Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія В е-кабінетах вступників змінюється статус заяв до вишів, - МОН
В е-кабінетах вступників змінюється статус заяв до вишів, - МОН

1 серпня 2018 року відбувся розподіл місць державного та регіонального замовлення

В е-кабінетах вступників змінюється статус заяв до вишів, - МОН

1 серпня 2018 року відбувся розподіл місць державного та регіонального замовлення.

За інформацією Міносвіти, рекомендації для навчання за бюджетною формою навчання отримали 58 тисяч 875 вступників на бакалаврські програми та магістратуру медичного, ветеринарного та фармацевтичного спрямування.

Інформація про те, хто з абітурієнтів отримав бюджетні місця має поступово відображатись в електронних кабінетах вступників.

Вступникам, у яких навпроти однієї з заяв з’явиться статус «Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)» необхідно виконати вимоги до зарахування до 18-ї години 6 серпня.

Зарахування за державним або регіональним замовленням буде проведено до 12.00 7 серпня.

Освіта.ua
01.08.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
@@@
Доброго дня.Скажіть до кого звернутись щоб дали кращу кімнату в гуртожитку (на 2 чи 3)????І чи варто доплачувати гроші? І скільки?
Влад
Для @@@: дивне запитання, хто ж тут знає куди ви вступаєте і скільки там беруть хабарів??
Коментувати
Віталій
Досі написано "Допущений до конкурсу". вже 5 днів нічого не змінюється. це означає, що я не вступив, бо дуже довго немає результату.
Павло
Для Віталій: Ви геть баран чи що? Всі результати були опубліковані ще 1 серпня. Люди вже пятий день оригынали завозять. Якщо у вас скырызь статус "Допущено" то це значить що ви ныкуди не пройшли на бюджет
ЛЮБА
ще 5 днів почекай, і нікуди місць не буде))
Яник
Чего ругаетесь, такие все умные! не отвечайте лучше будет! Виталий если позволяют материальные возможности, подавайте на контракт. Предварительно реально оцените ситуацию по набранным баллам и по конкурсу вуза, у Вас есть еще время некоторые вузы принимают оригиналы включительно =08.08 Удачи Вам
Коментувати
Саша
Якщо мене не буде в Україні А я поступлю Чи може хтось з моїх батьків без мене підписати договір Чи це можна буде зробити коли я приїду (кінець серпня) Чи може хтось інший зайняти моє місце
Коментатор
Для Саша: та їдь вже за той кордон відпочивати, на тебе всі зачекають.
ЛЮБА
Повинна бути Ваша присутність обов"язково і якщо немає 18 років, то і батьків теж
Влад
А куди Ви поступаєте, на бюджет чи контракт? Якщо на бюджет, то Ви вже повинні бігти подавати документи. Друге питання: " якщо мене не буде, а я поступлю" а як це? Якщо Ви на контракт, то йдете подавати документи іпідписуєте контракт, тільки тоді Ви поступите, як Ви можете поступити без документів? По третє. В деяких ВНЗ на контракт вже набрано, це я точно знаю
Коментувати
Саша
Документи я вже занесла І хотіла б знати коли буде відомо хто поступив а хто ні
Люба
Для Саша: якщо договір вже склали, то рахуйте що вступили
Саша
В університет Документи подала
Коментувати
Саша
Коли буде точно відомо поступила чи ні Я хочу їхати закордон на відпочинок Якщо поступлю то прийде якись лист в кабінет Чи де це можна буде дізнатись
ЛЮБА
Для Саша: поступила куди? в коледж, університет, документи подавала чи тільки заяву? ми ж не можемо здогадатися
Коментувати
Леся
Що означає не рекомендовано на бюджет.Що я зовсім не проходжу чи тільки на контракт.
Коментатор
Для Леся: так. Контракт.
Коментувати
Оксана
Віддала оригінали документів в один ВНЗ на контракт, сьогодні ж телефонують з іншого і говорять, що пройшла на бюджет так як інші абітурієнти подали на бюджет в інші вузи. Чи можна забрати оригінали документів з одного ВНЗ і перенести в інший?
Маша
Для Оксана: вас обманюють,таке можливо в коледжі,коли звільняється місце. Або ,коли Ви маєте квоти,то в ВНЗ Вам запропонують місце,що звільнилося від бюджетника. Прийом документів на бюджет ще не закінчився,отже,якщо немає ніяких пільг,то Вас просто звуть в інше місце на новий контракт
Оксана
Що хочу сказати. На наступний день ( у неділю) мені знову зателефонували і запитали чи приїду я подавати оригінали, якщо ж ні то вони запропонують наступній людині по списку. Все ж таки ризикнула і поїхала, не дивлячись на далеку дорогу, забрала документи з одного Вишу і поїхала ж до них. Приїхала, подала і дійсно при мені ж закрили останнє бюджетне місце. Тепер точно знаю, що потрібно довіряти тільки собі, хоча я й сама до останнього не вірила, але вирішила ризикнути і недарма. Радості немає меж, ось так от)
Коментувати
Оксана
Що означає в статусі заяви при всупі в магістратуру Рекомендовано (контракт) при тому , що в списку абітурієнт 5 з 10, а державних місць 7 ?А на бюджет рекомендовано лише перших 3 людини.
ЛЮБА
Для Оксана: ВНЗ бюджетних місць не надає, їх надає держава абітурієнту, якщо абітурієнт не пройшов конкурс по широким спискам, то бюджета в нього не буде. І з 10 може не бути жодного
Оксана
Тобто, це так само в магістратуру як на бакалавра? А Якщо інші абітурієнти , які були в списку , подали на інші спеціальності ( це в магістратуру), то ті , які нижче, не просуваються вгору?
ЛЮБА
