Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катя
Скажіть будь ласка на факультет реклами і зв’язків з громадськістю творчий конкурс потрібен?
DOCENT
Для Катя: залежить від спеціальності
Коментувати
Одинадцятикласник
(І знову за творчі конкурси) Вступники що не здають творчих конкурсів загалом мають запасний варіант - якщо не здасть третє ЗНО наприклад з іноземної (яка наприклад потрібна для однієї спеціальності) і краще здасть четверте, наприклад, біологію - може обрати інший варіант(іншу, запасну спеціальність) і це загалом справедливо. Але ті хто здають творчі конкурси(які можна також назвати своєрідним ЗНО) не можуть так вчинити, бо вони подають заяви ще й приблизно не знаючи своїх балів. От це несправедливо.
DOCENT
Для Одинадцятикласник: у Вас є право обирати такі спеціальності, на які немає творчих конкурсіа
Коментувати
Одинадцятикласник
А також, творчі конкурси загалом несправедливі. Тому-що інші вступники(на інщі спеціальності) точно знають свої результати (бали ЗНО) і знають на що вони можуть розраховувати коли розставляють пріоритети до заяв. А ті хто подає хаяву на спеціальність з творчим конкурсом не знають яких у них може бути бал. На мою думку можна було б хоча б проводити творчі конкурси ДО подачі заяв. Наприклад, подаєш заяву щоб пройти творчий конкурс, а тоді вже за його результатами вирішуєш чи подавати заяву чи ні. Або хоча б наприклад пріоритет ставити після результатів творчих конкурсів.
DOCENT
Для Одинадцятикласник: для цього і було запрпопонованояк експеримент "творчі заліки". Вони починаються ще з 1 лютого
Коментувати
Одинадцятикласник
Цікаво, але найменше інформації за творчі конкурси. Коли затверджується дата їх проведення? Чому не всі виші публікують дати проведення цих іспитів?
DOCENT
Для Одинадцятикласник: ця інформація має бути вже після затвердження власних правил поийому
Коментувати
Тетянв
Скажіть будь ласка, якщо я цього року закінчую медичний коледж і буду молодшим спеціалістом , то чи треба мені здавати ЗНО для вступу в ВНЗ?
Батько
Для DOCENT:З приводу творчого конкурсу. Зробіть його оцінювання незалежним. Наприклад, перехресне оцінювання (викладачі перевіряють роботи не своїх абітурієнтів).
DOCENT
Для Батько: на творчих конкурсах, як правило, іде підбір до певного викладача, який і поводить цей конкурс.
Коментувати
Misha Chernyavsky
Доброго вечора! Не можу знайти спеціальність "Фізична реабілітація" у переліку спеціальностей у 2018 році. Що треба здавати на цю спеціальність? Як вона по-інакше підписана? Поясніть будьласка.
Михайло
Добрий день. У додатку #4 "Журналістика" 061 в першій таблиці з творчим заліком, в другій же третім предметом є "математика або іноземна". Поясніть будь ласка дану інформацію.
DOCENT
Для Михайло: є творчий залік - Без оцінки. До конкурсу допускються лише ті, хто його склав. А конкурс за ТРЬОМА ЗНО
Коментувати
АлінаАліна
Скажіть будь ласка,мій син навчається в 2017/2018 вже на ІІ курсі в коледжі. Після коледжу в інститут поступати поки що не плануємо. Йому потрібно в 2018 здавати ЗНО??? І якщо не здасть ,то що відрахують з коледжу?? в 2019 він закінчує коледж . Получається вже забирай документи і не трать грошей.Це ж за гуртужиток заплати,щотижня на прожиття і так свої витрати .Допоможіть розібратися.
Анна
Скажіть будь ласка , з яких предметів потрібно здавати ЗНО для вступу на право денну форму навчанн
DOCENT
Для Анна: залежить від спеціальності. Визначено в додатку 4 до Умов. http://osvita.ua/doc/files/news/99/9990/dod-4.pdf
Аліна
Скажіть будь ласка,мій син навчається в 2017/2018 вже на ІІ курсі в коледжі. Після коледжу в інститут поступати поки що не плануємо. Йому потрібно в 2018 здавати ЗНО??? І якщо не здасть ,то що відрахують з коледжу?? в 2019 він закінчує коледж . Получається вже забирай документи і не трать грошей..Допоможіть розібратися.
