Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Зручне заочне навчання та знижка 20% від МАУП
Зручне заочне навчання та знижка 20% від МАУП
На правах реклами

Відвідайте 20 жовтня День відкритих дверей в найбільшому недержавному ВНЗ України – МАУП

Зручне заочне навчання та знижка 20% від МАУП

Все ще не визначились із майбутнім місцем навчання або ж маєте сумніви щодо обраного фаху? Ви можете отримати відповіді на всі ваші питання, а кваліфіковані спеціалісти допоможуть визначитись з найважливішим у житті вибором. Для цього потрібно цієї суботи, 20 жовтня, відвідати День відкритих дверей в найбільшому недержавному ВНЗ України – Міжрегіональній Академії управління персоналом.

Тільки в цей день гості заходу матимуть можливість ознайомитися з матеріально-технічною та науково-методичною базою ВНЗ, поспілкуватися зі співробітниками Академії, а також отримати знижку 20% на сучасну європейську освіту. Навчання в МАУП дає можливість опанувати сучасні професії в сфері ІТ-технологій та блокчейну, інтернет-маркетингу, політології, міжнародного права і багатьох інших. Тож, якщо ви мрієте стати затребуваним і високооплачуваним фахівцем і побудувати успішну кар’єру – почніть свій професійний шлях разом з МАУП.

Варто відмітити, що МАУП має численні регіональні відділення та філії більше ніж в сорока містах по всій Україні. Це дасть вам змогу отримати вищу освіту, не залишаючи рідний дім, навчатися та професійно розвиватися в знайомому місті, поруч із сім’єю та друзями. У цей день понад 40 відділень Академії також відчинять свої двері для відвідувачів. Більше інформації про регіональні відділення МАУП ви можете дізнатися за посиланням.

Також за потреби поєднання навчання із роботою ви можете обрати одну із зручних форм навчання, що пропонує МАУП – заочну або дистанційну.

Якщо ж єдиною перепоною на вашому шляху до отримання освіти є недостатня кількість балів з незалежного оцінювання або ж відсутність сертифікату, можна обрати навчання зі вступом без ЗНО. Завдяки спільній програмі Університету менеджменту в Варшаві (Польща) та МАУП вам не потрібен сертифікат ЗНО для вступу. Зарахування відбувається на основі атестату про повну середню освіту та за результатами співбесіди. Докладну інформацію про програму читайте за посиланням.

Зареєструвавшись на спеціальному сайті, ви автоматично отримаєте знижку 20% на навчання! Не проґавте свій унікальний шанс - відвідайте День відкритих дверей у МАУП 20 жовтня.

Телефон приймальної комісії: (044) 490-95-05, (044) 494-47-47.

Відкрийте себе в МАУП!

