Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Елена
Добрый вечер. Мне предложили бюджет по 4 рейтингу. Но я бы предпочла1 или 2..Если я в этом году поступлю на контракт, то в следующем могу опять претендовать на бюджет?
Галина
Для Елена: а навіщо ви подавали заяву туди куди не хочете? Якщо вчитесь за свої гроші, то завжди маєте прово на бюджет. Так само ви можете піти за 4-м пріоритетом, провчитись рік і пробувати вступати на наступний рік за 1,2 пріоритетами, якщо вдасться, Вам слід буде компенсувати державі 1 рік навчання, це не більше ніж Ви будете платити за контракт. Зате якщо і наступного року не вступите, зможете отримати освіту безкоштовно. Адже ніхто вам не гарантує, що наступного року Вам вдасться вступити до бажаного вишу. Йдіть за 4-м пріоритетом!
Коментувати
Шукаю проблем
Я подавала сьогодні документи(зранку), однак в рейтинговому списку( оновленому) пише, що документів не подано. Чи варто хвилюватися?
Viktoria
Для Шукаю проблем: у мене також поки не оновилося. Мены здаэться потрыбно почекати .
Коментувати
Анна
Чи можна поступити на бюджет на спеціальність на яку не подав документи, враховуючи високі бали?
777
Для Анна: на бюджет можна вступити лише туди куди рекомендували. Тобто навіть якщо подавали заяву, але Вас рекомендуаали за іншим пріоритетом, то вже неможна
Коментувати
Христина
Скажіть будь ласка, якщо я відмовляюсь від державного місця і хочу вступити а контракт, як зрозуміти чи я проходжу на контракт у інших університетах, мені потрібно чекати якісь списки, чи просто завести документи в обраний ВУЗ?
1111
Для Христина: сходіть і перевіртесь до лікаря, чи все у Вас в порядку з головою, чи немає якогось психічного захворювання. Це ж якою треба бути хворою людиною, ади відмовитись від бюджетного місця і йти на контракт. Навіщо Ви туди взагалі заяву подавали. Відібрали в когось місце (а людина про нього може мріяла), тепер відбираєте в батьків гроші (може звісно платити самі будете). Дурепа Ви
Коментувати
Аня
Скажіть будь ласка , а якщо ви рекомендовані на бюджет , то це вже 100% що проходиш , чи може щось змінитися.?
Павло
Для Аня: Ви мусите до 18-00т 6 серпня завезти оригінали документів і тоді ви вже будете включеними до наказу
Коментувати
Назар
Підкажіть якщо я пойшов на бюджет за першим пріорітетом чи можу віднести орігінали в університет який був на 2 місці і пройти а біджет якщо мої бали дозволяють
Наталія
Для Назар: ні, на другий пріоритет Ви можете вступити тільки на контракт
Коментувати
Василий
Підкажіть будь ласка, Чому з балами 176 просто допущено, а з балами 132 рекомендовано на бюджет? Як це розуміти?
Влад
Для Василий: Пошукайте відповідь на своє питання в коментах до інших статей. Там все розписано. Вже набридло одне й те саме писати.
!!
Для Василий: мабуть, квота. Сирота або переселенець.
Коментувати
Анна
Доброго дня! Хочу отримати відповідь на запитання. Якщо я в початковому рейтенговому списку не потрапита в максимальну кількість бюджетних місць, а переді мною, ті хто рекомендовані до зарахування на бюджет подають документи в інший ВУЗ, автоматично зникають з цього списку. Питання: Чи буде змінюватися список, чи є в мене можливість потрапити на бюджет.
Павло
Для Анна: Якщо хтось подасть документи в інший ВУЗ то на це місце переведуть пільговика або воно просто згорить
Коментувати
galina_brytt
Поступила я на бюджет. Завтра относить документы в внз.Какие именно документы нужно подавать приемной комиссии?Не хотелось бы облажаться.
Мавиле
Для galina_brytt: там на сайте универа есть эта информация
Коментувати
юлия
У мене написано"допущена, рекомендована на бюджет за 3 пріорітетом" . Приорітет у конкурсі вузів був 1. Переді мною є 3 абітурєнти з вищими балами але 2 та 3 загальним пріорітетом у конкурсі Вузів та записом" допущено, рекомендовано на бюджет за 1 пріорітетом", є абітуріенти з нищими балами за рейтенгом але 1 пріорітетом у конкурсі Вузів з записом "допущено, рекомендовано на бютжет за 1,2,3 5 чи 4 пріорітетом" . Допоможіть розібратисяв кого є шанс потрапити на бюджет і як діє ця сисстема.
