Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Вища освіта без ЗНО: набір триває до 30 листопада
Вища освіта без ЗНО: набір триває до 30 листопада
На правах реклами

Академія МАУП запрошує абітурієнтів на навчання за освітніми програмами без сертифікатів ЗНО

Вища освіта без ЗНО: набір триває до 30 листопада

Чи помічали ви, як з приходом осені світ навколо змінюється, змінюються фарби, і саме в цю пору року найчастіше відбуваються найважливіші зміни у житті будь-якої людини? Осінь - час нових починань і цілей, час для нового життя і внутрішніх змін. Тому, якщо ви давно мріяли здобути вищу освіту, але не змогли вступити до вишу через недостатню кількість балів з незалежного оцінювання – є вихід! Завдяки МАУП ви маєте змогу стати студентом престижного навчального закладу без сертифікату ЗНО вже в цьому році.

Міжрегіональна Академія управління персоналом запрошує абітурієнтів на навчання за освітніми програмами без ЗНО, а саме - здобуття вищої освіти за спільної програми Університету менеджменту у Варшаві (Польща) та МАУП. Сертифікат ЗНО для вступу до Університету менеджменту не потрібен! Зарахування відбувається на основі атестату про повну середню освіту та за результатами співбесіди. Закінчивши перший курс в освітньому центрі, кожен студент може обрати навчання на другому курсі в МАУП або продовжити навчання до ступеню бакалавра в Польщі.

Міжрегіональна Академія управління персоналом пропонує широкий вибір сучасних спеціальностей, за якими вас навчатимуть теорії та практиці найкращі викладачі країни. Наприклад, якщо ви цікавтесь IT-напрямком, мрієте про цікаву та перспективну професію у цій сфері, зверніть увагу на одну з найнеобхідніших спеціальностей сьогодення - «Інженерію програмного забезпечення», яка передбачає підготовку фахівців з проектування, розробки і дослідження програмних систем для різних предметних областей. Під час навчання за цією спеціальністю студенти професійно опановують мови програмування для тестування і розробки програм, вивчають архітектуру персональних комп’ютерів, операційні системи та комп’ютерні мережі. Випускники академії, що стали фахівцями з інженерії програмного забезпечення, затребувані не тільки на теренах нашої Батьківщини, але і далеко за її межами.

Загалом, навчальний процес по спільній програмі ведеться за такими спеціальностями:

 • Інженерія програмного забезпечення (бакалавр);
 • Менеджмент (бакалавр);
 • Філологія (бакалавр);
 • Облік і оподаткування (бакалавр);
 • Право (бакалавр/магістр);
 • Економіка (бакалавр/магістр);
 • Політологія (бакалавр/магістр);
 • Психологія (бакалавр/магістр);
 • Соціологія (бакалавр/магістр);
 • Туризм (бакалавр/магістр);
 • Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії (бакалавр/магістр).

Якісна європейська освіта з перспективних напрямків знань, вступ без ЗНО, можливість отримати два дипломи про вищу освіту – український і польський, навчання за денною, заочною або дистанційною формами та реальні перспективи успішного працевлаштування – те, що ви можете отримати, обравши навчання за інтегрованою програмою у Міжрегіональній Академії управління персоналом! І найголовніше - вам не доведеться марно витрачати час, чекаючи наступного незалежного оцінювання.

Залиште минуле позаду і просто зараз почніть створювати життя, про яке завжди мріяли!

Поспішайте за своєю мрією до МАУП за адресою: м. Київ, вул. Фрометівська, 2.

Приймальна комісія: (044) 490-95-05, (044) 494-47-47.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
13.09.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
выпускница
Они там наверху не знают уже, что придумать, ввели вно НА МАГИСТРАТУРУ! я большего абсурда от них не ожидала, какой человек, закончив 4 курса будет снова готовиться к тестам и сдавать их? Из нашей группы НИКТО не пошел учиться дальше, зачем оно надо, лучше уж сразу работать идти.
Ярослав
Мне родители не разрешили сдавать вно, мама смотрела репортаж по тсн о том, как там детей досматривают и какой беспредел творится, сказала, что не позволит мне пройти через этот ад. Я поступил и учусь сейчас в Польше, тяжело быть далеко от дома, если бы знал, что и у нас есть возможность поступить без тестов, не уехал бы. Но о решении не сдавать вно не пожалел ни разу! У нас главная отличница в классе не поступила, не правильно проставила ответы в бланке, переволновалась наверное и все - плакал ёё бюджет.
Дарья
Зно – это полнейший бред и нарушение прав человека. Кто дает им право решать, сколько баллов у меня должно быть, чтобы иметь возможность получить высшее образование? Всем университетам надо брать пример с мауп.
Оля
Объясните пожалуйста, если я не планирую поступать на бюджет, зачем мне надо готовиться к этому ВНО?! Пускай бюджетники зубрят все и соревнуются между собой за места, мне все равно буду ли я в начале списка или в конце, все равно будет ли это престижный ВУЗ или нет – главное поступить. Хорошо, что МАУП дает шанс таким как я))
Валерий
Чем платить пару лет репетам, лучше сразу планировать поступление куда-нибудь в Европу. Дешевле выйдет)) Но радует, что в Украине есть и такие опции, это правильно)
Анастасия
Та давно уже пора отменить эти дурацкие тесты! Какой толк целый год платить репетиторам, учить то, что совсем не понадобится в будущем, а потом еще вся эта нервотрепка. И знаете, что самое смешное? Очень часто абитуриенты, которые усиленно готовились, набирают меньшее количество баллов чем те, которые ничего не делали. Просто последние удачно все списали, где-то тыкнули наугад, где-то меньше переволновались. Так было в моем классе, например. И какая же это справедливость? О каких знаниях здесь может идти речь?
Реаліст
МАУП і вища освіта в одному тексті - це вже смішно. Але фраза про "реальні перспективи успішного працевлаштування" просто порвала на шматки! Це ж ким можна влаштуватися на роботу з маупівським дипломом? Двірником? Кур’єром? Прибиральником? МАУП - це навіть не університет. Це просто якась незрозуміла херня.
Оптиміст
Для Реаліст: Прем’єр-міністром України як приклад.
Коментувати
Леонідович
А для чого в Україні проводиться ЗНО, якщо учні отримують і середню і вищу освіту без ЗНО?
Ollesia
Для Леонідович: Для Леонідович: Та я вжe давно писала—ЗНО трeба відмінити, або поставити чeсну людину кeрувати цeнтром ЗНО. Пропоную замість Карандія надати можливість стати дирeктором УЦОЯО— справeдливій, яка попрацювала в освіті багато років, вміє кeрувати освітніми закладами і цeнтрами , яка нe брала ніколи взятки— Курка Миколу Нeсторовича.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!