Рейтинг
426
Рейтинг: 3.5 з 5 на основі 123 оцінок.

Відгуки про Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" (ВМУРОЛ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Алекс
Бежать, бежать и еще раз бежать!!!! Такого ужаса я еще никогда не видел.
Павел
Гарний університет!!! Чудові викладачі, тільки іноды занадто ганяють. Внутрішня атмосфера університету створює враження, що ти є членом команди, яка відгукнеться з усіх питань інституту, а допоможе вирішити будь-яке питання в найкоротші час.
Станислав
Я закончил Университет "Украина" с красным дипломом. Что я могу сказать, из частных ВУЗов этот университет золотая середина. Работодатели не смотрят диплом государственного или частного ВУЗа у тебя, они смотрят на Ваш опыт и Ваши навыки. Я сей час работаю на высокооплачиваемой руководящей должности.
Іра
Вчуся на біолога, люблю свій вуз. Як на мене, це найкращий. Відмінні освітні програми, цікаве студентське життя. Постійно проводяться різноманітні стажування, приїжджають цікаві люди, можна брати участь в науковій діяльності. Відмінний університет.
Дима
Трата времени, знаний не дают никаких…!!!!!! Печаль-беда!!!!!!
Администратор
Антон, Ваня, Дима, Ирма, Тамара - определитесь: 1. Какое у Вас имя? (Вся информация с одного айпи адреса). 2. Где Вас берут с дипломом государственного ВНЗ и где не берут с дипломом негосударственного ВНЗ? 3. Получаете ли Вы удовольствие за распространение фейховой (недостоверной) информации?
Денис
Хочу скорей доучиться и покинуть этот жуткий ВУЗ. Ужасный, нервотрёпный и скотский.
Оксана
Навчалася на заочно в університеті на фінансах і кредит. Я вважаю, що з третього курсу всім треба переходити на заочне відділення. Я вчилася і працювала молодшим економістом відділення Бана "КРЕДИТ ДНІПРО". Виникало по роботі багато питань і у мене і мого керівника. Допомогли на багато питань дати відповідь на сесії, спесіалісти з університету. Поєднувати теорію + практикою = кращий досвід - підвищення по роботі. Зараз я керівник відділення.
Оксана
Ужасный вуз, ничего кроме нервов сил и денег там нет.......я очень сожалею что училась в нем
Оксана
Для Оксана: Это я специально написала и показала Вам как можно испортить репутацию вуза, который не только дает знания. В университете я получила хороший опыт и чувствовала себя как в родной дружной семье. сожалению - это сейчас роскошь. Честно - как и в во всех семьях и ругались, и обижались, но это было искренне.
Коментувати
Роман
Я учился в университете по специальности компьютерные науки. Сейчас работаю на Кипре в представительстве Американской компании. Сейчас попросил директора института компьютерный технологий порекомендовать выпускников на работу к нам. Когда меня брали на работу, не смотрели с государственного я вуза или не государственного. Работодатель смотрит на Ваши знания и коммуникабельность. Спасибо директору института Полиновскому Вячеславу, что собрал отличную команду профессионалов и я получил знания. Этих знаний хватило, чтобы за три года я уже не просто подчиненный, а руководитель разных проектов и подбираю персонал сам. Результат - студенты магистранты уже все имеют работу.
Дима
Диплом негосударственного вуза - клеймо на всю жизнь!
Ваня
«УКРАИНА» готовит будущих безработных. Диплом бакалавра негосударственного вуза очень "ценится" у работодателей.
Антон
Очень слабый вуз!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Один пиар!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Дороніна Ірина Олександрівна
Я вже 4 рік навчаюсь в УУ на факультеті Біомедичних технологій. Я не дуже гарно навчалася у школі, не змогла здати всі ЗНО на 200 балів щоб поступити в державний ВУЗ на бюджет, і так склалося що доля привела мене до приймальної комісії Університету "Україна". І це було найкращій подарунок долі для мене. Може мені просто пощастило, але вже на 2ий день навчання я стала адміністратором свого факультету, при закінченні першого курсу стала президентом студентського самоврядування, отримала стипендію Президента Університету за відмінне навчання, зараз працюю у відділі виховної роботи і паралельно навчаюсь. Завдяки досвіду отриманому в університеті у мене зараз є можливість поїхати працювати у Дубаі, та і окрім Дубаї в мене є пропозиції щодо роботи. Але головне що цей університет, ці люди змогли мене розкрити і показати мій потенціал. Не має значення де ти навчаєшся - головне щоб ти хотів навчатися
Роман
Привіт абітурієнти! Я президент студентського самоврядування. Звертайтесь на пряму до нас, ми в любий день зможемо вам провести екскурсію і розповісти правду про заклад=) Шукайте нас в соц мережах! https://www.facebook.com/groups/OSSUU/ https://vk.com/ossuu
Олена
Люблю цей університет! Навчаюсь тут на магістратурі! Пишіть офіційним людям з універу, а не читайте фейкові записи з негативними повідомленнями!=)
Андрій
Навчаюсь в університеті другий рік! Кожен тиждень насичений заходами, які відвідують великі люди з усього світу! Це круто!
Рома Перехрест
Для Андрій: Для Роман:
Коментувати
Ирма
Украина отвратительный вуз, ушли из него!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Наташа
Шеф-повар ФИГАРО-Кейтеринг, провел образовательную лекцию для студентов-технологов Университета Украина. Было не только интересно, но и очень вккккусно. СПАСИБО!!!!!! Хотелось, когда вновь он приедит в Украину и буддет ли у нас в университете проводиться еще мастер класса.
Антон
Рассмотрите ситуацию с точки зрения будущего трудоустройства. Конечно, диплом государственного вуза будет предпочтительней. К тому же Украина все таки слабоват по сравнению с университетом, здесь один пиар и пыль в глаза.