Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Інформація для абітурієнтів на Вступ.ОСВІТА.UA
Інформація для абітурієнтів на Вступ.ОСВІТА.UA

Дані про спеціальності та конкурсні пропозиції навчальних закладів доступні на сайті Вступ.ОСВІТА.UA

Інформація для абітурієнтів на Вступ.ОСВІТА.UA

9 липня оновлено базу даних Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA», що інформує абітурієнтів про умови вступу та хід вступної кампанії до закладів вищої освіти України.

На сайті інформаційної системи доступна інформація про 67 300 конкурсних пропозицій від 1144 університетів, інститутів, академій, коледжів та технікумів України, що здійснюють прийом абітурієнтів для здобуття ступенів молодшого спеціаліста, бакалавра або магістра.

Зокрема, на сайті доступна інформація про конкурсні предмети для вступу на ту чи іншу спеціальність, ліцензовані обсяги, коефіцієнти, що застосовуються до конкурсних балів вступника тощо.

Окрім того, на сайті розміщена актуальна контактна інформація навчальних закладів, а також файли з умовами прийому до кожного закладу вищої освіти.

Найближчим часом на сайті інформаційної системи будуть також розміщені обсяги державного замовлення за кожною конкурсною пропозицією, що відбудеться після затвердження відповідних обсягів Кабінетом Міністрів України.

Також, на сайті вже опубліковано близько 163 000 заяв від вступників для здобуття ступенів молодшого спеціаліста на базі 9 класу та здобуття ступеня магістра за окремими спеціальностями.

Окрім цього, на сайті доступна статистична інформація вступної кампанії 2017 року, що допоможе абітурієнтам зорієнтуватися та оцінити можливості вступу на бюджет на ту чи іншу спеціальність кожного закладу освіти.

Публікація рейтингових списків вступників для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти розпочнеться 13 липня 2018 року.

Нагадаємо, що зараз триває реєстрація електронних кабінетів вступників, які подаватимуть заяви в електронному вигляді. Подання заяв про вступ розпочнеться 12 липня.

ВСТУП.ОСВІТА.UA

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Освіта.ua та Абітурієнт у Facebook.

