Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Вступ без ЗНО: весняний набір триває до 5 квітня
Вступ без ЗНО: весняний набір триває до 5 квітня
На правах реклами

МАУП запрошує на навчання без ЗНО за спільною програмою з Університетом менеджменту у Варшаві

Вступ без ЗНО: весняний набір триває до 5 квітня

Міжрегіональна Академія управління персоналом запрошує абітурієнтів на навчання за освітніми програмами без ЗНО, а саме - здобуття вищої освіти за спільною програмою Університету менеджменту у Варшаві (Польща) та МАУП. Сертифікат ЗНО для вступу до Університету менеджменту не потрібен! Зарахування відбувається на основі атестату про повну середню освіту та за результатами співбесіди. Закінчивши перший курс в освітньому центрі, кожен студент може обрати навчання на другому курсі в МАУП, або продовжити навчання до ступеню бакалавра в Польщі.

Міжрегіональна Академія управління персоналом пропонує широкий вибір сучасних спеціальностей, за якими вас навчатимуть теорії та практиці найкращі викладачі країни. Наприклад, якщо ви цікавтесь IT-напрямком, мрієте про цікаву та перспективну професію у цій сфері, радимо вам звернути увагу на одну з найнеобхідніших спеціальностей сьогодення - «Інженерію програмного забезпечення», яка передбачає підготовку фахівців з проектування, розробки і дослідження програмних систем для різних предметних областей. Під час навчання за цією спеціальністю студенти професійно опановують мови програмування для тестування і розробки програм, вивчають архітектуру персональних комп’ютерів, операційні системи та комп’ютерні мережі. Випускники Академії, що стали фахівцями з інженерії програмного забезпечення, затребувані не тільки на теренах нашої Батьківщини, але і далеко за її межами.

Загалом, навчальний процес за спільною програмою ведеться за такими спеціальностями:

 • Інженерія програмного забезпечення (бакалавр);
 • Менеджмент (бакалавр);
 • Філологія (бакалавр);
 • Облік і оподаткування (бакалавр);
 • Право (бакалавр/магістр);
 • Економіка (бакалавр/магістр);
 • Політологія (бакалавр/магістр);
 • Психологія (бакалавр/магістр);
 • Соціологія (бакалавр/магістр);
 • Туризм (бакалавр/магістр);
 • Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії (бакалавр/магістр).

Якісна європейська освіта з перспективних напрямків знань, вступ без ЗНО, можливість отримати два дипломи про вищу освіту – український і польський, навчання за денною, заочною або дистанційною формами та реальні перспективи успішного працевлаштування – те, що ви можете отримати, обравши навчання за інтегрованою програмою у Міжрегіональній Академії управління персоналом! І найголовніше - вам не доведеться марно витрачати час, чекаючи наступного незалежного оцінювання.

Залиште минуле позаду і просто зараз почніть створювати життя, про яке завжди мріяли!

Більше інформації про освітню програму ви знайдете за посиланням.

Поспішайте за своєю мрією до МАУП за адресою: м. Київ, вул. Фрометівська, 2.

Приймальна комісія: (044) 490-95-05, (044) 494-47-47.

Освіта.ua
12.02.2019

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Правдоруб
Цікаво, хто взагалі захоче ходити на "навчання" в компанії дебілів, що неспроможні здати ЗНО хоча б на 100 балів?
voloshko
С магистрскими прогами у нас вообще все плохо в последние годы. В гос вузах бюджет каждый год сокращают, ввели ВНО непонятно зачем, при этом уровень образования - как был печальным, так и остался. Ясное дело, что люди массово валят либо в ближнее (и не очень) зарубежье, либо в частные вузы. Потому что тратить кучу сил и времени на подготовку к тестированию, чтобы в итоге поступить на контракт и платить кучу бабла за совковые лекции - затея далеко не для всех подходящая.
Юлія
Не можу нічого сказати щодо власне МАУПа. Але мені доводилось навчатись і в українському виші (бакалаврат), і в польському (магістерка). І це небо і земля. Якщо б тоді знала, то не вагаючись обрала польський університет із самого початку. Тим паче, що можливостей зараз достатньо.
Галина
Для всі хто цікавиться приватними вишами, раджу переглянути сюжет https://www.youtube.com/watch?v=IP4oc-j1vIY До речі, СГА, про яку там іде мова (найбільший виш Європи, який працював з 1992 року) таки закрили після багатьох порушень, виявлених перевірками та не усунених. Випускниками були і судді, і керівники регіонів. Чудові відклики випускників. Але знань 0 і завуальований продаж дипломів. Коли ЗНО перекрили лавочку для продажу дипломів тупарям, вони придумали робити це під егідою іноземних вишів!
Сокол вв
Мауп- це примітивна кантора по крадіжці грошей !! Безсовісні люди її придумали. Не дай біг, послухати їх!!!
Р.
Це гарна новина) Те, що українська молодь має доступ до нормальної освіти без радянщини та застарілих крітеріїв оцінювання - на мій погляд, дуже важливо для розвитку нашої держави!
Оболонська
Для Р.: без радянщин - не ходити на заняття, не вчитись, купувати дипломи. ...
Коментувати
Наталья
Вообще не понимаю, почему наше мин. образования так держится за то зно. Дети должны получать знания! А не зубрить тесты, которые вообще никакой пользы не приносят в итоге. Хорошо, что хоть частные вузы начинают это осознавать.
Знову ці МАВПи
без ЗНАнь.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!