Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Вступ без ЗНО до МАУП триває до 17 серпня
Вступ без ЗНО до МАУП триває до 17 серпня
На правах реклами

Завдяки МАУП ви маєте змогу стати студентом престижного навчального закладу без сертифікату ЗНО

Вступ без ЗНО до МАУП триває до 17 серпня

Якщо цього року ви не вступили до вишу через недостатню кількість балів з незалежного оцінювання або в дорослому віці вирішили отримати першу вищу освіту, вам зможе допомогти МАУП. Завдяки ньому ви маєте змогу стати студентом престижного навчального закладу без сертифікату ЗНО.

Міжрегіональна Академія управління персоналом запрошує абітурієнтів на навчання за освітніми програмами без ЗНО, а саме - здобуття вищої освіти за спільної програми Університету менеджменту у Варшаві (Польща) та МАУП. Сертифікат ЗНО для вступу до Університету менеджменту не потрібен. Зарахування відбувається на основі атестату про повну середню освіту та за результатами співбесіди. Закінчивши перший курс в освітньому центрі, кожен студент може обрати навчання на другому курсі в МАУП або продовжити навчання до ступеню бакалавра в Польщі.

Міжрегіональна Академія управління персоналом пропонує широкий вибір сучасних спеціальностей, за якими вас навчатимуть теорії та практиці найкращі викладачі країни. Наприклад, якщо ви цікавтесь IT-напрямком, мрієте про цікаву та перспективну професію у цій сфері, радимо вам звернути увагу на одну з найнеобхідніших спеціальностей сьогодення - «Інженерію програмного забезпечення», яка передбачає підготовку фахівців з проектування, розробки і дослідження програмних систем для різних предметних областей. Під час навчання за цією спеціальністю студенти професійно опановують мови програмування для тестування і розробки програм, вивчають архітектуру персональних комп’ютерів, операційні системи та комп’ютерні мережі. Випускники Академії приймають участь у розробці вітчизняних і міжнародних проектів, мають гідну оплату праці та затребувані не тільки на теренах України, але і далеко за її межами.

Окрім цього, навчальний процес по спільній програмі також ведеться за такими спеціальностями:

  • Менеджмент (бакалавр);
  • Філологія (бакалавр);
  • Облік і оподаткування (бакалавр);
  • Право (бакалавр/магістр);
  • Економіка (бакалавр/магістр);
  • Політологія (бакалавр/магістр);
  • Психологія (бакалавр/магістр);
  • Соціологія (бакалавр/магістр);
  • Туризм (бакалавр/магістр);
  • Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії (бакалавр/магістр).

Тільки уявіть, які переваги ви отримаєте за умов такого навчання! По-перше, ви маєте можливість отримати два дипломи про вищу освіту – український і польський, що дасть вам змогу отримати чудову роботу як в Україні, так і за кордоном. По-друге, навчання по інтегрованій програмі ведеться також і у заочній формі, отже студенти можуть поєднувати навчання з роботою. І на останок, вам не доведеться втрачати час, чекаючи наступного незалежного оцінювання.

Більше інформації про освітню програму ви можете дізнатись за посиланням.

Поспішайте за своєю мрією до МАУП за адресою: м. Київ, вул. Фрометівська, 2.

Приймальна комісія: (044) 490-95-05, (044) 494-47-47.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
13.08.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Правдоруб
Зайшов тільки що на сайти типу робота.юей та ворк.юей. Там є оголошення маупівського коледжу, про набір викладачів. Зарплата: аж 6 тисяч гривень в місяць. Усі ж чудово розуміють, що на таку зарплату піде працювати лише кінчений дебіл, але аж ніяк не фахівець. А чого ж, які студенти (ідіоти, що набрали на ЗНО менше 100 балів), такі у них і викладачі (дебіли, які не можуть знайти роботу більше ніж на 6 тисяч гривень).
Виктория
Для Правдоруб: Вы так говорите, как будто у преподавателей в гос. вузах з/п очень высокая)) Насчет же преподавателей МАУПа могу сказать, что много компетентных и талантливых. И многие как раз и ушли из гос. вузов из-за бардака, который там сейчас творится.
Коментувати
Юлия
МАУП – зачетный вуз! Преподы супер, правда есть и не очень. Обучение - всё зависит от вас, по сути. Внеучебка - разнообразна. И опять же всё зависит от вас! Главное быть активным, а не серой мышью.
Правдоруб
Для Юлия: правильно, в "університетах" типу маупу, головне це "активність". За футбольну команду грати, в квнах, приймати участь в конкурсах краси: "міс криворожжя"... А що ще робити в таких, прости господи, "університетах". Ну не вчитися ж! Ги-ги-ги.
Ганна
Звісно, що знання - головне, але те, що і студентське життя в МАУПі досить розвинене, це, на мою думку, великий плюс.
Коментувати
Євген
Навчався в МАУП 5 років, і жодного разу не пожалів, що поступив саме сюди. Рівень знань, який мені надав МАУП у декілька разів вищий, ніж у моїх колег-фінансистів з інших ВУЗів. Викладачі - справжні профі.
Правдоруб
Для Євген: мені один з таких маупівських фінансистів суші доставляє.
Коментувати
Володимир
Ви - освітній сайт, чи жовта преса? Скільки можна рекламувати вступ до МАВП без знань?
Правдоруб
Можна було назвати й по іншому: "Псевдоуніверситет продає дипломи про вищу освіту нвіть тим дебілам, які не спроможні скласти ЗНО хоча б на 100 балів".
Виктория
Для Правдоруб: В МАУП поступить может и относительно легко без ЗНО, но без упорного труда тут долго не протянешь. В итоге даже слабые студенты к четвертому курсу становятся вполне хорошими спецами (сужу по своей группе)
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!