Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Зручне заочне та знижка 20% на навчання в МАУП
Зручне заочне та знижка 20% на навчання в МАУП
На правах реклами

Відвідайте День відкритих дверей у Інституті журналістики, дизайну та архітектури 17 листопада 2018 року

Зручне заочне та знижка 20% на навчання в МАУП

Ви - креатор за покликанням, все своє життя мрієте створювати щось суспільно корисне, застосовуючи для цього лише слово, графіку або креслення? Змалечку марите журналістикою, дизайном чи архітектурою? Що ж, вам з радістю допоможуть здійснити свою мрію і стати студентом престижного вишу за одним з цих напрямків вже у цьому році! Якісна європейська освіта та диплом державного зразка, вступ без ЗНО за необхідності, зручна заочна форма навчання та реальні перспективи успішного працевлаштування – те, що ви можете отримати, обравши навчання в Інституті журналістики, дизайну та архітектури МАУП.

Роль ЗМІ в сучасному світі складно перебільшити. Це також стосується дизайну, який ми, самі того не розуміючи, бачимо скрізь і завжди. Архітектуру ж взагалі називають монументальним літописом життя, одним з найстаріших видів мистецтва, затребуваність якого з кожним роком тільки зростає. Тому не дивно, що вибір даних спеціальностей залишається як ніколи актуальним серед абітурієнтів, які мріють у подальшому не тільки займати престижну і високооплачувану посаду, але й змінити світ на краще, зробити його кращим, зручнішим і цікавішим. Розповімо докладніше про кожну з цих спеціальностей.

Професія журналіста - досить серйозна і відповідальна справа, яка водночас насичена цікавими подіями, зустрічами з відомими людьми, креативною складовою. Основна мета цієї спеціальності полягає у підготовці висококваліфікованих кадрів з гнучким і гострим розумом, здатних схопити головну суть, швидко аналізувати інформацію й обирати найважливіше з неї. Але журналістика - це також ерудиція і відмінне володіння словом, тому особливу увагу в нашому Інституті ми приділяємо філологічній підготовці студентів. Реклама та зв’язки з громадськістю, економічна та міжнародна журналістика, тележурналістика і тревел журналістика – ця галузь охоплює величезну нішу знань, тож ви обов’язково знайдете саме той напрямок, який припаде вам до душі, розкриє весь потенціал та згодом стане справжнім життєвим покликанням.

Ще одна затребувана спеціальність, у межах якої можна реалізувати власні креативні ідеї - це дизайн (графічний і веб-дизайн, а також дизайн середовища). На даному напрямку професійної підготовки навчають фахівців, здатних майстерно перетворювати навколишній простір, проектувати гармонійне й функціональне оточення людини, надавати будь-якій речі свій унікальний стиль і власну візуалізацію. До переліку інтересів майбутніх професіоналів входять практично всі сфери життєдіяльності людини: їх зовнішня форма, внутрішній зміст, функціональна залежність та зручність використання.

Якщо ж ви любите малювати, фантазувати та конструювати, але у більш глобальному значенні, радимо звернути увагу на нашу нову спеціальність - «Архітектура та містобудування». Створення видатних шедеврів архітектури, які залишать слід у світовій історії, проектування комфортабельних житлових кварталів або ультрасучасних офісних та розважальних центрів – усе це чекає на вас, варто лише обрати цю спеціальність. Підготовка фахівців за даним напрямком в Інституті здійснюється в спеціалізованих кабінетах та обладнаних лабораторіях фізики та схемотехніки, комп’ютерної графіки та 3D-моделювання, дизайну та мультимедійних технологій. Під час навчання студенти співпрацюють з Національною Спілкою архітекторів України, а найкращим випускникам ми пропонуємо стажування в провідних європейських компаніях.

Отже, які переваги Інституту журналістики, дизайну та архітектури Міжрегіональної Академії управління персоналом? Навички та знання, отримані в ході навчання в Інституті - це унікальна можливість подальшого кар’єрного росту для молодих фахівців, які хочуть займати ключові посади в передових інформаційних, дизайнерських чи будівельних корпораціях України та світу. Практичні заняття проходять у сучасних 3D-лабораторіях та студіях з найновішим мультимедійним обладнанням. До того ж, обравши заочну форму, ви матимете можливість комфортно поєднувати навчання з роботою або подорожувати, навчатись за іншими напрямками чи вдосталь приділяти увагу улюбленому хобі. І головне – у вас є чудова можливість отримати вищу освіту без сертифікату ЗНО за допомогою спільної програми Університету менеджменту у Варшаві (Польща) та МАУП. Докладну інформацію про програму читайте за посиланням.

Скоріше визначайтесь, реєструйтесь за посиланням і долучайтесь до рядів успішних та перспективних студентів Інституту журналістики, дизайну та архітектури! Якщо ж ви спершу хочете особисто відчути всі переваги навчання в МАУП та отримати знижку 20% на навчання, ласкаво просимо на відвідини Дня відкритих дверей, що відбудеться 17 листопада.

