Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Відкриті гарячі лінії щодо вступної кампанії 2018
Відкриті гарячі лінії щодо вступної кампанії 2018

Вступники можуть отримати роз’яснення щодо вступу до закладів вищої освіти або подати скаргу

Відкриті гарячі лінії щодо вступної кампанії 2018

У Міністерстві освіти і науки відкрито роботу гарячої лінії та приймальню громадян щодо вступної кампанії 2018 року.

У відомстві зазначають, що звернувшись до приймальні або на телефонну лінію, вступники можуть отримати роз’яснення щодо вступу до вишів, подати скаргу тощо.

Телефонні лінії МОН та приймальня громадян працюватимуть упродовж усієї вступної кампанії до вишів.

Прийом громадян з питань вступної кампанії: Київ, бул. Шевченка, 16, к. 117 (понеділок-п’ятниця з 9:00 до 18:00).

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Освіта.ua та Абітурієнт у Facebook.

Освіта.ua
25.06.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анастасия
Здравствуйте. Почему у меня , где буква "Д" стоит " - ".Если я оригиналы документов подавала...
Татьяна
Пыдскажіть, будь ласка, коли буде останнє оновлення. Бо не можу розібратись
Катерина
Доброго дня! Вчора я здавала іспит за фахом для вступу на спеціальність "Фінанси, банківська справа та страхування". Під час проведення іспиту були порушення самого процесу. Але навіть не в цьому річ. Бланки для відповідей стандартні, вони мають чотири поля, правильне треба закреслити (згідно до порядку правильної відповіді на запитання: 1, 2, 3 або 4-та. У наших питаннях було по шість варіантів відповідей, і що треба було писати, коли правильний, на мій погляд 6-й варіант, не зрозуміло. Запитавши членів комісії, ми отримали відповідь, що не знають... Стогодні були опрілюднені результати - у нашіх відмінників від 101 до 105 балів максимум. Виходячи з цього у мене питання: чи маю я право запросити свою роботу та самі питання, щоб у мене було достатньо доказів щодо порушень? Можливо можна взагалі анулювати іспит для всіх та провести заново? Будь ласка, допоможіть, як правильно поступити у цій ситуації?
Валік
Доброго дня ! У мене виникла проблема, коли я приносив документи про надання пільг як "дитина сирота" у приймальній комісії не прийняли мої документи бо не знали що з ними робити, тому мене відправили подавати по електронному, там я пройшов на державне але коли виникли питання про стипендію і гуртожтток ніхто неохоче брати мої документи про надання пільг як дитині сироті . Вже 3 рази приходив і всі три рази мене відіслали ні з чим, я вже Незнаю що робити бо дзвоню в приймальну комісію в там наберуть трубки. Будь-ласка під скажіть що мені в цьому випадку робити ?!
Маша
Для Валік: Ви встигли подати документи на бюджет? Якщо так,а приймальна комісія відмовила прийняти документи про Ваше сирітство,йдіть на прийом до ректора обраного Вами ВНЗ і розказуйте,яке ставлення до дітей-сиріт сиріт у ввіреному йому ВНЗ.
Коментувати
Алла
Доброго дня, якщо закрита пропозиція бюджету,(фіксовані місця), один з рекомендованих на бюджет не подав оригінали,передумав вчитися,чи може слідуючий з рейтингового списку ,який був рекомендований на контракт,писати заяву на переведення на бюджет ?
Галина
Для Алла: "слідуючий" - ні, а ось "наступний" має взнавати у виші, боишвидше за все на це місце візьмуть пільговика, але...
Алла
А якщо немає пільговиків на цій освітній програмі ? У кабінетах зразу вказуються квоти ?
Коментувати
наталія
Доброго дня, вступник навчається на денній формі рівень КР, має диплом КР, чи може він бути зарахований на заочну форму навчання рівень МС на бюджет, чи тільки на контракт при наданні довідки про місце знаходження оригіналів документів
Галина
Для наталія: так він навчається на КР чи має диплом КР? На бюджеті можна навчатись на рівні вищому ніж вже отримав. МС вище КР, тому можна.
Коментувати
Катерина
Доброго дня, хотiла б запитати якi ЗНО потрiбно здавати. Щоб вступить в унiверситет Богомольця.
Маша
Для Катерина: дізнаєтесь восени на сайти ВНЗ. Тоді буде більш точна інформація
Коментувати
Валeнтина
Дорого дня!Пройшли на бюджeт за 4 пріоритeтністю, алe нe захотіли там навчатися. Подали докумeнти на контракт за 2 пріоритeтністю. Чи маємо ми право у майбутньому вступити на бюджeт, чи вжe втратили такe право назавжди?
Маша
Для Валeнтина: маєте право в наступному році спробувати.
Маша
