Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Вступників просять уважно визначати пріоритети
Вступників просять уважно визначати пріоритети

Абітурієнтам нагадують, що місце в рейтингу визначається не датою подання заяв

Вступників просять уважно визначати пріоритети

Вступників просять не поспішати подавати електронні заяви до вишів в перші дні вступної кампанії. Про це під час прес-конференції сказала директор ДП «Інфоресурс» Оксана Бєлік.

Вона нагадала, що процес подання заяв триватиме до 18-ї години 26 липня, а до 18-ї години 25 липня буде відкрита можливість для реєстрації електронних кабінетів.

«Подивіться на навчальні заклади, їхні конкурсні пропозиції, визначіть правильно пріоритети. Пам’ятайте, що місце вступника в рейтингу визначається не датою подання заяв, а залежить лише від конкурсного бала», – звернулася до вступників Оксана Бєлік.

У свою чергу, директор директорату вищої освіти і освіти дорослих МОН Олег Шаров додав, що під час подання заяв на бюджет вступники мають особливо уважно поставитися до визначення пріоритетності. Адже після подачі заяви змінити пріоритетність вже не можливо. Водночас, якщо заява з пріоритетом ще не зареєстрована в закладі, то вступник може її скасувати та подати нову. Але якщо заява зареєстрована, то в разі скасування вступник втрачає пріоритет без можливості його поновлення.

«Хочу нагадати, що вступники на бакалавра, а також магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямування можуть подати на бюджет до 7 заяв на 4 спеціальності. Слід дуже уважно поставитися до визначення пріоритетності. В алгоритмі адресного розміщення держзамовлення розглядаються абсолютно всі заяви, і пріоритетність не дає переваги тій чи іншій заяві, але вона визначає послідовність їх розгляду», – пояснив Олег Шаров.

Дізнатись інформацію про виші, їхні конкурсні пропозиції, а також переглянути рейтингові списки вступників можна на онлайн-платформі Вступ.ОСВІТА.UA.

