Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Завершується термін виконання вимог до зарахування
Завершується термін виконання вимог до зарахування

6 серпня вступники, які рекомендовані на бюджет, мають виконати вимоги до зарахування

Завершується термін виконання вимог до зарахування

6 серпня вступники на бакалаврські програми, а також магістратури медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямування, які отримали рекомендації на навчання за кошти бюджету, мають виконати вимоги до зарахування.

Зокрема, вступники мають подати необхідні документи до приймальних комісій вишів до 18-ї години 6 серпня.

Зарахування за державним або регіональним замовленням буде проведено до 12-ї години 7 серпня.

У Міністерстві освіти нагадують, що рекомендації до зарахування були надані 1 серпня. У вступників, які змогли отримати бюджетне місце, навпроти однієї з заяв в електронному кабінеті з’явився статус «Рекомендовано до зарахування». Після виконання вимог статус електронної заяви має змінитися на «Включено до наказу».

Якщо вступник не виконає вимоги, то його рекомендація втрачається, а статус електронної заяви змінюється на «Виключено зі списку рекомендованих (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)». Такі вступники втрачають право в нинішньому році на зарахування (переведення) на навчання за державним та регіональним замовленням.

Після 7 серпня також відбуватиметься переведення на вакантні місця бюджету. Воно має завершитися до 18 серпня. Право на переведення за всіма спеціальностями є у вступників, які мають спеціальні умови на участь у конкурсі. На переведення мають право також черговики, які не були рекомендовані за широким конкурсом на бюджетні місця, однак лише за тими спеціальностями, яким надається особлива підтримка і у межах вакантних місць.

Для переведення вступники попередньо мають бути зараховані на навчання за контрактною формою.

ВСТУП.ОСВІТА.UA

Освіта.ua
06.08.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Михаил
А когда поменяется статус в кабинете с "рекомендовано" на "включено до наказу"?
Павло
Для Михаил: В студентів КПІ уже помінявся
Коментувати
Валерия
Добрый день! Если освобождается бюджетное место, устраивается ли дополнительный конкурс среди контрактников на это вакантное бюджетное место?
Влад
Для Валерия: на вільне місце візьмуть пільговика
Коментатор
Для Валерия: цілком можливо, якщо охочих буде більше ніж місць
Коментувати
Настюшка Багіня
Хто вступає на історика в Вдпу ім Коцюбинського - долучайтесь https://t.me/joinchat/AEoly7w8dbZZfscZFw
Андрій
Ага, я 2 серпня завіз оригінали документів, на сайтах ще до цих пір стоїть відмітка -, тобто я ще не подав документи, то таким чином можна й бюджетне місце проворонити....
Влад
Для Андрій: не провороните, той плбс має інформативне значення. Головне що Ви документи подали
Коментувати
Kollaps Starttio
В этом году было очень просто поступить на бюджет, наверное стоит урезать количество мест, чтобы отсеять неспособных к обучению. Да и зно было элементарным, на любом предмете с лёгкостью получаешь 195+ даже не прикладывая усилий, надеюсь в следующем году задания усложнят, ибо текущие может решить практически любой абитуриент.
PavelRemez
Для Kollaps Starttio: молодой человек, вы что даун? мать чекай в могиле заучка
Коментувати
Наталія
Если не все кому "рекомендовано бюджет" явятся сегодня с оригиналами, то эти места могут быть предложены другим абитуриентам, которые подавали заявления на эту специальность? Если уже поданы документы на контракт, их можно будет забрать и подать в вуз на предложенное незанятое бюджетное место???
Jek Tenisson
Для Наталія: Нет. На эти места могут быть зачислены только бомжи(квота)
Олена
Минулого року саме таким чином бюджетне місце було наше
Наталія
А если абитуриентов с квотами нет на эту специальность, тогда как? Отдадут тем кто подавал и не получил рекомендацию на бюджет или заберут бюджетное место в другой вуз?
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!