Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Амиде
Добрий день, можна замінити 4 приорітет на інший вуз, у своїй області. Як це зробити
Новак Ігор
діти інваліди дитинства мають якісь привілегії при вступі , при умові що добре здане зно
Лидия
Здравствуйте. 1.Если я прохожу на бюджет в 2 вуза (по 4 и 5 приоритету соответсвенно), я выбираю вуз или я обязана буду подавать документы только по высшему приоритету? 2.Или я должна отменить/удалить вуз в 4 приоритетеости, чтобы поступить в тот, который 5 (т.к. передумалоа) ?
777
Для Лидия: ну чому перш ніж питати ніхто не читає коментарів на цьому сайті. Ви не зможете пройти на бюджет в два виші. Вам нададуть лише одне місце, тому перш ніж подавати заяви слід було думати головою
Лидия
Вы в суть вопроса сначала вникните, преждевременно чем рассказывать кому чем думать
000
1. Вы не пройдете на бюджет в два ВУЗа, вам дадут только 1 бюджетное место. 2. Да, вы должны отменить заявку с приоритетом 4, если передумали.
Коментувати
Vitaliy Lebuhorskiy
Доброго дня, прошу допомоги можливо хтось знає відповідь на моє запитання. Я подав заяву на вступ до одного коледжу на основі 9 кл. В той самий час я зареєстрував електронний кабінет та подав заявки в інші коледжі. Мені зателефонували з першого коледжу(на основі 9кл.) та сказали що мене будуть зараховувати і бажано оплатити навчання до кінця тижня. Якщо я зараз оплачу навчання але поступлю у інший коледж і виберу його, то навіщо мені так швидко оплачувати якщо я ще не знаю, куди я пройшов а куди ні? Я виберу інший коледж, а ті гроші марно пропадуть? Скажіть будь ласка, як бути?
Нона
Для Vitaliy Lebuhorskiy: я думаю, що тебе дурять адже їм потрібні студенти. На сайтах пишуть що "Зарахування вступників за державним або регіональним замовленням проводиться не пізніше 12.00 години 07 серпня. Зарахування вступників на навчання за рахунок цільових пільгових державних кредитів та за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) проводиться не пізніше 30 вересня 2018 року".
Коментувати
Олена
Добрий день, маю таке запитаня, моя дитина подала заяву на бюджет у три вищі з різними пріоритетами, за рейтингом бачимо, що ми можемо пройти у виш із 4 пріоритетом, але позаду нас є абітурієнти у яких стоїть 1 приоритет, але оцінки гірше ніж у нас. Кого у першу чергу будуть зараховувати у виш? Дякую.
Галина
Для Олена: пріорітет має значення для вас. Для системи бал. У кого вище, той і проходить
Олена
Дякую!
Коментувати
Світлана
Доброго дня! Якщо спочатку у ВНЗ заяву написала на зарахування тільки на контракт так і зареєстрували, чи можна наразі переписати для можливості вступу на бюджет?
I
Для Світлана: Так, можливо. Подавайте на бюджет і не забудьте правильно виставити пріоритети. Заяви на бюджет подають лише з пріоритетами.
Коментувати
Марія
Питання: якщо у кабінеті написано "зареєстровано у єдиній базі", а на сайті - "заява надійшла з сайту", то чи можна скасувати приорітет з його збереженням для іншого закладу? Справа в тому, що на тій спеціальності - 0 ліц. місць! Дякую.
Margarita Marchenko
Здравствуйте! До какого числа зачисляют на контракт и до какого подаются документы? Если университет говорит до 6 августа подать документы (контракт) И как извините понять куда подавать если в одном написано зачисление до 30 августа, и тут говорят до 6-го
Володимир
доброго дня! не можу відповідь знайти на одне питання, - підкажіть, будь ласка, чи можна змінити пріоритет в поданих на конкурс заявах? якщо так, яким чином? суть - подав заявку в КНУ -1 пріоритет та в Могилянку - 3 пріоритет, хочу змінити місця. Дякую.
Галина
Для Володимир: ні змінити пріоритети неможна. Можна видалити заяви з пріоритетом 1, 2, тоді 3-й стане для Вам першим, але Ви втратите 2 заяви на бюджет. Але це взагалі то не логічно, КНУ престижніший виш ніж могилянка, тож більш логічним є бажання потрапити саме туди
Коментувати
Павло
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи враховуються до середнього балу атестата оцінки за факультативні курси, що вказані на зворотній стороні атестату
Потужний хлопець
Для Павло: Привіт. Ні.