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
18.10.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ираида
Многие знакомые окончили этот вуз. Все работают на достойных должностях как в коммерческих, так и в государственных учреждениях. По их совету мой сын поступил на второе высшее в МАУП, а до этого окончил юракадемию. Мы довольны всем: подходом, вниманием, уровнем преподавания (как понимаете нам есть с чем сравнить). Заслуживающий внимания вуз с разумной стоимостью контракта и достойным качеством образования!!!
Потап
В нашем городе сегодня Дни открытых Дверей в двух учебных заведениях, успел побывать в двух вузах. МАУП везде ругают, но вот я доволен тем, что все-таки посетил МАУП. В государственном вузе сегодня задал вопрос " А кем я смогу работать после Вашего вуза? " Мне ответили: " Может тебе, мальчик, еще место работы сейчас предоставить?". Развернулись с мамой и в МАУП. Получили полную информацию, успели сдать документы, еще и скидку! Во- бонус! День удался! Оказывается не все так плохо в жизни!
Игорь
Для Потап: Врешь и не краснеешь.
Виталик
Для Игорь: Откуда знаешь что врет? Еще один экстрасенс? Тогда сооруди себе посох, надень остренькую шляпку, посади орла на плечо, в свободную руку возьми змею (желательно беззубую, чтобы не покусала) и вперёд на битву эксрасенсов! Прозрачный шар вот только не во что взять, чтобы видеть кто врет, а кто нет. Возьми его в ноги. Ты же экстрасенс! У тебя получится! Орел поможет!)
Коментувати
Софія
Вже 8 років я працюю в Управлінні соціального захисту населення та праці, а влаштувався на роботу завдяки МАУП, навчаючись за спеціалізацією Управління персоналом та економіка праці, я з рекомендаціями була направлена закладом на практику, де я і залишилася працювати і по сьогодні, я думала, що тільки державні заклади направляють на практику, коли ж і приватні, допомагають своїм випускникам.Отож завтра, маю надію, що отримаємо знижну на навчання мого сина, він вже має диплом молодшого спеціаліста державного закладу, а тепер тільки МАУП. Це заклад майбутнього, тут справді поважають студентів і дають якісну освіту.
Дарина
Навчаюсь в одному з інститутів МАУП. І от що я вам скажу: викладачі дійсно професіонали, навчання цікаве. Навчатися саме тут було моєю мрією, тому я насолоджуюсь своім навчанням, хоча завдань вистачає. Порада: вступайте лише туди, куди хочете, а не куди престижно. І будете задоволені!
Богомаз
Я доходяга із села Здохвино . Буду вступати в Мауп! Всіх кличу- пішли в цю дупу разом. Гірше вже не буде. Яка країна - така і освіта. Хренова!
Андрій
Для Богомаз: я закінчив філію МАУП. Отримав диплом юриста. Працюю в прокуратурі області. Не вважаю себе невдахою з села Здохвино. А як нема мозгів і грошей, то не потрібно писати цю злісну дурню. Чому бідний, бо дурний....
Микола
Для Богомаз: Не подобається країна, так ніхто тебе тут насильно й не тримає!!
Николай Иванович
Для Богомаз: "... Яка країна - така й освіта..." и "...В гнилом государстве и верёвки гнилые..." Не находите ничего общего в этих двух фразах? А им ведь тоже государство не нравилось! Ой не нравится мне название вашего села )))), ай-яй-яй! ))) Придумать что-нибудь по-интереснее фантазии не хватило? Не смешите людей, умник!)
Коментувати
Анастасія
МАУП - цілком пристойний універ. Навчаюсь на юридичному, особливих нарікань немає. Ніхто не буде "тягнути вас за вуха", це не дитячий садок. Викладачам не байдуже, але очевидно, що бігати за вами ніхто не буде. Окремо варто відмітити в МАУП часто проводять різні конкурси, фестивалі, конференції. Також можна нормально навчатися на індивідуальному плані на останньому курсі, викладачі ставляться лояльно. Як висновок можна сказати, що кожен коваль свого щастя. Не варто шукати винних у своєму халатному ставленні до навчання.
Олег
Я студент 3 курса МАУПа. Хочу сказать, что за три года не заплатил никаких дополнительных «взносов», кроме как плата за обучение. Все курсовые преподаватели пишу сам, преподаватели помогают и подсказывают. В этом году хочу попробовать принять участие в Конкурсе научных работ. В ощем очень рад, что выбрал Академию. Два моих друга поступили в этом году в МАУП и дальше буду всем советовать!
Іван
Для Олег: Преподаватели пишут курсовые сами БЕСПЛАТНО? Хорошая сказочка. Только диплома о высшем образовании у вас не будет. Но то уже детали.
профессор Воланд
Для Іван: Человек просто ошибся двумя буквами, а вы домыслили что-то "нескладное" и явили миру плод своего больного воображения. Вы, наверное, маг-прорицатель? Видите тайное ("пишут сами БЕСПЛАТНО...") и предсказываете будущее ("...диплома... не будет..."). Скорее всего у вас другое: шизотипичное расстройство личности. Обратитесь к специалисту пока ещё не поздно, а то ведь этой болезни свойственно прогрессировать. "...Только я вот не удосужился спросить у профессора, что такое шизофрения. Так что вы уж это у него сами узнайте..." (М.А. Булгаков "Мастер и Маргарита", гл.1 "Никогда не разговаривайте с неизвестными")
профессор Воланд
Для Іван: "..., Иван Николаевич"
Коментувати
Марія
Довго думала над вибором університету, але вступати вирішила до МАУП. Не бачу сенсу витрачати більші кошти на освіту, якщо можна навчатися недорого на заочному і мати можливість працювати, сплачуючи за навчання із зароблених грошей. На мою думку, в сьогоднішніх умовах це економічно обґрунтовано.
Іван
