Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юра
Доброго дня! Чи поширюється Сільський Коефіцієнт на вступ у коледжі?
Юлия
Здравствуйте, подскажите, пожалуйста. Если ребёнок заболел и находится на госпитализации в инфекционнойм отделении детской больницы с DS: Ветряная оспа, заразен для окружающих. И как раз нам надо будет подавать документы в приёмную комиссию. Личное присутствие ребёнка при этом не возможно из-за болезни. Подскажите, возможно родителям подать оригиналы документов в Вуз и какие дополнительно документы кроме справки из больницы нужны для этого. ЗАРАНЕЕ благодарна
Артем
Для Юлия: документы у вас примут если будет довереность, которую оформит нотариус, стоит такая услуга в среднем 150-200 грн.
Коментувати
САша
В мене на факультет подало 1200 заяв бюджету немає там буде рекомендовано всіх абітурієнтів ?
Готова Вікторія
Підкажіть будь ласка ,які придмети потрібно здавати на ЗНО ,якщо я хочу вступати в університет на факультет права?
I
Для Готова Вікторія: 1. Українська мова і література. 2. Історія України. 3. Іноземна мова або математика.
Коментувати
Наталья
Подскажите пожалуйста если в кабинете будет светится рекомендован на контракт что делать ждать звонка или звонить внз?
I
Для Наталья: Якщо Ви готові там навчатися, то берете документи для вступу, гроші для оплати і їдете до приймальної комісії писати заяву і укладати угоду про навчання. Дзвонити, якщо в них черга на контракт, не будуть.
Коментувати
Наталя
Доброго дня! Чому моєї дитини нема в жодному списку "широкий конкурс" на сайті ЄДЕБО?
I
Для Наталя: Зверніться до приймальної комісії. І уточніть статус заяв у електронному кабінеті.
Наталя
Та з заявами все гаразд. На всіх 7-ми конкурсних пропозиціях статус "допущено". А в широкому списку нема. В приймальних комісіях кажуть, що все ок. і що це проблема ЄДЕБО. Чи слід хвилюватися і до кого звертатися? Писати в ЄДЕБО?
I
Якщо в приймальній комісії кажуть, що все гаразд, і в електронному кабінеті статус "допущено", тоді робіть Print Screen сторінки в електронному кабінеті, щоб було видно статус, і пишіть на e-mail ЄДЕБО. Після листа зателефонуйте їм і скажіть, щоб подивилися лист.
Коментувати
Арон
Доброго дня підкажіть будь.ласка мене допущено у всі внз які я подав Мені потрібно дзвонити самому у приймальну комісію , чи вони до 1 серпня самі зателефонують?там майже 1200 заяв
DOCENT
Для Арон: ні чекайте 1 серпня. Якщо Вас рекомендують, то на одній із заяв у Вашому кабінеті статус зміниться на рекомендовано
Арон
коли зявиться рекомендовано вони зателефонують , чи самому дзвонити ?Вибачте за допитливість????
I
Коли в електронному кабінеті з’явиться статус "рекомендовано бюджет", то дзвонити нікому не треба - ні Вам до приймальної комісії, ні комісії Вам. Вам треба буде з 1 по 6 серпня приїхати з документами для вступу (список документів на сайті ВНЗ) до приймальної комісії і написати паперову заяву для вступу.
Коментувати
Катерина
я подала заяву ще 23 числа,чому до сьогодні немає "допущено"?всі заяви пройшли, а моя дальше "висить"?
DOCENT
Для Катерина: телефонуйте в заклад
Коментувати
Назар
Доброго дня. Як бути якщо замість додатка до атестату про повну загальну середню освіту, поставили додаток про базову загальну середню освіту?
Павло
Для Назар: Негайно дзвоніть до приймальної комісії і скажіть про це поки вашу заяву ще не анулювали.
Коментувати
Оксана
Здраствуйте Ірпінь просить привозити документи на26.072018це бюджет чи які?що робити чекати 1серпня чи вже везти документи?
Павло
Для Оксана: Документи на бюджет везуться з 1 по 6 серпня Це вас хочуть розвести на контракт
Коментувати
Назар
Я подав заяву і в мене пише зареєстровано в базі а подав 23 числа А зараз 25 вже. І чому мені не пише що я допущений?
