Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Vika
Доброго вечора) скажіть будь ласка, смайлик це ймовірність вступу на бюджет за широким конкурсом? Чи за рейтингом ВНЗ?
###
Чи правда спочатку зараховують усіх з прохідними балами за першим пріоритетом? Навіть якщо ти десь 1500, а за першим пріоритетом 200, а місць державних 250 то ти проходиш на бюджет?
Айрін
Для ###: Ні, конкурс проводиться за балами.
ЛЮБА
Для ###: ні. Система обробляє спочатку всих з першим пріоритетом, якщо вони не набрали достатньо балів, то починається обробка за другим пріоритетом і т. д. поки не обробиться всі 7 пріоритетів і тоді вибиває кінцеввий результат, хтось пройде за 1 , а хтось , наприклад за третім пріоритетом
###
Я все одно не розумію цю систему з пріоритетами, у нас були хвилі, а зараз стикнулася з цими пріоритетами, і нічого не можу зрозуміти
Коментувати
#
Доброго ранку.Що означає смайл у абіт пошуку-це бюджет? скажіть будь ласка .Дякую
оля
Для #: Адміністратор цього сайту сказав, що смайликом позначають заяви, за якими дуже висока ймовірність вступу на бюджет. Але остаточні результати, звичайно, будуть 1 серпня.
Коментувати
!
Доброго дня.Якщо я у широкому списку 319 а суперобсяг 325 і написано що за квотою 9вступників і за співбесідою 13.То я точно проходжу на бюджет чи до суперобсягу входять квоти і ті хто за співбесідою і тоді для мене не буде місця.Я заплуталась.Скажіть будь ласка.
оля
Для !: Подивіться у списку скоріше за все деякі прізвище повторюються(різні заяви lдо різниз ВНЗ ), а залишиться тількі один раз. Відповідно Ви значно підніметеся в цих списках. Думаю, що Вам не має чого так хвилювавтися. Все буде ОК!
оля
Для !: Подивіться у списку скоріше за все деякі прізвища повторюються(різні заяви до різних ВНЗ ), а залишиться тількі один раз. Відповідно Ви значно підніметеся в цих списках. Думаю, що Вам немає чого так хвилювавтися. Все буде ОК!
tasha777
Де той список?
Коментувати
Nastia
Доброго дня.Який конкурсний бал треба мати щоб вступити на педіатрію у внму на бюджет?У мене 189,925.
Наталія
Для Nastia: це буде відомо як оголосять результати 1 серпня. Або дивіться рейтингові списки за минулий рік з яким найменшим балом пройшли на бюджет
Коментувати
Анонім
спеціальність 226фармація бере участь у широкому конкурсі?
Павло
Для Анонім: Спеціальність фармація БЕРЕ участь у широкому конкурсі як і всі медичні спеціальності
Коментувати
Roman
доброго вечора) хто знає, чому МОН не оновлює широкий список?
Нептун
Для Roman: 1 августа результат , вот и не обновляют.
Коментувати
NASTIA
Доброго дня.Скажіть,що таке широкий конкурс для медуніверів? Зачислюють на бюджет за ним чи за конкурсним балом?
!!!
Для NASTIA: АБАЛДЕТЬ!!!! ЦЕ ВЖЕ НЕ СМІШНО!!Скількі вже пишуть пояснюють, да подивіться коментарі хоча б на цьому сайті! Як Ви збираєтеся вчитися у ВНЗ?!
Павло
Для NASTIA: Широкий конкурс це коли всі заяви(відкриті) заносяться в єдиний рейтинг пот Україні і потім шляхом коригування система визначає список рекомендоваих. Наприклад на якусь спеціальність передбачено 300 державних місць. Всі заяви подані на неї по всій Україні з усіх ВНЗ заносяться в єдиний рейтинг і система визначає 300 бюджетників. Якщо ви по широкому конкурсі не проходити на бюджет(тобто не входите до суперобсягу державного замовлення) то вас не приймуть на бюджет і у ВНЗ
Коментувати
Любов
Вступаю в університет на бакалавра на основі молодшого спеціаліста. Більша частина абітурієнтів мають зно з української мови, а ті, що не мають писали вступний іспит з української безпосередньо у Вузі. Яким чином будуть підраховуватиі бали?
