Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Вступити на бюджет у Києві: скільки балів потрібно
Вступити на бюджет у Києві: скільки балів потрібно

Абітурієнти можуть дізнатись середній бал ЗНО для вступу на бюджет до державних вишів столиці

Вступити на бюджет у Києві: скільки балів потрібно

Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» пропонує майбутнім абітурієнтам скористатися даними про середній та мінімальний бали сертифікатів ЗНО для вступу на бюджет до закладів вищої освіти Києва. Зазначена інформація допоможе абітурієнтам, які планують вступати до вишів столиці.

Інформація про бали сертифікатів ЗНО надана за результатами вступної кампанії 2017 року по кожному державному вищому навчальному закладу консолідовано за всіма бакалаврськими спеціальностями (магістратура медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань), а також по кожній бакалаврській спеціальності окремо.

Для розрахунку середнього бала сертифіката ЗНО по кожному навчальному закладу та кожній спеціальності обраховуються бали сертифікатів ЗНО з трьох предметів всіх абітурієнтів, які були зараховані на навчання за кошти державного бюджету у 2017 році.

Окрім середнього бала сертифіката ЗНО майбутні вступники також можуть дізнатись середній бал атестата вступників, мінімальний середній бал сертифіката ЗНО, конкурс на одне бюджетне місце та іншу статистичну інформацію.

Статистика 2017 року по вишах Києва

Інформація по вищих військових навчальних закладах або вищих навчальних закладах із специфічними умовами навчання не публікується через відсутність відповідних даних у Єдиній державній електронній базі з питань освіти.

Освіта.ua
09.03.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!