Освіта.ua
10.07.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анастасия
Слушайте, меня бесят эти квотники. У какого-то дебила, извиняйте, который окончил школу с баллом 4.7 есть возможность поступить на бюджет, а мне что, на контракте сидеть?
D
Для Анастасия: расслабься, мир несправедлив
Потужний хлопець
У цьому світі непотрібно шукати справедливість, її просто не існує.
Іван
Мене також бісять ці квоти. Чому дитина яка старанно вчилася, склала ЗНО з конкурсним балом на 170+ стоїть нижче у рейтинговому списку чим біомусор який ЗНО склав на 120 балів да ще й піде на бюджет! НАСТАВ ЧАС ЗМІНЮВАТИ КРАЇНУ З СЕРЕДИНИ!
Коментувати
Ntly
Хочу поступити на перекладача англійської і китайської мов, порадьте ,будь ласка, хороші університети (бажано в києві)
Moi.Anastacism
Для Ntly: я считаю, что это только Шевченка. КНЛУ не бери, себе дороже. А вообще, если ты хорошо знаешь оба языка - то иди в любой. Хорошие филологи нужны везде и всегда (если они хорошие). А на диплом ВУЗа никто и не смотрит. Если, конечно, это не Сорбонна 4 или Гарврад.
Коментувати
Lyudmila Loboda
Бачу в списку на одну спеціальність 6 осіб по квоті, але з різними пріоритетами .Візьмуть всіх бажаючих чи лише за пріоритетами?
Галина
Для Lyudmila Loboda: Не більше 10% загального обсягу державного замовлення, але не менше 1 особи
Коментувати
Марина
Якщо я подала заяви на бюджет, але не впевнена,що можу пройти, мені запропонують навчання на контракті чи потрібо подавати окрему заяву?
Лена
Допущено до конкурсу, що потрібно робити далі? І що потрібно зробити щоб з’явилося "Рекомендовано до зарахування"?
Настюшка Багіня
Для Лена: в тебе хоть пише Допущено, а в мене не змінюється з Зареєстровано на допущено і мене це харить
Коментувати
Інна
Які документи можна подати замість довідки про реєстрацію місця проживання для підтвердження ск?Буду дуже вдячна за відповідь
Марина
Якщо у Тернополі на фармацевтичний факультет бал 187, чи можу я розраховувати на бюджет?
!!!
Для Марина: Дуже "розумне" запитання. ТІльки здається що якихось данних не вистачає. Вам не тільки на бюджет не варто розраховувати, а й на вищу освіту.
!!!
Для Марина: Дуже "розумне" запитання. Тільки здається, що якихось данних не вистачає. Вам не тільки на бюджет не варто розраховувати, а й на вищу освіту.
Коментувати
Інна
Я напівсирота,цим взагалі можна скористатись при вступі і де взагалі це можна зазначити?Це можна якось вказати в електронному кабінеті чи вказувати уже при подачі документів уже в обраний університет?Буду вдячна за відповідь
оля
Для )))(:Могут писать, что максимум 1000 мест. А в результате не будет ни одного. И это правильно. Бюджетное место на конкурсной основе давалось не ВНЗ, а поступающему на основе его рейтингового балла!МІСЦЕ ЙДЕ ЗА АБІТУРІЄНТОМ! Такие были правила распределения бюджетных мест в прошлом году.Например все абитуриенты, которые поступали н специальность скажем 122 заносились в один рейтинговый список ПО УКРАИНЕ. Выделено государством на эту специальность скажем 300 мест всего. Вот и получают бюджетное место первых 300. Максимум бюджетных мест - это значит не больше, а может быть и одно. А может и вообще не быть. В прошлом году дети с баллами 195+, первые в рейтинге ВНЗ до последнего не знали, будет ли для них бюджетное место.
Іван
Для оля: В этом году ничего не изменилось.
Коментувати
оля
Могут писать, что максимум 1000 мест. А в результате не будет ни одного. И это правильно. Бюджетное место на конкурсной основе давалось не ВНЗ, а поступающему на основе его рейтингового балла!МІСЦЕ ЙДЕ ЗА АБІТУРІЄНТОМ! Такие были правила распределения бюджетных мест в прошлом году.Например все абитуриенты, которые поступали н специальность скажем 122 заносились в один рейтинговый список ПО УКРАИНЕ. Выделено государством на эту специальность скажем 300 мест всего. Вот и получают бюджетное место первых 300. Максимум бюджетных мест - это значит не больше, а может быть и одно. А может и вообще не быть. В прошлом году дети с баллами 195+, первые в рейтинге ВНЗ до последнего не знали, будет ли для них бюджетное место.
)))(
Минулого року писали шо максимум,наприклад ,12 бюджетних місць,а дали 3 з них 1-квота!Була супер несподіванка!
lisa
014.01 середня освіта (українська мова і література), 014.02 середня освіта (мова і література (німецька), 014.02 середня освіта (мова і література (англійська мова) - це все три заяви на одну спеціальність чи три заяви на три спеціальності?
Ф
Для lisa: на три специальности
Галина
Для lisa: Взага лі то 014 - одна спеціальність, а все інше - спеціалізації. Визначено "не більше 4-х спеціальностей", отже всі вважаються як одна
Ф
Для Галина: для среднего образования и филологии исключение, считается специализация, одна специализация - одна заявка.
Коментувати
Вася
После поступления в вуз, если на специальности Маркетинг две учебные программы, я смогу выбирать по какой учиться или как?
Галина
Для Вася: Необхідно взнавати в самому виші. У нас спеціалізація обирається згідно рейтингу і бажання (перші за рейтингом обирають яку хочуть спеціалізацію, а останні, куди залишились місця). І остаточний розподіл на спеціалізації відбувається за результатами успішності І-го курсу.
Коментувати
Тетяна Степанівна
Доброго дня, підкажіть будь ласка, подання заяви на підставі ПЗСО та на підставі молодшого спеціаліста в один вуз на одну спеціальність рахується як одна заява чи як дві? Та скільки максимально можна подати заяв на бюджет? Дякую.
Роман
Для Тетяна Степанівна: Якщо одна заява на скорочену форму навчання, то як дві. На основі ПЗСО 7 бюджетних заяв на 4 спеціальності, на основі молодшого спеціаліста (на скорочену форму) — кількість ніхто не рахує.
Коментувати
Ольга Юрьевна
Ліцензований обсяг прийому: 60 Максимальне держзамовлення: 10 Максимальне держзамовлення, квота 1: 1---объясните мне пожалуйста - 10 чел - это максимум гос бюджета, и что значит квота - 1:1?
Іван
Для Ольга Юрьевна: Макс. обсяг держбюджету 10, з них 1 місце надається квотнику (тобто на звичайних абітурієнтів залишається 9 місць, якщо квотник подасть документи).
Ольга Юрьевна
спасибо большое
Коментувати
Светлана
"Найближчим часом на сайті інформаційної системи будуть також розміщені обсяги державного замовлення за кожною конкурсною пропозицією, що відбудеться після затвердження відповідних обсягів Кабінетом Міністрів України". Коли точніше це має бути?
Ivan Petrichenko
Для Светлана: Очікується, що питання обсягів державного замовлення може бути розглянуте на засіданні Кабінету Міністрів 11 липня.
Светлана
Дякую.
Роман
Які необхідно подавати докумунти для вступу дитині,позбавленій бвтьківського піклування?
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!