Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.
![]() |
(097) 590-17-17 м. Київ, вул. Велика Васильківська, 57/3 (карта) https://usz.org.ua/ (044) 287-52-90 |
Університет сучасних знань
Університет сучасних знань — вищий навчальний заклад IV-ого рівня акредитації, засновником якого є Товариством "Знання" України (75 років історії просвітництва). Університет та Коледж надають освітні послуги з видачею державних дипломів, щоб допомогти здобувачам отримати затребувані знання та навики, що відповідають вимогам передових роботодавців та конвертувати отримані знання в реальні кошти.
Секретним інгредієнтом Університету та Коледжу сучасних знань є: інноваційні освітньо-професійні програми котрі допоможуть тобі уже в 1-ший рік навчання отримати можливість відкрити власну справу, або працевлаштуватись; викладацький склад, що є не лише монополістами знань, але й фасилітаторами їх отримання, освітніми та кар’єрними коучами,професіоналами в галузі освіти і науки, успішними представниками різних індустрій; різноманітність методів навчання: бізнес ігри, хакатони, воркшопи, навчальні екскурсії тощо.
Щільна взаємодії Університету та Коледжу з роботодавцями, дає можливість у 93 із 100 працевлаштування.
Тип навчального закладу: | університет |
Форма власності: | приватна |
Вартість навчання на рік (грн.): | Організуємо "+" знижку %. Університет: менеджмент - 28т.; діджиталізація - 36т.; нейроменеджмент - 50т.; психологія - 24т.; право -24т. Коледж: право -18т; фінанси-30т. |
Форма навчання: | Онлайн, очна, заочна (дистанційна) |
Кваліфікаційний рівень: | Молодший бакалавр, бакалавр, магістр, аспірант |
Кількість студентів: | 3258 |
Місто: | Київ |
Місто: | Київ |
|
|
«Університет сучасних знань» — вищий навчальний заклад, заснований Товариством "Знання" України в 2002 році. Сучасні знання з гарантією працевлаштування з 1-го року навчання.Поєднай бізнес-освіту з дипломом державного зразка
Диплом державного зразка
Окрім державного документу, ти здобудеш реальні знання, навички, та актуальну високодохідну професію, котра буде конвертуватись у гроші.
Індивідуальна освітня траекторія
Актуальні дисципліни, котрі допоможуть тобі уже в 1-й рік навчання отримати можливість відкрити власну справу або працевлаштуватись.
Власний центр кар’єри
Допомагає визначити кар’єрну траекторію, свормувати резюме та підготуватись до співбесіди. Завдяки чому наші студенти отримують престижну роботу у провідних компаніях України.
Ментори та куратори
Твоїми кураторами та менторами будуть кваліфіковані викладачі-практики, які на власному досвіді перевірили знання, що дає діюча освітня програма.
Стажування у лідерів
Ти будеш проходити стажування в провідних компаніях України, де зможеш зарекомендувати себе для подальшого працевлаштування.
Нетворкінг
Ти зможеш брати участь у багатьох форумах, конференціях, та мати активну життєву позицію, що допоможе тобі налагодити контакти з роботодавцями.
Гранти на навчання
Ти будеш навчатися в сучасному ВУЗі свытового рывня, де кожен бажаюччий може прийняти участь у конкурсі та отримати грант на навчання.
Твої додаткові привілеї
- Кредит на навчання
- Готель та гуртожиток з однодумцями
- Великий вибір затребуваних високодохідних програм
- Укладені договори з хостелами
- Сучасні методи навчання: casestudy, workshop, student HUB
- Коучі, ментори, спікери-практики, спікери-теоретики.
- Можливість перевестись з іншого ВУЗу без втрати курсу
- Відсрочка від армії
До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи :
- оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
- оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
- оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
- 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
- для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
- оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).
Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (044) 287-52-90, (050) 352-57-12.
Тут ти розвинеш якості, які будуть цінуватися на ринку в найближчому майбутньому:
- Самопрезентація та ораторське мистецтво- вміння ефектно і виграшно подавати себе в різних ситуаціях.
- Емоційний та соціальний інтелект- здатність розуміти емоції, наміри і мотивацію інших людей та власні.
- Медіаграмотність- можливість вільно працювати з сучасними формами масової інформації.
