Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марина
Скажіть, будь- ласка чи є можливим варіант здавати на факультет" Медицина"укр. мову, біологію, фізику ,а не математику?
DOCENT
Для Марина: ні. Крім того, щоб складати фізику, треба знати математику
Коментувати
Марiя
Доброго дня! Я хочу вступити до медичного унiверситету) вчителi запевняють мене, що я можу здавати iсторiю лише у форматi ДПА. Якщо не важко, дайте вiдповiдь, чи можна так? А то я не впевнена...
Леся
Для Марiя: Вчителі, як завжди праві!
DOCENT
Не зовсім зрозуміло Ваше запитання. Якщо Ви хочете складати історію - це Ваше право і ніхто у Вас його не забере. Інша проблема, що при вступі на медичні спеціальності історія не є конкурсним предметом. Тому складання історії буде для Вас в цьому сенсі не дуже ефективним. Крім того, максимум можна зареєструватися на 4 предмети. З яких один - є обов’язковим на всіх етапах (ДПА та вступ до ВНЗ) - українська мова та література. Два обов’язкових на ДПА - математика або історія України. Якщо у Вас ще немає атестату - Ви змушені обирати один з них. А далі вибір випускника-вступника - один на ДПА і на вступ з урахуванням вимог додатку 4 до Умов прийому 2018. На медичні це біологія і третій предмет вибір між математикою та хімією. Варіант з історією не є неможливим. Але тоді Ви точно маєте складаєте 4 предмети: укр, історія (лише ДПА), біологія, хімія. З двох останніх один на ДПА.
Друзілла Галицька
Для Марiя: дійсно питання не зрозуміло, що ви маєте на увазі "здавати лише у формі ДПА". Це ДПА здається у формі ЗНО. Тобто ви дійсно з двох предметів (математика та історія) можете вибрати один за яким здати ЗНО і визначити його як предмет на ДПА а для вступу не використовувати.
Коментувати
Карина
Доброго дня! Чи є перелік конкурсних предметів для вступу на магістратуру? Дякую!
DOCENT
Для Карина: іноземна мова на всіе спеціальності. Більше того,та деякі спеціальності за ЗНО. Інше - фаховий іспит.
Коментувати
Батьки
Скажіть, будь ласка, якщо дитина бажає здобути військову спеціальність(після школи),чи маємо ми право подавати документи в декілька військових ВУЗів ? Якщо да, то яким чином ми зможемо взяти участь в творчих конкурсах в різних закладах, коли вони заплановані в однаковий термін? Наприклад, подаємо документи у Львів ( МВС ) і в Харків(НАНГ). Як бути в цій ситуації?
DOCENT
Для Батьки: нажаль, по творчим конкурсам, нічого не вдієш. Ви маєте зробити вибір закладу. В цьому сенсі ситуація аналогічна тій, що була наприклад ще при вступі за радянських часів
Коментувати
Александр
Подскажите ссылку конкурсных предметов на специальности в вуз, что сдавать и на какие специальности бокалавр
DOCENT
Для Александр: http://osvita.ua/doc/files/news/99/9990/1_dod-4.pdf
Коментувати
Аня
Доброго дня! А мене цікавить такє питання.. Якщо я планую здавати 4 предмети, я можу при вступі обирати між 3 і четвертим? От наприклад : в НУБІП на лісове, 3 предмет потрібен географія, а у КНЕУ, на іншу спеціальність 3 предмет англійська. Тобто, я можу варіювати між вибором 3-го чи 4-го предмета?
DOCENT
Для Аня: що мається на увазі? Ви можете приймати участь в тих конкурсах для яких Ваш перелік предметів ЗНО є відповідним
Коментувати
Валентина
Доброго дня . Мене також цікавить питання про вступ на Магістратуру у 2018 році на Дошкільну освіту. Потрібно здавати ЗНО з іноземної мови чи ні?
DOCENT
Для Валентина: іспит з іноземної для вступу в магістратури потрібен всім. Але формі ЗНО лише для вступу на спеціальності галузей знань 03 «Гуманітарні науки» (крім спеціальності 035 «Філологія»), 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 24 «Сфера обслуговування», 29 «Міжнародні відносини», та 08 "Право"
Валентина
Дякую за відповідь.
Коментувати
Ольга
Скажіть будь ласка, якщо я маю диплом бакалавра і працюю вчителем вже другий рік, але менінеобхідно довчитись в магістратурі, значить мені знов треба здавати зно для вступу?
міністер освіти
Для Ольга: Не потрібно,потрібно звернутися в заклад,який ви закінчили і там написати заяву,що ви хочкте піти в магістратуру і зареєструвати себе на іспити які потрібні і в закладі навчальному іх здати для вступу на магістра. Ви молодчина,що думаєте іти на магістра,удачі вам.
Коментувати
Віталіна
з чого потрібно здавати ЗНО щоб поступити в медичний коледж??