!!!
Для юлия: ви пройшли на бюджет за 3 пріоритетом. На інших заявах буде написано допущено і уточнено, що ви пройшли на бюджет за 3 пріоритетом. А допущено, бо можна туди йти на контракт. Точно так само в інших абітурієнтів. Там, де є бюджет, там буде написано Рекомендовано, а не Допущено.
Люба
Скільки непотрібного тексту... А всього навсього бюджет на третій пріоритет(
Коментувати
Мавиле
Получается у контрактников не высвечивается в кабинете включены они или нет? Нужно теперь звонить, спрашивать и везти документы?
Влад
Для Мавиле: так! Он пишуть що подають вже на контракт
Коментувати
Аліна
Чому на сайті пише "допущено до конкурсу",але дзвонять з університетів,що "рекомендовано до зарахування"?
Влад
Для Аліна: вам не надали бюджет, ідіть подавайте на контракт!
Коментувати
витя
якщо я дитина інвалід у мене є пільги для вступу,в елетронному виді ми немогли подати
Влад
Для витя: думаю вже пізно. Подача заяв закінчилася 26 числа. Вже є результати .
777
Для витя: слід вчасно знайомитись з порядком проходження вступної кампанії та умовами вступу. Звісно Ви не могли пільги вказати в електолнному кабінеті, бо квотники подавали заяви в паперовому вигляді. Вже пізно пити баржомі
Коментувати
Александр
Если у меня в электронном кабинете написано допущено до конкурсу, на бюджет я уже не попадаю это понятно, но могу ли я по этим специальностям поступить на контракт если там ничего не написано?
Александр
Для Александр: имею ввиду что по баллам на контракт то тоже можно не пройти , так ведь?
I
Телефонуйте до приймальної комісії того ВНЗ, де хочете навчатись, і питайте, чи можна привезти документи на контракт.
Коментувати
Юлия
Добрий ранок, підскажіть коли будуть результати всупу на контракт,чи можна нести документи на контракт,якщо написано допущено до конкурсу
Влад
Для Юлия: несіть, бо прогавите
Коментувати
Олена
Добрий ранок, скажіть, будьласка, що означає " допущено " і два синіх квадратика? Останнє оновлення 31.07.2018 о 20:45? Треба ще чекати?
Влад
Для Олена: на абіт пошуку може бути ще не повна інформація. Вся інформація у Вашому електронному кабінеті. Якщо там скрізь стоіть допущено, то Ви залишились без контракту
Влад
Для Олена: вибачте, без бюджету*
Олена
Для Влад: ви уповноважена особа для відповідей? Я так розумію що повинна бути конкретна відповідь: до контракту , або до бюджету
Коментувати
Влад
Подскажите, Рекомендовано на бюджет за пріорітетом #1, то ето знаит? Спасибо
777
Для Влад: а що по Вашому це має значити? Ви пройшли на бюджет за пріоритетом 1. Несіть туди документи швиденько.
Коментувати
аретм
Подскажите пожалуйста, а для поступающих в магистратуру как быть, у всех просто стоит допущено и все, ничего не меняется , не указано кто на бюджет , а к то на контракт, или для магистров еще ничего не известно?
0
Для аретм: рекомендації для вступу до магістатури повинні бути до 13 серпня
Коментувати
Татьяна
Скажіть, якщо стоїть допущено до конкурсу завтра бюджет може бути, якщо хтось відмовиться від бюджетного місця?
777
Для Татьяна: так хтось дійсно може відмовитись від бюджетного місця. Але Вам це нічого не дає. Спіть спокійно. На бюджет Аи вже не вступили
Коментувати
Ася
Чому в 1 пріоритеті пише "допущено " зараховано на бюджет по 2 пріоритеті Це означає що мене візьмуть на бюджет коли місце звільниться?
I
Для Ася: Це означає, що Вам треба подати документи для вступу на бюджет до 18.00 6 серпня у приймальну комісію ВНЗ за Вашим другим пріоритетом.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!