Виникало по роботі багато питань і у мене і мого керівника. Допомогли на багато питань дати відповідь на сесії, спесіалісти з університету. Поєднувати теорію + практикою = кращий досвід - підвищення по роботі. Зараз я керівник відділення.
Оксана
Ужасный вуз, ничего кроме нервов сил и денег там нет.......я очень сожалею что училась в нем
Оксана
Для Оксана: Это я специально написала и показала Вам как можно испортить репутацию вуза, который не только дает знания. В университете я получила хороший опыт и чувствовала себя как в родной дружной семье. сожалению - это сейчас роскошь. Честно - как и в во всех семьях и ругались, и обижались, но это было искренне.
Коментувати
Роман
Я учился в университете по специальности компьютерные науки. Сейчас работаю на Кипре в представительстве Американской компании. Сейчас попросил директора института компьютерный технологий порекомендовать выпускников на работу к нам. Когда меня брали на работу, не смотрели с государственного я вуза или не государственного. Работодатель смотрит на Ваши знания и коммуникабельность. Спасибо директору института Полиновскому Вячеславу, что собрал отличную команду профессионалов и я получил знания. Этих знаний хватило, чтобы за три года я уже не просто подчиненный, а руководитель разных проектов и подбираю персонал сам. Результат - студенты магистранты уже все имеют работу.
Дима
Диплом негосударственного вуза - клеймо на всю жизнь!
Ваня
«УКРАИНА» готовит будущих безработных. Диплом бакалавра негосударственного вуза очень "ценится" у работодателей.
Антон
Очень слабый вуз!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Один пиар!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Дороніна Ірина Олександрівна
Я вже 4 рік навчаюсь в УУ на факультеті Біомедичних технологій. Я не дуже гарно навчалася у школі, не змогла здати всі ЗНО на 200 балів щоб поступити в державний ВУЗ на бюджет, і так склалося що доля привела мене до приймальної комісії Університету "Україна". І це було найкращій подарунок долі для мене. Може мені просто пощастило, але вже на 2ий день навчання я стала адміністратором свого факультету, при закінченні першого курсу стала президентом студентського самоврядування, отримала стипендію Президента Університету за відмінне навчання, зараз працюю у відділі виховної роботи і паралельно навчаюсь. Завдяки досвіду отриманому в університеті у мене зараз є можливість поїхати працювати у Дубаі, та і окрім Дубаї в мене є пропозиції щодо роботи. Але головне що цей університет, ці люди змогли мене розкрити і показати мій потенціал. Не має значення де ти навчаєшся - головне щоб ти хотів навчатися
Роман
Привіт абітурієнти! Я президент студентського самоврядування. Звертайтесь на пряму до нас, ми в любий день зможемо вам провести екскурсію і розповісти правду про заклад=) Шукайте нас в соц мережах! https://www.facebook.com/groups/OSSUU/ https://vk.com/ossuu
Олена
Люблю цей університет! Навчаюсь тут на магістратурі! Пишіть офіційним людям з універу, а не читайте фейкові записи з негативними повідомленнями!=)
Андрій
Навчаюсь в університеті другий рік! Кожен тиждень насичений заходами, які відвідують великі люди з усього світу! Це круто!
Рома Перехрест
Для Андрій: Для Роман:
Коментувати
Ирма
Украина отвратительный вуз, ушли из него!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Наташа
Шеф-повар ФИГАРО-Кейтеринг, провел образовательную лекцию для студентов-технологов Университета Украина. Было не только интересно, но и очень вккккусно. СПАСИБО!!!!!! Хотелось, когда вновь он приедит в Украину и буддет ли у нас в университете проводиться еще мастер класса.
Антон
Рассмотрите ситуацию с точки зрения будущего трудоустройства. Конечно, диплом государственного вуза будет предпочтительней. К тому же Украина все таки слабоват по сравнению с университетом, здесь один пиар и пыль в глаза.
Надя
Дякую за нову можливість спілкуватися безкоштовно з іменитим експертом і послухати його лекцію «Важливість розвитку інноваційного мислення». Професор Лі Мьон Гу розповів про пошуки напрямів формування інноваційного мислення у сучасної молоді задля розвитку нашої країни. Лекція була цікавою, нам наводили такі приклади, які сприяють формуванню твердої життєвої позиції, допомагають долати труднощі та не витрачати своє життя на незначні речі. Лі Мьон Гу розтлумачив, чим відрізняється людина від комп’ютера, яка людина вважається здоровою, повноціною.
Ірина
Дякую, що навчили мене бути фахівцем!!! Я навчалася в Університеті "Україна" на факультеті філології кафедри іноземної філології та перекладу. Перейшла з Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова (хоча поступила на держзамовлення та навчалась за державні кошти). Було дві причини чому це я зробила. По-перше після Драгоманова я можу працювати тільки вчителькою, а я хотіла бути перекладачем (для цього після закінчення Драгоманова мені потрібно було ще йти навчатися і витрати немаленькі кошти на це). Після закінчення Університету «Україна» мене зразу взяли в бюро перекладів працювати, отримую гарну зарплатню та живу непотребуючу допомоги батьків (де запросили мене підробляти бюро, коли я пройшла в них практику). Друга причина, коли я була на міжнародній конференції в Університеті «Україна» мені сподобалась там атмосфера студентського життя, а аудиторії це взагалі – немає слів.
Тамара
Позор!!! Не называйте ЭТО университетом!!!!!!!!!!
Ірина
Для Тамара: Я так поняла, что Вы не дошли до университета. Очень жаль, что Вы оскорбляете бывших студентов и тех которые учатся, достигли довольно уже много. Бог Вам судья.
Коментувати
Надя
Зараз дуже важкий час! Бачиш зраду, незадоволення, спад довіри до уряду – КРАЇНИ. Я дуже рада – коли є підтримка від наших вчителів у закладі Університету Україна!!! Які нам не тільки дають знання, але і ТАРАС ШЕВЧЕНКО віру у майбутнє та нашу Країну.
Игорь
Этот университет - заведение с весьма туманными перспективами, слишком много различных нарушений,связываться с ним рисковано.
Надя
Цікаво, за які Ви кажете туманні перспективи? То що нам дають гарні знання, да ще і до активного життя привчають, що у нас найкращі аудиторії та інше? Що що наша студентка отримала стипендію мера….. Заходьте до нас, якщо є бажання вчитися.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!