Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марина
1. Добрий день, подскажите пожалуйста регистрировались в вузы по приоритетности1,2,3,4,5- бюджет, последним на всякий случай заочное и контрактное обучение, на них не ставится приоритетность. В сервисе ABIT-POISK, контракт стоит на первом месте, приоритеты опустились вниз. Не может ли контракт помешать поступлению по приоритетам на бюджет, контракт все таки запасной вариант? 2. может ли студент учиться в двух ВУЗах одновременно: 1. дневное и 2. заочно, на разных специальностях? спасибо за помощь!
Галина
Для Марина: 1. те, що стоїть в сервісі ABIT-POISK ніяк не впливає на конкурс на бюджетні місця. там завжди заяви без пріоритетів стоять першими, але за ними не відбувається конкурс. 2. може, але лише на одному за бюджетні кошти
Коментувати
Олена
Добрий день. Якщо батько дитини шахтар зі стажем більше 15 років підземного стажу, чи надаються пільги при вступі
Галина
Для Олена: ні. Але, якщо вступите на бюджет, зможете отримувати соціальну стипендію
Коментувати
Лариса
Добрий ранок, підскажіть будь ласка, я подала заяву на вступ до магістратури, вказала і пріорітетність, але на всіх сайтах стоїть прочерк, що в цьому віпадку робити, і чи можна це якось корегувати?
Володя
Для Лариса: А важко подивитися, що в інших теж стоять прочерки, і включити логічне мислення? У вашому "віпадку", мабуть, треба обмежитися дипломом бакалавра.
Коментувати
Діана
Підкажіть будь ласка, чи є хоч якийсь вихід з моєї ситуації? У мене неправильно визначено середній бал. Я подала 5 заяв на вступ. Через деякий час мені зателефонували з одного з 5-ти закдадів і повідомили мене про цю проблему з середнім балом. Мені порадили зателефонувати на гарячу лінію, але я так і не додзвонилася. Я скасувала всі заяви, в надії на те, що зможу змінити середній бал. Що мені робити далі? Чи можу я просто завезти документи до закладу особисто? Допоможіть, я не знаю що робити .
Галина
Для Діана: ні завезти не можете. Заяви слід подавати в електронному кабінеті. А виш може сам коригувати бал.
Коментатор
Для Діана: Приймальна комісія могла сама виправити середній бал, деякі самі перераховують/перевіряють середній бал незважаючи на те, що вказав абітурієнт. Всі 5 скасованих пріоритетів, на жаль, ви вже втратили. Можете подати 6 та 7 пріоритет. І ще контракт.
Ольга
Добрий день, скажіть, будь ласка, чи потрібна медична комісія для вступу у ВНЗ чи заселення у гуртожиток і реєстація у Витягу?
Коментувати
Вікторія
Добрий день. В чому може бути прблема,якщо середній бал атестата вказаний в кабінеті вступника становить 9.5, а в всіх рейтингах прийняли 9 ?
Галина
Для Вікторія: мабуть його змінив виш, який першим переглядав заяву, дзвоніть і з’ясовуйте. Якщо бал вказано не вірно мають виправити
Коментувати
Виктория Косая
Якщо дитина пройшла і на перший , і на другий приоритет на бюджет, то вибрати може тільки перший? а якщо другий, то тільки контракт?
Учитель
Для Виктория Косая: Бюджетне місце вам запропонують одне, якщо ви не погоджуєтеся, тільки контракт.
Коментувати
Світлана Осійчук
Добрий день. Якщо батько дитини є учасником АТО, то чи враховується це при вступі
Учитель
Для Світлана Осійчук: Не враховується.
Коментувати
Тамара Шрамова
Добрий день. Намагаємося третю добу подати заяви , не відкривається список університів , взагалі . Знаходимося за кордоном , чи може це впливати?
Луиза
Подскажите пожалуйста, подала 8 заявок на контракт но не учла приоритетность. Эта приоритетность важна? Если да,то могу ли я удалить заявки и заново подать?
Ната
Для Луиза: на контракт не має приоритету.
