Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юлія
Підкажіть чи можу я, маючи диплом молодшого спеціаліста з харчових технологій, подати на бакалавра(зі скороченим терміном) на не споріднену спеціальність, наприклад менеджмент?
Галина
Для Юлія: ні. Лише на основі атестату і ЗНО. За скороченним терміном можна лише на ту саму спеціальністт
Коментувати
Оксана
подскажите пожалуйста, на контрактное обучение можно подавать больше чем на 4 специальности? или независимо от бюджета или контракта, всего можно выбрать 4 специальности?
Іван
Для Оксана: Можно. На контракт безлимит.
Коментувати
Оля
а якщо наприклад у перші вузи по пріорітетності я пройшла на контракт,а в останній 7 вуз я пройшла на державне ,то решту вузів відкидаються,адже я пройшла на державне? чи я вже сама собі обиратиму?
Іван
Для Оля: Самі обиратимете.
Оля
Для Іван: а чому я читала , що якщо проходиш на одне державне ,то решту всі заяви анульовуються?
Коментувати
Дар'я
Як навчатися у 2х ВУЗах на контракті одночасно?(денна та заочна) Оригінали докуметів я понесу туди де буде ДЕННА, а що робити з заочною? просто копію7 так не примать же , наче
Іван
Для Дар’я: Примуть. Або візьмете на кілька днів оригінали, але там де заочка будуть лежати копії.
Коментувати
Катя
Привіт,допоможіть будь ласка Мене цікавить,ось якщо у всі вузи ,куди я подала ,я пройшла на платне,тоді я можу везти документи куди я хочу ? Чи от іменно треба дивитись за пріорітетністю?
Іван
Для Катя: На платне немає пріоритетності, везете куди хочете. Це ваші гроші.
Катя
ну я подавала на державне(розтавляла пріорітети),але не пройшла і автоматично переключає на платне (на контракт) ну якщо я правильно зрозуміла,переключає на платне ,тоді я можу везти куди хочу без пріорітетності,хоча я її розтавляла,так? вона вже не грає ролі?
Катерина
Везете куди хочете, на контракт пріоритети не діють
Коментувати
Lena
Я подаю заявку, а мені видає "поточна дата менша за дату початку прийому заяв обратної конкурсної пропозиції". Що робити? Допоможіть.
Артур
Скажіть якщо я подав 3 заяви до внз і вони ще не є зареєстровані у внз то чи можу я скасувати їх і подати ще раз заяви з такими ж пріоритетами?
Ірина
Для Артур: так
Коментувати
Оксана
Скажіть чи можу я подавати декілька заяв в один вуз на одну й ту сама спеціальність? Наприклад якщо спеціальність "Спеціальна освіта" вона ділиться за нозологіями.
Катя
Для Оксана: Я думаю що так
Коментувати
Ольга
Доброго вечора! Скільки можна подати заяв електронною формою? Лише 7? Якщо це так, то решту потрібно подавати особисто? Заплуталась уже зовсім. Дякую.
Іван
Для Ольга: Решту потрібно подавати на контракт.
Анна
Решту подаєте так само електронно, просто без пріоритетності, тобто на контракт
Коментувати
Валерий
Подскажите пожалуйста,если я подаю на бюджет и не прохожу,то меня автоматически переводят на контракт и есть возможность поступить или нужно сразу на контракт подавать?
Іван
Для Валерий: Автоматически переводят на контракт.
Коментувати
Михайло
Доброго дня. Чи можна подати заяву до ВИШу особисто, а не через електронний кабінет вступника?
Іван
Для Михайло: Якщо ви належите до пільгових категорій.
Коментувати
Анастасия
Доброго дня, підкажіть будь ласка, якщо подавати заявки на 2 спеціальності в один Вуз і пройти на бюджет на обидві університет сам вирішує на яку спеціальність тобі йти чи вони присилають тобі заявки на бюджет на обидві спеціальності, а ти вже сам вирішужш куди йти ?
Галина
Для Анастасия: вже кілька років такого бути не може. Саме для того і прставляються рейтинги. Вам нададуть лише одне бюджетне місце (або не нададуть зовсім)
Коментувати
Зоя
Доброго дня,чому я не можу подати заяву про вступ на фармацію,що уже немає вільних мість???((((
777
Для Зоя: можливо тому, що обираєте бакалавра, а треба магістра
Коментувати
Катя
доброго дня. підскажіть,чи можна подавати заяви в один внз на різні спеціальності? дуже вдячна!
Іван
Для Катя: Звісно.
Коментувати
Саша
Якщо я вже подала першу заявку,але хочу її скасувати Якщо я її скасую,то вже не зможу подати інші заявки на вступ в цьому році?
Іван
Для Саша: Зможете, але на інші пріоритети.
Коментувати
Марина
Добрий день. Скажіть будь ласка. Якщо я не проходжу на бюджет по жодній заяві. Як я буду знати що я пройшла на контракт?
Іван
Для Марина: Ніяк. Доведеться телефонувати туди куди ви хочете вступити на контракт і запитувати.
Анна
Для Марина: Тобто телефонувати? Будуть списки рекомендованих на контракт, і в вашому кабінеті, і на сайті університету, і на сайті типу "вступ.інфо"
Коментувати
Юля
Вопрос ради интереса. Кто-то уже смог подать заявки? Просто у меня не добавляется ничего в список. Вот мне и интересно, то ли я что-то не так делаю, то ли сайт висит.
Я
Для Юля: подали заявления уже все. Возможно вы не в то время заходите на сайт, так как он загружен. Лучше утром или ночью. Во-вторых у вас должно высветиться объявление, что ваше заявление подано. Все заявления находятся в меню "Поданi заяви". Может пройти некоторое время, пока оно появиться в таблице!
Коментувати
Олег
Добрий день, якщо я закінчив ліцей(на автомеханіка), чи маю я право поступати на бютжет до коледжу?
Алла
Чи можна вибирати різні 4 спеціальностей у різні ВНЗ? Чи в кожен ВНЗ ці заяви мають співпадати?
Я
Для Алла: главное чтобы в семерых заявлениях не было больше 4 специальностей. То есть, например 3 заявления (не важно в какой вуз) на специальность филология, 1 заявление на специальность право, 2 на економику, и одно на журналистику.
Коментувати
Світлана
Моя донька поступила в ВУЗ, вийшла заміж і змінила прізвище, чи можливо подати заяву на вступ до іншого ВНЗ в електронному вигляді (ЗНО-2016р.), чи потрібно забирати документи з вузу, в якому вона зараз навчається ?
Denis
Для Світлана: Можливо
Анна
Для Світлана: На той випадок, маєте прикладати свідоцтво про одруження і довідку про зміну прізвища
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!