Станьте на крок ближче до своєї мрії!

Телефони приймальної комісії: (044) 490-95-05, (044) 494-47-47.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
05.11.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Кирилл
Учусь на последнем курсе, пишу диплом. На кафедре очень помогают с материалом не только мне, но и всей группе. Вуз заинтересован, чтобы студенты хорошо защитились.
Студент
Универ держит марку! Здесь ценят студентов, их стремление к знаниям. Если не пропускать и делать дз, то сессия проходит на легке.
Дарина
Навчаюсь в МАУП уже 3-й рік. Достатньо якісний ВНЗ з професійними викладачами, комфортними гуртожитками (наявні всі умови для проживання), активною студентською діяльністю. Дуже подобається тут вчитись, рекомендую :)
Маргарита
Как в любом вузе, у МАУП есть свои плюсы и минусы. Первых больше. Здесь есть возможность совмещать и учебу, и студенческую жизнь. Умейте правильно расставлять приоритеты и учитесь, учитесь и еще раз учитесь!)
Студент
Судячи із дописів, МАУП оголосив конкурс на кращий дифірамб МАУПу. Призи в студію!
правда про МАУП
Провчилася рік у МАУП за спец. англ. та франц. мови, втекла, рівень жахливий. На першому році навчання давали завдання перекладати тексти з методички ще за 2010 р., а тексти про Помаранчеву революцію і Президента Ющенка. Їх банально не оновлювали, а перевидали із зміною року 2004 р. на 2010 р., а на дворі був 2017 р. Жах!!! У нас з групи втекла половина. Люди, обминайте десятою дорогою цю шарагу.
Ні - МАУП
Для правда про МАУП: Бездарно організований тут самопіар МАУП кожній мислячій людині зразу підкаже, що нема чого пхатися у цю шарашкіну контору. Спасибі за правду.
Коментувати
Клеопатра
Был в Мауп, проведал Маупа, окончил мауп , родной университет... Что сказать? Организованная, слаженная группировка: обман , воровство, показуха- пиар и точка! Работал там два месяца- не дай бог!!
Ксенія
Була у МАУП. Дуже сподобалось! Буду вступати. Дуже доброзичливі викладачі! За весь час перебування у навчальному корпусі не побачила жодного викладача чи студента з поганими емоціями! Всі у доброму настрої та життєрадісні. Дуже приваблює така атмосфера взаємопідтримки та співпраці!
Петро
Спільна програма Університету менеджменту у Варшаві з МАУП - просто супер! Раджу всім! Навчаюсь із задоволенням!
Вікторія
Якщо обирати між державним внз та МАУП, то перевага звичайно на боці МАУП. Навіщо переплачувати за навчання і при цьому навчатися в умовах застарілого обладнання. В МАУП все на висоті! Буду вступати до цієї академії!
Ольга
Відвідала МАУП на минулому тижні і була вражена досить доступними цінами на навчання. Буду вступати. Серед інших варіантів МАУП виглядає більш привабливо.
Дмитро
Закінчив МАУП у минулому році. Працюю за обраною спеціальністю. Дуже вдячний викладачам за отримані знання!
Ірина Павлівна
Як добре, що можна вступити до Вузу і взимку, якщо пропустили можливість вступу літом, ще і знижку можна на навчання отримати, та і вибір спеціальностей широкий! Мені приємно, що моя донька навчається у такому престижному навчальному закладі як МАУП!
Микрофон
Мене зацікавила тележурналістика і тревел журналістика, вже зареєєструвалась , очікую відкриті двері. Працюю журналістом, бачу нові можливості та потребую нових знань!
Никита
В МАУП стоимость обучения вполне разумная на все специальности. Нет тех сумасшедших расценок, как в других вузах (выбирай к чему душа лежит и учись). Аудитории хорошо оснащены, богатейшая библиотека, прям кладезь знаний.
Студент
Поступил в этом году на дизайн. Расхваливать пока еще рано, но за это время вполне доволен преподовательским составом и отношением к 1 курсу + группа у нас дружная.
Дарья
Совместная программа с польским Университетом дает возможность получить высшее образование многим людям, которые в силу различных обстоятельств не могут получить сертификат ЗНО. Кроме того, после введения ЗНО для магистратуры, эта программа стала спасательным кругом для людей более старшего поколения.
Петро
В суспільній думці українців наразі є два поняття "органи (засоби) масової інформації" та "мас-медіа", що наголошують важливості масово-інформаційної діяльності. Саме вона сьогодні присутня у всіх сферах життя! Тож спеціальність "Журналістика" дійсно актуальна в наші часи!
Ні - МАУП
І пішло-поїхало. Давайте похвалимо самі себе, бо ніхто інший нас не похвалить. А почне критикувати, то разом заклюємо його.
Елена
Самый лучший и родной университет! Если учиться в Киеве в частном вузе, то только здесь)

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!