Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Громадська організація "Освітянська трибуна" (096) 319-77-50, Рогова Віра Борисівна
http://osvitatribuna.at.ua

Громадська організація "Освітянська трибуна"

Метою створення громадської організації "Освітянська трибуна" є консолідація освітянських кіл області навколо вирішення проблем галузі в цілому і конкретних проблем окремих освітян.

Ідеологічно ГО нагадує по своїй формі галузеву профспілку, але є більш дієвою. В структурі ГО працює юридична група, з надання правничої допомоги освітянам (спектр дуже широкий: від вирішення господарських спорів закладів освіти, до надання правничої допомоги окремим освітянам у питаннях оформлення житла, отримання позик, реєстрації майнових і немайнових прав, в судах тощо).

ГО проводить профільні конференції з освітянських проблем, продукує і на безплатній основі поширює методичні матеріали, бере участь в освітянських нарадах, що їх проводять органи влади, а також (за потребою) бере участь в політичному житті області та країни.

Окремим підрозділом ГО є рада батьківських комітетів області. Члени ГО заохочують батьків до співпраці з закладами освіти, а також продукують методичну літературу для них.

Фінансується ГО за рахунок членських внесків та донорських коштів.

За своїм змістом позиція ГО достатньо конструктивна і не налаштована на конфлікт. Однак, ГО слід розглядати і як певний засіб впливу на владу.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 09.07.2009