Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анастасія
Добрий день! Третій конкурсний предмет може вибрати на свій розсуд абітурієнт? Чи він буде визначатися вищим навч. закладом?
DOCENT
Для Анастасія: вступник
Коментувати
Абитуриент
То есть можно подать всего заявлений на бюджет и контракт вместе, или в 7 вузов по Спспециальности-всего 28 заявлений? И считается ли заявление на контракт, бюджет в один вуз, на одну и ту жесспециальность как два разных?
Anna
Для Абитуриент: на бюджет всего 7 заявлений, на контракт сколько угодно
Тіна
Для Абитуриент: Всього 7 заяв !!! Не більше ніж на 4 спеціальності. Мова не йде про кількість вузів. Мова йде про те, що замість 9 тепер можна лише 7 заяв.
Анжеліка
це означає що на кожну з 4 спеціальностей можна подати 7 заяв у різні вузи чи 7 заяв розподілити на 4 спеціальності?
Коментувати
Патріот
Котрий рік існує дискримінаційна система вступу( із Квіта) , яка вирізає складні, необхідні країні професії. Вузи отримують 2-3 місця на інженера, ливарника чи геолога. Що з ними робити? Горе - рехворматори зрізали за п’ять років вдвічі безкоштовні місця, добивають технікуми... Мета: в зуби безвіз і всі на захід!! Гей на бляхи (авто)всі у путь!!!до Польщі і Угорщини ....

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!