Олена
Добрий день. Якщо ми пройшли на бюджет і вже завезли оригінали документв, але хочимо нав чатись в іншому вузі. Чи миєм право брати участь в конкурсному відборі на контракт?
Коментувати
аліна т
ми живемо в тернопільській області і нам не відкриваються медичні університети ми вже вчора сиділи до 4 години ранку і нічого
Тетяна
Увага! Після успішної реєстрації кабінету чи додавання сертифікату ЗНО може пройти певний час перш ніж всі результати ЗНО стануть видимими та доступними для використання. Очікуйте що це означає,в мене не вибиває одне зно,я не можу подати заяви на вступ,що робити?
Снежана
Для Тетяна: В мене така сама проблема, скажіть будь ласка, ви розібралися з цим? Також не знаю що робити.
Коментувати
Алёна
Добрый день! Заметила расхождение в рейтинговых списках по балам. Как такое может быть , что на двух факультетах стоит 151.534 а на одном 148.563 ??? кто должен исправить ошибку? Это первый вопрос. И второй : почему не засчитывается бал за подготовительные курсы?
Лариса
Для Алёна: Возможно, на разные факультеты разные коэффициенты на которые умножаются результаты ЗНО. Поэтому и суммы разные. Пересчитайте внимательно.
////
Для Алена: как выше написали, на разных факультетах, берутся разные коэффициенты, например, на одном факультете укр. мова - 0,2, математика - 0,5, англ. язык - 0,2, на другом укр. мова - 0,3, математика - 0,3, англ. язык - 0,3, соответственно баллы будут разные. Балл за подготовительные курсы засчитывается не всем специальностям, почитайте правила приема на сайте ВУЗа, кроме того балл засчитывается за успешное окончание этих самых курсов, возможно ВУЗ не считает что вы их успешно закончили.
Коментувати
аліна т
ми подаємо заявки в медичні вузи і не один не відкривається. що нам робити? як зареєструвати дитину
Лариса
Для аліна т: В медичні треба обирати "магістр", а не бакалавр. Багато хто помиляється. Можливо, у вас така сама помилка?
Коментувати
Анна
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, як зазначити золоту медаль при реєстрації, чи вона зовсім ніде не відзначається?
Ната
Для Анна: медаль не має жодного значення. Це для Вас.
Коментувати
Катя
Поточна дата менша за дату прийому заяв,обранної конкурсної пропозиції, что это? Что с этим делать?
Катя
Підскажіть, будь ласка, якщо в моему кабінеті написано спеціальність 014 Середня освіта, а вже спеціалізація там, наприклад, математика, історія. Якщо я подам в один вуз 4 заявки на цю спеціальність за різними спеціалізаціями, то я зможу подати в інший вуз, за іншими спеціальностями, наприклад 035 чи 293 і т. д., чи спеціалізації також важаються як різні спеціальності? Дякую за відповідь.
Коментатор
Для Катя: на деякі спеціальності розрізняють і спеціалізації. Ось, наприклад, як для 014 чи 035 — кожна заява на спеціалізацію використовує (дорівнює) немовби одну з 4 спеціальності.
Коментувати
Тетяна
Після вчорашнього оновлення ні рейтинги не відкриваються, сьогодні навісь вна не має.
Іван
Для Тетяна: Все є на vstup.edbo.gov.ua
Коментувати
Dana Stanishchuk
Нічого не відкривається.ніяеі рейтингові списки...ввели назву вузу і все!!!! Що сталося?
Ольга
Почему в разделе за 2018 год не показываются специальности и факультеты ? Раньше отображались предметы и коэффициенты, рейтинг поданных заявлений, балл и список предметов с зно баллами. Куда все это дели И ЗАЧЕМ ЭТО ВСЕ ДЕЛАТЬ?
Софія
Для Ольга: в мене теж так. Нині зранку було все добре я бачила хто подав заяву якою пріорфтетністю зараз нічого не працює
Іван
Користуйтеся першоджерелом - vstup.edbo.gov.ua
Коментувати
Елена
Сканкопию додатку до атестату нужно загружать с оценками, а не титульный лист. Правильно? Она должна быть цветной или не важно?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!