Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вікторія
Планую вступати на стоматологічний факультет, а саме до УжНУ. На сайті університету переглянула обов’язкові предмети для вступу: перший - українська мова, другий - біологія, третій - або хімія або математика. Я вирішила складати українську мову і л-ру, історію України (бо математика досить важко дається) , біологію та хімію. Чи правильно я зробила, що обрала історію, а не математику? Чи може це стати перешкодою для вступу на стоматологію?? Тим більше історія України не потрібна для медичних спеціальностей. Однак математику складати боюся. Чи можу я складати як другий предмет ЗНО історію чи математику, але як ДПА ?? І чи не стане це для мене перешкодою???
Виталий
Для Вікторія: правильно. только история в конкретном случае Вам не понадобится. И ещё, если не ошибаюсь то второй и третий предмет должны быть минимум 150 баллов.
Вікторія
Другий і третій з списку моїх чотирьох ЗНО, чи другий і третій з обов’язкових предметів для вступу на бажану спеціальність?
Галина
Для Вікторія: ті які йдуть други і третів в переліку предметів для вступу (тобто біологія і хімія). Особисто мені важко уявити майбутнього лікаря який не може справитись з математикою. математика чисто логічний предмет, який майже не вимагає запамятовування. Медицина на мій погляд теж вимагає розвинутого логічного мислення для діагностики та вибору лікування конкретному пацієнту (а не за списком ліків які видали на планірці, а якщо вам не підходить, можете робити що хочете, а в картці все обно ці призначення напишуть)
Коментувати
Катерина
Навчаюсь на 2 курсі в медичному коледжі .Цього року планую здавати ЗНО , мені потрібно здавати укр.м , біологію і хімію ?чи ще брати математику або історію ?
бібліотекар
Для Катерина: ти мусиш обовязково обрати або історію або математику бо вони ідуть обовязковими як ДПА , а от третій на вибір , але також став той предмет який тобі потрібен і ти краще знаєш, він покращить тобі середній бал атестата. Це якщоти впевнена в своїх знаннях, а якщо ні то здавай так щоб було з чого вибратиабо математика або хімія.
Коментувати
Валерія
Чи можна отримати атестат про середню освіту, написавши лише ДПА в 11 класі, чи 100% треба писати ЗНО? І скількі (чи лише укр.мовулітературу) іспитів треба скласти?
Галина
Для Валерія: ДПА зараз здається у формі ЗНО (три предмети)
бібліотекар
для Валерія А смисл писати лише ДПА. За атестатом про середню освіту тебе нікуди неприймуть на в коледж ні у ВНЗ. Вступити ти зможеш тільки по атестуту за 9 кл. Якщо ти невпевнений у своєму результаті, непереживай, ти ЗНО складай, а коли буде поганий результат ідеш на біржу праці стаєш на облік і вже вини тебе напавляють на начання без результатів ЗНО, навчання безкоштовно, принаймі я стикалася з таким випадком , що дитина завалила ЗНО. Не опускай руки пробуй. Ти нічого невтратиш. Успіху
Евгений профессор
Для бібліотекар: баран она и никуда не собираеться ей просто надо документ об окончании среднего образования тебя не спрашивали левых твоих советов может она загран поступает , еблом тут не клацай зря
Коментувати
Михайло
Чи можу я претендувати на бюджетну форму навчання, якщо у мене уже є диплом про вищу освіту ( спеціаліст),(бюджетна форма навчання) , у медичному вузі , на факультет «медицина»
Анна
Для Михайло: В Україні вища освіта за рахунок держави надається лише один раз.Тобто друга, третя і тд. освіти будуть платними.
Наталія
А якщо освіту так і не отримали,а лишень провчилися півроку за рахунок держави зі стипендією.Тоді як?Чи можна тоді вступати ще раз на державну форму навчання?