ВСТУП.ОСВІТА.UA

Освіта.ua
12.07.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, що робити, якщо при подачі заяви вказали не той бал ЗНО (вибір англ.мова або історія, замість мови вказали історію), заяву вже прийняли.
мирося
які бали потрібно мати щоб поступити на платне навчання.якщо я непройду на державне чи потрібно подавати окрему заяву зразу чи дійсні подані заяви
оля
Для мирося: на контракт майже всіх беруть. Аби грошы платили. Заява на бюджет дійсна і на контракт.
Коментувати
Влад
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, як взагалі працюють пріоритети. Чи де можна почитати детально Дякую
Лариса
Для Влад: В двух словах: вы расставили приоритеты от 1 до 7. Потом система анализирует ваши шансы - смотрит проходите ли вы по приоритету №1, если да - дает рекомендацию на бюджет, если нет - переходит к приоритету №2, потом к №3 и т.д. Если везде баллов не хватает, то остается только контракт.
Лариса
Для Влад: http://osvita.ua/vnz/consultations/43472/ Гугл в помощь, что называется)
Коментувати
Андрей
Доброго дня. Трохи заплутались в пріорітетах і на перше місце поставили не тей вуз... Якщо взагалі видалити заяву з 1шим пріорітетом, чи буде 2гий пріорітет програма рахувати як 1ший і так далі 3й за другий? Тобто 1ший пріорітет видалити взагалі.
оля
Для Андрей: можна. 2 буде як перший
Коментувати
Ната
Добрий вечір. Підскажіть будь ласка якщо подано 5 заяв то держ замовлення може бути запропоноване одне чи декілька. Дякую.
оля
Для Ната: Одне
Коментувати
Ірина
Доброго дня ) у мене виникла проблема, я неправильно вказала пріоритетність . Чи можливо якось змінити це зараз , адже дуже жалкую ) можливо кудись написати можна все ж ?
Наталія Копанєва
Підкажіть, якщо заяви подані але перезвлнити і сказали що помилка в середньому балі( неправильно пораховано)і не допускається до конкурсу ,що робити як виправляти помилку ,бо в інших закладах допущений .що робити.?
Аноним
Подскажите, я немного не поняла. В одном заявлении стоит приоритет 1, там написано "Зареєстровано в Єдиній базі". Если я отменю заявление, я потеряю приоритет?
оля
Для Аноним: Пока не зарегистрировано в ВНЗ не потеряете.
Коментувати
Влада
Я отменила заяву на бюджет в личном кабинете до ее рассмотрения вузом. По идее я должна бы получить +1 заяву вместо этой, но нет, не могу. Просто эта заявка там до сих пор и написано "скасовано вступником". Что делать? Я не смогу подать еще одну заяву? Скажите, пожалуйста
Оля Радилицька
Для Влада: вже не можете,наскільки я знаю.
оля
Для Влада: Статуси заяви можуть змінюватися дуже швидко ( навіть 2-3 хвилини). Можливо поки ви відміняли заяву за цей час статус вашої заяви змінився на "зареєстровано у навчальному закладі", або навіть на "допущено до конкурсу". Тоді вже нічого не зминиш.
оля
зміниш
Коментувати
Анна
Пiдскажiть якщо перший приоритет визначино,Але змiнили позицiю,можно його скасувати ,а поставить наприклад 5 приоритетом, я розумiю шо перший втрачаю ,але пiдскажiть Чи будет другой приоритет розглядатись як перший Чи нi?
азх
Для Анна: якщо скасувати заяву з пріоритетністю 1, то наступна заява з пріоритетністю 2 БУДЕ розглядатися як перший
Коментувати
Миша
Подскажите, при выборе куда подавать не очень понятно. Для заяв в некоторые вузы по определенной специальности предлагают только выбор специальности, а для заяв в некоторые другие предлагают ещё и выбор специализации. Это нормально? Дадут ли мне позже возможность выбрать специализацию? (На сайте вузов пишут про наличие специализаций в специальности, но выбрать их нельзя при подаче)
Лариса
Для Миша: У нас так было - при подаче оригиналов записывались на разные специализации, кто куда хочет и кто куда успел.
Коментувати
Катя
Підскажіть, будь ласка, якщо в моему кабінеті написано спеціальність 014 Середня освіта, а вже спеціалізація там, наприклад, математика, історія. Якщо я подам в один вуз 4 заявки на цю спеціальність за різними спеціалізаціями, то я зможу подати в інший вуз, за іншими спеціальностями, наприклад 035 чи 293 і т. д., чи спеціалізації також важаються як різні спеціальності? Дякую за відповідь.
Лариса
Мій син звернувся в університет за допомогою у оформленні електронного кабінету вступника.Там все оформили і неправильно внесли середній бал атестату.Сказали, що в додатку не правильно пораховано, а в них компьютер видав на 0,1 більше і треба цю цифру вводити.Син з цими данними вже подав заяви.Тепер нам дзвонять з приймальних комісій ВУЗів і говорять, що не приймуть у нас заяву тому, що введені не дійсні дані Що робити нам, чи можна виправити цю помилку?
Ф
Для Лариса: нужно звонить в ПК и разговаривать, поскольку вы не можете ничего менять в электронном кабинете. Только они могут. И причём только та ПК, которая первой приняла ваше заявление.
Коментувати
Ярина
Доброго вечора, підкажіть, чи потрібно подавати заяви одночасно, чи можна подавати їх протягом кількох днів?
Іван
Для Ярина: Як хочете так і подавайте. До 26 липня. Можна не по порядку, можна по одній в день, можна всі відразу, можна одну сьогодні, дві післязавтра и чотири 26 числа. Як ви хочете.
Коментувати
Ірина
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, якщо ми подали 7 заяв на 4 спеціальності на бюджет, а маємо бажання подати ще й на контракт, чи можна це зробити на іншу 5-ту спеціальність?
Іван
Для Ірина: Звісно. На контракт безліміт.
Коментувати
Оля
Якщо місць в університеті 60, а я 75 по рейтингу чи зможу я пройти на контракт чи ні?
masfda
Для Оля: звичайно. Люди перед вами у списку з різними пріоритетами, і не у всіх він перший на цю спеціальність. Тому є вірогідність того, що вони зможуть вступити на інші спеціальності, де мають перший пріоритет
Наталія
На бюджет пройдуть тільки ті, в кого бал буде більше прохідного, це з 60 може бути 5 , 20 або 30 чол. А 60 тількт якщо всі 60 будуть мати прохідний бал
оля
Для Наталія: Давно вже не існує ніякого прохідного балу. Коли вже люди це зрозуміють?Вже не один рік. Прочитайте Умови вступу. Що Ви маєте на увазі під прохідним балом? Зараз віідіграє роль тількі те, яке у Вас місце у загальноукраїнському рейтинговому списку на обрану Вами спеціальність і скільки державою виділено бюджетних місць на цю спеціальнісьть.
Коментувати
Олена
Що робити,якщо замість додатку до атестату внесли до електронного кабінету титульну сторінку атестату?Чи можливо самій виправити помилку,якщо вже подані дві заяви до вузу?
Саша
Для Олена: до поки не подали заяву до закладу,ви можете робити зі своїми даними все що хочете-видаляти,наново завантажувати і тд....
Коментувати
Сергій
/Все досить зрозуміло, але якщо подати усі заяви з пріоритетом 1? Що тоді?)/
оля
Для Сергій: У Вас це не получиться. Програма не пропустить.
Коментувати
Лола Кравчук
хто зможе відповісти чому не зазначені бюджетні місця в нухт їм не виділили жодного бюджетного місця чи вуз ще не вказав їх кількість у програмі де можна подивитись кількість бюджетнмх місць на сьогодні так як інформація на сайті вузу і в базі тепер не співпадає?
оля
Для Лола Кравчук: Слід розрізняти максимальне держзамовлення (Максимальна кількість бюджетних місць, вона вказується наперед) і фактична кількість бюдентних місць, ця цифра відома тільки після закінчення прийому всіх заяв.Наприклад зараз ви можете побачити максимальну кількість бюджетних місць - 30, але це не означає, що цих місць буде 30. Їх може бути і 1, і 10, і 30. Бюджетні місця надаються не ВНЗ, а абітурієнту за загальним рейтинговим списком на цю спеціальність по Україні на підставіі його конкурсного бала. (Про це докладно можна прочитати в Умовах вступу).
оля
Для Лола Кравчук Наприклад минулого року у ВНЗ, куди поступав мій син, на обрану ним спеціальність було казано максимально бюджетних місць - 30. Він був першим у рейтинговому списку. Але! Ні сам ВНЗ, ні ми до останнього не знали, чи буде оце 1 бюджетне місце. (При вказаних на сайті 30місць). Все стає відомо тільки після закінчення прийому всіх заяв. Діти з балами 195+ не попадали на бюджет на деякі спеціальності. Якось так. Дуже було багато несподіванок.
Коментувати
Оля
Сквжіть будь ласка чи потрібен елект.кабінет якщо у мене статус дитини-сироти? Як я буду отримувати інформацію про рейтинг, зарахування? Дякую
Галина
Для Оля: вас не має цікавити рейтинг. Ви будете вступати за квотою. Не реєструйтесь в кабінеті. Несіть дакументи ногами
Оля
Дякую. Зрозуміло.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!