так, Ви бачитимете остаточний результат і він мінятися не буде
Коментувати
Ілона
Я сьогодні здала документи Коли можна буде дізнатись поступила чи ні Бо в кабінеті в мене просто пише допущено до конкурсу
ЛЮБА
Для Ілона: якщо договір підписала, то вважай поступила, бо в кому сумніваються, договір не підписують
Коментувати
Елена
Здали документи ще другого вересня. До сьогодні в рейтингу навпроти документів стоїть"-". Чому?
Влад
Для Елена: тому що в приймальноі комісіі повно роботи, вони працюють без вихідних. З’явиться! Одне й теж запитання по сто разів пишуть
Коментувати
Ольга
до якого числа пожна на контракт подавати заяви На сайті пише Зарахування на бюджет відбудеться 7 серпня. Переведення на вакантні місця державного триватиме до 18 серпня. Зарахування на контрактну форму навчання – до 30 вересня. А коли телефонуєш на приймальну комісію . то там до 9 або 10 числа
Влад
Для Ольга: не дивіться до якого числа іх модна подати, несіть швидше, бо місця можуть закінчуватися!
Коментатор
Для Ольга: все перелічене — чиста правда. Раніше 7 контрактників зарахувати не можна, бо спочатку бюджетники і ЄДБО не дає зробити наказ; МОН обмежує кінцевий термін 30 вересня. Та якщо виші будуть тягнути із зарахуванням, то контрактнику хтось зателефонує і він втече. Тому перші накази на зарахування контрактників будуть 8-9 серпня. Від 8 серпня накази на зарахування контрактників можна робити ЩОДНЯ!
Коментувати
Гена
Почему бюджетных мест было объявлено 40, а попали на бюджет 28, или 7 объявлено а прошел 1. Куда делись остальные места. При том ни каких предложений на контракт тоже не поступает. Статус вкабинете не меняется. После распредела бюджетных мест, я в первом случае числе 35, а во втором реально 2.
...
Для Гена: ви спали весь той час? Тут все ясно розписано вже сотню раз. І про те, куди ділися місця, і про те , який має бути статус. Почитайте трохи, це корисно.
Гена
Спасибо, за совет. За статус я прочел, а вот про места ни чего.
Влад
В статтях цього сайту вже мабуть сто разів писали на цю тему, погано шукав!. ВНЗ бюджетні місця не надає, на сайті вишу пишеться скільки максимально він може прийняти бюджетників , які пройшли широкий конкурс. Наприклад, дердава надала 500 місць на данну спеціальність по всій Украіні. Існує такий список абітурієнтів щ усієі Украіни по балам від більшого до меншого. Державні мічця з цього списку отримають перші 500 чол з найвищими балами. І прохідний бвл вийде десь 180. От всі у кого вище цього балу пострапили на бюджет, а нижче- ні. Значить якщо хтось не пройшов широкий конкурс, бюджет йому не надали. На твою спеціальність було мало значить дітей , які увійшли до широкого списку, всього 28! І вони принесуть державні місця у ВНЗ, а не ВНЗ надасть аьітурієнту.
Коментувати
Ирина
Стоит статус в кабинете "рекомендован до зарахування за рахунок коштів фіз осіб ...." отвезла документы в приемную, выдали расписку и сказали ждать до 15 числа - когда будет приказ о зарахуванні. Это значит, что я поступила, или после 15 числа скажут, поступила или нет?
Люба
Для Ирина: ні, Ви ще не поступили. І чому Ви задаєте це питання тут, а не в приймальній комісіі, Ви ж там були!
Коментувати
Елена
Попала на бюджет. Другого серпня занесла документи в приймальну комісію. Статус не змінився і + , що здала документи не з’ явився. Чому?
Хобит
Для Елена: Зарахування вступників за державним або регіональним замовленням проводиться не пізніше 12.00 години 07 серпня.
Ирина
Я тоже вчера подала, тоже нет +, на контракт подавала. А у одного человека в списке стоял + еще 1 числа.
Коментувати
Андрій
якщо я подав заяви в різні навчальні заклади і вони допускають мене наприклад до контракту тільки.Можу я подати заяву в інший вуз до якого я не подавав заяву раніше,також на контракт?
Наталія
Для Андрій: ні. Тільки туди куди подали заяву
Коментувати
Artem
Подскажите пожалуйста когда будут известные результаты на бюджет в Колледжах?И где их можно будет посмотреть?
Маряна Рудник
Для Artem: мене це також цікавить
Д
По коледжах є інформація, наприклад ось https://vstup.osvita.ua/r14/500/445165/
Коментувати
Оксана
До якого числа можна нести документи на контракт?і чи можна забрати оригінали документів,якщо виникла потреба,хто знає?
Danlide
Для Оксана: Офіційно вам потрібно віднести документи до 10-го серпня 18:00, але в деяких внз і до 9-го серпня 18:00, тому краще зателефонуйте приймальній комісії та уточніть.
Коментувати
Игорь
Добрый день,уже второе августа а на сайте до сих пор я нахожусь на стадии "Допущен к конкурсу".я изначально подавал документы на контрактную форму обучени
Коментатор
Для Игорь: а на якій стадії ти бажаєш знаходитись? Ти якраз там де треба — все за планом.
Влад
неси документи на контракт
Коментувати
ващук
я не пройшла на бюджет ,то можу вже подавати на платне? Чи ще треба чекати? пліз
ЛЮБА
Для ващук: що чекати? нести документи в приймальну
Коментувати
Анастасія
Коли можна везти оригінали документів, якщо йдеш на контракт? І чи потрібно чекати дзвінка з ВУЗу?
Наташа
Для Анастасія: чому всі думають, що буде якийсь дзвінок?? Ми сьогодні подали вже, було сотні людей.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!