Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Вступ: найчастіші запитання Що робити, якщо я не отримаю паспорт на момент реєстрації у ЗНО?

Що робити, якщо я не отримаю паспорт на момент реєстрації у ЗНО?

Запитання: Що робити у випадку, якщо я не отримаю паспорт на момент реєстрації у зовнішньому незалежному оцінюванні?

Відповідь: Якщо у вас не буде паспорта на момент реєстрації на ЗНО, ви не зможете зареєструватись для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні.

Ви маєте заздалегідь подбати про наявність у вас паспорта громадянина України. У 2019 році реєстрація учасника для проходження ЗНО передбачає обов'язкову наявність паспорта.

Норма, яка у минулі роки передбачала можливість подання копії свідоцтва про народження замість копії паспорта для реєстрації на ЗНО, скасована. Такі зміни відбулись відповідно до вимог чинного законодавства, згідно з якими паспорт громадянина України має бути отриманий особою, яка досягла 14-річного віку.

Винятки щодо обов'язкової наявності паспорта для реєстрації на ЗНО будуть діяти лише для деяких категорій учасників ЗНО: тих, хто не мав можливості отримати паспорт у зв’язку з тим, що проживає на окупованих територіях, іноземців або осіб без громадянства чи осіб, які звернулися за захистом в Україні.

Слідкувати за актуальними новинами щодо зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році ви можете за посиланням.

Освіта.ua
18.01.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
УКРАЇНЕЦЬ
ЦЯ ВЛАДА ВСЕ РОБИТЬ ПРОТИ УКРАЇНЦІВ. ДОКИ ТУ ШОКОЛАДНУ ПОТВОРУ НЕ ВИЖЕНЕМ НЕ БУДУ ДОБРА В УКРАЇНІ
Елена Макуха
Методичку поменяйте
Коментувати
Олеся
Відповіді на запитання в назві статті, так и і не побачила. Навіть там, де непотрібно таке суворе дотримання норм наша держава йде по шляху "тримать й не пущать". Моя дитина з серпня місяця змінює прізвище, і досі процес не завершено. Раніше можна було змінити в місячний термін до отримання паспорта громадянин. А зараз, завдяки отримання паспорта з 14 років, потрібно отримати паспорт двічі. Який дурень вигадав? Так що, завдяки таким "розумникам" ми можемо втратит рік. І я думаю ми не одні такі, багато таких ситуацій, коли не все можна врахувати та отримати заздалегідь.
НАТА
Все вірно.Така ситуація і у нас була на момент здачі ЗНО в 2017р. Нашому абітурієнту,навіть 16 років не було Але ми встигли зробити зробити паспорт. Звичайно, батькам треба подбати , заздалегідь.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!