Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Вступ: найчастіші запитання ДПА у формі ЗНО: які предмети можна обрати у 2019 році?

ДПА у формі ЗНО: які предмети можна обрати у 2019 році?

Запитання: скільки і які предмети може обрати особа для складання державної підсумкової атестації у формі ЗНО?

Відповідь: для проходження зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році особа може обрати не більше чотирьох навчальних предметів, при цьому як державна підсумкова атестація будуть зараховані три з них.

Випускники шкіл поточного року під час реєстрації також мають зазначити, з яких обраних ними навчальних предметів результати зовнішнього незалежного оцінювання будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію.

При цьому має бути враховано, що як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти зараховують результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів:

  • української мови (обов'язково);
  • математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття);
  • навчального предмету за вибором випускника з такого переліку: математика, історія України, англійська, іспанська, німецька, французька мови, біологія, географія, фізика, хімія.

Для проходження державної підсумкової атестації можна обрати й математику, й історію України одночасно.

Освіта.ua
26.09.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Валентина
Чи можна здавати і математику і історію як дпа в 11му? наприклад як дпа я планую здати укр мову і літературу, математику та історію України
Ірина
У школі з математичним нахилом зобов’язують здавати у 2019 році фізику третім предметом на ДПА. Немає права вибору. Чи є це правильним?
Давид
Для Ірина: Ні, насильно здавати предмети вас не можуть, я сам навчаюсь у математичному классі, фізику 1 людина сдає з 34 чоловік. Тому здавайте ті предмети, які ви хочете.
Коментувати
Ірина
В правилах складання ЗНО зазначено, що випускник може обрати чи не обрати іноземну мову. Чи значить це те що , якщо учень навчається в класі з поглибленим вивченням англійської мови, він може вибрати фізику, а не англійську?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!