Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Стань студентом Української академії лідерства
Стань студентом Української академії лідерства

Українська академія лідерства пропонує унікальну формаційну програму для активної молоді

Стань студентом Української академії лідерства

Українська академія лідерства запрошує юнаків та дівчат 16-19 років взяти участь у 10-місячному формаційному курсі, навчання на якому надасть шанс осмислити свій подальший шлях та розвинути навички, з якими буде легше опановувати нові знання.

Студенти отримують стипендію від інвестиційного фонду Western NIS Enterprise Fund, головного партнера Академії, що покриває проживання, подорожі, харчування та медичний супровід під час усього 10-місячного періоду навчання в Академії. Обов’язковим є лише вступний внесок у розмірі 2000 грн.

Українська академія лідерства – це програма особистісного та суспільного розвитку молодих людей, вмотивованих, цілеспрямованих та творчих, які бачать своє покликання у допомозі іншим і в участі у формуванні нового українського суспільства.

Студенти академії набувають досвіду, важливість якого вони зможуть оцінити як у подальшому навчанні, так і в повсякденному житті. Вони не тільки вивчають основи проектної діяльності, фінансового менеджменту, журналістики, вчать логіку, історію, політологію, опановують ораторське мистецтво, драматургію, музику тощо, але й долучаються до волонтерської діяльності, спілкуються з цікавими людьми, вивчають історії великих особистостей. Оскільки під час навчання студенти мешкають в одному із осередків Академії (Київ, Львів, Харків, Миколаїв, Полтава), за винятком канікул та мандрівок Україною і за кордон, з ними весь час перебувають досвідчені наставники – ментори, які підтримують і надихають кожного дня.

Участь у першому етапі відбору можуть взяти випускники шкіл та студенти університетів або коледжів, які завершили перший курс і планують зробити річну перерву у навчанні. Це міжнародна практика, знайома молодим людям у багатьох країнах як «gap year». Завдяки Українській академії лідерства вона стала тепер доступна і молодим українцям.

Щоб стати студентом Академії, необхідно пройти три етапи відбору:

1. Заповнення онлайн-анкети;

2. Участь у регіональному відборі 21 серпня, що передбачає спілкування з випускниками Академії, роботу у групах, інтерактивні завдання та тест на фізичну підготовку;

3. Участь у національному відборі 22-23 серпня, що включає «Саміт лідерства», цікаве спілкування та роботу у групах.

Якщо тебе зацікавила унікальна можливість стати студентом Української академії лідерства, заповнюйте анкету.

Заповнити анкету

Програма курсу побудована на гармонійному поєднанні трьох складових - емоційному, інтелектуальному та фізичному розвитку, дозволяє також відкрити навколишній світ, дослідити розвиток та спадщину інших країн, завдяки подорожам за кордон, а також глибше пізнати свої можливості у процесі соціальної взаємодії та ефективній командній роботі.

 

більше про Українську Академію Лідерства

Освіта.ua
15.08.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!