Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ вузи України - вища освіта в Україні
Рейтинг
404
Рейтинг: 3.4 з 5 на основі 118 оцінок.

Відгуки про Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" (ВМУРОЛ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Яна
Вуз ниже среднего, хорошие комментарии пишут походу только те, кому платят за это.я б не повелся на это
Микола
Мне нравится учится в университете в институту инженерных технологий, на практике уже предложили работу. Я пока только подрабатываю. Надо еще подучиться, тогда и зарплату можно побольше просить:)
Петро
Пізнавальне студентське життя !) Ця лекція на тему: «Перша домедична допомога в умовах надзвичайних ситуацій», суперрррр, ці знання мені допоможуть бути корисним для моїх рідних та друзів, яки попали у надзвичайну сітуацію. ДЯКУЮ!!!!)
Саша
Клевый университет, но преподы гоняют, а для студентов интересные мероприятия делают.
Поліна
В Університеті «Україна» 22 квітня 2016 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція учнівської та студентської молоді «Україна – козацька держава». Дякуємо, що організували такий захід. Потрібно знати свої коріння. Менше буде зрадників. Підхід правильний, що на конференцію були запрошені діти зі школи. Було дуже цікаво. https://www.youtube.com/watch?v=9CFY3b8NuDc
Володимир
Дякую університету за затишок який мене оточує, дуже приємно навчатись в сучасних корпусах, робити завдання на сучасних комп’ютерах і відпочивати в затишному парку, дякую ;)
Надя
Наша викладач к.б.н. доцент Ю. В. Цейслер провела дуже цікаву лекцію для студентів - майбутніх БІОЛОГІВ у музеї. Хочимо щеееееее, мати можливіть не тільки чути, але і все бачити.....щеееее
Валік Мардело
Мені подобається навчатись в Університеті Україна по багатьом причинам, одна з них це цікаве практичне втілення теоретичних знань. Особливо як студенту спеціальності Здоров’я людини мені подобається насичене спортивне дозвілля в Університеті
Администратор
Відбулося вперше в Україні підписання міжнародного Меморандуму між Університетом "Украіна", Кларк Університетом (Масачусетс, США), Академією Суспільних Наук (Варшава). Йдеться про відкриття магістерської програми із Професійної Комунікації. Сьогодні в Україні жоден ВНЗ не готує фахівців за цією спеціальністю. Випускники будуть по цій програмі отримувати Український-Польський-Американський диплом.
Дмитро
Прекрасный университет и шикарное отношение к студентам,проходили практику в чудесных лабораториях в которые и не мечтал попасть.Самоуправлению на лучшем уровне,уйма мероприятий для студентов,скучать не заставят!
Администратор
Відбулося підписання міжнародного Меморандуму між Університетом "Україна", Кларк Університетом (Масачусетс, США), Академією Суспільних Наук (Варшава). Йдеться про магістерську програму із Професійної Комунікації. Сьогодні в Україні жоден ВНЗ не готує фахівців за цією спеціальністю. Випускники будуть по цій програмі отримувати Український-Польський-Американський диплом.
Серий Розов
Я маю задоволення навчатись в університеті "Україна" вже не перший рік. За дуже короткий час це місце стало мені другою домівкою. Тут я можу розвиватись як технолог в прекрасних лабораторіях які обладнані сучасним обладнанням. В цьому місті я знайшов справжніх друзів та відкрив в собі багато прихованих талантів, тому я можу сміливо сказати що цей університет розвиває не тільки мої вміння, а ще й мою особистість. Дякую йому за це.
Олександра
Другий рік я навчаюсь у ВМУРОЛ "Україна" спеціальність "Правознавство", дуже задоволена навчальним закладом, тут панує чудова атмосфера, сюди приходжу як додому, з викладачами легко знайти спільну мову, активне життя студентів. Особливо хочеться відмітити можливість практичного втілення знань у юридичній клініці "Феміда".
Влад Савчук
Вже другий рік навчаюся за спеціальністю журналістика. Для людини, яка прочитала про журналістику вже багато до самого вступу до університету, думав, що здивувати мене буде дуже важко, але я помилився. На кафедрі журналістики працюють справжні професіонали своєї справи, які не тільки навчать, як правильно сформувати думку, донести її до людей,але і навчать як вести себе в різних ситуаціях. Особливо хочеться відмітити практику, яку я проходив на телеканалі "112 Україна". Дякую!
Ірина
Дякую за організацію Всеукраїнська конференція студентів і молодих вчених 12.04.16р. Особливо було цікаво, як майбутньому журналісту, почути виступ Юрія ПЕРОГАНИЧА - українського громадського діяча у галузі інформаційно-комунікаційних технологій, культури та освіти, генерального директора Асоціації підприємств інформаційних технологій України, ініціатора створення і співзасновник громадської організації "Вікімедія Україна". Пан Юрій виступив із доповіддю на тему "Українська Вікімедія як інструмент самореалізації молоді", а також провів майстер-клас зі створення та редагування статті у ВІКІПЕДІЇ.
Алекс
Бежать, бежать и еще раз бежать!!!! Такого ужаса я еще никогда не видел.
Павел
Гарний університет!!! Чудові викладачі, тільки іноды занадто ганяють. Внутрішня атмосфера університету створює враження, що ти є членом команди, яка відгукнеться з усіх питань інституту, а допоможе вирішити будь-яке питання в найкоротші час.
Станислав
Я закончил Университет "Украина" с красным дипломом. Что я могу сказать, из частных ВУЗов этот университет золотая середина. Работодатели не смотрят диплом государственного или частного ВУЗа у тебя, они смотрят на Ваш опыт и Ваши навыки. Я сей час работаю на высокооплачиваемой руководящей должности.
Іра
Вчуся на біолога, люблю свій вуз. Як на мене, це найкращий. Відмінні освітні програми, цікаве студентське життя. Постійно проводяться різноманітні стажування, приїжджають цікаві люди, можна брати участь в науковій діяльності. Відмінний університет.
Дима
Трата времени, знаний не дают никаких…!!!!!! Печаль-беда!!!!!!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!