Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія 17 миттєвостей року: найяскравіші події в УжНУ
17 миттєвостей року: найяскравіші події в УжНУ

Найцікавіші події, які відбулися в Ужгородському університеті упродовж року, що минає

17 миттєвостей року: найяскравіші події в УжНУ

Наприкінці року, що минає, прийнято підводити підсумки та згадувати найцікавіші і найважливіші події, які сталися в Ужгородському національному університеті. Більшість із них є стратегічно важливими для подальшого розвитку університету, адже цього року закладено основу для багатьох проектів, від успішності яких без перебільшення залежатиме майбутнє вишу. Найяскравіші події року подано не в рейтинговій, а у хронологічній послідовності.

1. Фізики УжНУ здобувають ґрант програми «Горизонт-2020». Проект передбачає фінансування в обсязі понад 3 мільйони євро.

2. Створено Міжнародну асоціацію випускників УжНУ, яка має на меті об'єднання зусиль випускників усіх поколінь для розвитку університету.

3. На запрошення Міністерства освіти і науки України УжНУ презентував свої здобутки у Варшаві на Міжнародній освітній виставці «Перспективи 2017».

4. Колектив авторів УжНУ став лауреатом премії Президента України для молодих вчених. Два наукові проекти УжНУ отримують фінансування з держбюджету України.

5. Команда УжНУ здобула «срібло» у півфіналі чемпіонату світу з програмування й виборола Кубок України.

6. У фіналі конкурсу студентської наукової творчості «Стартап – УжНУ 2017» перемагають студенти-інноватори з фізичного факультету.

7. УжНУ розпочав співпрацю з мюнхенським університетом Фрезеніуса: навчання за програмою подвійних дипломів та участь у спільних практичних дослідницьких проектах.

8. УжНУ – в двадцятці кращих ВНЗ України. Оновлені результати консолідованого рейтингу вишів України засвідчують покращення позицій університету – 20 місце серед 293 вітчизняних ВНЗ.

9. На фізичному факультеті – перший на Закарпатті та один із перших в Україні міжнародний захист дисертації за участі професора Альберто Олеага з Університету країни Басків (Більбао, Іспанія).

10. УжНУ підписав меморандум про співпрацю з авторитетною Європейською організацією публічного права. Університет отримує пропозицію відкрити представництво цієї організації в Ужгороді.

11. Студентська подорож Європою. Майже 100 студентів УжНУ під час 5-денної поїздки відвідали Париж, Відень і Мілан.

12. Філологи й програмісти УжНУ створюють унікальну інтерактивну карту діалектів української мови.

13. Підписано Меморандум про порозуміння та співпрацю між УжНУ та Ужгородською міською радою щодо виконання спільних проектів і програм розвитку.

14. УжНУ розпочав новий аграрний проект – створено навчально-науковий виробничий центр «Деренівка».

15. У рамках відзначення 72 річниці УжНУ відбулося засідання Ради Міжнародного консорціуму університетів.

16. Ужгородський національний університет – переможець виставкових конкурсів у Києві: гран-прі у номінації «Науково-дослідна діяльність навчального закладу» та почесне звання «Лідер післядипломної освіти».

17. УжНУ розпочинає співпрацю з Китаєм. Підписано угоду про освітньо-наукову співпрацю між ДВНЗ «УжНУ» та Інститутом геноміки Пекіна – одним із світових лідерів сучасної геномної науки.

Детальніше про ці 17 подій – у публікації на офіційному сайті УжНУ.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
19.12.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!