Евгений профессор
Для Анна: еще одна хули ты тут советы даешь левые Закон почитай итак ты можешь получить бакалавра или младшего спеца если ты их еще не получал за гос бюджетные средства
Коментувати
Василь
Чи можна після бакалавра історичної освіти поступати в магістратуру на юридичний,або на економічний. Будь ласка відгукніться,наперед вдячний вам.
Виталий
Для Василь: можно, но это право учебного заведения. ВУЗ сам определяет и указывает это в своих правилах с какими "чужими" специальностями принимает или не принимает на обучение
Евгений профессор
Для Виталий: Слыш гусь какие "чужие " говори по понятиям закон такого определения незнает!
Коментувати
Петро
Я навчаюся на денній формі іст.фаху, і хотів би узнати,скажіть будь ласка ,чи можу я після закінчення бакалавра історії , вступати на 5 курс в магістратуру в університет внутрішніх справ на факультет кримінальної міліціі чи цього не дозволено, військової кафедри не проходив, чи дозволено так,чи ні.А ЯКЩО ДОЗВОЛЕНО ТО,ЯКІ ВСТУПНІ ЗНО.?
Вікторія
Доброго вечора. Я в 2015 році отримала диплом бакалавра,а на наступний 2018 рік хочу вступати на магістратуру. Чи потрібно мені знову здавати ЗНО?
міністер освіти
Для Вікторія: Не потрібно,потрібно в університеті здати вступні іспити зі спеціальності та іноз.мови.
Евгений профессор
слыш хуй ты а нинистр не гони если это спациальность права и это универ гос тебе ЗНО сдавать малышка )
Коментувати
ОЛЕНА
Добрий день я в2017 закінчила мед коледж за спеціалЬністю фармація для того щоб поступити на провізора на "2 курс мені потрібне ЗНО чи тільки фаховий іспит зараз я працюю в аптеці
Іван
Закінчую магістратуру і хочу поступати ще раз щоб здобути 2 вишу, чи потрібно мені здаватися ЗНО?
Евгений профессор
Для Іван: не боись ЗНО тебя в плен брать не будет
Коментувати
Ірина
Чи потрібно здавати ЗНО, абітурієнтам, які закінчили школу більше 20 років тому. Які правила для вступу таким бажаючим навчатися?
DOCENT
Для Ірина: такі ж самі . Вам потрібно зареєструватися на ЗНО, як звичаний випускник .
Коментувати
Одинадцятикласник
Якшо вступати в мед університет,то можна здавати тільки 3 предмети на стоматологію?укр мову,біологію,математику ,а історію вже можна не здавати?а ДПА який предмет брати?
Юрий
Для Одинадцятикласник: математикк
бібліотекар
Дивлячись на твої предмети то як ДПА в тебе будуть рахуватичя 3 предмети УКр. МАт. Біологія, але якщо з обраних предметів ти маєш слабші знання, з історії кращі то постав історію як ДПА. це покращить твій середній бал атестата. тут виходить цікава арихметика. Гарні бали за ДПА покращать бал атестата, а якщо ти поставиш на ДПА ті предмети що тобі потрібні на вступ а знаєш їх слабше то це знизить серебній бал атестата, а при вступі і соті бала грають роль.
Коментувати
Ігор
Добрий день!Питання трохи не по темі . Чи потрібно відпрацювувати 3 роки в селі після закінчення медичого вишу , якщо я вступлю на бюджет ? Дякую
Андрій
Чи потрібно буде знову здавати ЗНО якщо я вже здав у 2017 році і поступив у ВНЗ,але покинув його після першого семестру і планую поступати в інший ВНЗ?
DOCENT
Для Андрій: якщо для вступу на омріяну спеціальність не передбачено подання сертифікату з іноземної мови, то Ви можете подати сертифікати минулих років
Галина
Для Андрій: Здавати заново ЗНО не треба, а ось повернути видатки держави за навчання доведеться (якщо ви вчились на бюджеті звісно
Коментувати
Юлія
Скажіть,будь ласка,до якого числа ВНЗ розроблять власні правила прийому абітурієнтів?
