Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Вступників просять уважно визначати пріоритети
Вступників просять уважно визначати пріоритети

Абітурієнтам нагадують, що місце в рейтингу визначається не датою подання заяв

Вступників просять уважно визначати пріоритети

Вступників просять не поспішати подавати електронні заяви до вишів в перші дні вступної кампанії. Про це під час прес-конференції сказала директор ДП «Інфоресурс» Оксана Бєлік.

Вона нагадала, що процес подання заяв триватиме до 18-ї години 26 липня, а до 18-ї години 25 липня буде відкрита можливість для реєстрації електронних кабінетів.

«Подивіться на навчальні заклади, їхні конкурсні пропозиції, визначіть правильно пріоритети. Пам’ятайте, що місце вступника в рейтингу визначається не датою подання заяв, а залежить лише від конкурсного бала», – звернулася до вступників Оксана Бєлік.

У свою чергу, директор директорату вищої освіти і освіти дорослих МОН Олег Шаров додав, що під час подання заяв на бюджет вступники мають особливо уважно поставитися до визначення пріоритетності. Адже після подачі заяви змінити пріоритетність вже не можливо. Водночас, якщо заява з пріоритетом ще не зареєстрована в закладі, то вступник може її скасувати та подати нову. Але якщо заява зареєстрована, то в разі скасування вступник втрачає пріоритет без можливості його поновлення.

«Хочу нагадати, що вступники на бакалавра, а також магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямування можуть подати на бюджет до 7 заяв на 4 спеціальності. Слід дуже уважно поставитися до визначення пріоритетності. В алгоритмі адресного розміщення держзамовлення розглядаються абсолютно всі заяви, і пріоритетність не дає переваги тій чи іншій заяві, але вона визначає послідовність їх розгляду», – пояснив Олег Шаров.

Дізнатись інформацію про виші, їхні конкурсні пропозиції, а також переглянути рейтингові списки вступників можна на онлайн-платформі Вступ.ОСВІТА.UA.

