Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Вступ: найчастіші запитання Як впорядковується рейтинговий список при однаковому рейтинговому балі?

Як впорядковується рейтинговий список при однаковому рейтинговому балі?

Запитання: Якщо у вступників однаковий рейтинговий бал, хто з них буде вище у рейтингу?

Відповідь: Рейтинг вступників, які мають право на зарахування за квотами (тільки на основі повної загальної середньої освіти) та рейтинг вступників, які мають право на зарахування на загальних умовах (на основі повної загальної середньої освіти) впорядковується наступним чином:

  • спочатку за конкурсним балом від більшого до меншого;
  • у випадку однакового балу, за пріоритетністю заяви від 1 до останньої відповідно;
  • у випадку однакового бала та однакового пріоритета - за середнім балом додатка до документа про здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень від більшого до меншого.

Якщо зазначені правила не дозволяють визначити послідовність вступників у рейтинговому списку, то приймальна комісія навчального закладу ухвалює відповідне рішення самостійно на підставі аналізу поданих вступниками документів та вносить його до Єдиної бази.

Вступники, які мають право на зарахування за результатами співбесіди, впорядковуються за алфавітом.

Рейтингові списки вступників дивіться на сайті Вступ.ОСВІТА.UA.

Освіта.ua
19.07.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Valya
Університет сам вирішує хто буде вище, і ніякий атестат не допоможе, хіба тільки краще написане зно з профільного предмету
Галина
А якщо навчальний заклад маніпулює рейтингом з однаковими балами, не дотримується черговості подання заяви, що робити? Якщо це критичне останнє місце держбюджет?
Галина
Для Галина: у вас закрита пропозиція? І ппри чому тут черговість подання?
Коментувати
Михайло
Скажите, для контракта используется рейтинг или нет? И как вообще происходит зачисления по приоритетам, если половину из зачисленных не приносит документы (тоесть выбирают другой ВНЗ)
Валя
Скажіть, будь ласка, при скасуванні заяви з 2 пріоритетом, заява 3 пріоритету в рейтинговому списку буде мати пріоритет 2 чи 3?
Катя
Для Валя: здається, 3
Валя
Для Катя: Дякую)
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!