DOCENT
Для Юлія: до 31 грудня
Коментувати
Таня
Доброго дня)я навчаюсь в педагогічному університеті на 4 курсі,також навчаюсь на військовій кафедрі,на 5 курс хочу вступати в військовий інститут ім.Т.Г.Шевченка що потрібно здавати???
міністер освіти
Для Таня: Треба здавати іноземну і за спеціальністю військовою залежно на яку ви хочете іти.
Коментувати
Ігорь
Добрий день ! Підскажіть будь ласка, які предмети потрібні для вступу до медичного університету. В мене є атестат і сертифікат 2017 року , але я хочу наново складати зно в 2018 . Мені потрібно складати історію або математику ?
DOCENT
Для Ігорь: історію для вступу на медичні спеціальності точно не потрібно. Математику на Ваш вибір. Для вступу, згідно додатку 4 до Умов 2018 на медичні спеціальності : 1 - українська, 2 - біологія, 3 - хімія або математика. Другий та третій предмети мають бути не менше 150 із 200. Можна використовувати сертифікати ЗНО за 2016, 2017, 2018 роки в довільній комбінації
Ігорь
Дякую за відповідь !
Олег
Для DOCENT: Доброго дня. Чому для вступу на медичні спеціальності зняли фізику і поклали математику?
Коментувати
Олександр
Добрий день! Як буде здійснюватися вступ на базі молодшого спеціаліста за спорідненою спеціальність у 2018році?
DOCENT
Для Олександр: за фаховими іспитами у ЗВО на 2-3 курс, або на перший зі скороченим терміном
Олександр
Тобто прийдеться додатково здавати ЗНО?
DOCENT
Залежить від Вас
Коментувати
Юлія
Добрий день. Коли затвердять Правила вступу у 2018 р в Міністерстві юстиції?
DOCENT
Для Юлія: скоріше всього на наступному тижні, або на першому тижні грудня
Коментувати
Марина
Скажіть, будь- ласка чи є можливим варіант здавати на факультет" Медицина"укр. мову, біологію, фізику ,а не математику?
DOCENT
Для Марина: ні. Крім того, щоб складати фізику, треба знати математику
Коментувати
Марiя
Доброго дня! Я хочу вступити до медичного унiверситету) вчителi запевняють мене, що я можу здавати iсторiю лише у форматi ДПА. Якщо не важко, дайте вiдповiдь, чи можна так? А то я не впевнена...
Леся
Для Марiя: Вчителі, як завжди праві!
DOCENT
Не зовсім зрозуміло Ваше запитання. Якщо Ви хочете складати історію - це Ваше право і ніхто у Вас його не забере. Інша проблема, що при вступі на медичні спеціальності історія не є конкурсним предметом. Тому складання історії буде для Вас в цьому сенсі не дуже ефективним. Крім того, максимум можна зареєструватися на 4 предмети. З яких один - є обов’язковим на всіх етапах (ДПА та вступ до ВНЗ) - українська мова та література. Два обов’язкових на ДПА - математика або історія України. Якщо у Вас ще немає атестату - Ви змушені обирати один з них. А далі вибір випускника-вступника - один на ДПА і на вступ з урахуванням вимог додатку 4 до Умов прийому 2018. На медичні це біологія і третій предмет вибір між математикою та хімією. Варіант з історією не є неможливим. Але тоді Ви точно маєте складаєте 4 предмети: укр, історія (лише ДПА), біологія, хімія. З двох останніх один на ДПА.
Друзілла Галицька
Для Марiя: дійсно питання не зрозуміло, що ви маєте на увазі "здавати лише у формі ДПА". Це ДПА здається у формі ЗНО. Тобто ви дійсно з двох предметів (математика та історія) можете вибрати один за яким здати ЗНО і визначити його як предмет на ДПА а для вступу не використовувати.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!