Коментувати
alina
Скажите пожалуйста, насколько вузы могут менять указанные предметы на разные специальности, смысл ждать тогда до 31 декабря , если, как я поняла у вузов нет выбора иного. Можно ли точно надеятся, что на выбранную мной специальность будут точно те предметы, которые указаны в этом приложении 4?
математик
Для alina: Для чого такі риторичні запитання? Так, поговорити? Та візьміть правила минулих років та порівняйте з правилами вузів! Все зразу стане ясно!
Коментувати
Батькі
Під час вступу до Університету ім. Карпенка-Карого грубо порушуються права абітурієнтів! Відкрито вимагають гроші! Режисер Ільєнко набирав у 2017р. групу, куди потрапили абітурієнти з балами 130-140. Їм дали максимальну кількість балів за твір. А відмінники взагалі не увійшли до конкурсу? З рейтингу 5 отримали 0. Всі, які подавали не по першому приоритету-90Б, за 1- 100Б для масовості. А обрані -200Б за 2 конкурсами. НЕ 180,160, а чітко 200. Як це? Більшість "студентів"-"відмінників" подавали лише 1 заяву, знаючи, що гроші допоможуть!( є підтвердженння скан) Роботи на апеляцію в університеті не дають, роботи ховають, бо не перевіряються вони зовсім (Ільєнко навіть не перевіряв більшість робіт-а навіщо!!!); секретар приймальної комісії, порушуючи права вступника, відмовляє в апеляції!!!! Як це?? Звернення до гарячої лінії нічого не дає! Чому талановиті діти не можуть вступити на режисуру? А потім результат - кількість випускників 2-3 з набраних 20! Відмініть творчі, або зробіть ЗНО!
DOCENT
Для Батькі: для більшості спеціальностей де творчий конкурс не є критичними, його або скасували (як на журналістику) або замінили на творчий залік
Батькі
НЕ є критичним? Його результативність теж вирішують у стінах закладу!!!! Не пишіть , якщо не знаєте!
Батькі
Для DOCENT : з Правил вступу 2018 нічого не змінилося!!!! Аудіовізуальне мистецтво та виробництво історія України творчий конкурс
Коментувати
Іванна
Скажіть будь ласка , з яких предметів потрібно здавати ЗНО для вступу на вчителя молодших класів на заочну форму навчання.
DOCENT
Для Іванна: хоч на заочно хоч на денну перелік однаковий. 013 Початкова освіта : математика + історія або біологія
Коментувати
Вікторія
Скажіть,будь ласка,якщо дитина закінчуємо коледж медичний за спеціальністю "фармакологія",чи варто при вступі до вишу на заочну форму за тієюж спеціальністю здавати зно? Чи все ж таки вона може вступити за внутрішніми іспити?
Ірина
Для Вікторія: я минулого року вступала на основі диплому з коледжу, просто в прийомній комісії при подачі документів назначають дату іспиту з фармакології тай все, тобто ви здаєте внутрішній іспит
Коментувати
Владислав
Владислав доповнення::: по українко-латвійській програмі
Владислав
Скажіть будь ласка я навчаюсь в університеті по спеціальності фізична реабілітація в університеті по міжнародній програмі короче кажучи я є студентом латвійського вашу але навчаюсь в Україні чи можу я перевестись на той рік в медичний вузі чи потрібно мені зно
Математик
Прошу наступний раз врахуват, що Не грамотно вживати: ’’виключення’’. В нашій мові існує гарне слово: ’’виняток’’.
Ірина
За цим проектом МОН визначило предмети ЗНО, потрібні для вступу? Тобто для вступу на філологію я маю здавати українську мову та літературу, англійську мову та географію?
DOCENT
Для Ірина: не зовсім так. Третій предмет історія або географія
Ірина
Чому цього не вказано?
Ірина
І які предмети потрібні для вступу на прикладну лінгвістику?
Коментувати
Niqer
А як буде вступати випускник коледжу ?? На споріднену і не!??
Роман
Для Niqer: також хотів задати це питання
DOCENT
За іспитами.
Коментувати
Іжненер
Це не правила прийому, а порядок руйнації української освіти!!! Відмініть Зно для виробничників, заочників!
DOCENT
Для Іжненер: ЗНО пои вступі на перший курс - це вимога Закону.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!