ВСТУП.ОСВІТА.UA

Освіта.ua
12.07.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катя
Скажіть будь ласка, що робити коли ти не поставив приорітет? І чи це якось впливає?
Сергій
Скажіть будь ласка, якщо є друге місце в області за участь в олімпіаді, чи можливо її поставити як +балів в рейтинзі?
Вероніка
Скажіть будь ласка, якщо я видалю заяву з першим пріоритетом та заяву з другим пріоритетом, то заява з третім пріоритетом буде вважатись як перша? я попаду на бюджет?
микола
якщо перший пріоритет має статус відмова то по 2 і третьому я маю право бути допущеним до конкурсу?
Галина
Для микола: якщо там немає такої ж ситуації, як і за 1 пріоритетом, через що Вам відмовили.
Коментувати
катя
Доброго дня ! Терміново потрібна ваша допомога , зайшовши до свого електронного кабінету вступника , виявила неможливість подачі заяв у зв"язку з тим , що не завантажила додаткової інформації . Необхідно завантажити Довідку про реєстрацію місця проживання (додаток 13) , прописана я в селі , але навчалась в місті всі 11 років та на сільський коефіцієнт не претендую . Підкажіть , що робити , будь ласка !
Іван
Для катя: Не треба вам ніяка довідка 13. Шукайте причину в іншому. Може ви не завантажили додаток до атестата або власну фотографію.
катя
Для Івана: з фотографією та додатком все добре , червоним лише виділене поле в яке потрібно завантажити саме цю довідку
Коментувати
Оксана
Доброго вечера! Если скасувати заяву с 7 приоритетом можно будет подать еще 1 заяву на бюджет?
оля
Для Оксана: Можна тількі в тому випадку, якщо вона ще у статусі "Зарєстровано у Єдиній базі" і не розглядалася У ВНЗ.
Коментувати
Назар
пожалуйста, подскажите что делать, если в личном кабинете указан бал 10.5(ошибочно посчитан калькулятором), а в аттестате 10,4!!!! ВСЕ ВУЗЫ ДОПУСТИЛИ К КОНКУРСУ!!!
Наталія
Для Назар: дзвоніть в приймальну комісію куди найперше подавали заяву і вирішуйте
оля
Для Назар: Може, як всі ВНЗ допустили до конкурсу, то правильно все ж таки 10.5? Не могли ж вони всі помилитися?
Коментувати
Кавун данило
В електронному кабінеті вже використали 6 пріоритетів і одну заяву в технікум. Чи можна подати ще одну заяву до вишу з пріоритетом 7? Дякую.
Вікторія
Доброго дня, підскажіть будь ласка,якщо я не поступаю на бюджет то мені запропонують контракт?
Наталія
Для Вікторія: так
Коментувати
Леся
4 спеціальності при вступі - це чотири номера з будь-якого місця, адже кожна спеціальність має свій номер, і деякі з них при подачі заявки будуть дублюватись ( щоб було 7 заявок). Чи правильно я зрозуміла?
Роман
Для Леся: так, 4 номери спеціальностей, отже при подачі 7 заяв номери будуть дублюватися.
Коментувати
Андрій
Доброго дня, чи можно відмінити 1 заявку якщо вона вже розглядається навчальним закладом. І якщо можно чи наступна заявка після такої відміни буде рахуватися на бюджет?(Тобто чи можуть після відміни 1 заявки що вже розглядається... чи вже розглянулася... по наступній заявці пройти на бюджет?)
Катя
Для Андрій: Ви можете відмінити 1 заяву, але тоді у вас лишається 6. Просто наступна, друга за пріоритетом, для вас буде як перша.
Роман
Для Катя: для вас буде як перша, але з другим пріоритетом, бо перший ви скасували
Павло
Для Андрій: Відмінили? Що вийшло? а то та ж дилема(
Коментувати
Ірина
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, що робити, якщо при подачі заяви вказали не той бал ЗНО (вибір англ.мова або історія, замість мови вказали історію), заяву вже прийняли.
Катерина
Для Ірина: Вже нічого не зміниш, якщо заяву зареєстрували у вузі. Якщо ж вона не зареєстрована у вузі ще, можете видалити без втрати спроби
Коментувати
мирося
які бали потрібно мати щоб поступити на платне навчання.якщо я непройду на державне чи потрібно подавати окрему заяву зразу чи дійсні подані заяви
оля
Для мирося: на контракт майже всіх беруть. Аби грошы платили. Заява на бюджет дійсна і на контракт.
Коментувати
Влад
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, як взагалі працюють пріоритети. Чи де можна почитати детально Дякую
Лариса
Для Влад: В двух словах: вы расставили приоритеты от 1 до 7. Потом система анализирует ваши шансы - смотрит проходите ли вы по приоритету №1, если да - дает рекомендацию на бюджет, если нет - переходит к приоритету №2, потом к №3 и т.д. Если везде баллов не хватает, то остается только контракт.
Лариса
Для Влад: http://osvita.ua/vnz/consultations/43472/ Гугл в помощь, что называется)
Коментувати
Андрей
Доброго дня. Трохи заплутались в пріорітетах і на перше місце поставили не тей вуз... Якщо взагалі видалити заяву з 1шим пріорітетом, чи буде 2гий пріорітет програма рахувати як 1ший і так далі 3й за другий? Тобто 1ший пріорітет видалити взагалі.
оля
Для Андрей: можна. 2 буде як перший
Павло
Для оля: То десь так прописано?
Коментувати
Ната
Добрий вечір. Підскажіть будь ласка якщо подано 5 заяв то держ замовлення може бути запропоноване одне чи декілька. Дякую.
оля
Для Ната: Одне
Коментувати
Ірина
Доброго дня ) у мене виникла проблема, я неправильно вказала пріоритетність . Чи можливо якось змінити це зараз , адже дуже жалкую ) можливо кудись написати можна все ж ?
Наталія Копанєва
Підкажіть, якщо заяви подані але перезвлнити і сказали що помилка в середньому балі( неправильно пораховано)і не допускається до конкурсу ,що робити як виправляти помилку ,бо в інших закладах допущений .що робити.?
Катерина
Для Наталія Копанєва: У вузі першого пріоритету мають вам порахувати та змінити бал
Коментувати
Аноним
Подскажите, я немного не поняла. В одном заявлении стоит приоритет 1, там написано "Зареєстровано в Єдиній базі". Если я отменю заявление, я потеряю приоритет?
оля
Для Аноним: Пока не зарегистрировано в ВНЗ не потеряете.
Коментувати
Влада
Я отменила заяву на бюджет в личном кабинете до ее рассмотрения вузом. По идее я должна бы получить +1 заяву вместо этой, но нет, не могу. Просто эта заявка там до сих пор и написано "скасовано вступником". Что делать? Я не смогу подать еще одну заяву? Скажите, пожалуйста
Оля Радилицька
Для Влада: вже не можете,наскільки я знаю.
оля
Для Влада: Статуси заяви можуть змінюватися дуже швидко ( навіть 2-3 хвилини). Можливо поки ви відміняли заяву за цей час статус вашої заяви змінився на "зареєстровано у навчальному закладі", або навіть на "допущено до конкурсу". Тоді вже нічого не зминиш.
оля
зміниш
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!