Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Вступ: найчастіші запитання Скільки заяв можна подати на контракт?

Скільки заяв можна подати на контракт?

Запитання: На скільки спеціальностей та скільки заяв можна подати на контракт?

Відповідь: Подання заяв для участі в конкурсі на контракт (небюджетні конкурсні пропозиції) не обмежується ні кількістю заяв, ні спеціальностями, ні навчальними закладами. Вступник може подати заяви на контрактну форму навчання до будь-якого навчального закладу та на будь-яку спеціальність.

Крім того, при поданні заяви на бюджетні спеціальності із вказанням пріоритетності вступник автоматично братиме участь у конкурсі на контракт на цих спеціальностях, якщо його не буде зараховано на бюджет.

Подання заяв на контракт жодним чином не впливає на рейтинговий відбір на бюджетні спеціальності.

Рейтингові списки вступників дивіться на сайті Вступ.ОСВІТА.UA.

Освіта.ua
20.07.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Світлана
Як я розуміла,заяви можна подавати 7не більше чим 4спеціальності в одному вузі,а на контракт обмежень нема.Я подала 3 заяаи з пріорітетом ,1 контракт і хотіла ще одну спеціальність з пріорітетом.Висвітлило що перевищено обмеження!!!!Але ж заяви з прірітетністю є 3??? За контрактом можна в любій кількості в різні вузи і на різні мпеціальності
Олександр
Якщо я подав своі 7 заяв на вікриті пропозиціі (з вказанням приорітетності), чи можу я всі інші наступні заяви подавати саме на ВІДКРИТІ пропозиціі, але із зазначенням за кошти фіз.осіб (тобто лише на контракт)? Чи така можливість подальших заяв на контракт доступна виключно на НЕБЮДЖЕТНІ пропозиціі? Дякую.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!