- Здатність обробляти великі обсяги даних- уміння розібратися в інформації, виділяти найголовніше і робити висновки.
- Міждисциплінарність- досконале володіння своєю спеціалізацією та непогані знання в суміжніх сферах.
- Бізнес-комунікації- взаємодія з колегами та партнерами, для досягнення спільних цілей.
Навчальний процес забезпечують викладачі-практики. Активно застосовується індивідуальний підхід до кожного студента, сучасні освітні технології, зокрема, поєднання аудиторного тa диcтанційногo нaвчaння. Студeнти Універcитeту пpоxодять пpaктику в пpовідниx кoмпаніяx Укpaїни. З 2017 рoку діє влаcний цeнтр кар’єpи - пpогpама пpацeвлаштування студeнтів тa випуcкників!
Університет сучасних знань проводить підготовку за такими напрямами:
Університет сучасних знань (УСЗ) - додаткова інформація про вищий навчальний заклад
Абітурієнтам 2011 надається знижка за перший рік навчання 50%
При переведенні студентів з інших ВНЗ - знижка за рік 20%
Університет сучасних знань - вищий навчальний заклад, який засновано в 2002 р. на базі Товариства "Знання" України - громадської організації з багаторічним досвідом науково-просвітницької та освітньої діяльності, що існує в Україні вже 55 років.
Завдяки сильній та згуртованій команді науковців і досвіду Товариства "Знання" Університет сучасних знань постійно запроваджує нові прогресивні технології навчального процесу.
Студенти опановують майбутні професії за допомогою сучасних методик навчання. Підготовка бакалаврів та спеціалістів в Університеті сучасних знань здійснюється за перспективними на ринку праці спеціальностями, при цьому вартість навчання є однією з найбільш прийнятних в Україні.
Основні напрями діяльності: підготовка фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів "бакалавр", "спеціаліст"; розповсюдження та пропаганда кращого світового досвіду з питань вищої освіти.
В Університеті сучасних знань впроваджено прогресивну форму оплати за навчання, яка дає змогу здобути вищу освіту навіть молоді з малозабезпечених сімей. Випускникам загальноосвітньої школи, які нагороджені золотою медаллю, надаються 15% знижки під час сплати за 1 семестр навчального року. Студенти, які навчаються на "відмінно", отримують знижки під час сплати за навчання щорічно на 5%.
Підготовчі курси працюють в Університеті сучасних знань протягом року: довгострокові (7 місяців) денна та заочні - з жовтня по квітень; короткострокові (3 місяці) - квітень-червень. Випускники курсів зараховуються до Університету поза конкурсом, за результатами випускного тестування.
Форми навчання: денна та заочна. Випускники Університету сучасних знань одержують диплом державного зразка. Студентам надається гуртожиток.
Підготовка висококваліфікованих фахівців для роботи в сучасних ринкових умовах і надання можливості молоді України отримувати вищу освіту на основі новітніх технологій навчання.
Організація навчального процесу на факультетах та відділеннях Університету пов’язана з впровадженням у практику сучасних освітніх технологій, наповненням змісту освіти новими формами та методами навчання з урахуванням передових досягнень педагогічної науки, поєднання академічного навчання та інноваційних методик (зокрема дистанційних).
В Університеті сучасних знань працює висококваліфікований професорсько-викладацький склад (80% докторів та кандидатів наук). Студенти Університету забезпечуються навчально-методичною літературою. До послуг студентів: лінгафонні кабінети, комп'ютерні класи, Internet, обладнані аудиторії, бібліотека. Випускникам надається допомога у працевлаштуванні.
- застосування супутникового телебачення (перегляд відео лекцій або супутникових лекцій);
- робота студентів в комп’ютерних класах за програмами дисциплін навчального плану;
- вивчення іноземних мов в лінгафонному кабінеті;
- активізація ініціативи студентів в ході семінарських занять, дискусій, ділових і рольових ігор;
- індивідуальні заняття в мережі Інтернет;
- робота з фондами електронної бібліотеки, модульне тестування та ін.;
- забезпечення навчальною і методичною літературою.
Лінгафонні кабінети, комп’ютерні класи, Інтернет, обладнані аудиторії, бібліотека. Студенти забезпечуються навчально-методичними комплексами та підручниками.
За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 08.10.2020