DOCENT
Для Назар: телефонуйте до ПК закладу
Коментувати
Павел
Здравствуйте! У меня такой вопрос. Кинул я значит заявку на право (контракт), по своей глупости удалил её . Но на следующий день мне все равно позвонили ,сказали ехать подавать документы на право. Завтра хочу этим заняться. Примут ли меня ? Заява то удалена.
I
Для Павел: Якщо подавали ще й на бюджет, зачекайте 1 серпня. Контрактні місця рідко втікають. А якщо самі телефонували, то в них очікується недобір.
Павел
На бюджет не подавав, але дуже хвилююсь що через відсутність заяви в базі мене не допустять.
I
У Вас ще є час до 18.00 завтрашнього дня виправити цю ситуацію. Подайте заяву на бюджет і на контракт. Кількість заяв на контракт необмежена. На бюджет можете подати 7 заяв. І все буде гаразд.
Коментувати
Катерина
Доброго дня! Подала заяву 25 липня о 18:02, статус зареєстрованої. Це дійсно так?
I
Для Катерина: Це перший статус заяви. Далі має бути "зареєстровано у ВНЗ", "допущено до конкурсу", "рекомендовано бюджет". Уважно відслідковуйте статуси заяв.
Коментувати
Назар
Доброго дня. В кабінеті в даних втупника стоїть бал атестату 9,6. Пілся подання заяв на вступ бачу в рейтингах 8,6. Чому так сталося і як це можна виправити???
I
Для Назар: Терміново завтра зранку телефонуйте до приймальних комісій і кажіть, що виникла помилка. Після подачі заяви цю помилку може виправити лише приймальна комісія.
Назар
Який телефон ви маєте на увазі?
I
Телефони приймальних комісій тих ВНЗ, куди Ви подавали заяви. Телефони мають бути на сайтах ВНЗ.
Коментувати
Надія
Доброго дня!Я подала 7 заяв на державне замовлення і тепер хочу змінити заяву із сьомим пріорітетом на заяву в інший вуз.Чи можу я це зробити і чи збережется пріорітет?Стату заяв-допущено до конкурсу/
Павло
Для Надія: Ні, скасувавши цю заяву ви втратитете пріоритет і спробу подати нову
Коментувати
Богдан
Доброго дня .В одному з вузів в який я подав заявку під першим пріорітетом знаходжуся на 15 місці при бюджеті 10 ,але більшість людей перед мною стоять з пріорітетами 3-6 ,чи можливий варіант ,що коли вони пройдуть за своїми вищими пріорітетами то зможі піднятись в таблиці? Дякую.
I
Для Богдан: Такий варіант цілком можливий. Подивіться, чи проходять ці люди за своїми першими пріоритетами.
clear
Для Богдан: якщо абітурієнт потрапив на бюджет за спеціальністю з вищим приорiтетом, його заяви з меншими пріоритетами будуть анульованi, що надасть можливість потрапити у «бюджетний список» іншому за списком абітурієнту.
Коментувати
Світлана
Доброго дня ! Скажіть, будь ласка, чи можна подати заявку в той же ВУЗ і спеціальність , але з вищим пріоритетом, чи треба видаляти попередню заявку?
Лілія
Доброго дня. Що значить статус "допущено"? У всіх інших абітурієнтів " зареєстровано".
I
Для Лілія: "Допущено" означає, що у Вас все гаразд з документами. І Ви берете участь в конкурсі. Тепер треба 1 серпня чекати зміни статусу на "рекомендовано бюджет".
Коментувати
абітурієнт
якщо в особистому електронному кабінеті немає всіх даних - скан-копії додатка до атестату, що робити?
I
Для абітурієнт: Якщо вже встигли подати хоча б одну заяву - телефонуйте до приймальних комісій, пояснюйте ситуацію та на їх e-mail надсилайте скан-копії атестату.
Коментувати
Фіаско
Доброго дня.Скажіть, будь ласка,чи всі університети дадуть знати чи проходиш ти на бюджет, чи ні першого серпня. Який останній термін результатів?
Галина
Для Фіаско: нічого університети Вам повідомляти не повинні. Звісно контрактників будуть припрошувати йти до них. 1.08 Ви побачите результат в своєму кабінеті.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!