Инна
Есть кто то "знающий"?Допустим на специальность 14.03 на широкий конкурс 100 мест,из них 20 поступают в ЛНУ и все с приоритетом "1" и стоят в широком списке друг за другом,но конкретно в этом ВУЗе на эту специальность -МАХ-10 человек на бюджет-это означает,что первые 10 по баллам будут зачислены,а остальные потеряют возможность учиться на бюджете в данном универе и и смогут бороться только за 2-7 приоритет?
оля
Для Инна: Выходит, что так.
Павло
Виходячи з логіки то так
Коментувати
Roman
суперобсяг державного замовлення для усіх закладів вищої освіти, що входять до широкого конкурсу -20) ЦЕ означає шо для кожного закладу по 20 місць чи для всіх разом 20?
оля
Для Roman: Якшо на спеціальність 122 стоїть цифра 2227. То як Ви думаєте, це для кожного закладу? Крім того Ви ж бачите у списках абітурєнтів, які поступають до різних ВНЗ. Робимо висновок - 20 мсіць указано для всіх ВНЗ, всього по країні. А не для кожного.
Коментувати
Roman
доброго дня) якшо я у широкому списку 65 з 390) мій бал 179.989 і я поставила пріоритет 1) а зверху написано суперобсяг державного замовлення для усіх закладів вищої освіти, що входять до широкого конкурсу -20) в мене є шанс попасти на бюджет?
оля
Широкий конкукрс цього року дивіться тут. Дивітьhttps://drive.google.com/drive/folders/1ocMHaNK1VVL9bn9hevC4gIHi_kkRtBuY
Анастасія
Доброго дня.Скажіть,якщо я 69 у списку з 513(40держ місць) і у мене бал 189,925 і перший пріоритет а у тих в кого бал більший пріоритети 3,4,5,6.У мене є шанс пройти на бюджет.Дякую.
Павло
Для Анастасія: Безумовно у вас досить непогані шанси адже якщо ті люди пройдуть по 1,2 пріоритетах то ці заяви анулюються і тоді ви автоматично підскочите у рейтингу і навіть иожете опинитися у лідерах
Ірина
Для Анастасія: А ви порахуйте, скільки з першим пріорітетом знаходяться у списку вище вас. До них додайте тих, хто вище вас з другим пріорітетом і не має шансів поступити по першому. Тоді і взнаєте місце, вище якого ви точно не опинитеся. можливо будете й нижче за рахунок вступників з іншими пріорітетами. Або ж дочекайтеся до 12.00 і будете знати точно.
Коментувати
Артем
Доброго дня! Що таке широкий конкурс і як по ньому вичислити чи пройду я на бюджет з балом 178. Дякую за відповіді
Анастасія
Скажіть, будь ласка, чому на сайті vstup.edbo.gov.ua в розділі широкий конкурс за спеціальністю (222) медицина та іншими медичними немає інформації про вступників безпосередньо мед. університетів? чи медичні не беруть участі в широкому конкурсі? дякую.
Настя
Доброго дня.Скажіть,я можу попасти на бюджет у внму на педіатрію,якщо я 66 у списку з 508( 40 держ місць) але у мене перший пріоритет і бал 189,925. , а в тих хто вище хоч бали більші але пріоритети 3,4,5,6. ?
Потужний хлопець
Для Настя: Я скажу відверто шансів може бути як 100% так і 0%. Різні випадки під час розподілу місць державного замовлення, багато випадків коли ти, наприклад, стояв 70 у списку, а після розподілу ти підтягнувся на 21 позицію.
Потужний хлопець
Але немає ще чого переживати, просто чекати, як я зараз це роблю. Все буде вирішено 1 серпня.
Анастасія
Думаю, можеш. Бо в тебе високий бал, та наврядчи ті, що стоять вище не пройдуть зі своїми балами по першому пріорітету
Коментувати
Вика
Проходной бал имеет значение для контракта? Очень переживаю , всего подано 400 заявлений, а я 300
Люба
Для Вика: одні внз можуть вибирати і брати з найвищими балами, інші через недобір беруть всих підряд
Коментувати
Абітурієнт
І чи будуть результати, чи вступив на контракт, 1 числа? Чи тільки буде відомо тих хто на буджеь?
Абітурієнт
І чи будуть результати, чи вступив на контракт, 1 числа? Чи тільки буде відомо тих хто на буджеь?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!