Для Марія: І по закінченню отримати папірець про те що прослухали курси за спеціальністю.
Василь Миколайович
Для Іван: МАУП видає диплом державного зразка про вищу освіту, такий самий, як і в будь-якому державному чи приватному внз, який має ліцензію на підготовку фахівців. Який папірець? Про що ви говорите? Ви вже десь отримали папірець? Так треба було відразу у МАУП йти і отримувати диплом державного зразка.
Коментувати
Анатолій
Отримую в МАУП вже другу вищу освіту. Дуже задоволений можливістю працювати і одночасно навчатися.
Олена Олександріана
Чудова можливість отримати другу вищу освіту. Традиційні ФПО вже віджили себе, а без другої освіти зараз дуже важко знайти роботу. Та й ЗНО не всі хочуть і можуть здавати. Ще й унікальна можливість бути зарахованим у грудні місяці.
Юлія
Закінчила МАУП два роки тому. Залишились дуже приємні враження. Нажаль немає можливості продовжити таке щасливе студентське життя. Дуже вдячна викладачам! Дали мені дуже добрі знання. Всім раджу вступати до МАУП. Навчатися там дуже комфортно. Студентське життя одне і навчатися треба у комфортному внз, щоб було потім що згадати.
Юрій
В МАУП навчається мій брат на менеджера. Буду теж вступати до МАУП на психолога. Був декілька раз у навчальному корпусі і дуже сподобалось. Просторні світлі аудиторії з дуже добрим обладнанням, нові стільці й парти. Навіщо переплачувати десь в іншому місці, якщо тут можна ще й знижку отримати. А диплом, він всюди одного зразку - державного.
Володимир
Для Юрій: У жодному разі не рекомендую поступати на психолога у МАУП. Там дуже погані психологи, якщо не розуміють, що організація на сайті такого масового одобрямсу спрацьовує якраз навпаки (щоправда, для розумних людей).
Мирослава
Для Володимир: Как психолог скажу вам одно: у вас экспансивное параноидное расстройство личности и главные симптомы видны невооружённым глазом: негативное отношение к окружающим и чрезмерная подозрительность. Поэтому поблагодарите доктора за правильный и точный диагноз и быстренько лечиться) Хотя специфического и действенного лечения этого заболевания пока что не придумали, поэтому советую вам просто взять себя в руки и поменьше подозревать окружающих в сговоре против себя. Побольше свежих фруктов (витаминок), свежего воздуха, хорошего настроения и поменьше негатива)
Валентин
Для Володимир: Срочно надень фальговую шапочку! Облучают ведь все вокруг)... У каждого мобильник в кармане вокруг тебя)... И вай-фай ещё)
Коментувати
Ганна
Навчаюсь на заочному в МАУП і дуже задоволений. Маю можливість і гроші заробляти й навчатися недорого. Дуже доброзичливі й розумні викладачі, дають багато знань, які я із задоволенням використовую у роботі.
Георгій
Для Надоїли вже: Наведіть, будь-ласка, приклади цих, як ви кажете, "інших ВНЗ", і разом з їх назвами розцінки в них, і тоді я може подумаю, чи вступати до них, чи навчатися у МАУП і отримувати знання на тому ж рівні, як і в державних ВНЗ тільки через те, що в ньому викладають такі ж самі кандидати та доктора наук, а деякі з них встигають викладати і тут і там. Тільки плата за навчання тут дешевше, ще й знижку дають.
Тетяна Іванівна
Мій син є студентом однієї з філії МАУП. Ми вступали у День відкритих дверей за знижкою і яка приємність - це дійсно процює! І ще, хочеться сказати, хто хоче вчитись-шукає можливість.
мама
Дякую. Це гарна пропозиція для студентів та батьків. Ми розглядаємо МАУП для вступу. Читали відгуки , приємно вражені.
Мирослава
Я навчаюсь на заочній формі навчання в МАУП вже другий рік. В мене є можливість поєднувати навчання з роботою і відразу застосовувати отримані знання і навички на практиці. Оплата за навчання нижча, ніж на денній формі. Впевнено можу сказати, що задоволена вибором закладу. Рекомендую поступати до цього ВНЗ.
Маргарита
Читаю коментарі і намагаюсь їх якост проаналізувати. Дехто пише, що піарять МАУП. Дійсно, так виглядає, але ніхто не заважає робити подібне іншим навчальним закладам. По-доуге, сама навчалась в державному ВУЗі до рівня "бакалавр", а тепер в магістратурі навчаюсь в одному з регіональних підрозділів МАУП, тому можу порівнювати якість навчання. Хочу завірити, що нічим не гірше. Доречі, деякі викладачі з державних ВУЗів також викладають в МАУП і рівень їх викладання нічим не гірше ніж на основному місці роботи. І ще одна, дуже важлива перевага, оплата за навчання набагато нижче ніж в державному закладі вищої освіти. Тож я дуже задоволена і оплатою, і викладачами, і рівнем їх викладання. А хто вважає мій коментар піаром, то його особиста проблема. Психологи стверджують, що успішні люди бажають успіхів всім та радіють за успіхи інших, а неуспішні - критикують інших, звинувачують оточуючих у своїх невдачах та потайки сподіваються на невдачі інших. Тож, будьте успішними - вступайте в МАУП!
Дора
Спасибо за Коментарии, иду завтра на открытые двери и подаю документы. Решила - попробую сама и сложу свое мнение!
Братислав
З Міжрeгіональною Акадeмією управління пeрсоналом знайомий вжe більшe 10 років. Тут навчались мої знайомі, їх діти, а також рідні. Хочу запeвнити, що систeма підготовки фахівця в навчальному закладі є зразковою, аджe більшість випускників з мого близького оточeння вдало працeвлаштовані та впeвнeно йдуть кар’єрними сходинами. Раджу всім! МАУП - проєвропeйський, мобільний та сучасний заклад вищої освіти!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!