Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Виктор
Не отображается список специальностей по вузам + раньше на открытой странице с вузом и специальностью отображались предметы и коэфициенты - этого тоже не стало. Также отображались рейтинг поданных заявок, общий балл и список предметов с зно баллами. Где это все делось? ЗАЧЕМ МЕНЯТЬ ОТОБРАЖЕНИЕ В ПРОЦЕССЕ ПОДАЧИ ЗАЯВОК?
Евгений
Почему в разделе учебных заведений не показываются специальностии и факультеты ? Только сегодня возникла такая проблема
Влад
Добрий день, в моєму кабінеті форма 13 не відповідає, я вже подав заяви на вступ в три вузи, можу я змінити фотокопію довідки про проживання? Або створити новий кабінет?
Олексій
Доброго дня. А чи потрібно здавати екзамени в самому ВУЗі? Прочитавши правила прийому не один раз, я все ж таки не зовсім зрозумів.
777
Для Олексій: о Господи. Нет, Не нужно
Коментувати
Лілія
Добрий вечір) Мій син, претендуючи на безкоштовну освіту, хотів змінити приорітетність з 1 на 2 .Цифру не вдалось змінити і тому він після 15хв просто видалив цю заяву. ІІ ще не прийняв ВУЗ і тому я думала, що це місце звільниться для іншоі заяви Але пройшло більше доби, а наша пріорітетність №1 не активна. В цій графі пише : Скасовано абітурієнтом. Підкажіть будь ласка, чи зможе син взагалі використати пріорітетність № 1, а може він все ж зможе подати 7 , а не шість заявок?
DGP
Для Лілія: в минулому році втрачали можливість подати заявку при видаленні на теж місце. Тому й просить МОН спершу визначитись. Ми з сином спершу на листочок виписували варіанти , потім з усіх обирали 9 (в минулому році було 9) найбажаніших. Проставляли пріоритети. Ще раз все передивлялись і лише тоді коли остаточно визначились вносили в комп’ютер
Коментувати
Анна
Здравствуйте, а в электронном кабинете можно загружать исключительно ЦВЕТНОЕ фото или можно и черно-белое? И если только цветное, что делать, если загрузил черно-белое (недоглядели правила) и уже отправила заяву? Удалять кабинет и заново создавать?
марина
Добрий день, підкажіть, що робити, коли при створенні електронного кабінету вибиває "Помилка при реєстрації: в даних вступника, що містяться в ЄДЕБО, є розбіжності з даними, вказаними в атестаті про ПЗСО та/або сертифікаті ЗНО. Перевірте правильність введених даних. У разі їх коректності дійте у відповідності до пункту інструкції П3.3". Я вже писала на mail, або відповіді вже 3 день немає
Лариса
Для марина: Я б писала щодня, та ще й телефонувала б. Не чекайте, робіть щось. Зараз це Ваша робота.
Коментувати
Елизавета
Добрый день , поскажите статус поданного заявления "потребує уточнення вступриком"не правильно розрахований середній бал атестату, перые два заявления прошли реестрацю нормально , а на третье вот такой статус, что делать?
Марія
Скажіть,дитина -інвалід до 18 років має пільги при вступі?Документ про інвалідність є в наявності.ЗНО здавала.
Світлана
Підскажить, будь ласка. Чи є можливість відстежувати регістрацію абітурієнта в електронному вигляді, якщо документи подано у паперовій формі. Які стадії проходить заява і як це моніторіти. Дуже дякую за відповідь.
Станіслав
Племінниці 15 років. Проживає та навчалась в селі.Як їй отримати сільський коефіцієнт , якщо її прописали згідно законодавства з 14 років, а потрібно не менш 2 років.Все життя проживала з батьками в селі.Дякую за допомогу
Галина
Для Станіслав: Прописати дитину мали з моменту народження (або переїзду, якщо вона переїхала). А в 14 просто внесли в реєстр при видачі паспорту. Відкрийте домову книгу, там має бути запис про її прописку.
Коментувати
Нина
Как узнать есть ли в Хмельницком национальном университете бюджетные места на специальность 071
Надя
Підкажіть подати заяви в сім вузів на чотири спеціальності - це буде двадцять вісім заяв?
777
Для Надя: Ви ідіотка? Всого 7, а не 7 по 4.
Do nadjá
Přesně tak 28
Коментувати
галина
Якщо я подав заяву до ВНЗ на 2 спеціальності, то це буде як 2 заяви, чи як 1?
Вікторія
Для галина: 1 заява, просто на 2 спеціальності; можна подавати в 1 Вуз чотири спеціальності
Коментувати
Вікторія
Підкажіть, чи можу я розраховувати на сільський коефіцієнт, якщо я зареєстрована в Києві, але проживаю і закінчувала сільську школу.
галина
Для Вікторія: НІ
Коментувати
Дарина
Подскажите, как в своем электронном кабинете получить файл с баллами ЗНО, который можно напечатать для предоставления в ВУЗ?
Виктория
Здравствуйте! Куда обратьться, не можем войти в личный кабинет - пишет неверный пароль, а адрес электронной почты не найден.
Олександр
Добро дня,скажіть будь ласка ,чи має моя дитина будь-яку пільгу для вступу ,якщо його батька учасник АТО?
Іван
Для Олександр: ні
Коментувати
Яна
Як дізнатись свій коефіцієнт з мови .. математики...біології та географії ???.
Ірина
Для Яна: на сайті ВУЗу є ця інформація . наприклад в політехах : https://vstup.osvita.ua/y2017/r3/137/374529/
Коментувати
Сильний
Спасибі жителям донбасу за президента -

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!