Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія УБС: Ми готуємо фахівців майбутнього
УБС: Ми готуємо фахівців майбутнього

Чи можуть сьогодні вітчизняні університети конкурувати на міжнародному ринку освітніх послуг?

УБС: Ми готуємо фахівців майбутнього

Чи можуть сьогодні вітчизняні університети конкурувати на міжнародному ринку освітніх послуг? Університет банківської справи – унікальний державний заклад вищої освіти IV рівня акредитації, що з 1940 року здійснює підготовку здобувачів вищої освіти – доводить, що можуть. Це є реальністю для вступників УБС.

За словами проректора з навчально-методичної роботи університету Світлани Кузнецової, УБС пропонує знання в форматі 24/7, тобто безперервно.

«Відповідно ми розвиваємо Інтернет комунікації, e-learning формат в освітньому процесі. У майбутньому світі мережевої цифрової економіки, цінними є вміння засвоювати нову інформацію, креативність, саморозвиток протягом життя. В УБС цілеспрямовано впроваджується комплексна модель освітнього процесу, яка включає освітні програми, спрямовані на формування професійних та соціально-емоційних компетентностей (Нard skills та Soft skills), - зазначає проректор з навчально-методичної роботи УБС.

Також в університеті зазначають, що принциповою відмінністю навчального закладу є впровадження УБС-студій для всіх студентів.

«Це абсолютно нестандартний формат освіти. Для студентів впроваджено УБС-студія «Тайм менеджмент та ділові комунікації», УБС-студію «Лідерство та командна робота». Ми відійшли від традиційного викладання української та іноземної мов. Натомість, пропонуємо навчатись діловому листуванню, написанню резюме та портфоліо, академічному письму», - підкреслює Світлана Кузнецова.

Формування мобільного та гнучкого освітнього контенту надає можливість підготовки за кількома сертифікованими модулями.

Міжнародна сертифікація освітніх програм в професійних міжнародних організаціях та асоціаціях: АССА, CISCO, SAP. Студенти університету можуть проходити стажування та складати іспити на одержання міжнародних сертифікатів та членства.

Університет банківської справи має 14 чинних угод по програмам академічних обмінів Еразмус+. Студенти УБС мають можливість навчатись за програмами «подвійних» дипломів.

Окрім міжнародної мобільності наші студенти навчаються за програмою обміну студентів між інститутами УБС – у Києві, Львові, Харкові та Черкасах.

«Світ та бізнес змінюються стрімко, тому наші освітні програми забезпечують інтегрований розвиток емоційного інтелекту та фахових знань міжнародного рівня в умовах невизначеності, швидких змін та цифрової економіки. Ми готуємо професіоналів майбутнього», – зазначає Світлана Кузнецова.

Більше про УБС

Освіта.ua
21.06.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Шерлок Холмс
Для запобігання таких "помилок" потрібно якнайшвидше вводити ЗНО для магістратури на усі напрямки, а не тільки на право. А взагалі треба пам`ятати про десять заповідей... Україно, тримайся!
Правдоруб
Та взагалі, така "освіта майбутнього". Випускники зможуть в майбутньому працювати кур’єрами в піцерії "Домінос" поруч з іншими прогресивними і сенситивними юристами і економістами.
Шерлок Холмс
Вступ 2018 на магістратуру - фінанси У рейтингу, опублікованому на сайті вишу і також викладеному на Вступ.інфо, абітурієнт Цюпа Софія Василівна має 312,8 балів, а у витязі з протоколу засідання відбіркової комісії № 56 від 31.07.2018, також викладеному на сайті вишу, якимось дивом, без пояснень вже 368,8 балів, перемістившись з 33-го контрактного місця на 8-е бюджетне. МОН, так у нас немає корупції ???!!!...
Правдоруб
Для Шерлок Холмс: і що вас дивує. Мені колись в київському університеті Драгоманова занизили рейтинг на двадцять (!) балів. Щоправда мене це не дуже парило, бо документи в цей задрипаний педуніверситет я подавав просто для галочки.
Sofiya Tsupa
Не зрозуміла, це я Цюпа Софія Василівна, і взагалі не була задіяна в ніяких цих названих схемах, оскільки взагалі вчусь в іншому університеті, а про це завищення балів взагалі перший раз чую. Це або помилка УБС або схема, про які і самі студенти не знають.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!