Якби Ви пішли на бюджет,провчились рік,здали академічну різницю,то мали б змогу перейти на бажану спеціальність на бюджет ( звісно, якщо там є бюджетні місця)
Коментувати
Валік
Доброго дня ! Я "повна сирота" !При подачі документів, я незнав що можна відзначити свій статус - " дитина сирота", а подав документи на вступ як усі інші діти і я пройшов на бюджет, але не на тут спеціальність яку хотів. Чи можу я перепродати документи на іншу спеціальність яку я ставив в пріоритетність "номер 1 " під категорію " квота 1" і пройти на державне місце ? Дякую за увагу !
!
Для Валік: нажаль, ні. Бюджет вже роздано. Є варіант подати документи на пріоритет 1 на контракт, і якщо хтось не принесе документи на бюджет, Вас можуть перевести. Але таке буває вкрай рідко. В умовах вступу про квоти і пільги все було гарно розписано. Школа, що Ви не читали.
!
Для Валік: Шкода*
Маша
Закінчіть рік навчання, здайте академічну різницю і перейдете на бажану спеціальність.
Коментувати
Виктор
Если пока что не прошол на бюджет есть ли ещё какие-то шансы на поступление на бюджет или нет подскажите пожалуйста?
Люба
Для Виктор: в цьому році ні
Коментувати
Н
як дізнатися чи я пройов на контракт? І до якого числа я можу подати на контракт?
Ксюша
Якщо пройшов на бюджет по 7 пріоритету, але не скористався бюджетним місцем і вступив на контракт, що буде з бюджетним місцем? запропонують наступному чи як?
Павло
Для Ксюша: Ні наступному його не запропонують. На нього переведуть пільговика або воно просто згорить
Наталя
Для Ксюша: якщо пропозиція закрита, то місце не згорає, - його запропонують комусь, а якщо відкрита, то згорає
Коментувати
Анна
Добрый день! Скажите пожалуйста,ослежуем поступление в колледж мед.,по вашим данным мы прошли,а в колледже говорят нет.Как такое может быть и кому верить?(((( Спасибо!
Абитуриент
Добрый день Поступаю в ВУЗ, по личному приему документов, разные фамилии аттестата и паспора ( брак), в учебном заведении не регистрирует система. В инфоресурсе и ЭДЭБО мои данные есть, почему не регистрирует не может понять никто. Было отправлено в инфоресурс 2письма с вопросами,на которые никто не отвечает. В приемной МОН говорят что можно принять ,в паперовій формі, но ВУЗ этого не делает . Вообще не понимаю в чём причина, Куда обратиться ещё?
Абітурієнт
Добрий вечір! Поступив на бюджет за пріоритетом 1. На сайті ЄДЕБО, де зареєстровано за іншими пріоритетами написано "Допущено Рекомендовано на бюджет за пріорітетом #1". Що це означає, можу зараз подати заяви і туди на бюджет чи подати туди за умови звільнення бюджетних місць після 7 серпня?
!!!
Для Абітурієнт: бюджет на 1 пріоритет. Інші пріоритети допущено до конкурсу на контракт, оскільки рекомендовано на бюджет за пріоритетом 1. Просто текст довгий, от і скоротили до шести слів. Усі заяви нижче рекомендованої на бюджет перестають автоматично приймати участь в конкурсі на бюджет.
Коментувати
Іра
Я як подавала заявку вибрала неправильний сертифікат зно чи можна це хоч якось змінити?
Алла
Добрий день. Ми завезли заяву в паперовому вигляді в ВНЗ по квоті її прийняли сказали привезти ще довідку, ми привезли, але нам через тиждень подзвонили і сказали що її не приймають і її ніде не зареєстрували. Чи правомірні дії ВНЗ?
наташа
наталия чи можливо без електронного паспорта вступити до коледжу на державний,чи можна придержувати державне мисце поки не принесе паспорт аж до 15,0818,чи це порушення,
Злата
Для наташа: наскільки я знаю,то ні. Відсутність будь-якого документу з переліку необхідних є підставою у відмові зарахування. Уточніть у приймальній комісії
Коментувати
Анастасия
КОЛИ БУДУТЬ СПИСКИ ЗАРАХОВАНИХ НА БЮДЖЕТ В КОЛЕДЖАХ НА ОСНОВІ ПЗСО?.
Галина
Для Анастасия: читайте умови вступу. В коледж заяви здається до 8.08 приймають, то звісно прийом буде пізніше
Annushka
В коледжах немає бюджету на основі ПЗСО
Ольга
Взагалі-то є.
Коментувати
олена
добрій вечір!подали документи:здали всі творчі іспити бал проходний 146 і в нас одних відмова!а в дітей яких меньший прохідній бал зараховано!Чому так?Куди з цього приводу звернутись?Навчальній заклад ставили першим приоритетом
Галина
Для олена: слід з’ясовувати в приймальній комісії причину відмови. Можливо не виконали якусь умову, наприклад стан здоров’я (якщо це пов’язано зі спортом чи хореографією) або не пройшли психолога (якщо це виш МВД). Дзвоніть і з’ясовуйте там де Вам відмовили
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!