Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Відкриті гарячі лінії щодо вступної кампанії 2018
Відкриті гарячі лінії щодо вступної кампанії 2018

Вступники можуть отримати роз’яснення щодо вступу до закладів вищої освіти або подати скаргу

Відкриті гарячі лінії щодо вступної кампанії 2018

У Міністерстві освіти і науки відкрито роботу гарячої лінії та приймальню громадян щодо вступної кампанії 2018 року.

У відомстві зазначають, що звернувшись до приймальні або на телефонну лінію, вступники можуть отримати роз’яснення щодо вступу до вишів, подати скаргу тощо.

Телефонні лінії МОН та приймальня громадян працюватимуть упродовж усієї вступної кампанії до вишів.

Прийом громадян з питань вступної кампанії: Київ, бул. Шевченка, 16, к. 117 (понеділок-п’ятниця з 9:00 до 18:00).

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Освіта.ua та Абітурієнт у Facebook.

Освіта.ua
25.06.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Діана
Підкажіть будь ласка, чи є хоч якийсь вихід з моєї ситуації? У мене неправильно визначено середній бал. Я подала 5 заяв на вступ. Через деякий час мені зателефонували з одного з 5-ти закдадів і повідомили мене про цю проблему з середнім балом. Мені порадили зателефонувати на гарячу лінію, але я так і не додзвонилася. Я скасувала всі заяви, в надії на те, що зможу змінити середній бал. Що мені робити далі? Чи можу я просто завезти документи до закладу особисто? Допоможіть, я не знаю що робити .
Вікторія
Добрий день. В чому може бути прблема,якщо середній бал атестата вказаний в кабінеті вступника становить 9.5, а в всіх рейтингах прийняли 9 ?
Виктория Косая
Якщо дитина пройшла і на перший , і на другий приоритет на бюджет, то вибрати може тільки перший? а якщо другий, то тільки контракт?
Світлана Осійчук
Добрий день. Якщо батько дитини є учасником АТО, то чи враховується це при вступі
Тамара Шрамова
Добрий день. Намагаємося третю добу подати заяви , не відкривається список університів , взагалі . Знаходимося за кордоном , чи може це впливати?
Луиза
Подскажите пожалуйста, подала 8 заявок на контракт но не учла приоритетность. Эта приоритетность важна? Если да,то могу ли я удалить заявки и заново подать?
Ната
Для Луиза: на контракт не має приоритету.
Коментувати
аліна т
ми живемо в тернопільській області і нам не відкриваються медичні університети ми вже вчора сиділи до 4 години ранку і нічого
Тетяна
Увага! Після успішної реєстрації кабінету чи додавання сертифікату ЗНО може пройти певний час перш ніж всі результати ЗНО стануть видимими та доступними для використання. Очікуйте що це означає,в мене не вибиває одне зно,я не можу подати заяви на вступ,що робити?
Снежана
Для Тетяна: В мене така сама проблема, скажіть будь ласка, ви розібралися з цим? Також не знаю що робити.
Коментувати
Алёна
Добрый день! Заметила расхождение в рейтинговых списках по балам. Как такое может быть , что на двух факультетах стоит 151.534 а на одном 148.563 ??? кто должен исправить ошибку? Это первый вопрос. И второй : почему не засчитывается бал за подготовительные курсы?
Лариса
Для Алёна: Возможно, на разные факультеты разные коэффициенты на которые умножаются результаты ЗНО. Поэтому и суммы разные. Пересчитайте внимательно.
////
Для Алена: как выше написали, на разных факультетах, берутся разные коэффициенты, например, на одном факультете укр. мова - 0,2, математика - 0,5, англ. язык - 0,2, на другом укр. мова - 0,3, математика - 0,3, англ. язык - 0,3, соответственно баллы будут разные. Балл за подготовительные курсы засчитывается не всем специальностям, почитайте правила приема на сайте ВУЗа, кроме того балл засчитывается за успешное окончание этих самых курсов, возможно ВУЗ не считает что вы их успешно закончили.
Коментувати
аліна т
ми подаємо заявки в медичні вузи і не один не відкривається. що нам робити? як зареєструвати дитину
Лариса
Для аліна т: В медичні треба обирати "магістр", а не бакалавр. Багато хто помиляється. Можливо, у вас така сама помилка?
Коментувати
Анна
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, як зазначити золоту медаль при реєстрації, чи вона зовсім ніде не відзначається?
Ната
Для Анна: медаль не має жодного значення. Це для Вас.
Коментувати
Катя
Поточна дата менша за дату прийому заяв,обранної конкурсної пропозиції, что это? Что с этим делать?
Катя
Підскажіть, будь ласка, якщо в моему кабінеті написано спеціальність 014 Середня освіта, а вже спеціалізація там, наприклад, математика, історія. Якщо я подам в один вуз 4 заявки на цю спеціальність за різними спеціалізаціями, то я зможу подати в інший вуз, за іншими спеціальностями, наприклад 035 чи 293 і т. д., чи спеціалізації також важаються як різні спеціальності? Дякую за відповідь.
Тетяна
Після вчорашнього оновлення ні рейтинги не відкриваються, сьогодні навісь вна не має.
Іван
Для Тетяна: Все є на vstup.edbo.gov.ua
Коментувати
Dana Stanishchuk
Нічого не відкривається.ніяеі рейтингові списки...ввели назву вузу і все!!!! Що сталося?
Ольга
Почему в разделе за 2018 год не показываются специальности и факультеты ? Раньше отображались предметы и коэффициенты, рейтинг поданных заявлений, балл и список предметов с зно баллами. Куда все это дели И ЗАЧЕМ ЭТО ВСЕ ДЕЛАТЬ?
Софія
Для Ольга: в мене теж так. Нині зранку було все добре я бачила хто подав заяву якою пріорфтетністю зараз нічого не працює
Іван
Користуйтеся першоджерелом - vstup.edbo.gov.ua
Коментувати
Елена
Сканкопию додатку до атестату нужно загружать с оценками, а не титульный лист. Правильно? Она должна быть цветной или не важно?
Виктор
Не отображается список специальностей по вузам + раньше на открытой странице с вузом и специальностью отображались предметы и коэфициенты - этого тоже не стало. Также отображались рейтинг поданных заявок, общий балл и список предметов с зно баллами. Где это все делось? ЗАЧЕМ МЕНЯТЬ ОТОБРАЖЕНИЕ В ПРОЦЕССЕ ПОДАЧИ ЗАЯВОК?
Евгений
Почему в разделе учебных заведений не показываются специальностии и факультеты ? Только сегодня возникла такая проблема
Влад
Добрий день, в моєму кабінеті форма 13 не відповідає, я вже подав заяви на вступ в три вузи, можу я змінити фотокопію довідки про проживання? Або створити новий кабінет?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!