DOCENT
Для Віталіна: якщо на основі атестату, то потрібно
Коментувати
Катя
Скажіть будь ласка на факультет реклами і зв’язків з громадськістю творчий конкурс потрібен?
DOCENT
Для Катя: залежить від спеціальності
Коментувати
Одинадцятикласник
(І знову за творчі конкурси) Вступники що не здають творчих конкурсів загалом мають запасний варіант - якщо не здасть третє ЗНО наприклад з іноземної (яка наприклад потрібна для однієї спеціальності) і краще здасть четверте, наприклад, біологію - може обрати інший варіант(іншу, запасну спеціальність) і це загалом справедливо. Але ті хто здають творчі конкурси(які можна також назвати своєрідним ЗНО) не можуть так вчинити, бо вони подають заяви ще й приблизно не знаючи своїх балів. От це несправедливо.
DOCENT
Для Одинадцятикласник: у Вас є право обирати такі спеціальності, на які немає творчих конкурсіа
Коментувати
Одинадцятикласник
А також, творчі конкурси загалом несправедливі. Тому-що інші вступники(на інщі спеціальності) точно знають свої результати (бали ЗНО) і знають на що вони можуть розраховувати коли розставляють пріоритети до заяв. А ті хто подає хаяву на спеціальність з творчим конкурсом не знають яких у них може бути бал. На мою думку можна було б хоча б проводити творчі конкурси ДО подачі заяв. Наприклад, подаєш заяву щоб пройти творчий конкурс, а тоді вже за його результатами вирішуєш чи подавати заяву чи ні. Або хоча б наприклад пріоритет ставити після результатів творчих конкурсів.
DOCENT
Для Одинадцятикласник: для цього і було запрпопонованояк експеримент "творчі заліки". Вони починаються ще з 1 лютого
Коментувати
Одинадцятикласник
Цікаво, але найменше інформації за творчі конкурси. Коли затверджується дата їх проведення? Чому не всі виші публікують дати проведення цих іспитів?
DOCENT
Для Одинадцятикласник: ця інформація має бути вже після затвердження власних правил поийому
Коментувати
Тетянв
Скажіть будь ласка, якщо я цього року закінчую медичний коледж і буду молодшим спеціалістом , то чи треба мені здавати ЗНО для вступу в ВНЗ?
Батько
Для DOCENT:З приводу творчого конкурсу. Зробіть його оцінювання незалежним. Наприклад, перехресне оцінювання (викладачі перевіряють роботи не своїх абітурієнтів).
DOCENT
Для Батько: на творчих конкурсах, як правило, іде підбір до певного викладача, який і поводить цей конкурс.
Коментувати
Misha Chernyavsky
Доброго вечора! Не можу знайти спеціальність "Фізична реабілітація" у переліку спеціальностей у 2018 році. Що треба здавати на цю спеціальність? Як вона по-інакше підписана? Поясніть будьласка.
Михайло
Добрий день. У додатку #4 "Журналістика" 061 в першій таблиці з творчим заліком, в другій же третім предметом є "математика або іноземна". Поясніть будь ласка дану інформацію.
DOCENT
Для Михайло: є творчий залік - Без оцінки. До конкурсу допускються лише ті, хто його склав. А конкурс за ТРЬОМА ЗНО
Коментувати
АлінаАліна
Скажіть будь ласка,мій син навчається в 2017/2018 вже на ІІ курсі в коледжі. Після коледжу в інститут поступати поки що не плануємо. Йому потрібно в 2018 здавати ЗНО??? І якщо не здасть ,то що відрахують з коледжу?? в 2019 він закінчує коледж . Получається вже забирай документи і не трать грошей.Це ж за гуртужиток заплати,щотижня на прожиття і так свої витрати .Допоможіть розібратися.
Анна
Скажіть будь ласка , з яких предметів потрібно здавати ЗНО для вступу на право денну форму навчанн
DOCENT
Для Анна: залежить від спеціальності. Визначено в додатку 4 до Умов. http://osvita.ua/doc/files/news/99/9990/dod-4.pdf
Аліна
Скажіть будь ласка,мій син навчається в 2017/2018 вже на ІІ курсі в коледжі. Після коледжу в інститут поступати поки що не плануємо. Йому потрібно в 2018 здавати ЗНО??? І якщо не здасть ,то що відрахують з коледжу?? в 2019 він закінчує коледж . Получається вже забирай документи і не трать грошей..Допоможіть розібратися.
Коментувати
alina
Скажите пожалуйста, насколько вузы могут менять указанные предметы на разные специальности, смысл ждать тогда до 31 декабря , если, как я поняла у вузов нет выбора иного. Можно ли точно надеятся, что на выбранную мной специальность будут точно те предметы, которые указаны в этом приложении 4?
математик
Для alina: Для чого такі риторичні запитання? Так, поговорити? Та візьміть правила минулих років та порівняйте з правилами вузів! Все зразу стане ясно!
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!