Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юля
Скажіть будь ласка у скільки вузів я маю право подати документи ? Та на скільки на ціальностей ?
Іван
Для Юля: На бюджет - у 7 вузів на 4 спеціальності.
юрій
Тобто в 7 різних вузів на 4 різних спеціальності
я
не больше то ли 6, то ли 8, насколько я знаю. Всего 7 заявление, и чтобы в этих семерых заявлениях не было больше 4 специальностей.
Коментувати
Олександра
Добрий день! Скажіть будь ласка! Чи поширюються квоти при вступі на магістратуру? Дякую!
Татьяна Чугай
Скажіть будь-ласка право на пільгу можна використати тільки в одному ВУЗі чи за всіма заявами?
Іван
Для Татьяна Чугай: За всіма заявами, але треба в кожен вуз окремо подати паперово документи.
Влад
Паперові документи потрібно подавати зараз?
Коментувати
Олександра
Доброго дня, підскажіть,будь-ласка, чи зможу я зараєструватись в особистому кабінеті та приймати участь у конкурсі до вступу на бюджет на денну форму до університету, якщо я зараз вчусь в коледжі?(спеціальність в коледжі не пов’язана з тою, на яку я хотіла б подавати документи в університеті).
DGP
Для Олександра: якщо Ви вступаєте за ЗНО та маєте атестат, то звісно зможете
Коментувати
Игорь
Добрый день. Подскажите, имеет ли приемная комиссия право отказать в приеме копий документов, заверенных юристом? Не могу подать/показать оригинал аттестата т.к. мне нет 18 и предыдущее учебное заведение не имеет права его отдать, пока я не поступлю куда-либо. И что делать в таком случае?
DGP
Для Игорь: Так заберете тоді, коли Вас рекомендують до вступу. А взагалі, це Вас намагаються надурити, аби просто не віддавати документи
Іван
Під розписку видають на кілька днів, щоб показати в іншому виші і повернути назад. Оригінали зберігатимуться у першому виші, а в другому будуть копії. І ваш вік тут абсолютно ні до чого.
Коментувати
Марія
Доброго дня, чи можливо поступити на журналістику в ЛНУ ім. Івана Франка, якщо укр.мова та література 175, історія України 172, математика 136?
Василь
Для Марія: думаю, що так
Коментувати
Юлія
Доброго дня, чи реально вступити на прокурора на державний із українською - 173 історією - 164 та англійською - 120 та середнім балом 9.8, навчалась в селі. Чи можете підказати хороший ВНЗ на цю спеціальність?
Анна
Для Юлія: Дивлячись, який університет оберете. Беріть не дуже популярний, і все буде можливо
Коментувати
Людмила
Доброго дня, підкажіть чи зможу я поступити на фармацевта, якщо в мене такі бали: укр.мова-152, біологія- 148, хімія- 125?
Відбіркова комісія
Для Людмила: Вам на це запитання зможуть відповісти у конкретному закладі освіти, куди Ви хочете поступати
рнго
0
Коментувати
Вікторія
Добрий день! Скажіть ,будь ласка , чи можу я вступити до внз, якщо я склала лише 2 ЗНО, але склала їх добре, та маю астестат з середнім балом 8,6???
DGP
Для Вікторія: Або в коледж, або туди, де замість третього предмету творчий конкурс. Але все залежить від того які Ви предмети здали. Якщо не здали укр.мову, то нікуди не вступите.
Відбіркова комісія
Зможете! У Київському національному університеті технологій та дизайну є така можливість! Звертайтесь будь-ласка за телефоном +38044-256-29-75, або за адресою м. Київ, вул. Немировича-Данченка, 2, навчальний корпус 1, аудиторія 1-0119
Коментувати
Oksana20
Як подається заява про вступ в електронному вигляді, якщо вступати буду на основі диплому молодшого спеціаліста?
Іван
Для Oksana20: Заява подається паперово.
Коментувати
Марго М
Доброї ночі,скажіть будь ласка, якщо я подаю документи тільки на одну спеціальність в один ВНЗ(тобто приоритет тільки один-обрана спеціальність), то це якось може підвищити можливість вступу на бюджет?
Ф
Для Марго М: нет.
Відбіркова комісія
Це може підвищити можливість вступу у порівнянні із тими, у кого приоритет 3 та більше
Коментувати
Саша
Доброго вечора!Підкажіть, будь ласка, чому в рейтингових списках вже пишуть, що деякі студенти зараховані?
DGP
Для Саша: тому, що рейтингові списки за минулий рік. За цей рік рейтинг буде лише з 13 липня.
Коментувати
Ольга
Добрий день! Скажіть, будь ласка, на ці питання відповідає хтось компетентний, є сенс запитувати? Чи відповіді пише кожен, кому немає чим зайнятися?
Реаліст
Для Ольга: а як ти думаєш, геніальна ти наша?
Ольга
Для Реаліст: В тому то й річ, що , судячи з деяких реплік, у мене заклалися сумніви у компетентності тих, хто відповідає)))
Коментувати
Зоряна
Доброго вечора.Підкажіть, якщо закінчую третій курс на державному,чи можу подати на заочку в інший університет відразу на другий чи третій курс?
Галина
Для Зоряна: Ні не можете. на 2-йкурс вступають ті , хто має диплом молодшого спеціаліста за результатами вступних випробувань по спеціальності
Коментувати
Kateryna
Я маю високі бали ЗНО і подаю на бюджет , але на всякий випадок хочу ще й на контракт . Чи є на контракт пріоритетність ?
Анна
Для Kateryna: Ні
Коментувати
Альона
Скажіть будь ласка,до скількох внз і на скільки спеціальностей можна подати заяви на держ.замов.?По сім заяв в кожен заклад ,чи лише сім заяв на всі обрані внз?
Іван
Для Альона: на всі внз
Коментувати
Абітурієнт
Підкажіть,будь ласка, при вступі у внз на основі ЗНО обов*язково будуть проводитись вступні іспити чи ЗНО зараховується як вступні іспити?
Іван
Для Абітурієнт: Все залежить від того куди ви плануєте вступати. Можуть приймати за результатами лише ЗНО, а можуть додатково проводити творчі конкурси.
Абітурієнт
Для Іван: питань щодо творчих конкурсів нема, просто на деяких сайтах внз пишуть дати і творчих конкурсів, і вступних випробувать. От я й запитую, чи ці вступні іспити є обов*язковими для всіх, чи для випускників воно йде у формі ЗНО?
Коментувати
Ольга
Скажіть будь ласка, у якому вигляді подавати заяви на вступ (паперові чи електронні) якщо є пільги за інвалідністю?
Іван
Для Ольга: Якщо є право на квоти - то паперово, звісно.
Коментувати
Наталія
Якщо батько участник бойових дій (АТО), на даний час знаходиться в зоні ООС (АТО), при вступі в ВНЗ є льготи на безкоштовне навчання?
Іван
Для Наталія: Немає.
Коментувати
Наталія
якщо я подаю ,наприклад,4 заяви на 4 різні спеціальності в один ВНЗ, то я ще можу подати 3 заяви в інші навчальні заклади (різні) ?
Іван
Для Наталія: Можете. Але на ті ж самі спеціальності, на які подавали в перший вуз (тому що можна подавати лише на 4 спеціальності).
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!