Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Оприлюднені дані держзамовлення для вишів
Оприлюднені дані держзамовлення для вишів

Розміщені дані про обсяги замовлення для широкого конкурсу та фіксовані місця за професіями

Оприлюднені дані держзамовлення для вишів

Міністерством освіти і науки розміщено розподіл місць державного замовлення для вишів, що знаходяться в сфері управління відомства.

Зокрема, відомством оприлюднена інформація про обсяги замовлення для широкого конкурсу, фіксовані місця держзамовлення на бакалаврів, молодших спеціалістів, робітничих кадрів за професіями загальнодержавного значення, прийому в докторантуру та аспірантуру, підвищення кваліфікації фахівців з вищою освітою.

Також оприлюднено квоти для іноземців та закордонних українців на бакалаврат і магістратуру.

Розподіл місць на магістратуру відбудеться 13 липня. Відповідна інформація буде опублікована найближчими днями.

Як відомо, 11 липня уряд затвердив обсяги державного замовлення на підготовку фахівців, наукових та науково-педагогічних кадрів, на підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів 2018 року.

Дізнатись інформацію про виші, їхні конкурсні пропозиції, а також переглянути рейтингові списки вступників можна на онлайн-платформі Вступ.ОСВІТА.UA.

Обсяг держзамовлення

Освіта.ua
13.07.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Алла
Підкажіть будь ласка Вінницький мед. скільки держзамовлення? І чи є дежзамовлення Донецький мед(що у Кропивницькому)?
Яяя
Для Алла: нема окремого держзамовлення по кожному меду. Є загальна кількість місць по усій країні. У який ВНЗ подадуть документи з вищими балами-туди буде більше держ.місць. Тобто ніяких цифр заздалегідь
Puma
Для Алла: в Донецком меде с тебя столько денег будут драть, что офигеешь (подтверждения легко гуглятся по множеству ссылок). Если не сможешь пройти в Виннице, то лучше подавать на медицинские факультеты одного их "классических" университетов Сум, Харькова, Ужгорода. Там, под МОН, а не МОЗ, нет такого беспредела и круговой поруки. Главное уяснить, что доннму, хнму, онму, дма, богомольца - это коррупция, плохое отношение к студентам, устаревшая база, рабское распределение, построение учебного процесса таким образом, чтобы вынудить студентов "облегчить себе жизнь" и проплатить предметы.
Олена
На сайті Вступ.ОСВІТА.UA виберіть Вінницька область. У списку "Виберіть регіон" - виберіть Вінницька область. Нижче у списку навчальних закладів виберіть - Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова Нижче вивиедено список всіх спеціальностей і обсяг держ замовлення. Для Спеціальність: 222 Медицина Освітня програма: Медицина Максимальний обсяг держ замовлення: 400
Коментувати
Софія Шанковська
сьогодні я подала одну заяву, пройшло приблизно 2 годин я зайшла на ОСВІТА .UA і мене нема у рейтинговому списку ? хто знає чому????
37
Для Софія Шанковська: Тому що ваша заява ще не оброблена.
Коментувати
я
Ну и где в файле держзамовлення для вишів. Как всегда, везде коррупция. В прошлом году дети поступали в слепую, не зная сколько будет бюджета ( или будет он вообще)на данной специальности. В этом тоже самое. А вот эта позиция МОН. что бюджетные места следуют за абитуриентом с высоким баллом, показывает всю грязь вступительной компании. Т.е МОН и не собирается опубликовывать количество бюджетных мест. ПОЗОРИЩЕ..
Ось вам
Для я: https://mon.gov.ua/ua/osvita/visha-osvita/vstupna-kampaniya-2018/derzhavne-zamovlennya-2018/konkursna-komisiya-mon-z-vidboru-vikonavciv-derzhavnogo-zamovlennya
фиг вам
И найдите там специальность 081
Sergei
В файле Широкий конкурс.pdf по специальности 081 Право указано 1538 мест.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!