Коментувати
Іван
Доброго дня. На сайті пропали рейтингові списки, які ще вчора були. Сьогодні пишуть жодної заяви не подано. Що це?
Микола
Добрий день. У я подав заявку ще 16-го числа. У персональному кабінеті написано *зараховано до конкурсу*, а я не з’являюсь у списках конкурсу. Чи це нормально? Або треба щось робити з цим.
Анна
Для Микола: На сайті https://vstup.edbo.gov.ua/ дивилися? Якщо Вас там немає, то варто подзвонити в приймальну комісію університету.
Коментувати
Елена
Ребенок не сдавал ЗНО по состоянию здоровья. Все справки есть. ЕДБЕО пишет, что вступник склав зно и требует внести данные. ЗНО не сдавалось, но из-за этой ошибки ребенок не мождет подать документы бумажные в техникум. Так как ее не могут из-за этой ошибки зарегистрировать в базе поступающего. Инфоресурс ничего не может сделать. Кто отвечает за эту ошибку из-за которой ребенок лишен возможности получить образование???
Анна
Для Елена: Дзвоніть на гарячу лінію вступної компанії, на сайті osvita.ua їх вказували і шукайте того, хто допоможе вирішити Вам то питання.
Коментувати
тарас
Добрий день!Якщо в мене не повністю показано додаток до атестата,і його вже ніяк не можна поміняти,що робити?
Анна
Для тарас: Можливо, університети попросять уточнення і доведеться просто довести атестат у паперовому вигляді.
Коментувати
марія
Доброго дня! Ми подали елкронні заяви у вузи ще 14.07. і в одному з вузів заява до сьогодні 21.07.ще не зареєстрована, чому так ?
Анна
Для марія: Не встигають опрацьовувати заяви. Не переживайте, всі заяви будуть опрацьовані до 1 серпня так точно.
Коментувати
Оксана
Доброго дня! При подачі електронних заяв до вузів звернула увагу на те, що фактичний час подачі заяви і час, який вказано в "Поданих заявах" відрізняється на 1 год., тобто, якщо заяву було подано о 10.00 год., система видає 11.00 год., коли на годиннику лише 10.10? Як таке може бути? В останній день подачі заяв це може стати досить неприємним сюрпризом і унеможливити вступ до вузу! Дякую.
Анна
Для Оксана: Буде комусь уроком)
Коментувати
Лариса
підскажіть будь ласка, я подала заяву на вступ до магістратури, вказала і пріорітетність, але на всіх сайтах стоїть прочерк, що в цьому віпадку робити, і чи можна це якось корегувати?
Анна
Для Лариса: Можливо, туди куди ви подаєте документи немає бюджетних місць, отож усюди прочерк і вказує на участь в конкурсі за рахунок коштів фізичних осіб. Корегувати то вже немложливо.
Лариса
В тому то і річ, що бюджетні місця там є, просто людина яка реєструвала мою заяву, допустила помилку та не вказала приорітетність, зараз же на всіх сайтах стоїть прочерк або відразу контракт,у всіч хто нижче мене за кількістю балів стоїть приорітетність
Коментувати
Лариса
Добрий ранок, підскажіть будь ласка, я подала заяву на вступ до магістратури, вказала і пріорітетність, але на всіх сайтах стоїть прочерк, що в цьому випадку робити, і чи можна це якось корегувати?
Елена
Добрый день. Ребенок призер III этапа Всеукраинских конкурсов Малой академии наук (МАН). Как в личный эл. кабинет добавить диплом. Или как Вузы увидят этот диплом, чтоб были добавились баллы при поступлении
Марина
Син закінчив технікум (молодший спеціаліст), його вмовили подати заяву та копії документів в профільний ВНЗ, на прискоренний курс (на 2 курс навчаня) по спеціальності технікума на контракт. Чи це не завадить йому прийняти участь у конкурсі за приоритетні місця на бюджет по результатам ЗНО? Чи треба забрати заяву и копії з ВНЗ? Заздалегідь дякую!!!
Коментатор
Для Марина: Не завадить, це різні конкурси. Тільки на прискорений курс приймають на 1 курс (не другий чи третій), тільки вчитись менше. Навіть в магістратуру вступають на 1 курс.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!